Oldal: 57 / 89 ElsőElső ... 747555657585967 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 561 - 570 (885) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Peti tenisz

Member
    Szerinted Shapovalov veri Marcit? és Hurkacz veri Novakot? vagy necces?

Member
    Paulon én is gondolkodtam de valamiért nem érzem.. Gauffnal inkább a magas játékot mondanám.. Venusnak azert ez túl nagy torna h ellazazza, nehéz meccs..

Senior Member
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cilicet te is vereted? És mit mondasz egy Millmann magasra?
    Én mondjuk nem szoktam ilyen over/under dolgokra fogadni,de a Millmann meccsben éppenséggel benne lehet akár.
    Hazai pálya meg szereti a nagy meleget.
    A Maestro is megfőtt pl.ellene a 18-as Us Openen.
    Cilic nem gondolnám,hogy kikap Moutettol,de az benne lehet,hogy nem lesz sima győzelem.

Senior Member
    Idézet djokovic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted Shapovalov veri Marcit? és Hurkacz veri Novakot? vagy necces?
    Shapovalov szerintem nyerni fog Fucsovics ellen.

Senior Member
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Paulon én is gondolkodtam de valamiért nem érzem.. Gauffnal inkább a magas játékot mondanám.. Venusnak azert ez túl nagy torna h ellazazza, nehéz meccs..
    Azt néztem,Venus utoljára tavaly nyár végén,Cincinattiben volt szalonképes,kora ősszel már nem igazán.
    Idén meg még nem is játszott.
    De nála nem lehet tudni.
    Paul Tommyt én sem erzem,noha az argentín is megfőtt itt a melegben egyik éven.
    Rybakina sem biztos,annyi hogy nagyon jó formában van.
    De kicsit tartok ettől a Peratol.
    A brazil mondjuk inkább salakon jó,nyáron Jurmalaban,az új tornán pont meg is verte salakon.
    Szóval inkább salakos,de keményen is tud kellemetlenkedni,itt is megverte a felvezető tornán Cocot,vagy Strycovat.
    Hát igen,nem annyira jók a parositasok.

Senior Member
    A Rennes-i torna egyik érdekessége,hogy több,mint 2 év után tér vissza a 2013-as Wimbledoni elődöntős,volt világranglista 14.lengyel Jerzy Janowitz.
    17 novemberében a Slovak Openen játszott utoljára Pozsonyban.

Senior Member
    NBA,kedd hajnal

A Martin Luther King nap okán meccsdömpinggel jelentkezik az NBA,14 meccses line up.
    Lesz többek között Ccs-Lakers vagy Thunder-Rockets.
    A program Magyar idő szerint már este 8-kor kezdődik a fővárosban a Wizzards-Pistons meccsel.

Magyar idő szerint hajnali 01:30-as kezdéssel Massechusetsben,a Td Gardenben,a Ccs vendége a Lakers.
    A hazaiak nagyon nincsenek formában,a vendégekre 1,57 az alapodds.
    A Lakersnek ugyan volt otthon egy szűken mért veresége a Magic ellen,de ezt rögtön javítani tudták Texasban,rangadót nyertek a Rakétáknál.
    Davies és Rondo nincs továbbra sem a Lakersnél,viszont a forma alapján mindenképp vendég esélyek szerintem.(sajnos)

Hajnal 3-as kezdéssel Salt Lake City-ben ,a Vivint Smart Home-ban,a Jazz vendége a Pacers.
    A Pace back to back-et vív itt,egy,a Pepsiben,a Nuggs ellen idegenben aratott bravúr győzelem másnapján.
    A hazaiak viszont bitang formában,noha mostanság becsúszott egy hosszabbításos vereség a Pels ellen a Smoothie King-ben,ezt rögtön egy Sacto elleni sikerrel javították.
    Otthon 16-3-as mérleg.
    7 pontos favoritok.

Még ennél is félelmetesebb,16-1-es otthoni mérlege van a Heatnek,akik a gyenge formában lévő Sactot fogadják.

Senior Member
    NBA,csütörtök hajnal

Tegnap csak 1 meccset rendeztek(de az nem volt rossz)
    Ma hajnalban 12 meccses Line up.

Magyar idő szerint hajnal 3-as kezdéssel Lousianában,a Smoothie King-ben a Pels vendége a Spurs.
    Egész jó kis szorzokat kapni hetek óta a Pelikanokra,holott jó formában vannak.
    3,5 meccsre a nyugati play offtol,amire abszolút van esélyük,szerintem az alapszakasz további részére nekik van a legjobb sorsolasuk.
    A Spurs csapatát kicsit nehéz belőni,szerintem a legfőbb riválisai lehetnek a pelikanoknak a play off helyekért.
    Idegenben elég gyengék.
    A hazaiaknál most fogja az első NBA meccsét vívni Zion.Szerintem az atletikusságaval foghatatlan lesz a gyűrű körül.
    Annyit mondott,hogy a leérkezését próbálja átalakítani,nem nyújtott lábbal.
    3,5 pontos favorit a Pels.
    A sima win 1,60 körül.

-Hajnal 4-es kezdéssel San Franciscoban,a Chase Centerben a Warriors vendége a Jazz.
    Kötelező a vendégeknek,akik bombaformában vannak,a legutóbbi 13-bol 12-szer nyertek.
    A nyugati 2.helyért mennek.
    8 pontos favorit itt a Jazz.

Senior Member
    Nhl,csütörtök hajnal

2 meccs az Nhl étlapon.

Magyar idő szerint 01:30-es kezdéssel Ohioban,a Nationalwide Arénában a Blue Jackets vendége a Jets Kanadábol.
    A hazai Kék Kabátos alakulat kiváló formában van,5 meccses győzelmi sorozatban.
    A vendégek egyrészt back to back-et vívnak itt,egy Relaigh-i vereség másnapján,másrészt ők 3 meccses vereség spirálban.
    Touron van a Jets,ez lesz a 3.idegenbeli meccsük.
    Kezdésnek kikaptak a Szeles Városban a Blackhawkstol,majd a Hurricanestol.
    Meccsgyöztes Blue Jackets kerek 1,50-es odds a bet 365-nél.

Senior Member
    NBA,szombat hajnal

11 meccsel folytatódik az NBA alapszakasz.
    Kezdés magyar idő szerint péntek este 21-kor Észak-Karolinaban,ahol a Lódarazsak vendégei a Wisconsini szarvasok.
    Sport tv eltolva közvetíti a meccset.
    Majd az éjszakai órákban további 10 meccs jön.
    Érdekes lehet az éjjel 1-es kezdésű Magic-Ccs meccs az Amway-ben,az orlandoi partokon.
    A Bosztit adják itt dognak odds alapján,de szerintem benne lehet a győzelmük,ez a Magic simán verhető.
    A kelták legutóbb otthon a Td Gardenben sorozatban 3 győzelmet hoztak,pl.a Lakerst tönkreverték.
    Próbálják helyrehozni a kilengéseket.
    A Raps a Nagy Almában vizitál.
    Jó a forma,végre teljes a csapat,élvezik a dolgot.
    1,25 a kanadai alapgyőzelem a Gardenben.
    Szerintem a hendis win is jó lehet itt.
    A Pelsre is jó az odds a Nuggets ellen,utóbbi csapat jókora seruleshullamban van.
    Hajnal 04:30-as kezdéssel San Franciscoban,a Chase Centerben a Warriors vendége a Pacers.
    Kötelező vendég,ehhez képest kellemes 1,45 körüli vendég alapodds.
    Szerintem hendivel is jó lehet.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •