Oldal: 18 / 39 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (387) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon fogok drukkolni hogy essen ki a szar köcsög magyar csapat csicska fucsoviccsal az élen!!!! Ekkora egy nyomorék állatot mint ő, nevetséges! Kikap egy ilyen ócska szartól, ezért kellett visszahívni őt, okoska Kövesdi... amatőr szint alja amit művelt ez a gyökér, szerválni se tud!! Hívott volna be olyat aki győzni is akar és nem leégetni magát!!! Én meg miatta buktam megint, szarházi agyonsztárolt senki mert az!!!!
    Ami azt illeti nekem sem a szívem csücske a Futács úr.
    Csak azért jött vissza, hogy játszhasson jövőre az olimpián.
    Ahogy néztem a közönség viszont hálás volt neki.
    Hát szerintem ki fogunk kapni, Balázs Ati meccse dönt, Marcsenko ellen.
    Ő nekem sokkal szimpatikusabb srác, jó formában is volt mostanság, a top 100-at célozta meg, hogy aztán az Aus Openen főtáblás lehessen.
    Júli végéig jó volt a forma, ott még döntőbe is ment Umagban, Atp 250-esen.
    Utána jött egy talpsérülés, augusztusban alig volt meccse. Elvileg 100%-os volt, csak meccshiány.
    Tegnap nem is ment neki, pedig a salak neki kedvezhetett volna.
    Nála egyébként roppant sajnálatos, hogy az egész pályafutása sérülések hada, kihozhatott volna ő bőven egy top 100-at.

Junior Member
    Meghálálta a közönségnek a balfasz... Azt is bánom hogy belenéztem a meccsbe mert annyit sem érdemel, utálom őt mert annyszor megszivatott már. Örülhetnek hogy egy salakos Balázs játszik egy kemény pályas es amugy is szar marchenko ellen. Égés volt csicska marci játéka. :@ Sose mennék ki az ő meccsére, nyomorult majom!

Senior Member
    Khl hoki

A hétfői, 09.16.-ai napon 3 meccs.
    A program 18:00-kor kezdődik tatárföldön a Tatnyeft Arénában, ahol a tavaly előtti bajnok vendége a Severstal.
    18:30-kor a fővárosban a Cska Ice Palace-ban a regnáló bajnok vendége a Loko Jaro.
    Ugyanebben az időpontban Lettországban, a Riga Arénában pedig az Amur a vendég.
    A Barsz illetve a Cska sikereire igencsak kevés az odds.

-Kedden viszont 6 meccs, erősebb line up.
    16:00-os kezdéssel a Krk Uralets-ben a szibériai Avantgard a vendég.
    A hazai Avtomobilist ugy tűnik idén is, a tavalyihoz hasonlóan a Keleti Konferencia győzelmére törhet.
    Hibátlan mérleggel, 6/6-ot hozva vezetik a, Konferenciát és a Kharlamov Diviziót is.
    Az Avantgard a Chernyishev Diviziot vezeti, keleten viszont csak 3.helyen van.
    4 sikerük van, de 2 vereség is társul hozzá.
    Vasárnap Nyizsnyij Novgorodban, a Torpedo vendégeként gyűjtötték be a 2.zakójukat,lenullázták őket.
    A Torpedo svéd hálóőre, Lindback 25 védéssel ért el shoutoutot, nem kapott gólt.
    Komoly rangadó lehet ez, azt gondolom a, Jeka meg fogja őrizni a veretlenségét itt.
    Meccsgyőztes Avtomobilist 1,75-ös odds.
    1x-re 1,40-es oddsot adnak a bet365-nél.

Jó hír, hogy közeleg az Nhl szezon is, hiszem magyar idő szerint ma 22:30-kor megkezdik a csapatok a pre-seasont, az előszezont.
    Paradise-ban, a 2 évvel ezelőtti nagydöntős Golden Knights vendége a Coyotes lesz a T-Mobile Arénában.
    Hétfőn pedig Tennesee-ben a Preds vendége a Panthers lesz a Bridgestone Arénában.

Senior Member
    Rémember me.

Ma 10 éve Tandil Tornya a Rockefeller Centre tetején, mintha tegnap lett volna.
    Ahova járok, kiraktunk az ajtóra egy giga Manu posztert.
    Cikk a Salakblogon, Kálmán Laci barátomtól.
    Mindent leír benne, mekkora potenciál volt az óriásban, de a sérülések kettétörték.
    Mákkal legalább az a 2009-es Us.

Senior Member
    Sibiu Challenger élő

Nagyszebenben, Erdélyben rendeznek egy salakos tornát a héten a Pamire Tennis Clubban.
    2012-ben hívták életre ezt a tornát Sibiu Open néven.
    Több mai meccset is érdemes lehet figyelni élőben, akinek van ideje rá!
    Lássuk!

-13:00-as kezdéssel a 2.forduló meccsei közül a cseh Vaclav Safranek a 18 éves, jobbkezes, Ukrajnában született, tehetséges német fiúval, Rudy Möllekerrel meccsel.
    A már tornagyőzelemmel is bíró brandenburgi fiú odds alapján az esélyes, viszont gyenge formában van.
    Múlt héten Szczecinben a Pekao Openen is nagyon simán kiesett mindjárt az 1.meccsén a német Jahn Jeremy ellen.

-Ugyaninnen, 14:30-as kezdéssel a 32 éves, jobbos hágai, Robin Haase és a 27 éves, 2,03-as jobbos belgrádi, Danilo Petrovic meccselnek.
    Noha Robin 16-ban itt tornát nyert, ő is gyenge formában van, múlt héten Banja Lukában már sikeresen verettem az olasz Gian Marco Moroni ellen.
    A szerb nyert már itt egy meccset, a 27éves,jobbos fehérorosz Ulazdimir Ignyatikot verte.

Senior Member
    Khl gólok

A fentebb tárgyalt Avtomobilist-Avantgard meccs mellett a 18-as kezdésű, Nyizsnyij Novgorodban, a Trade Union Sport Palace-ban megrendezésre kerülő Torpedo-Nyefte meccsen várnám a gólokat.

Senior Member
    Wta Kanton

Van itt ma délelőttre egy Magdalena Frech-Nina Stojanovics meccsünk.
    Utóbbira, a 23 éves szerb származású németre adták tegnap a kevesebb oddsot, tegnap ránéztem 1,66 volt a bet 365-on.
    Míg a lengyelre bőven 2 felett adtak.
    Mára kissé mégváltoztak, sőt, gyenge favorit most már a lengyel 1,80-as oddsal.
    A német pedig 1,90-et kapott.
    A 21 éves, jobbos lódzi nem rossz játékos, 3 Itf győzelme van szingliben és 2 párosban.
    Nemrég fent volt a Us Open tábláján is, 3 kvalis meccset sikeresen vívott meg.
    Nináról írtam fentebb, hogy nagyon jól játszik a nyár közepétől, tornákat is nyert.
    Viszont az jutott róla egyből az eszembe, hogy sokat játszott ő is mostanság.
    Elődöntőig jutott múlt héten Nancsangban, a tornagyőztes Rebecca Pettersontol kapott ki 2 sima szettben.
    Pont láttam azt a meccset, az edzője Andoni Vivanco nyüstölte volna a német lányt, de mintha valami olyat mondott volna neki, hogy:"Nem érted meg, hogy nem akarok kockáztatni? Nem akarok egy rossz mozdulattal egy még súlyosabb sérülést generálni"
    Lett is belőle egy 6-3,6-1-es vereség.

Senior Member
    Idézet Potapova eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wta Kanton

Van itt ma délelőttre egy Magdalena Frech-Nina Stojanovics meccsünk.
    Utóbbira, a 23 éves szerb származású németre adták tegnap a kevesebb oddsot, tegnap ránéztem 1,66 volt a bet 365-on.
    Míg a lengyelre bőven 2 felett adtak.
    Mára kissé mégváltoztak, sőt, gyenge favorit most már a lengyel 1,80-as oddsal.
    A német pedig 1,90-et kapott.
    A 21 éves, jobbos lódzi nem rossz játékos, 3 Itf győzelme van szingliben és 2 párosban.
    Nemrég fent volt a Us Open tábláján is, 3 kvalis meccset sikeresen vívott meg.
    Nináról írtam fentebb, hogy nagyon jól játszik a nyár közepétől, tornákat is nyert.
    Viszont az jutott róla egyből az eszembe, hogy sokat játszott ő is mostanság.
    Elődöntőig jutott múlt héten Nancsangban, a tornagyőztes Rebecca Pettersontol kapott ki 2 sima szettben.
    Pont láttam azt a meccset, az edzője Andoni Vivanco nyüstölte volna a német lányt, de mintha valami olyat mondott volna neki, hogy:"Nem érted meg, hogy nem akarok kockáztatni? Nem akarok egy rossz mozdulattal egy még súlyosabb sérülést generálni"
    Lett is belőle egy 6-3,6-1-es vereség.

Ugyaninnen van egy Tamara Zidancsek-Jasmine Paolini meccs.
    Nem igazán értem, hogy miért a salakos Tami itt a favorit.
    Ráadásul azon is megverte már az olasz, igaz viszonylag régen, 3 éve, amikor a szlovén még sehol sem volt.
    Jasmine kvalizott ide, nyert már 2 meccset, játékban van.
    Érdemes lehet rápillantani esetleg erre a meccsre is.

Senior Member
    Wta Osaka

Nicole Gibbs-Angie Kerber meccs.
    A pocsék formában lévő brémait újfent érdemes lehet veretni, ha ugy adódik
    A 26 éves, jobbos Gibbs egyébként tavasszal még a rákkal küzdött, egy fogászati kezelés alkalmában diagnosztizáltak nála egy ritka nyálmirigyrákfajtát.
    Amiből aztán azóta kigyógyult, Garosst, Wimbledont mondjuk kihagyta.
    A Us Openen már indult, ahol szerencsés vesztesként fent is volt a táblán.
    Kvalizott erre a tornára, nyert 2 meccset, majd a táblán is verte Alison Riske-t.
    Meccsben van tehát.

Senior Member
    Ebel hoki, csütörtök este

Csütörtök 19:45-ös kezdéssel a Palaondában a 2 évvel ezelőtti bajnok vendége a regnálo bajnok Klagen.
    A Rókák eddig 2 durva vereséget szenvedtek. A nyitányon otthon kaptak ki 5-1-re a Red Bulltól.
    Majd legutobb Karintiában, a Villacher Stadhalléban kaptak egy iszonyatos, 7-2-es pofont.
    A hazaiak átgázoltak a Rókákon, a dél-tiroliaknak mindössze 17 lövésük volt.
    A bajnok korán kezdte a tétmeccsek sorát, hiszen Bl-t is játszottak.
    08.29-én kezdtek, 4 meccset játszottak a Bl-ben, abbol 3-szor nyerni is tudtak.
    A bajnokság nyitányán 5-0-ra kiütötték a magyar csapat, az Av19-et.
    Majd legutobb a Capitals vendégei voltak a fővárosban, az Albert Schultzban.
    Korán létrejött tehát az április végi finálé párositása, remek meccset hozott.
    Azon a meccsen is a karinthiaiaknak állt a zászló, a bécsiek 14 mp-el a vége előtt mentették a meccset túlórára, melyet büntetőkkel megnyertek.
    Kvázi ugy nyertek, hogy nem is vezettek a meccsen.
    Igazi play off csatának beillő meccs volt, maga a hangulat is, közel 5500 néző előtt.
    Azt gondolom nyerhet ezen a meccsen a Klagen.
    Meccsgyőztes:1,65
    Vagy x2.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •