Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Tanuljunk együtt!

Member
    Nincs olyan, hogy nem szabad 1.3 alatt tenni, ellenben tudom ajanlani a hatharom sajat oktatoanyagait. Azok tenyleg nagyon hasznosak kezdoknek, keress ra! Es aldozz ra legalabb egy szombat delutant!

Ja a legfontosabb: A sportfogadas maraton, nem sprint.

Member
    Sziasztok!
    Ma 2 kombival jelentkezem.
    Celta Vigo - Espanyol / Celta Vigo+4.5 gól alatt+6.5 lap alatt @2.90

Eibar - Sevilla / Sevilla+4.5 gól alatt @2.30
    Real Sociedad - Alaves / Real Sosiedad+3.5 lap felett
    Odds összesen: @ 5.00

A Celta ahhoz képest, hogy milyen ellenfelekkel játszott nem áll rosszul. Ma nyerniük kell hazai pályán egy ilyen formában lévő csapat ellen. Nehéz lesz, de előrefele vannak jó játékosaik, mint például Aspas.
    Az Espanyol szörnyű formában van, de küzdeni fognak egy szép eredmény reményében. Sok sérültjük van, így kicsit túlzó az odds. Kevés gólos meccset várok, viszont a bíró eddigi meccsein egyszer sem ment 6 felé ebben a szezonban.

Az Eibar előző 3 meccsen két pontot gyűjtött, így nincsennek jó formában. A Sevilla az ilyen idegenbeli meccseket 1-2 góllal meg szokta nyerni és szerintem most sem lesz ez másként.
    Ami kombi másik meccsét illeti a Real Sosiedad jobb csapat mint ellenfele jobb formában is van (hazai pályán 2-0-ra verte a tartalékos Atleticot, majd idegenben az Espanyolt 3-1-re), ezt a vendég csapat szabálytalansáhokkal próbáljam majd meg ellensúlyozni. A bíró a meccsein változatosan osztotta a lapokat, de ezen a mérkőzésen kizártnak tartom, hogy ne legyen legalább 4 lap.

Member
    Sziasztok!
    Mindig minden szelvenyről az egyik meccs jön a másik nem. Lehet jobban megérné singlebe fogandi? Válaszaitokat előre is köszi!

Junior Member
    Szia! Nem lehet, hanem biztos Maradj a single fogadásnál szerintem, egyszerű matek, hogy mennyivel csökken a nyerési esélyed kettes, hármas, stb. kötés esetén. A sportfogadás egy ilyen szakma, nem lehet mindig nyerni. Ne csüggedj, jó lesz ez! Hajrá!

Member
    Nektek mi a véleményetek?

Member
    Az a baj ha szerkeszteni szeretném a bejegyzést valamiért mindig törlődik. Ez történt most is.????*♂️

Member
    Leírom újra a tippeket.
    Union Berlin - Frankfurt / x2+3.5 lap felett+9.5 szöglet felett @3.65

Villareal - Betis /mind2 csapat lő gólt @1.80

Senior Member zizzenet avatara
    Szia,

nem igazán értem, hogy abból, h a Union elkapta a Dortmundot, hogyan következik az, hogy "egyedül" összeszedhetnek 4 lapot. Azon a meccsen konkrétan egyetlen lap sem volt.

Amúgy meg hajrá!

Member
    Szia!
    Ezzel az eredménnyel arra utaltam, hogy hazai pályán a bárkivel szoros meccset tudnak játszani és így kemény meccs várható sok lappal. Bocsi ha nem voltam elég egyértelmű.

Member
    Sziasztok!
    A kombi elment, a single tipp jött. Lehet át kéne térnem teljesen a single tippekre...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •