Oldal: 11 / 24 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (232) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Hornet_bets tenisz tippjei

Senior Member Hornet_bets avatara
    nem jöttek ki az oddsok a Monte Carlo 1000es selejtezőre, ugyhogy mar csak reggel lesznek tippek

Munar Alcaraz, Munar nyer egy szettet
    Moutet - Portero Martinez Portero Martinez
    Vesely - Hanfmann Hanfmann
    Koepfer - Zapata Miralles Miralles (ez a legerősebb tipp)

LOL a legerősebb tipp bukta a másik 3 jött. Így lett nullás a nap... ????

Vasárnapi tippsor
    Djere - Sonego Djere
    Carreno-Busta - Munar Carreno-Busta (xxx)
    Hanfmann - Popyrin Hanfmann

hát ez elég szar lett es nem sokon múlt hogy ne katasztrofális legyen. bár az első szettet mindenki megnyerte, de se Djere se Hanfmann nem tudott még egyet hozzátenni...

Bocs a csöndért de csiszolgattam a dolgokat. Na szóval meg is akartam mutatni nektek hogy mit is jelent az új szisztéma, honnan jönnek a tippek.

Ma délben a belgrádi challenger döntőjében Carbellas Baena csap össze Dzumhurral. Mindketten jóban vannak a salakkal de CBR kb nem is játszik más boritáson DD azért nem ennyire salakos. Mint a képen is látszik kb dupla annyi meccse CBRnek salakon.
    Az overall win loose mutató a jelentősebb kisebb mintán Dzumhurnak jobb hajszálnyival. Mindketten 60% felett nyerik a meccseiket salakon és csak a jobb salakosoktól kapnak ki (61 % feletti nyerési mutatójú ellenfelek ellen).

Viszont ha megnézzük hogy a jelenlegi ATP mutató +/- 10 helyezése ellen hogy szerepelnek (Ahol a fekete szél látszik bal oldalon) ott CBR nagyon masszivan jobb eredményt tud felmutatni 1.11 vs 0.25 nyerési mutató.

Dzumhur 300 salakos meccséből majd 100 van top 180 kivüli játékosok ellen és ott nagyon massziv a mutatója 5 meccsből 4et megnyer. Ugyanakkor 180 alatt már kb fele-fele az arány.

Összehasonlitva a két játékos top 50 - top 180 játékosok elleni statisztikáját 1.48 -1.22 CBRnek az eredmény.

Az eddigi egyetlen egymás elleni meccsüket CBR nyerte salakon 2-0ra.

Ezek alapján nálam CBR-é ez a mai meccs.

Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Hornet_bets által: 2021.04.17 09:46
    HunBurger likes this.

És az érzés amikor be is jön az elmélet

HunBurger likes this.

Vasárnapi menü
    Fabbiano - Nagal

Fabbiano 2szer nanyi ideje kergeti a labdát a pályán mint Nagal igy nem is meglepő hogy sokkal több meccse van, bár salakon nem akkora a difi kettőjük között. Fabbiano közel ugyanannyi meccset tolt salakon mint kemény boritáson de a salak eredményei nem annyira meggyőzőek. 52,5%os nyerési mutatóval rendelkezik és alapvetően inkább vissza felé halad a ranglistán. Nagal feljövőben van abszolút és full salak játékos. Nem is megy neki olyan rosszul 67.5%os mutató az nagyon meggyőző.

A +/- 10 rangeben 1 vs 1.75 Nagalnak. Top 200 salakos összevetésben 0.68 vs 1.02 Nagal javára.

Összességében ez nekem minden tekintetben Nagalnak áll igy a 2.1es oddsra gyorsan le is csapok.

HunBurger likes this.

Ma reggel akadtam egy gyöngyszemre e meccs kapcsán a bet365-ön. Thomas Fabbiano egyenes szettekben nyer - nem 1.50. Mivel a fő tipp Nagal győzelme ez a tipp pedig még egy 2-1 vereséggel is jön ez nálam 10/10.
    zizzenet likes this.

Junior Member
    Szia. Nagyon érdekesek a statisztikák, láttam a tegnapi szépen jött, a maiba benevezek én is, kíváncsi vagyok összejön-e.

Oldal: 11 / 24 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •