Oldal: 55 / 58 ElsőElső ... 5455354555657 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (572) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Tenisz Next Week

Ami a közvetítéseket illeti,dömping a jövő héten.
    A Digi csatornák mellett az Eurosport is közvetít.
    Az adelaidi férfi torna kerül ott képernyőre,valamint kedd hajnaltól már az Aus Open kvalijai.
    Szabó Gábor, Horváth(Tyűű) Mariann és Szánthó Petra várja majd az érdeklődőket.
    Engem utóbbi hangja mindig bevonz a képernyő elé.
    Nem mellesleg kitűnő szakértelemmel is van felvértezve.
    Am block az egész Eurosportos csapat az.
    A Digin mondjuk merőben más színvonalat képvisel a közvetítés.
    Topor(Jaj ne máá) Csabi lelkes,de sok hülyeséget beszél.
    Most a héten Radonyi Kristóf közvetítésébe néztem bele,ő egy profi golfos gyerek,40-es.
    Talán soproni.
    Korábban Euroliga kosarat láttam tőle.
    Szimpatikus nekem.

Tímea amúgy nyert az adelaidi női torna kvalijaban a svéd Mirjam Bjorklund ellen.
    Holnap majd a 27 éves svájci Viktória Golubics lesz az ellenfél.

Senior Member
    Nhl,Long Term

A minap írtam pár ötletet Kelet illetve Nyugat kapcsán az Unibettől.
    Jobban megnézegettem ezt a dolgot.
    Keletre így néznek ki az oddsok:
    Tampa 3,75(ez a múlt héten még 4,50 volt)
    Boston 4,50
    Washinghton 5,50
    Toronto 6,50.

Jobban megnézve viszont azt írja,hogy:"including play offs"
    Minimális angol tudasommal ez szerintem az,hogy a play off-ot is beleértve.
    Így viszont már merőben más a leányzó fekvése.
    Nagyon jön most a Tampa,atom formában vannak.
    De pl.tavaly utcahosszal nyerték az alapszakaszt,az 1.play off körben meg talán söpressel kiestek.
    Áprilisban a play offal új bajnokság kezdődik,az ott igencsak más kávéház.
    Szóval itt akkor ha a play offot is belevesszük,akkor inkább már Washinghton vagy Boston,ők kellő play off rutinnal vannak felvértezve,ezen csapatok Stanley-t is nyertek már.

Nyugat:
    Colorado 3,75
    St.Louis 4,50
    Dallas 6,50
    Vegas 7,00

Itt viszont nem értem miért a Coloradot veszik a legesélyesebbnek.
    A Blues tavaly ilyenkor az utolsó alapszakasz helyek egyikén tanyázott,aztán valami egészen brutális formát vettek fel,főként kapusuk remeklésével,amivel áprilisra bejöttek a 4-5.helyre.
    A play offban pedig meg sem álltak a Stanley-ig.
    Most viszont igencsak komoly előnnyel vezetik a Nyugatot,nem az utolsó helyeken kullognak,mint tavaly ilyenkor.
    Kellő play off tapasztalattal is bírnak,a döntőben 7 meccsen nyertek a Bruins ellen,meg tán előtte a Stars ellen is 7 meccsel mentek tovább.
    Mi más céljuk lehetne,mint a Stanley újbóli magasba emelése júniusban?

Senior Member
    Férfi kézi Eb,vasárnap délután.

A D csoportban 16 órás kezdéssel Trondheimben a Portugál és a Bosnyák csapat meccsel.
    A luzitanok jó eredményeket értek el az Eb előtti felkészülési meccseken is,verték többek között a lengyeleket és az oroszokat is.
    Majd az Eb-t rögtön egy bombameglepetessel kezdték,verni tudták a franciákat úgy,hogy 5 játékosuk is megfázásos betegséggel küzdött.
    A klubszinten is egyre jobb eredményeket elérő portugálok remek utánpótlással rendelkeznek,erre támaszkodhatnak.
    A gallokban lehet hogy benne volt a tavaly áprilisi Guimaraes-i 6 gólos vereség,mindenesetre agresszivitasban a luzitanok kerekedtek felül,a 2.felidoben végig futottak az eredmény után a gallok.
    A portugálok támadásban sok esetben kapus nélkül támadtak,ezzel nem tudott mit kezdeni az ellen.
    A franciák elleni nagy győzelem viszont mit sem ér,ha ma nem verik meg a bosnyakokat.
    Viszont ha nyernek,akkor a norvég-francia ki-ki meccs lehet,az egyik kiesik.
    Bajban lehetnek a franciák a hazai közegben játszó norgék ellen,akik Sander Sagosen vezetésével és 12 szerzett góljával magabiztosan verték a bosnyakokat.
    A portugálok 3,5 gólos favoritok egyébként a meccsen.

Senior Member
    Férfi kézi Eb,vasárnap délután.

Az F csoport küzdelmei Göteborgban,a Scandinaviumban folytatódnak.
    A hazaiak ma a szlovének ellen meccselnek,ha behúzzák,megvan a továbbjutás nekik.
    Az 1.forduloban érvényesítették a papírformát,13-al verték Svájcot.
    Ekdahl du Rietz,Nielsson és Tollbring vitték a prímet,mindhárman 6 gólig jutottak.
    A szlovénok szűken nyertek a lengyelek ellen,de végig vezettek.
    A 2 veszprémi,Blaz Blagotinsek illetve Mackovsev szerzett 5-5 gólt.
    A másik meccsen az Andy vezette Svájc és Lengyelország meccsel.
    Aki nyer életben marad,aki kikap búcsúzik.
    A lengyelek a felkészülési meccseiket szinte mindegyiket elvesztették,nem mutatnak valami jó formát.

Senior Member
    Férfi kézi Eb,hétfő.

A jövő hét első napján 18:15-os kezdéssel Izland-Orosz meccs Zlatan Ibrahimovics szülővárosában,a Malmő Arénában.
    Utána pedig jön a magyarok meccse a dánok ellen.
    Kissé sötét lónak tűnt a sorozat előtt az izlandi csapat.
    Tegnap volt szerencsém látni a dánok elleni meccsüket.
    A látottak alapján a sötét ló helyett inkább versenyló jelzőt lehet rájuk akasztani.
    A 10 gólos Aaron Palmarsson vezetêsével atomkézilabdat mutattak mindjárt az 1.meccsen,még csak azt sem lehet mondani,hogy a világbajnok dán válogatott gyengén vagy nagyképűen játszott volna.
    Malmő a dánoknak a szomszédban van,már a tegnapi meccsen is rengetegen voltak.
    Azok után hogy kikaptak az 1.meccsen,szerintem a rengeteg dán drukker előtt sok jó nem fog ránk várni.
    Bár ne így legyen,boritsuk a papírformát,ahogy az oroszok ellen tettük.
    Mindenesetre a 2 északi csapat valami döbbenetes sebessêggel játszik,valahogy majd lassítani kell őket,ha belemegyunk a rohanásba,csúnya vereségek lesznek.
    Izland egyébként 3,5 gólos favorit az oroszok ellen.

Senior Member
    NBA,hétfő hajnal

7 meccsel folytatódik az NBA alapszakasz.
    Hétvége lévén 2 meccs elérhető időpontban.
    Magyar idő szerint 21:30-kor Wizzards-Jazz és Knicks-Heat.
    Előbbit a Sport tv 23-as kezdéssel csúsztatva adja.
    Mindkét meccsen 8,5 pontos favorit a vendég.
    A fővárosba,a Varazslókhoz Jazz zenészek látogatnak Salt Lake City-ből.
    A Jazz megállíthatatlannak tűnik,kezd nagy csapattá válni,mondhatni a legforróbb csapat most a ligában.
    A fővarosiakkal viszont nem árt vigyázni,a nagyon gyenge keretukkel igencsak erőn felül teljesítenek,elkapták pl.otthon a Bostont vagy a Denvert is.
    A Heat legutóbb egy olyan meccset vesztett el a Nets ellen,ahol sokáig vezettek,a végjátékba is az ő vezetesükkel mentek bele,a clutch játékokat viszont a hazaiak tudták megcsinálni.
    Ma mindenképp javítani kellene a Nagy Alma másik felében,a Gardenben,a gyengécske Knicks ellen.
    Viszont a Heat brutál otthoni formája mellett idegenben azért nem annyira jó.

Senior Member
    Tegnap késő este ránéztem az Okc-Lakers oddsaira.
    A hazaiakra csak 1,44-et adtak,a Lakersre meg valami 2,75-öt.
    Most olvastam,hogy Davies mellett Broni is kihagyta a meccset betegség miatt,sőt Danny Green is.
    Nyilván ezért volt a brutális oddsesés.
    Viszont volt egy Kyle Kuzma parádé 36 ponttal,meg volt egy veterán Rajon Rondo,aki időnként előhúz valamit a régiből..
    A nagyágyúi nélkül,egy back to back meccsen egy pazar formában lévő csapat ellen nyert a Lakers.
    A nemjóját,ennek igencsak bajnokesélyes szaga van!

Member
    Holnap délelőtti tenisz. Szerintetek mi lesz a Delbonis-Duckworth? Én az ausztrálra tennék, otthon játszik, ami csak egy ok, Delbonis nem rossz ezen a borítason de jó sem. Nemrég Lamasine is simán verte őt, utana nyert 2 meccset gyengék ellen. Duckworth idén még nem játszott de én őt tenném mert jó oddsa van. Persze kicsit se egyértelmű és necces de ezt gondolom.

Member
    Nehéz meccs.. De hozhatja igen.. nálam inkább a Chardy 1.5 ért..
    Tibbs likes this.

Senior Member
    Húú,nem tudom.
    Ezekbe a roncsderbikbe nem szívesen nyúlnék bele.
    Inkább figyelgetem még a formákat,nagyon az eleje még.
    Kedd hajnaltól viszont lesz már Aus Open kvali,ott már biztos lesz pár tippelhető meccs.
    Úgy 3-4 éve egyik ismerosommel fasza kis kasza volt az Aus Open kvalival,úgy 1,5 milliót nyertünk 12 jó tippel.
    Úgyhogy ez mindig kellemes nosztalgiát ébreszt bennem.
    Tibbs likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •