Oldal: 22 / 26 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (259) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Peti tenisz

Member
    Remek tenisztornák a heten,mondjuk a kínai metropoliszbol a Mestertorna,elindult az Euroliga és az Nhl is.
    Ezt vártuk kb.

Member
    Tenisszel szerintem a napokban már j

Member
    Tenisz lesz már a napokban,tobbi sportágban potolom a 2het kiesést,olvasok szakirodalmat,lesznek onnan is tippek hamarosan.

Member
    Nagyjából osszekaptam magam,igazából elmúlt kedden mentünk le Kaposvárra,a fentebb írt csajos tornára,már ott szar volt a szemem.
    Igazából előtte nap hétfő reggel 6-kor belenéztem egy vonat alá ugrásos sztorinak,ez úgymond nem egy színes virág a májusi réten,lehet kisebb depit is kaptam ettol,attól volt szar a szemem.
    De most már minden ok,jó dolgok várnak ránk sportfogadás téren.

Member
    Wta,Linz,Austria

Felso-Ausztria székhelyen,az acelvarosi Linzben rendeznek a hölgyeknek tornát teremben így a szezon végéhez közeledve.
    Jó kis torna ez,2eve voltam is rajta.
    Persze egy pekingi Prémium Mandatory után a sztárok nincsenek itt,lehetőség viszont másoknak.
    A holnapi nap a francia Ferro Fiona és a német Laura Sigmund meccselnek.
    Laura meccsben van,kvalizott ide,a francia viszont nagyon gyenge formában van,azért odds alapján a németet favorizáljak1,61-es oddson(bet365),én is mellé állnék.

Member
    Wta,Linz

Aki itt van,20:30-as kezdéssel van egy Polona Herzog-Donna Vekics meccs.
    Érdemes lehet esetleg élőben ráfigyelni.
    Polo nem szállított rossz eredményeket mostanság,Mindenki Donnácskája(lehet hogy még Borkaie is)még igencsak le van szerintem Eresztve mostanság.
    Odds alapján a szlovén a dog.

Member
    Challenger Fairfield,Connecticut

A hajnali,kora reggeli órákban lesz egy Steve Johnson-Mmoh Mitchelle meccs itt.
    Erre is érdemes lehet ránézni underdog szempontból,aki esetleg fent lesz.

Member
    Challenger Santo Domingo,Dominika,clay

Ma este 20oras kezdéssel a 24eves jobbos perui,Varillas és a 23eves,szintén jobbos kolumbiai Gálán Elahi meccselnek.
    A perui remek formában van,hisz az elmúlt héten a brazíliai Campinasban meg tudott nyerni egy 54 ezres tornát,csak a döntőben vesztett egy szettet a 22eves,jobbkezes argentín,Juan Pablo Ficovits ellen.
    Itt is sikerrel kezdett,a kolumbiai Alejandro Gonzales ellen nyert.
    Gálán jó régen játszott salakon,mostanság csak keményen meccselt és nincs jó formában.
    A perui siker 1,72-es oddson van a bet365-nel.
    OnodiJ likes this.

Member
    Nhl Friday Night

Magyar idő szerint péntek hajnali 01:30-as kezdéssel a Canadien Tire Centerben a Szensz vendége a regnalo bajnok Zenészek.
    A Szenátorok 2vereseggel nyitottak,esély mutatkozik arra,hogy nem lesznek jobb csapat,mint a korábbi években.
    A Zenészek 2meccset nyertek,emellett egy tuloras vereség van még nekik a Capitals ellen.
    Meccsgyoztes Blues:1,43.

-Hajnali 04:30-es kezdéssel Glendale-ben,a Gila Riverben a Prerifarkasok vendégei a Golden Knights alakulata.
    Noha a vendégek legutóbb kikaptak a Bruins elleni rangadón,összességében jól kezdtek,a pre-seasonban is jól néztek ki.
    Mgy:Vegas 1,62

Member
    Wta Linz

Van innen a mai napon egy Kiki Bertens-Allison van Ujtvank meccsünk.
    Mindketten jó formában érkeztek ide,meg is nyerték a nyitómeccset.
    A belga tavaly elődöntős volt itt.
    Előző héten Kiki Pekingben szerepelt,ott kapott ki az elődöntőben a világelső Ash Bartytol nagy csatában.
    Ujtvank Taskentben nyert tornát,jövőre ez a torna amúgy már nem lesz.
    Kiki Pekingi elődöntője egy Prémium Mandatory tornán mindenképp erősebb.
    A másik dolog az,hogy ő harcol a Szencsenii vb-ert,a 9.helyen van per pillanat,pár ponttal lemaradva a legjobb 8-tol.
    Motivált lehet a győzelemre.
    Sikere 1,61-es oddson van.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •