Oldal: 27 / 39 ElsőElső ... 17252627282937 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (387) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Wta challenger Next Week

Csajos tornák közül jövő hétre csak a Zhuhaiban rendezendő Elite Trophy van.
    Persze challengerek emellett indulnak.
    Amikkel fogok foglalkozni és nagyobb tornák:
    -Kiskut Open Székesfehérvár,salakon,100ezres
    -Poitiersben,Franciaország középső részén lesz egy 80 ezres torna,terem.
    -Maconban,Georgia Államban egy szintén 80-as torna,keményen.
    -Bendigo,Ausztrália,60-as torna,keményen.
    -Sequenay,Quebec régió,Kanada,60-as torna kemenyen.

Megnéztem a neveket,kik jönnek ezekre a tornára,ismerem öket.
    Most már nincs egyéb torna,jönnek tehát ezekre.

Senior Member
    Idézet Emily Végh Arntzen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ATP Wien

Kedden 12 meccses line-up a főtáblán.
    Ahogy a torna egyik oldala írtaienstag-Thiemstag.
    Az 1.helyen kiemelt lichtenwörthi a francia Joe Wilfried Tsongaval meccsel.
    A napokban már megmérkőznek egymással brahibol egy bécsi toronyház tetején,most a Stadthalleban teszik majd ezt.
    A francia szereti ezt a tornát,hiszen 11-ben nyerte,13-ban szemi,a 16-17-es években pedig finalista volt.
    Postázták is igy neki egy meghívót.
    Dominik viszont jó formában,nyert Pekingben egy 500-as tornát,Sanghajban pedig negyeddöntő.
    Készül a novemberi londoni O2 Arénában megrendezésre kerülő vb-re,jó célt szolgálhat arra ez a torna,hazai közegben motivált lehet.Bar nála aztán nem szoktak motivációs gondok lenni,elég csak a szeptemberi tét nélküli Laver Cupot említeni,melyen úgy hajtott mint egy marha.
    Győzelmére a bet365-nel 1,53-as oddsot adnak.
    -a további meccseket nézegetve kedd kapcsán,Verdasco pocsék formában,Baszilt 1,72-es oddson adják ellene.
    -Ami meg nekem szembetűnő,az a Kukuskin-Borana Coric meccs.
    A horvát odds alapján a favorit,viszont ha jobban a dolgok mögé nézünk,régóta iszonyat gyenge formában,sérüléssel is bajlódott.
    Az asztanai Kuku sincs világverő formában,de azt néztem,tavaly itt szemit játszott,szóval pontokat véd,méghozzá 180-at.Ez mindenképp motivalhatja.
    De ezt a meccset inkább csak live-re ajánlanám.
    Keddi napon esetleg még a Novak-Monfils meccsre lehet érdemes rapislantani.
    A becsujhelyi wild cardot kapott,biztos,hogy hazai tornán hajtani fog,hogy raszolgaljon a bizalomra.
    Most a héten Stockhalomban versenyzett(a kinti magyarok így hívják)felkerült a táblára a kvalibol,ott azonban rögtön kiesett Sam Querrey ellen.
    Azért lehet létjogosultsága ezen meccs figyelésének,mivel a francia gyenge formában van a Us Open óta,legutóbb Sinnertol is kikapott.

Senior Member
    Nhl,vasárnap este

Magyar idő szerint 23-as kezdéssel az Excel Energybe látogat a Canadiens.
    A hazaiak remgyengen kezdtek,csak a Szenátorok otthonában tudtak nyerni eddig.
    Idegenbeli vereségek után most hazatérnek.
    A Canadiens vagy ahogy ott hívják Habs,egy bravúros,Enterprice Center-beli győzelem után jön ide,amit a bajnok Zenészek ellen értek el.
    Ennek előtte simán,4-0-ra megverték a Wildot otthon,a Bell Centerben.
    Ami itt gyengítheti az esélyeiket,hogy back to back-et,egymást követő napon játszanak meccset.
    Ennek ellenére,ahogy néztem odds alapján így is őket veszik valamivel esélyesebbnek.
    Pre match-nek nem merem bevállalni,de live-re jó lehet.
    Érdemes lehet itt is figyelni az aktivitást,kapura lövéseket,buli elhozatalokat,kiállításokat,stb.

Senior Member
    Nhl,hétfő hajnal

Magyar idő szerint hétfő hajnal 3-as kezdéssel a Hondában az Ana vendége a kanadai Flames lesz.
    A kacsák tavaly csalódást okoztak,le is maradtak a play offrol,idén nem szeretnék ezt.
    Nem is kezdtek rosszul,ott vannak Nyugaton a 3.helyen a Coloradói Lavina és az Edmondtoni olajos alakulat mögött.
    Különösen otthon erősek.
    A Flames b2b-et vív itt egy,a Staples Centerben a Kings ellen elszenvedett vereség másnapján,úgyhogy szerintem ez gyengíti az esélyeiket itt.
    Ahogy néztem odds alapján a hazaiakat veszik hajszállal esélyesebbnek.
    atari100 likes this.

Senior Member
    Nhl,kedd hajnal

Magyar idő szerint kedd hajnal 3-as kezdéssel Pennsylvaniában,a Wels Fargoban,a Flyers vendége a nevadai Golden Knights.
    A Phily 4meccses vereség spirálban van,a kanadai turajarol 3 vereséggel tért haza,de ezek után otthon is kikapott az eddig csupán 1 meccset megnyerő,eddig vergődő texasi Stars ellen.
    A tavalyi nagydöntös vendég alakulat viszont jó formában van,a legutobbi 5 meccsukbol 4-et nyertek.
    Az esélyek a vendégek irányába mutatnak itt szerintem.

Senior Member
    Nhl,kedd hajnal

Kedd hajnalban magyar idő szerint Missouriba,az Enterprice Centerbe látogat az Avs.
    Itt a bajnok Zenészeket veszik odds alapján esélyesebbnek,de..
    4meccses vereség spirálban vannak.
    A vendégek meg brutál formában vannak,vezetik is a Nyugatot.
    Nem csak a nevükben van benne a lavina,hanem a játékukban is.
    Szóval itt pont ellentétes formák vannak.

Senior Member
    A minap olvastam egy idős,81 éves hölgyről egy újságban,58evesen kezdett el tozsdezni,1000euroval kezdett(akkor még ez nyilván schilling volt,hiszen 2002ota van euro Ausztriában)Mára már milliomos(euróban értendő)
    Főként gyógyászati papírokat vett,meggazdagodasahoz jó adag szerencse is kellett,mondja.
    Nagyon sokat olvas,utánajár a dolgoknak,napi 4-5orakat alszik csupán,nyaralni nem jár,pedig annyi pénzből bárhová elmehetne.
    No,azért az ilyenhez megszállottság kell rendesen.
    Mivel hasonlít azért a tőzsde meg a sportfogadás,utóbbihoz is ez kell szerintem.
    Egy adott sportág csinjat-binjat mire kitanulja az ember,az minimum egy sebészi tanulmány ideje szerintem.
    Ami ugye 12ev az érettségi után,ahol már 30evesen ott van az ember.
    Sebastian Kurz mondjuk 32evesen osztrák kancellár volt,egy sebész annyi idősen szerintem még kisebb műtétet sem végez(de lehet hogy hülyeséget írok)
    Egy sztarsebesznek persze idővel megtérülhet,gondolok itt mondjuk az Audi ETO csapatánál lévő Balogh vagy Szalassy doktorokra(előbbi operálta anyumat is 5evvel ezelőtt,mikor volt neki egy horror biciklis balesete)
    Magában a sportfogadasban meg hosszú távon sem biztos,hogy visszajön a befektetett sok-sok évek.
    Ezért tán a 2szazalek(vagy még annyi sem)
    Persze ez most nem egy lehúzó írás akart lenni,senki kedvét nem akarom elvenni,csak érdemes mérlegelni,mi mit ér meg.
    atari100 likes this.

Senior Member
    Challenger Hamburg

Hétfői napon indul itt egy torna a férfiaknál,terem,50ezres.
    Érdemes lehet Viktor Troicki illetve Robin Haase nevére figyelni itt.
    Noha az 1.forduloban erönyerök,a 2.forduloban kapcsolódnak be.
    Pocsék formában mindegyik,nulla motivációval,ne sajnáljuk vetetni őket,ha úgy adódik.

Senior Member
    Challenger Hamburg

A hétfői 1.forduloban mindjárt egy német belharc.A giesseni Lenz és a 21eves kempeni Altmaier meccselnek.
    Julian jól szerepelt Ismainingban,a bajoroknál.
    Elődöntőig jutott a Wolfskran Openen,ahol csak nagy csatában,döntő szett tie breakben kapott ki a Pöstyéni Lukas Lackotol.
    12-10-re nyerte a szlovák a tájt.
    26helyet ezzel előbbre is ugrott Julian,a 233.helyre került a 259.rol.
    Összességében 31meccse volt idén teremben,abból 21-et nyerni tudott.
    Altmaiernek viszont csak 4meccse volt,2-szer nyert,2vereseg.
    Lenz győzelme 1,53-as oddson van a bet365-nel.
    atari100 likes this.

Senior Member
    Nhl szerda hajnal

Szerdán 01:00-es magyar idő szerinti kezdéssel a Nagy Almában a Prerifarkasok lesznek a vendégek.
    Pont ellentétes formák,a hazaiak több meccses vereség spirálban,a vendégek viszont jó formában.
    Meccsgyöztes Coyotes mindenképp szimpatika gyógyszertár nekem erre a meccsre.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •