Oldal: 14 / 24 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (232) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Junior Member
    Emiatt én is elbizonytalanodtam és gondoltam inkább várok a véleményedre.

Member
    Én a Tomic Koprivat néztem ki Roma salakon. Nagyon megy a Kopriva az utóbbi időben. Megfogta a full salakos Dellient is..

Senior Member Hornet_bets avatara
    Bocs skacok még egyszer ezt nagyon benéztem

Alternativ megoldás Sinner RBA - Sinner
    head to head 3-0 Sinnernek mondjuk mind kemény pályán, de nekem nagyon tetszenek a statok is. RBA top 25 ellen borzasztóan szerepel és a statok is meggyőzőek.

Csatolt képek Csatolt képek
    HunBurger likes this.

Idézet szabo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a Tomic Koprivat néztem ki Roma salakon. Nagyon megy a Kopriva az utóbbi időben. Megfogta a full salakos Dellient is..
    Ez nagyon szép találat! Egy bajom van hogy Tomic egy állat ha van kedve játszani akkor baromi nehéz ellene de ha elönti az agyát a gőz akkor meg bárki megveri. Statok alapján 10/10, de mert Tomic inkább 6-7

Junior Member
    Köszönjük a Sinner tippet, szépen jött, bár az első szett tie break-je azt hittem sosem akar vége szakadni. Azért megnézem majd a mi kis Casanovánk mit művel..

Sinner meccsen kb visszakaptuk amit Krueger elvitt, ott azért volt mák az első szettben rendesen, az eldőlhetett volna nekünk roszsul is. És szabo kolléga javaslata is szépen jött remélem marad a napló kommentelője ha vannak ilyen meglátásai
    HunBurger likes this.

Banned
    Hi! Szunet utan ujra tettem delutan, vki "nagy" rovat vezeto nagyon irta hogy halep igy ugy amugy serult volt kihagyas stb na mondom menjen kombiba hogy a cseh nyer szettet.. hm, aha, nulla eselye volt, koszonom a "fasza" tippet neki. Igy hallgasson az okososra vki is.... nevetseges mar nem azert

csak nekem higgy manu . Eddig egy ment félre az elemzett tippekből. Jó ha valaki nem tudott kiszállni a szivtipróból az még izgul. Pénteken van 166 meccs annak a fele mondjuk női szóval 100 alatt de nagyon rajta leszek hogy hozzak egy tuti még ma este

Banned
    Hello! Neked amugy grat. jokat irsz, felneztem vmikor de csak ugy. Ha jatszok akkor vagy nagyert vagy sehogy mert ilyen 3-4 ezer es 5-6 meccs azt utalom! Nagyert meg nem tudtam. Egyebkent kerestem tobbszor is ma kombiba a Magert de komolyan egyszeruen vagy nem tettek bele a mocskok vagy kivettek!!! Ezert is szar a papir alapu....
    Csak nem ertem miert tartja magat nagynak aki a Halep verest irta.... vicc
    Most dolgozok, nem tudok ma már tenni, de azert kösz, max holnap de sajna kevesert. Hajra neked!

szabo fórumtársnak nagy köszönet mert Casanova tipp pontositással komoly összeget hagyott a zsebemben.

Péntekre
    Belgrádi ATP
    Taro és Delbonis meccse és olyan 6-7es erősségű a tipp hogy Delbonis nyer a gond hogy az odds nagyon vékony. Hátha valamiért reggelre elmegy 1.5 fölé Unibeten 1.55 nyitott azért abszolút, de ez az 1.48 lélektanilag kevés.

Taro Lucky Looserként jutott a főtáblára Mager már haza küldte volna a kvalifikációból, az előző fordulóban Millmann ellen jutott tovább azt a meccset is néztem ott arra gondoltam hogy egy szettet hozni fog, szóval a győzelme annyira nagy meglepetés nem volt.

Delbonis saját jogon van versenyben az előző fordulóban Lajovicot csapta ki szerb játékost egy szerb ATP versenyen búcsúztatni azért nem rossz ajánló levél.

Statok alapján Delbonis néz ki esélyesebbnek, jók a számai nagyon, Taro ATP rankingje ellen nagyon eredményes. Egymás ellen egyszer játszottak 7 éve aligha mérvadó és az a hatamas közhely hogy a visszavégés fűti Delbonist is hülyeség lenne. De szerintem kiegyelitődik az egymás elleni mérleg.

HunBurger likes this.

Oldal: 14 / 24 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •