Oldal: 42 / 49 ElsőElső ... 324041424344 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (484) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Nhl péntek hajnal

Magyar idő szerint péntek hajnali 4-es kezdéssel a Kacsák vendégei a Cápák a Honda Centerben.
    Pont ellentétes formákról beszélhetünk ezen meccs kapcsán a csapatoktól.
    Hazai oldalon valami igencsak nem működik mostanában,zsinórban 4 vereséget szenvedtek,ráadásul mindet otthon.Legutobb a Vörös Szárnyak is nyerni tudtak náluk túlóraval.
    Próbálják elállitani a vêrzést,ami nem biztos hogy menni fog,hiszen jön egy olyan vendégcsapat,akik rossz kezdés után kezdik elkapni a fonalat.
    Ők a legutóbbi 4meccsüket megnyerték,mindet otthon.
    Legutóbb az idén élcsapatnak számító Oilers csapatát verték meg 6-3-ra az SAP Centerben.
    Sharks meccsgyőztes vagy X2 lenne ide a gondolatom.

Senior Member
    Idézet Heni Reistad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Challenger Helsinki,Tali Open

A finn fővárosban a mai nap a nyolcaddöntőket bonyolítják.
    Ennek egyik meccsét vívja a mai nap a 19éves,algériai származású francia tini Rayane Roumane és az ukrán Sergey Stakhovskij.
    Az 1,93 magas francia fiuban mondhatni mozgolódik valami.
    Nyert már egy Itf tornát,jelenleg 369.helyen van a listán.
    Dogkent a német Madent tudta itt verni,de nemrég az év utolsó Mestertornáján Párizsban a kvaliban verni tudta azt a szerb Miomir Kecsmanovicsot,aki a múlt héten a Next Gen vb-n szerepelt Milanoban.
    Az ukrán nem rossz teremben alapban,de most nincs formában.
    A német Mischa Zverev ellen úgy jutott tovább,hogy az 1.szettet a német nyerte meg,de sérülés miatt feladta.
    Pedig aztán a német nem mostanában nyert meccset.
    Szeptember elején Cassisban,a Francia Riviéran találkoztak már egy tornán,ott simán 6-2,6-2-re nyert a francia a round 16-ban.
    Azt gondolom,ma is esélyesebb lehet.
    1,66-os oddsot kapunk a bet365-nél.
    Ezt benéztem úgymond rendesen.
    Már a kiindulási odds is 1,66 volt,ami még feljebb kúszott 1,80-ra.
    Igazából Stakhovskij igencsak jó teremben,ezt nem vettem figyelembe,csak most nincs szerintem annyira jó formában,
    Maradok ezentúl szigorúan az 1,5-1,6közötti oddsoknál,azok jól mentek.
    Mindenesetre szerintem úgy jó,ha valaki tenni akarja,nézzen rá ő is adott párosításra,több szem többet lát.
    Jó úton járok szerintem,olykor viszont megesik,hogy benézek 1-2meccset,szeretném elkerülni a jövőben, vagy a lehető legminimalisabbra leredukalni.
    Az éjszakai Kovacsevics tipp miatt úgymond nem vagyok mérges,ott úgymond én nem hibáztam,az egy jókora meglepi volt,egy szinte 100%-ban salakon játszó manus elverte a jó formában lévő másikat.
    Ahogy néztem ott egy szoros 1.szett volt,tájban dőlt el 8-6-al,a 2.szett meg már sima 6-1volt az argentinnak.

Senior Member
    Challenger Helsinki,Tali Open

A pénteki negyeddöntők közül szerintem érdemes lehet élöben ránézni az eperjesi Alex Molcan meccsére,egy hazai játékossal,Emil Ruusuvourival meccsel.
    A 21éves szlovák többnyire salakon játszott eddig,de most itt meglepően jól szerepel,több underdog győzelmet is aratott.
    Többek közt honfitársát,a teremben egész jó Gombos Norbit is verni tudta.

Member
    Semmi baj, nem a Te hibád.. egyáltalán nem..Ez olyan, h Te megírod mit teszel, h látod és ha nem érzem, nem teszem.. Szerintem ezt így kell felfogni. én is megnezem mindig, mit, miért ajanlasz és ha másként gondolom, elengedem. Ilyen volt a mai is. Nem éreztem jónak a Roumane tipped, meg írtam is h a Stakho pihentebb a Misa miatt.. Szóval ezt mindenki döntse el maga, mit vállal be sztem. Amúgy ma a török meccsen ment el a változatosság kedvéért.. mit mondasz holnap Zverev megrázza magát?végülis az elődöntő a tét..?Medve elengedi?

Senior Member
    Idézet Diverlaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi baj, nem a Te hibád.. egyáltalán nem..Ez olyan, h Te megírod mit teszel, h látod és ha nem érzem, nem teszem.. Szerintem ezt így kell felfogni. én is megnezem mindig, mit, miért ajanlasz és ha másként gondolom, elengedem. Ilyen volt a mai is. Nem éreztem jónak a Roumane tipped, meg írtam is h a Stakho pihentebb a Misa miatt.. Szóval ezt mindenki döntse el maga, mit vállal be sztem. Amúgy ma a török meccsen ment el a változatosság kedvéért.. mit mondasz holnap Zverev megrázza magát?végülis az elődöntő a tét..?Medve elengedi?
    Hát ez jó kérdés.
    Ezekre a vb meccsekre nem igazán tippelgetek.
    Pont néztem a Nadal-Medvegyev meccset a minap,hát döbbenetes volt komolyan.
    Maga Rafa is azt mondta egy interjúban,hogy arra gondolt,hogy 5perc múlva az öltözőben lesz.
    Az orosz total szetzuhant fejben,ebben a sportban legalább annyit számít a mentális dolog,mint a tudás.
    Szó szerint előrehozott karácsonyi ajándékként díszdobozban,masnival átkötve odaadta a meccset Danil,hülye lett volna Rafa,ha nem fogadja el.
    Ugyanakkor szerintem mégsem lehet az oroszra sem ráhúzni,hogy mentálisan gyenge,lásd Us Open,ahol 0-2-ről jött vissza és csinált meccset.
    Sőt,ott baromi erős volt fejben.
    A tegnapi Djoko-Federer is érdekes volt,egyik ismerosommel a hét eleji,Thiem elleni vereség után leírtuk a svajcit rendesen.
    Nála tényleg soha ne mond,hogy soha.
    Szóval vannak érdekes dolgok itt a szezon végén.

Senior Member
    NBA,szombat hajnal

Magyar idő szerint szombat hajnali 02:30-as kezdéssel Texasban az American Airlines Centerben a Mavs vendége a Raps.
    Múltkor már volt egy sikeres tipp a Raps kapcsán az oregoni Trail ellen idegenben,ahol underdognak vették őket.
    Most ugyanez van,a hazaiakat veszik esélyesebbnek odds alapján.
    Legutóbb a Knicks otthonában kapott ki a Mavs a Nagy Almában,érdekes mód rövid időn belül 2-szer trefalta meg rövid időn belül a Knicks a Dallast,nyertek nemrég Texasban is.
    A Mavs a play offra törekszik,ilyen vereségek nem fognak beleférni.
    A torontói alakulatot esélyesebbnek érzem itt idegenben is,plusszos hendivel megtámogatva.

Senior Member
    NBA,szombat hajnal

Magyar idő szerint éjjel 2-es kezdéssel Minneapoliszban,a Target Centerben a T-Wolfs vendége a Rockets.
    Mindkét alakulat back to back lép majd itt pályára.
    A T-Wolfs,egy a fővárosi varázslók ellen egy pontháboruban elszenvedett hazai vereség másnapjan,míg a Rakéták egy,a Pacers elleni hazai győzelem után lépnek itt pályára.
    A Rakéták nagy formában vannak,a 2.helyen vannak Nyugaton a Lakers mögött.
    Legutóbb a Pacers ellen Eric Gordon,Clint Capela és Daniel House nélkül is nyerni tudtak mondhatni egy rangadót.
    A kulcs a jó védekezés no meg James Harden volt.
    A Minny vereségének fő oka Andrew Wiggins távolléte volt,aki személyes okokra hivatkozva határozatlan időre elhagyta a csapatot(elhúnyt a nagymamája),valószínű ma sem fog játszani.
    Noha Towns hozta,amit kellett,mellé próbált fellépni Jeff Teague és Robert Covinghton,ami részben sikerült is.
    Wiggins nélkül aztán egy idő után kevesek voltak támadásban,védekezésben is szetcsusztak rendesen.
    Durván kikaptak a festekben,sok volt az eladott labda.
    Úgy gondolom egy parádézó Harden vezette Rockets ellen megint ki fognak kapni.

Senior Member
    Nhl,Szombat hajnal

Magyar idő szerint szombat hajnali 1-es kezdéssel Montrealban,a Bell Centerben a Habs vendégei a Devils.
    B2b meccset játszik mindegyik alakulat.
    A hazaiak egy parádés,5-2-es győzelemmel hangolták erre a meccsre,amit a Capital One-ban érték el,a fővárosiak sok meccses pontszerző szériaját megtörve.
    A meccs hőse Tatar volt.
    Remek formában a kanadai alakulat,a legutóbbi 5 meccsükön pontot szereztek,ebből 4-et megnyerték,nem is akármilyen csapatok ellen,pl.Capitals vagy Bruins.
    Az Ördögök legutóbb Newarkban megverték 2-1-re a Sidney Crossby-t nélkülőző Pingvineket,noha a kapuralövesek aránya 39-21volt a pennsylvaniai alakulat javára,csakhogy Mackenzie Blackwood,az ördögök 22 éves kanadai kapusa igencsak jól védett.
    Ennek ellenére hazait várok itt.
    Canadiens meccsgyőztes vagy 1x.

Senior Member
    Nhl,Szombat hajnal

Magyar idő szerint szombat hajnali 2-kor Missouriban,az Enterprise Centerben kaliforniai vendégek lesznek.
    Az 5meccses vereség spirálban lévő Kacsák a regnálo bajnok Zenészekhez látogatnak.
    Mind az 5 meccset otthon vesztette el az Ana,legutóbb a Cápák elleni kaliforniai derbit vesztették el,2 játékrész erejéig pariban voltak,az utolsó játékrészben azonban jobbnak bizonyult a Sharks.
    Nem éppen kellemes ellenfélhez utaznak most.
    Noha túlórában a legutóbbi 2 meccsüket elvesztették a Zenészek,otthon a Prérifarkasok,majd legutóbb idegenben a Kék Kabátos alakulat ellen,1pontot tulajdonképpen mindegyik meccsen szereztek,csak a plusz pontot nem tudták.
    29 megszerzett ponttal vezetik a Nyugati Konferenciát 1pont előnnyel a kanadai Oilers előtt.
    A Kacsák jól kezdtek,de ezzel a zsinórban beszedett veresegekkel igencsak rossz helyzetbe hozták magukat,szó szerint szabadesésben vannak.
    Hazait várok itt.
    Meccsgyőztes Blues vagy 1x.

Senior Member
    Idézet Heni Reistad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nhl,Szombat hajnal

Magyar idő szerint szombat hajnali 2-kor Missouriban,az Enterprise Centerben kaliforniai vendégek lesznek.
    Az 5meccses vereség spirálban lévő Kacsák a regnálo bajnok Zenészekhez látogatnak.
    Mind az 5 meccset otthon vesztette el az Ana,legutóbb a Cápák elleni kaliforniai derbit vesztették el,2 játékrész erejéig pariban voltak,az utolsó játékrészben azonban jobbnak bizonyult a Sharks.
    Nem éppen kellemes ellenfélhez utaznak most.
    Noha túlórában a legutóbbi 2 meccsüket elvesztették a Zenészek,otthon a Prérifarkasok,majd legutóbb idegenben a Kék Kabátos alakulat ellen,1pontot tulajdonképpen mindegyik meccsen szereztek,csak a plusz pontot nem tudták.
    29 megszerzett ponttal vezetik a Nyugati Konferenciát 1pont előnnyel a kanadai Oilers előtt.
    A Kacsák jól kezdtek,de ezzel a zsinórban beszedett veresegekkel igencsak rossz helyzetbe hozták magukat,szó szerint szabadesésben vannak.
    Hazait várok itt.
    Meccsgyőztes Blues vagy 1x.
    Blues b2b-et vív itt,ez némileg gyengítheti az esélyeiket.
    A Ducks nem játszik itt b2b-et,1nappal többet pihentek.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •