Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (114) összesen
Like Tree163Likes

Téma: Dagadt Zsozso tippjei

Junior Member
    Szia! Köszi a választ. Így már utólag nehéz lesz utána járni, de az értelmezésem alapján a tipped Sahtar nyer + 1,5 gól. Ha igen ennek sokkal magasabb a szorzója, vagy Sahtar 1,5 gól felett lesz, akkor is sokkal magasabb volt a szorzója. Ha csak csupán 1,5 gól felett lesz a mérkőzésen, akkor közelít a szorzó, de így nem kellett volna Sahtar a 1,5 gól elé a tipped alapján. Remélem érthetően írtam le. Egyébként gratulálok a tippjeidhez, figyelemmel kísérem.

Senior Member zizzenet avatara
    Idézet rodnás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Köszi a választ. Így már utólag nehéz lesz utána járni, de az értelmezésem alapján a tipped Sahtar nyer + 1,5 gól. Ha igen ennek sokkal magasabb a szorzója, vagy Sahtar 1,5 gól felett lesz, akkor is sokkal magasabb volt a szorzója. Ha csak csupán 1,5 gól felett lesz a mérkőzésen, akkor közelít a szorzó, de így nem kellett volna Sahtar a 1,5 gól elé a tipped alapján. Remélem érthetően írtam le. Egyébként gratulálok a tippjeidhez, figyelemmel kísérem.

Szia,
    bocs, hogy belebeszélek, de az alábbiak különböző jelentéssel bírnak (és zömmel ezeket a jelöléseket használják/juk):

Sahtar - Wolfsburg - Sahtar +1.5: a Sahtar eredményéhez adunk hozzá 1.5 gólt, és az így számolt eredménnyel kell "nyernie" a Sahtarnak (ez a tipp volt most)
    Sahtar - Wolfsburg - Sahtar +1.5o: Sahtar lő min. 2 gólt (én ezt cs1.5o-nak szoktam írni)

Sahtar - Wolfsburg - Sahtar nyer +1.5o: Sahtar nyer + 1.5o gól lesz a meccsen
    Sahtar - Wolfsburg - 1.5o: min. 2 gól lesz a meccsen

Member
    Rodnás, a helyzet az, hogy zizzenet megelőzött, és tökéletesen leírta, mi a helyzet. A tippem arra vonatkozott, hogy a Sahtart úgy nyeretem, hogy másfél gól előnnyel indulnak.

Egyébként nyertes a mai szelvény!

zizzenet likes this.

Junior Member
    Szia zizzenet! Köszönöm a közreműködést. Értem amit írsz, csak a kérdésem a tipp és hozzá a szorzóra vonatkozott. Ahogy magyaráztad a tippet, ahhoz nem 1,17 es szorzó volt (ami közölve volt hozzá) hanem jóval magasabb, ha jól emlékszem 1,67, de utólag már nehéz egyeztetni. Inkább hagyjuk az egészet, lényeg hogy nyertes volt a szelvénye, és a tied is, amihez gratulálok szintén. Üdv. Sándor
    zizzenet and Dagadt Zsozso like this.

Member
    Sahtar nem kap ki 2 vel.1.17 odds

Junior Member
    Szia Dagadt Zsozso! Remélem nem kötözködésnek vetted a hozzászólásaimat, egyébként egyáltalán nem annak szántam. Üdv. Sándor

Member
    Idézet rodnás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Dagadt Zsozso! Remélem nem kötözködésnek vetted a hozzászólásaimat, egyébként egyáltalán nem annak szántam. Üdv. Sándor
    Szia Sándor!

Nem vettem kötözködésnek, nincs semmi probléma!

Member
    2 szelvény mára:

1. szelvény:

Juventus - Lyon - Over 1.5 gól (1.30)

Manchester City - Real Madrid - Betbuilder - Over 1 gól a meccsen + Over 1 lap a meccsen (1.21)

Vaduz - Thun - Over 1.5 gól (1.22)

Kötésben 1.93

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Második szelvény:

Juventus - Lyon - Cristiano Ronaldo over 1.5 kapura tartó lövés - (1.53)

Man. City - Real Madrid - Kevin De Bruyne over 0.5 kapura tartó lövés (1.57)

Kötésben 2.40

Minden odds a bet365-ről.

Sok sikert!
    Utoljára módosítva: Dagadt Zsozso által: 2020.08.07 15:25
    bjani55 and dvsc59 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Dagadt Zsozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 szelvény mára:

1. szelvény:

Juventus - Lyon - Over 1.5 gól (1.30)

Manchester City - Real Madrid - Betbuilder - Over 1 gól a meccsen + Over 1 lap a meccsen (1.21)

Vaduz - Thun - Over 1.5 gól (1.22)

Kötésben 1.93

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Második szelvény:

Juventus - Lyon - Cristiano Ronaldo over 1.5 kapura tartó lövés - (1.53)

Man. City - Real Madrid - Kevin De Bruyne over 0.5 kapura tartó lövés (1.57)

Kötésben 2.40

Minden odds a bet365-ről.

Sok sikert!
    Nagyon jól összeállított tipp! Minden esély megvan arra,hogy jöjjön a tipped Zsozso
    Dagadt Zsozso likes this.

Member
    Köszönöm Jani, reméljük a legjobbakat!

Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •