Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (137) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Toliv amerikai tippek

Banned
    Idézet Toliv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Snooker szerda

Elődöntők világa.
    Az egyik ágon esti kezdéssel szuperrangado,Selby-Ronnie.
    Ronnie,ha nehezen,igencsak vert helyzetből,de atragta magát a szintén Triple Crown bajnok Marc Williams ellen,sőt annak előtte a kínai Ding ellen is megszenvedett rendesen.
    A 3-szoros itteni bajnok viszont jól játszik,ahogy pár percre volt szerencsém belenézegetni a meccsekbe.
    Ronnie soha nem győzte még le Selby-t,azt nyilatkozta róla,hogy kizsigerli,felőrli az ellenfeleit.
    Főleg most ez hatványozottan igaz lehet,hogy jól is játszik Selby.
    Szóval szerintem eddig is bőven szenvedett Ronnie,de az igazi gyötrelem csak ezek után vár rá.
    Baromi rossz kezdés után (1-4) tegnap szorossá tette a meccset Selby Ronnie ellen(mánd ez is felért egy győzelemmel)
    Ma meg már át is fordította a maga javára.
    Világbajnok:Selby 2,50(bet 365)

Banned
    Nhl szombat hajnal

Magyar idő szerint szombat hajnali 00:30-kor jön a bajnok Blues és a kanadai Canacks 2.meccse.
    Bet 365-nél néztem,még mindig bíznak a zenészekben,s őket adják esélyesebbnek.
    Viszont ugye az első meccs kapásból egy 2-5-ös brékkel kezdődött,az első 2 játékrészben pariban volt a Blues,a kanadaik az utolsó szekcióban viszont 3 alkolommal is beköszöntek,amire nem volt válasz.
    Előzetesen is gyenge eredményeket produkált a Blues,le is írtam,hogy érdemes lehet veretni őket.
    Bo Horvát 2-szer köszönt be a Canacksnal,a fiatal svéd tehetség Ellias Petterson egyszer.
    Szerintem őket lehet érdemes gólok szempontjából megtolni(bet 365,bár a gólokat még úgy láttam nincsenek fent)
    Bár azért ez a 2.meccs már elet-halal lesz a Bluesnak mondhatni,még ha nyernek sem lesznek jó helyzetben.

Banned
    Nhl péntek hajnal

Magyar idő szerint péntek hajnal 2-es kezdéssel összecsap a tavalyi vesztes nagydöntős massechussetsi Bruins és a Carolina Hurricanes.
    Ahogy korábban írtam,a zöldek is gyengék voltak az eddigi meccseinek,de most amint jött a fontos meccs,be tudták húzni.
    Noha az 1.meccsen csak hosszabbításban verték a Canest,lényegesen jobbak voltak.
    A Raks,Mc Avoy,Marchand,Bergeron,Pastrnak első soruk még mindig nem gyenge,nagyon nem.
    Ha nyerik a 2.meccset nagyon jo,kellemes helyzetbe kerülhetnek.
    Money-line(meccsgyőztes):Bruins.
    Gólszerző ötletek:Marchand,Bergeron,Pastrnak.(Bruins)

Banned
    Tenisz,Wta Praha.

Az 1.szett után félbeszakadt a román Irina Camelie Begu és a svájci Leonie Küng meccse.
    Az elsőt tájban elhozta a svajcit tehetség.
    1,66-on fogadhatunk rá.(bet 365)

Banned
    Nhl péntek hajnal

Magyar idő szerint péntek hajnal 04:30-as kezdéssel Jockey Ewing székhelyéről,Texasbol érkezik a márciusig remeklő ,S volt hogy alapszakaszt vezető Stars illetve a kanadai Tűz 2.meccse.
    Az első totál egal meccs volt,kis szerencsével brékeltek a kanadaik.
    Keteselyben x2-ben megint a Flamest mondanám úgy 1,50 körül adnak erre.
    Tippmixpron láttam egy ajánlatot erre a lehetőségre,1,47.

Banned
    Wo ist Burgi?

Banned
    Nhl,hétfő hajnal

Magyar idő szerint hétfő hajnali 04:30-as kezdéssel jön a Canacks-Blues meccs 3.felvonasa.
    2-0 a kanadaiaknak,itt egy esetleges zenész vereség végzetes lehet.
    Mindenképp sodródik a kiesés felé a bajnok,ha a felsőházi meccseket is beletesszük,ami a play off előtt volt,akkor 5 vereséget gyűjtöttek az újraindult bajnoksagban.
    A 2.Louisiana-i meccsen is jobb volt a kanadai alakulat,a rendes játékrészben 2 alkalommal ment 2-vel,de a bajnok nem adta fel,s egizalt.
    Végül hirtelen halalban nyert megérdemelten a Canacks.
    A góllövő ötleteket remekül eltalaltam,Bo Horvat 2 golt is lőtt,ebből az egyik egy saját térfelén megszerzett pakk volt,amivel vegigszaggatott az egész pályán.
    Illetőleg a másik ajánlott svéd fiatal,Ellias Petterson is betalált.
    Szerintem lehet menni ezekkel a nevekkel a 3.meccsre is.
    Furának találom,hogy a 3.meccsre is a Blues a favorit odds alapján.
    Teljesen vakok ezek,ode was?

Banned
    Közeledik a ferfi restart is teniszben.
    Jövő héten salakos csellót rendeznek Todiban,Umbria tartományban Perugia régióban.
    A hely Jacopone da Todi író,költőről kapta a nevet.

Banned
    Nhl,csütörtök hajnal

Ma 2 csapat is behuzhatja a 4.győzelmet,ami egyben továbbjutást jelenthet.

-Colorado moneyline(meccsgyőztes) 1,47(bet365)
    -Philly moneyline 1,71(bet 365)

Banned
    Tenisz,vasárnap

A hét utolsó napján Prágában egy újabb torna indul salakon.
    Az 1.fordulo egyik meccsét egy hazai fiatalember,Jiri Lehecka és a német Dani Masur játsszák.
    A 25 éves jobbos germán igencsak gyenge eredményeket produkált a karantén időszakban.
    A 19 éves,Mlada Boleslav-beli cseh legény játszott már az elmúlt héten ugyanitt,akkor meg tudta verni a szlovén Blaz Rolát,majd a szintén igencsak tehetséges,már tornát is nyert,Tiroli születésű spanyolt,Nikola Kuhn-t.
    Végül az indiai Sumit Nagal ellen esett ki.
    Lehecka jelenleg a 612.a listán,de volt előrébb is,úgy a 400.hely közelében.
    A szinten jobbos Jiri tavaly az Aus-Openen és a Us-Openen is negyeddöntőig ment a juniorok versenyében,tehát mindenképp egy tehetséges,feltörekvő játékosról van szó.
    1,66-os oddsot kapunk rá a bet365-nél.

Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •