Oldal: 71 / 89 ElsőElső ... 2161697071727381 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 701 - 710 (884) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Idézet HunBurger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam nem leszek pofátlan, de már aggódtam, hogy merre vagy. Amúgy meg lehet tudni mivel foglalkozol?
    Autókereskedés.
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Nhl,csütörtök hajnal

3 meccs az étlapon.
    01:30-as magyar idő szerinti kezdéssel Massechusetsben,a Td Gardenben,a Bruins vendége a Canadiens.
    Noha a Bocsok legutóbb kikaptak a Vörös Szarnyaknál az autovárosban,az egy back to back 2.felén volt.
    Alapjáraton jó formában vannak és nyerniük kell ezt a meccset.
    Meccsgyöztes 1,50 körül.

-Hajnal 4-es magyar idő szerinti kezdéssel a Staplesben a Kings vendége a Flames Kanadábol.
    A hazaiak idegenbeli túrárol értek haza,ennek az összes meccsét elvesztették.
    A kanadaiak idegenbeli túrán vannak,nyerni tudtak Kaliforniában,az Sap Centerben a Sharks vendégeként,majd a Canacksot verték legutóbb.
    Azt a Canacksot,akik előkelő helyen vannak a tabellán.
    Itt 1,70 körül van a meccsgyöztes vendég.
    HunBurger likes this.

Member
    Cuevas Ramos, Djere Londero mindkettő magas lesz..
    Medvedev nem semmi..
    HunBurger likes this.

Member
    Idézet Heni Reistad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NBA,csütörtök hajnal

11 meccsel folytatódik az alapszakasz.
    Magyar idő szerint hajnal 3-as kezdéssel Salt Lake City-ben,a Vivint Smart Home-ban,a Zenészek ellenfele a Heat lesz.
    A mormonok a sorozatos 5 vereség után összeszedték magukat,immár zsinórban 3 győzelmet szállítanak.
    Szoros meccsen nyertek otthon a Trail Blazers ellen,majd 2 meccses texasi túrán diadalmaskodtak.
    Nyertek a Toyotában a Rakétáknál,majd Jockey Ewing székhelyén,a Mavs ellen is nyertek.
    A Heat Touron van,ennek az 5.állomasán lesznek itt a Vivintben,igencsak fáradtan,felforgatott csapattal.
    1,55 körül a hazai alapodds.
    Szuper tipp, köszönöm szépen! NHL is ment a Bostonnal, bár mindegyik ilyen szépen jönne.

Senior Member
    NBA,péntek hajnal

2 meccs az NBA péntekre virradó jateknapjan.
    Magyar idő szerint éjjel 2-es kezdéssel Lousianában,a Smoothie King Centerben a Pels vendége a Thunder.
    A hazaiak nemrég visszatért 1/1-ese Zion azért elkezdte keményen terrorizálni a ligát.
    Legutóbb a Trail Blazers játékosai pattogtak le róla,hol a fizikai
    paramétereivel,hol a sebességével,hol a kettő kombójàval dominált.
    5 meccsre a Pelikánok a play offtol.
    Hazait várok ide.
    Odds 1,70 körül.
    HunBurger and katrany like this.

Senior Member
    ATP Rotterdam

Az Amb Ambro Cupon ma este 21-es kezdéssel a round 16-os kör meccsei között a kanadai Vasek Pospisil és a szerb Filip Krajinovics csapnak össze.
    A kanadai remek formában van,múlt héten döntőzött Monfilssal Franciaországban,itt pedig Danil Medvegyev legyőzésével kezdett.
    A vasárnapi 104.helye után az orosz elleni sikerrel 45 pontot markolt fel,amivel be is jött a top 100-ba,a 98.helyen van a live ranking-ben.
    50-50-re látják ezt a meccset a bet365-nél.
    Bevállalós dolog,de én a kanadai felé mennék.
    HunBurger and dvsc59 like this.

Member
    Köszönjük a tippeket, NBA-t mindenképp pakolom, a tenisznél lehet visszafogottabb leszek. A mai napomra ez a jellemző, többek közt tenisznél. Sakkarit egy szettre, erre gyönyörűen hozza, Kvitova meg odds emelésre erre izzasztott a végéig. Kíváncsi vagyok Pospisilra, miért is ne alapon ment némi darts-szal karöltve.

Egy kérdés: van arra tapasztalat, hogy ATP vagy WTA jobb fogadás szempontjából? Lehet egyáltalán ilyenről beszélni?

Junior Member
    Lehet, hogy lemaradtam valahol, de meg kell kérdeznem:
    ez nálad koncepció, hogy minél tovább tartson megérteni, hogy melyik meccsről beszélsz, és mire fogadsz éppen? Néha már látványosan úgy van fogalmazva, hogy azzal csak az lehet a cél, hogy nehezebben lehessen kibogarászni.
    dvsc59 likes this.

Senior Member
    Idézet HunBurger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a tippeket, NBA-t mindenképp pakolom, a tenisznél lehet visszafogottabb leszek. A mai napomra ez a jellemző, többek közt tenisznél. Sakkarit egy szettre, erre gyönyörűen hozza, Kvitova meg odds emelésre erre izzasztott a végéig. Kíváncsi vagyok Pospisilra, miért is ne alapon ment némi darts-szal karöltve.

Egy kérdés: van arra tapasztalat, hogy ATP vagy WTA jobb fogadás szempontjából? Lehet egyáltalán ilyenről beszélni?
    Azt mondják,a női kiszámíthatatlanabb,mint a férfi.
    De szerintem nem.
    Meglepetések mindenhol vannak.
    Most a ferfitornakon is sok esélyes kikapott.
    NBA meg megint kuka pár ponttal.
    Franc essen belé.
    Most kis All Star szünet,de majd folytatom,mert az All Star után nagyon jó lesz az alapszakasz hajrája.
    Legalábbis tavaly én nagyon sokat nyertem márciusban NBA meg Nhl-el is.
    HunBurger likes this.

Member
    Idézet Heni Reistad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt mondják,a női kiszámíthatatlanabb,mint a férfi.
    De szerintem nem.
    Meglepetések mindenhol vannak.
    Most a ferfitornakon is sok esélyes kikapott.
    NBA meg megint kuka pár ponttal.
    Franc essen belé.
    Most kis All Star szünet,de majd folytatom,mert az All Star után nagyon jó lesz az alapszakasz hajrája.
    Legalábbis tavaly én nagyon sokat nyertem márciusban NBA meg Nhl-el is.
    Hm, köszönöm a válaszod, próbálom majd követni a WTA-t, hogy mennyire érződik ez, de ha Te azt mondod akkor próbálok fogadásból is nagyobb figyelmet adni.
    Ó hát, van ez így..megesik sajnos, nekem is vitte, de ez van. Ahogy mondod, lesz majd jobb periódus én oda mindenképp várok tippeket. Addig tenisz.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •