Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (99) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Peti tenisz

Junior Member

Ajánlom figyelmedbe a mai szelvényem.. Illetve a tegnapit, ami ma NEM NYERT.. ÉS miért? Mert a főoldalon volt egy tipp hogy 3 meccs mehet egybe, német kupa.. Ment is.. Indoklás gyönyörű volt a Wolfsburg mellett... Mi lett a vége?? 92.perc gól és ezzel 3:3.. VESZTES... ENNYI.. Nem számít hogy utána a hosszabbításban 2 perc alatt 2 golt lőtt a Wolfsburg.. Én buktam.. Ez van..
    Csatolt képek Csatolt képek

Junior Member
    Megfogtad a lényeget a monológomban

Senior Member varin avatara
    Ha a neten fogadtál volna, ez egy kötelező cashout lett volna és a pénzed 99%-a most a zsebedben lenne ez valóban fájdalmas bukó így...

Junior Member
    Ez pontosan így van Vagy ha nem játszom ennyi eseményt
    Utoljára módosítva: Diverlaci által: 2019.08.12 22:11

Member
    Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva most mérges vagyok nem kicsit, mert írsz egy csomó tippet amiben van hiba sajna bőven én meg kivettem ezt a hülye rodionov tippedet ha már ajánlottad, magamtól biztos nem tettem volna mert az se tudom ki volt az ellenfele.... sajnos jól benézted, egy hulladék volt az a barom! Én meg ráírtam 3 nagytétesre... Tegnap kérdeztem tőled hogy a ruud meg a kecma jó lesz-e mert azokat tenném, írtad jó lehet de van benne veszély, ma mondom kihagyom akkor, hát jöttek volna... Szóval nem csesztetésbol de ez nekem nem segitseg épp ellenkezőleg. Máskor olyan írj amit jónak gondolsz meg tetszik neked és NE sok tippet!!! Mert így lesz a hulyeség. Bukni magamtol is tudok es utalom amikor masra hallgatva megy el sok...
    Hát én sokat nyertem korábban ezzel a Rodionovval, nem rossz játékos.
    Jól nyomta itt is az 1.szettben,utána összezuhant, nem tudom mi lett vele.
    Lehet hogy fáradt volt, előzőleg a briteknél elődöntőig ment.
    Az a baj az olyan meccsekkel, ahol előzőleg jól szerepelt egy adott tornán, megy a következőre, ott ugye 2 verzio van.
    Vagy gyorsan kiesik vagy ott is jól megy, mert jó a forma.
    Én inkább mindig az utobbi pártjára állok.

Member
    Üdv!

Pár nap pihi, mert sok a munka. Meg ez a hangnem ez így újfent nem lesz okéj, amit egyesek itt prezentálnak.
    Aztán persze megint az én kommentem van kitörölve.
    Vicc.

Member
    Tegnapi csajos élők igencsak jöttek.
    Ma is ott van Kontaveit győzelme Kerber ellen(ha olvastátok)
    Válság van, a tegnapi Rodionov tipp nem jött valami 200 forintos "nagytétes" Pirátnak.

Member
    Voltaképpen ez a sportfogadás lényege.
    Túláraznak valamit, valakit, akit a tudásoddal mégsem érzel annak, amit adnak érte.
    S rárabolsz.

Member
    Atp Cincinatti

A férfiaknál 13 meccs a programban a 2.körös meccsek tekintetében.
    A program most is 17 órakor kezdődik magyar idő szerint.
    Nadal ugye a Montreali tornagyőzelme után visszalépett az Ohioi versenytől, pedig a győzelmi interjúban még mosolyogva mondta, hogy indulni fog.
    Dominik Thiem is visszalépett, igy nem ő, hanem az argentin Federico Delbonisz lesz Richard Gasquet ellenfele.
    Danil Medvegyev a múlt heti döntője után viszont ezen a tornán is itt van, sőt egy győzelmet már itt is abszolvált, a brit Kyle Edmund ellen, most a szakállas francia, Benoa Paire lesz az ellenfele.
    Érdekes lehet a német Jahn Lennard Struff és az athéni Tsitsipas meccse, erre érdemes lehet majd ránézni élőben szerintem, akár benne lehet a meglepi is, ahogy a Goffen-Pejja meccsben is.
    A nap slágermeccse mindenképp a magyar idő szerint éjjel 02:30-kor kezdődő Hacsanov-Kyrgiosz meccs lehet.

Member
    Wta Cincinatti

Itt 14 mecces line-up a 2.fordulo jegyében.

Itt érdemes lehet ránézni a 21:30-as Madison Keys-Darja Kasatkina meccsre.
    Az illinoai Mad nagyon gyenge formában van, én már az 1.forduloban,a spanyol szépség,Garbine Muguruza ellen is szívesen verettem volna, csak éppen a hispán is vak és világtalan kategória mostanság.
    Aki fent lesz éjjel szerintem érdemes lesz ránézni a kazah Julia Putinceva és Sloane Stevens meccsére is.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •