Oldal: 3 / 19 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (187) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Jégkorong Season Start

Noha még az augusztusi hőmérsékletek helyenként 35 fok fölé is rugaszkodnak, közel a szeptember, a hűvösebb időjárás és az új szezonok kezdete.
    08.29-én,csütörtöktől indul a Bajnokok Ligája, majd mindjárt 09.01-én vasárnap 12:00-es kezdéssel elrajtol a Kontinentális Liga(korábban 08.20-án kezdtek), mindjárt az áprilisi Gagarin kupa döntős csapatok összecsapásával(minden évben ez a meccs nyitja a szezont)
    A Gagarin kupagyőztes katonacsapat Cska és a Szibériai Avantgard csapnak össze, parázs meccs lesz, annyi szent!
    09.02-án pedig beindul a február végéig tartó alapszakasz meccsdömping.
    Tavaly ezen irányú fogadásaim remekül sikerültek,ugyhogy követni fogom idén is.
    A csapatok már vívják javában a felkészülési meccseket.

Ezek után 09.05-én,pénteki napon indul Dániában a Metal Liga.
    A következő pénteken, 09.13-án eldördül a startpisztoly Finnországban, a cseheknèl, de az osztrák bázisú Ebelben is, ez utobbi is egy nagy kedvenc ligám.
    Ugyanezen a napon kezdenek a németeknél, a svédeknél, a franciáknál és Svájcban.

Legkésőbb a tengeren túlon dobják be a korongot, ott 10.03-án hajnalban indul az alapszakasz, viszont ott tart a legtovább, 04.05-én hajnalban gördül ott le az alapszakasz függönye.

Senior Member
    Kosárlabda Season Start

Nagyjából itt is megvannak a versenysorozatok indulási dátumai.
    A szezon 08.31-én, szombaton délelőtt indul a Kínai rendezésű vb-vel, amit majd követni fogok természetesen. Ez 09.15-én fog véget érni.
    Rögtön az ezt követő kedden, azaz 09.17-én elindul a Bajnokok Ligája versenysorozat kvalija, közte a Szombathelyi Falcoval, akik a román Oradeával meccselnek ekkor.
    Ez a Bajnokok Ligája szerintem egy jó sorozat fogadás szempontjából,én mondjuk inkább a csoportküzdelmekre szoktam lőni, mikor már az erőviszonyok kirajzolódnak.
    -aztán oktober legelején indul az Eurocup sorozat, szerintem jó ez is.
    -oktober 3.-án indul az Euroliga és egészen áprilisig tart, ez is egy jó dolog fogadás szempontból.
    -legutoljára itt is a tengeren túlon van a kezdés, 10.22-vel(akkor már jócskán benne leszünk az őszben)
    S tart egészen 04.15-ig az alapszakasz.
    Az Nba meccsekre sokan fogadnak, pár éve aktivan elkezdtem követni a történéseket,járok is egy frankó fórumra is, ahol ki lehet beszélni a történéseket.
    Fogadásilag nem egyszerű, sok olyat láttam, akik belefulladtak saját sz.ba Nba kapcsán, mert minden szarságra tüzeltek.
    Èrtékeket lehet találni, de ahhoz igencsak naprakészen kell követni a dolgokat, történéseket.
    Szerintem az 1.hónapban(mondjuk oktober vége, november) inkább csak figyelgetni érdemes ott a dolgokat, illetve ha valaki fogadni akar igencsak mérsékelt téttel.
    Mindenesetre én nagyon várom a mostani Nba szezont, igencsak feje tetejére álltak az igazolások kapcsán a dolgok, ütős szezon lesz, annyi szent!

Senior Member
    Atp Montreal

Magyar idő szerint éjjel 2-es kezdéssel az egyik negyeddöntős meccs a gall virtuóz Gael Monfils ès a spanyol Robert Bautista Ahü vívják.
    Robi mindigis borzasztó stabil tudott lenni, egy bizonyos teniszes fórumon "teveszarként" emlegetik(szívós, elpusztíthatatlan)
    Wimbledonban semit tudott játszani, itt pedig nyerni tudott a múlt hèten tornát nyerő Diego Sebastian Schwarzmann, a mélynövésű guaucho ellen.
    A hispán ott van a top ten kapujában, a torna előtt élete legjobbjaként 13.volt.
    Most itt a live ranking alapján a 11.helyen van, mindössze 160 pontra a talján Fabio Fogninitől.
    Elérhető közepsègben van tehát.
    Tavaly pont taliztak itt a round 16-ban,ott 3-ban nyert Robi.
    Őt adják itt esélyesebbnek az irodák 1,61-es oddsal a bet 365-on.

Senior Member
    Ultimate Fighting Championship

Ha néztek Sport tv-t, biztosan tapasztaltátok, hogy egy ideje már közvetítgetnek ilyen olyan gálákat a ketrecharc jegyében.
    Szerintem ez a dolog még itt gyerekcipőben járt, a tengeren túlon fogyasztják a dolgot rendesen.
    De talán a Sport tv a dartshoz hasonlóan tömegeket fog idővel leültetni erre a sportágra.
    Maga Kun Zsolt(A Sportmajom korábbi alapítója) is sok esetben közvetít ezekről a gálákról.
    Most hétvégén is lesz meccs bőven.
    Bet365 kínálatában az összes fent van.
    Olyan helyen keressétek, hogy:Mma/Ufc

Hasznos oldal az ilyen irányú fogadásokhoz:totaldamage.hu
    Hírek, érdekességek a sportággal kapcsolatban.
    Minden héten van tippelde rovat a meccsekről indoklással.
    Azt nem néztem meg milyen sikerességgel tippelnek(valaki azt irta a facebook oldalukon, hogy mindig a favoritokra tippelnek, meglepetés viszont ott is van, underdog győzelmek)
    Akit érdekel, használja egészséggel.

Senior Member
    Atp Montreal

Orosz rangadó szombat este 21-es kezdéssel, ami az egyik elődöntő lesz.
    A másikon a Fogninit legyőző címvédő Rafa Nadal várja a Monfils-Bautista meccsről az elődöntős ellenfelet.
    2 orosz vív itt elődöntőt, Hacsanov és Medvegyev.
    2 top tizes játékos immár.
    Hacsa már tavaly ősszel ott toporgott a top ten kapujában.
    Brutálisra sikeredett az év 2.fele akkor neki. Noha a Nagy Almában kiesett Nadal ellen a 3.fordulóban, a torna egyik legjobb meccsét vívták és jó darabig bizony neki állt a zászló a mallorcai klasszis ellen. Irtózatos erővel meg sebességgel tolta le ott Nadalt.
    Azért a torna egyik legjobb meccse volt az ott, mert a legjobb szerintem a Nadal-Thiem volt egy körrel később..
    Aztán Hacsa megnyerte Moszkvában a Kreml Cup-ot, majd november elején az év utolsó Masters tornáján,a párizsi Bercy csarnokban befűzte az oktatófilmet és meg sem állt a győzelemig.
    Hajszál híján a londoni O2 Arénában rendezett Nitto Atp 8-as vb-re is odaért.
    Ezek után teljesen természetes módon az ember már az év eleji Grand Slamen valami nagy dolgot no meg persze top tizet várt tőle.
    Aztán az élet máshogy hozta, a szezon első fele teritett betli volt, nem tudni miért.
    Állitolag ütőt cserélt és valószinű nem jött be.
    Itt a nyári szereplés viszont már kezd rendben lenni.
    Emellett egy nagyon szimpatikus srác, az itteni tornán a napokban a születésnapját ünneplő Felix Auger legyőzésénél elnézést kért tőle, hogy elrontotta a szülinapját.
    Danilt hozzák favoritnak ezen a meccsen odds alapján, Hacsát dognak.
    Danil már az előző,Washinghton Dc, Citi Openen is finalista volt, jó a forma.
    Tegnap láttam a meccsét, de nagyon gyenge, erőtlen és a Kitzbühli tornagyőzelem után fáradt Thiemet győzött le.
    Szerintem érdemes lesz nézni ezt a meccset szombat esti, jobb sportprogramot keresve sem találunk, igazi teniszcsemege lehet.
    Hacsa nyers ereje meg a sebessége nálam libabőr szokott lenni.
    Esetleg benne lehet az underdog győzelme, érdemes lehet élőzni.
    A moszkvai Kremlin Cupon verte már meg Danilt, 3-ban.
    Ez semi-final meccs volt.

Senior Member
    Wta, Cincinatti, kvali

Ohioban magyar idő szerint 16 órakor selejtezni kezdenek.
    Egy 20 órás meccset néztem innen.
    A román Michaela Buzarnescu és a 24 éves, jobbkezes, a Nagy Almában, Buffalloban született Jessica Pegula meccselnek.
    Noha Wimbledonban az 1.körben pont nyerni tudott a bukaresti Pegula ellen füvön, összességében nagyon gyenge formában van, hardon pedig idén 2/10-es mérlege van.
    Jessica viszont pazar formában, nemrég megszerezte Washinghton Dc-ben, a Citi Openen az 1.Wta trófeáját.
    A döntőben az olasz szépség, Kamilla Giorgit verte.
    1,50-es oddson van az itteni sikere.

Senior Member
    Itf, Landisville, Usa

A hölgyeknél a héten 60 ezer dollár összdijazással Pennsylvaniában rendeznek egy tornát kemény boritáson.
    Ennek a tornának az elődöntője a magyar idő szerint 17 órakor kezdődő Madison Brengle-Vicky Duval meccs.
    A 29 éves jobbkezes doveri Brengle noha most csak 73.a listán, volt korábban 35.is.
    2-szer is megnyerte ezt a tornát. 13-ban,illetve tavaly 18-ban.
    A 23 éves jobbkezes bradentoni Düval csak a 477.a listán.
    Kevés meccset játszik szingliben, párosozik inkább.
    Brengle nyerhet szerintem itt, 1, 53 az odds bet365-on.

Senior Member
    Itf, Varso, Polska

A lengyel fővárosban szintén egy 60 ezres tornát rendeznek a héten a hölgyeknek, salak boritáson.
    Ennek a tornának a mai egyik elődöntős meccse a 13 órakor kezdődő Maja Chwaliska-Viktoria Kan összecsapás.
    Előbbi egy 17 éves, 2001 oktoberében született balkezes hazai versenyző.
    286.a listán.
    Az orosz Viktoria Kan 95-ös,24 éves, több mint 6 évvel idősebb.
    De a lengyel már most előrébb van a listán.
    Tavaly is elődöntőzött itt Maja.
    Remek a formája, 2 tornagyőzelem van már mögötte.
    Nemrég Bytomban nyert meg egy 25 ezrest, majd egy másikat is szintén otthon, szintén 25 ezrest, szintén salak.
    1,57-es oddsot adnak a bet365-nél a győzelmére.

Senior Member
    Major League Baseball

Éjjel 00:10-es magyar idő szerinti kezdéssel találkozik a Marlins Parkban a Marlins és a Braves.
    Ez lesz a széria 3.meccse.
    Az elsőt meg tudta nyerni a National League utolsó helyén állomásozó hazai alakulat némi meglepetésre.
    A 2.meccsen aztán javított a georgiai alakulat, akik 69 győzelemmel a 2.helyen vannak a Dodgers mögött.
    Hazai oldalon a 23 éves, jobbkezes Sandy Alcantara, míg vendégoldalon a szintén jobbkezes, 22éves Mike Soroka kezdi majd az adogatást.
    Azt gondolom ezt a 3.meccset nyerni fogja a Braves.
    -1,5 Braves 1,76-os odds a bet365-nél.

Senior Member
    Atp, Cincinatti, kvali

Nem csak a hölgyek, hanem a férfiak is belekezdenek ma 16-os magyar idő szerinti kezdéssel a kvalikba.
    Szerepel a nevek között Márton is, az ő meccse 17:30-ra van írva és az orosz származásu ifjú ausztrál feltörekvő tehetséggel meccsel, aki most a napokban töltötte a 20.életévét és már bőven top 100-as teniszező.
    Márton finoman fogalmazva sincs jó formában, csak 5/7-es idei mérlege van idén hardon.
    Legutóbb a montreali Mastersen is kiesett az 1.fordulóban a balos brit, Norrie ellen.
    Cincyben ráadásul megvédendő pontjai is lennének elvileg, tavaly a round 16-ig ment.
    Tavaly 2 meccset tudott itt nyerni, verte a wroclavi Hubert Hurkacsot, illetve a hispán Guillermo Garcia Lopezt, majd ugy kapott ki Stan Wawrinkától.
    Marcit veszik esélyesebbnek az oddsmesterek Popirin ellen.
    Hát nem tudom.. Nem lesz egy könnyű menet.
    Ha ez megvan neki, akkor vagy az ukrán származásu amerikai Dennis Kudla vagy újfent a brit Norrie jöhet.
    Főleg az utóbbi törhet megint borsot az orra alá.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •