Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2019.02.20
    Hozzászólások
    8

Ajánlom figyelmedbe a mai szelvényem.. Illetve a tegnapit, ami ma NEM NYERT.. ÉS miért? Mert a főoldalon volt egy tipp hogy 3 meccs mehet egybe, német kupa.. Ment is.. Indoklás gyönyörű volt a Wolfsburg mellett... Mi lett a vége?? 92.perc gól és ezzel 3:3.. VESZTES... ENNYI.. Nem számít hogy utána a hosszabbításban 2 perc alatt 2 golt lőtt a Wolfsburg.. Én buktam.. Ez van..

1.822
    Ha a neten fogadtál volna, ez egy kötelező cashout lett volna és a pénzed 99%-a most a zsebedben lenne ez valóban fájdalmas bukó így...

Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva most mérges vagyok nem kicsit, mert írsz egy csomó tippet amiben van hiba sajna bőven én meg kivettem ezt a hülye rodionov tippedet ha már ajánlottad, magamtól biztos nem tettem volna mert az se tudom ki volt az ellenfele.... sajnos jól benézted, egy hulladék volt az a barom! Én meg ráírtam 3 nagytétesre... Tegnap kérdeztem tőled hogy a ruud meg a kecma jó lesz-e mert azokat tenném, írtad jó lehet de van benne veszély, ma mondom kihagyom akkor, hát jöttek volna... Szóval nem csesztetésbol de ez nekem nem segitseg épp ellenkezőleg. Máskor olyan írj amit jónak gondolsz meg tetszik neked és NE sok tippet!!! Mert így lesz a hulyeség. Bukni magamtol is tudok es utalom amikor masra hallgatva megy el sok...
    Hát én sokat nyertem korábban ezzel a Rodionovval, nem rossz játékos.
    Jól nyomta itt is az 1.szettben,utána összezuhant, nem tudom mi lett vele.
    Lehet hogy fáradt volt, előzőleg a briteknél elődöntőig ment.
    Az a baj az olyan meccsekkel, ahol előzőleg jól szerepelt egy adott tornán, megy a következőre, ott ugye 2 verzio van.
    Vagy gyorsan kiesik vagy ott is jól megy, mert jó a forma.
    Én inkább mindig az utobbi pártjára állok.