Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Suicidekors Tippjei

Member Suicidekors avatara
    Hely
    Hajdúnánás

Post Suicidekors Tippjei

Üdv. Mostmár benne vagyok javában a Logibetben,kezdek fel lendülni és úgy gondolom szeretnék segíteni sokatoknak legtöbbször Futball tippekkel. Lesznek ÉLŐ tippek (de ezek a legkisebb számban) és Pre-tippek.
    Nem ajánlok 100%-ot mert ez egyértelmű,de megpróbálom a legtöbbet kihozni amit csak lehet.
    Nem lesz mindennap tipp,hisz ha úgy látom hogy a kínálat nem jó,vagy nem esélyes a profitálásra,akkor mellőzöm!
    Sok Sikert kívánok mindenkinek,és köszönöm a bizalmatokat!
    Tibbs, dvsc59, bjani55 and 1 others like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Nos,akkor a mai tippeim amikben biztos vagyok!

PSG - LILLE

• 2019. NOVEMBER 22., PÉNTEK 20:45
    • LIGUE 1
    • MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT---IGEN
    • TELJES JÁTÉKIDŐS FOGADÁS
    • 1.96

A Lille Idén nagyon szépen menetel, mellesleg szinte minden csapatnak betalál idegenben,és ez a PSG ellen is így volt az elmúlt 5 mérkőzés alatt. Szerintem ez a legjobb meglátás erre a mérkőzésre,hiszen 26.-án a Real Madrid-ellen áll majd ki a PSG idegenben. Nem hiszem hogy teljes kezdővel állnak fel a hazaiak,főleg hogy van pár sérült és a tabella élén is állnak 8 ponttal a Marseille előtt,így felesleges hajtaniuk egy BL mérkőzés előtt,főleg hogy azt fontosabbnak tartják!
    Utoljára módosítva: Suicidekors által: 2019.11.22 11:20
    Tibbs, dvsc59 and BlueBird like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Fulham - Queens Park

• 2019. NOVEMBER 22., PÉNTEK 20:45
    • CHAMPIONSIP
    • MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT
    • IGEN
    • TELJES JÁTÉKIDŐS FOGADÁS
    • 1.65
    Tibbs and BlueBird like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Nos a Tegnapi nap a Fulham-Queens meccs jött,de a PSG-Lille viszont megviccelt durva 1 góllal.

Szóval így 2/1 a találati arányok száma.

A Mai napra szintén 2 tippel készültem,amit a Bundesligából szedtem ki.

1.

EINTRACHT FRANKFURT - WOLFSBURG
    2019.11.23. 15:30
    MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT + Gólszám 2,5-több- IGEN
    Odds:1.85
    Habár a Frankfurt gólerősebb csapat,nem sokban tér el a Wolfsburgtól,főleg jelen pillanatban a tabellán.

Az elmúlt 5 bajnoki mérkőzésből a hazai gárda csupán 7 pontot tudott szerezni 2/2/1 és erre még rá jönnek adott esetben a sérültek/hiányzók is..(Trapp,Kostic,Russ és Toure) sérülést szenvedtek el,így esélyes hogy nem fognak ma a Commerzbank-Arénában pályára lépni.

A Vendégeknél majdnem ugyan ez a helyzet,csak ők pont ügyileg is rosszabbul állnak.
    Szintén az elmúlt 5 Bajnoki alatt összesen 5 pontot tudtak össze szedni 1/2/2-arányban.
    Sérültek itt is akadnak szép számban (Camacho,Mehmedi,Ginczek,Klinger,Malli) szóval esélyes hogy ő rájuk sem lehet számítani a mai napon.

Minden esetre egymás ellen szeretik a gólokat rúgdosni,és ha megnézzük milyen mérkőzéseket játszottak eddig egymás ellen,akkor igencsak meg bizonyosodhatunk róla hogy a Gól-Gól+2,5 Over opció lehet a legjobb választás erre a mérkőzésre!

dvsc59, Tibbs and bjani55 like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Union Berlin-Mönchengladbach
    2019.11.23. 15:30
    Gladbach Győzelem

Odds: 2.00

A Berlinnek sikerült feljutnia a Bundesliga 1-be a Köln és a Paderborn társaságában,akik nem igazán találják helyüket a tabellán (jelen esetben a 17. és 18. helyen) de ez látszik is.
    Azonban a hazaiaknak sikerült felküzdeniük magukat a tabella közepére ami azért valljuk be,nem kis dolog!
    Egy volt 2. osztályú csapathoz képest,elég szépek az elmúlt eredmények bajnoki (5) szempontjából 3/0/2 ami azt jelenti hogy 9 pontot szereztek,és a fiúk nem szórakozni jöttek ebbe a ligába.

De ugyebár mint majdnem minden csapatnál,sérültek/hiányzók itt is vannak amik okozhatnak gondot a gárdánál ugyebár nem is egy kulcs játékos hiányára lehet náluk ma számítani (Abdullahi,Andrich,Promel,Becker,Mees) úgyhogy nem tudom milyen ötlettel rukkol elő Fischer Urs a Gladbach ellen,de az biztos hogy jelentős hátrányból indul a csapat.

A Gladbach háza tájékán szintén ugyan ez a buli,igazság szerint én sosem láttam még a Gladbach csapatát sérült vagy hiányzó nélkül,mindíg van náluk,és most különösen szép számban akiket ha nem baj,most nem fogok felsorolni.
    Minden esetre nem tudom mit csinálnak a fiúk,de jelenleg a tabella első helyén állnak,és minden kétséget kizárva szerintem az eddigi legjobb szezonjuk (hiába a sok sérült) de ez látszik is a statisztikán.

Elmúlt 5 Bajnoki alatt 12 pontot 4/0/1 tudtak szerezni ami azért becsületre méltó ennyi hiányzóval,főleg hogy rengeteg mérkőzést így is tudnak hozni,ezért is gondolom úgy hogy a mai mérkőzés sem okoz gondot nekik,de ez majd a jövő zenéje. Annyi biztos,ha meg akarják tartani a helyüket a tabellán,akkor bizony ez a mérkőzés ma nagyon fontos nekik,hisz a Lipcse (21),Bayern (21) és Freiburg (21) nagyon a nyomukban van és az elkövetkezendő 2-3 bajnoki mérkőzés nem lesz egyszerű. Egy szó,mint száz (márpedig annyi van) most van a legnagyobb esélyük pontot halászni.
    Tibbs and bjani55 like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Nos,a tegnapi nap folyamán teljesen bukó volt mindkét tipp,sajnos a Frankfurt nem tudott gólt szerezni,a Berlin pedig mindenkit meglepett!

Ma nem készültem elemzéssel,de viszont hoztam megint csak 2+1 tippet. Ha a mai nap is bukó,akkor vagy szünet lesz,vagy pedig csak napi 1 tippel folytatom tovább ezt az egészet.

Na de lássuk:

RANHEIM - LILLESTROEM

MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT -- IGEN

2019.11.24. 18:00 Odds: 1.60

HOFFENHEIM - MAINZ

MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT -- IGEN

2019.11.24. 18:00 Odds: 1.60

A Következő tipp,teljesen más mint az eddigiek,és próbaszerű de viszont mégis a megérzésemre hallgattam!
    Ezt a tippet online tudjátok leginkább Beten megfogadni,de lehet hogy papíron is! Aki gondolja próbálja meg,mert érdekes mérkőzésnek tűnik számomra!

OLYMPIQUE DE - EVIAN THONON

VÉGEREDMÉNY -- EVIAN THONON NYER

2019.11.24. 14:00 Odds: 2.6

Tibbs likes this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Nos a tegnapi 2 tipp szépen jött,kivéve az Evian tipp,de azt ugyebár nem számoljuk mert csak egy véletlen próba tipp volt. Eleinte szépen alakult,aztán a végére vereséget szenvedtek.

Mára egyetlen egy tippet hoztam,mivel az Olasz mérkőzésekből egyikben sem vagyok biztos hogy helyes döntést tudnék hozni,így a Bundesliga 3. osztályából ötleteskedtem.

Duisburg- Viktoria Köln

2019.11.25. 19:00

Gólszám 2-3

Odds: 1.95

Sok Szerencsét mindenkinek!

Tibbs likes this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás

Lightbulb

Szépen jött a tegnapi tipp is! így 4/7 a találati arányok száma!

Ma és Holnap BL van,úgyhogy írom is,mi az amit jónak látok a mai és holnapi napra!

Juventus-Atl. Madrid

2019.11.26. 21:00

MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT--IGEN
    Odds: 1.85

Real Madrid-PSG

2019.11.26. 21:00

Végeredmény: Döntetlen
    Odds: 3.65

Lille-Ajax

2019.11.27. 21:00

Végeredmény: Ajax Nyer
    Odds: 1.85

Sok Szerencsét mindenkinek!
    Tibbs, dvsc59, bjani55 and 1 others like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Hát mit ne mondjak,meglepődtem. Nem gondoltam volna hogy pont a Juventus meccs lesz a bukó,de szerencsénkre a real-psg X gyönyörűen jött! eddig mondhatni jól állunk,de kíváncsi leszek a ma esti Lille-Ajax mérkőzésre!

Ui.: Még nem csatoltam,de úgy érzem itt az ideje ide biggyeszteni a Logibetes profilom:

https://logibet.com/hu/tipster/Koreszofficiel

Aki esetleg bizalmat szavazna,az logibeten meg talál még több tippért,előre is köszönök mindent!
    Utoljára módosítva: Suicidekors által: 2019.11.27 13:48
    Tibbs and Szabbancska like this.
    Korryenz

Hely
    Hajdúnánás
    Üdvözletem,a BL-tippekből a Juventus tipp kivételével mind jött,és ez még nem minden.
    Egészen vissza vezetve Logibeten 11.24.-ig 19.34-egységet profitáltunk,reális tippekből!

Hamarosan jövök a mai EL-tippekkel!
    dvsc59 likes this.
    Korryenz

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •