Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (84) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Peti tenisz

Member
    Atp Cincinatti

Nézegetve a meccseket, 17 órás kezdéssel érdemes lehet ránézni az Alex de Minaur-Reilly Opelka meccsre is szerintem.
    Noha Alex július végén megnyerte Georgia-ban a Bb&T Atlanta Opent, utána 1.körös búcsú Washinghton Dc-ben a Citi Openen a német Petar Gojowczyktol, majd szintén 1.körös búcsú Montrealban, a Rogers Cupon a brit Dany Evans ellen.
    Démon itt is igencsak szenvedett a palermoi salakos Marco Cecchinato ellen, szetthátrányból forditott, igaz azt nagyon magabiztosan tette, 6-1,6-2.

-20órás kezdéssel Wawrinka-Rubjov.
    Ezt is érdemes lehet figyelni, az orosz mintha kezdene magára találni, a kvaliból jött, meg tudta verni a nagy formában lévő Baszilt, aki címet tudott védeni Hamburgban a German Openen.
    Szerintem nagy meglepetés hogy verni tudta a grúzt a moszkvai.

Member
    Hungarian Tennis

Természetesen a magyar nevekkel is szoktam rendszeresen foglalkozni.
    Az olaszországi Cordenonsban van egy 70 ezres salakos torna,tavaly Máté remekelt itt, egészen a döntőig ment, ott is csak nagy csatában tudta verni a veterán Paolo Lorenzi. Megmutatta, hogy ha nem kéne ilyen olyan sérülésekkel küszködnie, akkor hol is lehetne.
    Máté most ezen a tornán nincs, Baján szerepel egy 15 ezresen(lentebb majd írok róla)
    Itt van viszont Zsombi, aki 2 meccset már nyert, megverte a spanyol Gerald Granollerst és a horvát Nino Serdarusicsot, igy már a nyolcaddöntőben van, ahol a horvát Kavcsics Blaz-Francesco Forti meccs győztesével játszik majd(éppen most játsszák ezt a meccset)
    -De megtalálható ezen a tornán a mostanság remeklő Balázs Ati is, aki azt agyalta ki, hogy nem indul az év utolsó Grand Slam tornáján, challengereket vállal, 4 olasz tornát is vállal mostanában, igy esélye lehet a top 100-ba bekerülni ès az èv eleji Ausztrál Grand Slamen igy főtáblás lehet akár.
    Okos húzás lehet, ha bejön.
    Itt ezen a tornán 3.kiemelt és a wild carddal szereplő hazai Federico Arnaboldi ellen kezd a 2.fordulóban.

Member
    Hungarian Tennis

Ami a hölgyeket illeti, Tímea from Sopron Kanadában, Vancouverben szerepel egy 100 ezres tornán hardon.
    Ő pedig Cincinattit hanyagolja azzal az előre megfontolt szánt szándékkal, hogy bekerüljön a top 100-ba újfent és ő is főtáblás legyen a Grand Slameken.
    Sikerrel is kezdett itt az egykor szebb napokat megélt, volt világranglista 5.,volt Wimbledoni döntős hazai Genie Bouchard ellen.
    A 2.körben a Dart Harriet-Lizette Cabrera meccs győztesével játszik.
    -Fanny kiesett a kaliforniai Concordban rendezett keménypályás torna(60 ezres) 1.fordulojában rögtön a 30éves,jobbkezes fehérorosz Olga Govorcsova ellen.

-Amit a héten még követek, a férfiaknál van Baján, a Bajai Teniszklubban egy 15 ezres torna salakon.
    Itt van jó pár magyar név, a már emlitett Valkusz 2.kiemelként Wild carddal.
    Itt van a 6.helyen kiemelt Marozsán Fábián is, őt láttam a nyár elején Győrben.
    Szintai Dávid is játszik itt, Vörös Máté, Madarász Geri vagy éppen Fuele Matyi.
    Tippek is lesznek innen, ha találok megfelelőt.
    A torna meccsei ott vannak a bet365 kinálatában.
    dvsc59 likes this.

Member
    Szia s üdvözöllek .. Segítenél nekem úgy látom nagyon jól érzed a teniszt s minden elismerésem.. A Hölgyeknél mondanál nekem egy pár (4-5) olyan mérkőzést mely több lesz mint 17,5 gém lesz ???? Köszönöm előre is

Member
    Idézet dvsc59 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia s üdvözöllek .. Segítenél nekem úgy látom nagyon jól érzed a teniszt s minden elismerésem.. A Hölgyeknél mondanál nekem egy pár (4-5) olyan mérkőzést mely több lesz mint 17,5 gém lesz ???? Köszönöm előre is
    Szia!
    Húú, megmondom őszintén én ilyenre sohasem szoktam fogadni, mert lehet akármelyik meccsen akármi szerintem ezügyben.
    Ennél fogva meg nem is nagyon szoktam ezt mérlegelni, totózgatni, hogy melyik meccsen hány gém lehet.
    dvsc59 likes this.

Member
    Köszönöm szépen válaszod .. Én még ezt mindig jobban érzem mint a mérkőzés győztesét .. Talán valami győztes érzel a mai napra ami nagytétes lehet ???

Member
    Struff - Tsitsipas meccsen szerintem győzhet a görög...jobb teniszesnek tartom keményen, mint a németet.
    dvsc59 likes this.

Member
    Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Struff - Tsitsipas meccsen szerintem győzhet a görög...jobb teniszesnek tartom keményen, mint a németet.
    Hát azért azzal a meccsel vigyáztam.
    Pont irtam fentebb, hogy benne lehet a meglepi.
    Stefi nincs szerintem a toppon mostanság.
    Strufi pont most brékelte le, plusszban hozzátette a saját szerváját, igy most 5-3 neki.
    Persze abből még bármi lehet.
    kirby23 likes this.

Member
    Idézet dvsc59 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen válaszod .. Én még ezt mindig jobban érzem mint a mérkőzés győztesét .. Talán valami győztes érzel a mai napra ami nagytétes lehet ???
    Direkt nem is irtam semmit, mert mindegyik meccsben bizonytalanságot érzek.
    Gaske lett volna mondjuk, amit tutira mondtam volna Delbonisz ellen, az már lement. (de az csak 1,30)
    Az a baj az ilyen 1,50 körüli oddsokban illetve felette már van kockázat benne.
    Ugyhogy ilyenkor nem szoktam erőltetni, mikor nem érzem ugy a meccseket.
    Majd jön olyan nap, amikor igen.
    dvsc59 likes this.

Member
    Cincy

Folytatódnak a Western & Southern Open küzdelmei, ma már a nyolcaddöntők kezdődnek mindkét nem esetében.
    Kezdés ma is 17:00-kor(Digi Sport)
    A férfiaknál a nemrég Los Cabosban tornát nyerő és fontos mérföldkőhöz érő törpe argentín, Diego Sebastian Schwarzman és a rutinos gall, Richard Gaske összecsapásával kezdenek, majd ezt követi a De Minaur-Nisioka meccs.
    Utóbbi tegnap meglepetésre kicsapta Kei Nisikorit a japán rangadón.
    A tettek mezejére lép a Maestro is, ő az eddig remeklő orosz Rubjovot fogadja 20:30-as kezdéssel.
    Valamikor az éjszakai órákban pályán a címvédő is, ő a hihóni Pablo Carreno Bustával meccsel, akinek kvalit kellett ide vívnia, ott is nyert 2 meccset, valamint a főtáblán is nyert már kettőt, Gilles Simont, valamint John Isnert verte.
    Életben van még a múlt héten sokáig menetelő 2 orosz, Danil és Karen, kiváncsian várom itt meddig bírják a gyűrődést.
    Danilnak szerintem nem lesz könnyű dolga a tegnap Tsitsipast verő német Strufi ellen.

A hölgyek versenyében valamikor az éjszakai órákban lép pályára a wimbledon bajnok Simona Halep az Illinois-beli Madison Keys ellen.
    3-szor volt itt finalista. 15-ben,17-ben és 18-ban,de egyszer sem tudott nyerni.
    Muguruza, Williams es tavaly Kiki Bertens ellen nem tudta megtenni az utolso lépést.
    A tavalyi fináléval 585 Wta pontot véd itt.
    Igencsak imponálo a h2h a javára(5-1)
    Nem szoktam ezzel foglalkozni, mert minden meccs más, de most pont megnéztem.
    Én itt Szimó győzelmét várnám, 1,53-as oddsot adnak rá a bet 365-nél.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •