Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (173) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Peti tenisz

Senior Member
    Idézet Potapova eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Khl hoki, kedd

18:30-as kezdéssel Moszkvában, a Vtb Ice Palace-ban, a hazai Szpartak az áprilisi Gagarin döntős szibériai Avangarddal meccsel.
    Remek tavalyi szezont futottak a vendégek, noha az egész szezonban több ezer kilóméterre játszották a hazai meccseiket, 18 nyarától alkalmatlanná vált a létesitményük, a hazai meccseiket Balasihában, Moszkvátol mintegy 20 km-re játszották.
    Azóta kiderült, súlyosabb a probléma és a 2007-ben átadott létesitményt újjá kell épiteni, ami csak 22-re készül el, a 22/23-as szezont kezdhetik csak az 5 emeletes, 12 ezer nézőt befogadó komplexumban.
    Addig tehát albérlet, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, tavaly sem zökkentette ki ez őket, ott voltak a nagydöntőben tavasszal, igaz ott 4-0-al söpörte őket a katonacsapat Cska.
    Jól kezdtek idén is, vezetik a Csernyishev Diviziot, a Keleti Konferenciában pedig ott vannak az Avtomobiliszt mögött a 2.helyen.
    4 meccsből 3-szor nyertek.
    Szeptember1.-én verték idegenben a Gagarin győztes Cska-t, verték a mindig nagyon stabil finn Jokeritet is idegenben.
    Csupán 1 vereségük van eddig, a Cserepovetsz ellen.
    A Spartak viszont csak 1 meccset tudott nyerni és 3-szor kikapott.
    Vendégsikert várok ide, x2:1,35-ös odds a bet365-nél.
    Vagy meccsgyőztes Avantgard 1,70-es odds.
    Gólok kapcsán itt az Avantgard mellé állnék ezen a meccsen.
    A szibériaiak legponterősebb játékosa, a 24 éves, balszélső Ilija Mikhayev 5 szezon után az Nhl-be távozott, a Maple Leafs csapatához, ez azért érvágás nekik, de a play offban pont/meccses átlag körül teljesitő játékosok közül Sumakov, Taylor Beck és Cody Francon is maradt. A
    hogy néztem az eddigi meccseiken mindhárman aktivak voltak.

-Taylor Beck gól bármikor 3,00
    -Sergej Sumakov 3,20
    -Cody Franson 4,75

Hármójuk kapcsán lehet érdemes gólokban gondolkodni.
    A védelem nem rossz, orosz klasszissal erősitették meg ez a szekciót.

Senior Member
    Te jó ég mit játszik az Argentín válogatott a Teodosic nélkül is bivalyerős Szerbek ellen a kosár vb-n.
    Libabőr.
    Campazzo meg a 39 éves Louis Scola embertelen.
    A szerbeknek nagy volt a szájuk, hogy az Usa-t is képesek lehetnek megvernim

Senior Member
    Te jó ég mit játszik az Argentín válogatott a Teodosic nélkül is bivalyerős Szerbek ellen a kosár vb-n.
    Libabőr.
    Campazzo meg a 39 éves Louis Scola embertelen.
    A szerbeknek nagy volt a szájuk, hogy az Usa-t is képesek lehetnek megvernim
    Kiszédültem...
    Ez a 39 éves Scola játszott már a 2004-ben az athéni olimpián emlékezetes győzelmet arató gaucsók csapatában.
    15 évvel ezelőtt!!!
    Az elődöntőben 89-81-re megverik az Usát, Manu Ginobili parádéjával, 29 pont.
    A döntőben megverik az olaszokat, Scola 25 pont, 11 patti.
    Pedig aztán azt néztem, az Usának nem volt gyenge csapata.
    Ott volt Bron és Wade is már, igaz nagyon fiatalon, tán 2003-ban draftolták őket.
    Ott volt Carmelo Anthony, szintén fiatalon, őt tán 2002-ben draftolták.
    Ott volt Iverson, Lamare Odome.
    Ott volt az az Amare Stoudemire,aki a legenda szerint borban fürdött, így regenerálódva, aki a mai napig játszik 37-38 évesen a Maccabiban, nem is rossz szinten.
    Ő az egyik tulaj ott.
    A legendás Steve Nash féle Suns játékosa volt tán,sokan szerelmesek voltak abba a csapatba.
    Ott volt Duncan is abba a csapatban.
    Szóval nem gyenge nevek.

Senior Member
    Női kézilabda Nb1-ben Fradi-Dvsc 30-30.
    Ez így érdekes eredmény.
    Vagy most az van, hogy ugye májusban elfelejtették felvenni Elek Gabi bácsiék a Csókot a gyerekáldás kapcsán és most valami veszett fejsze nyele után kapkodnak, csurran cseppen azért tán így is valami.
    A nagyhasú trénernek a kinőtt Fradi melegítő helyett valami új is kellene, hisz itt az ősz, hűvösek az esték.
    Vagy itt valóban bravúreredményt ért el a Loki és jók lesznek.
    Én próbálok hinni a sport tisztaságában.

Senior Member
    Gólok kapcsán itt az Avantgard mellé állnék ezen a meccsen.
    A szibériaiak legponterősebb játékosa, a 24 éves, balszélső Ilija Mikhayev 5 szezon után az Nhl-be távozott, a Maple Leafs csapatához, ez azért érvágás nekik, de a play offban pont/meccses átlag körül teljesitő játékosok közül Sumakov, Taylor Beck és Cody Francon is maradt. A
    hogy néztem az eddigi meccseiken mindhárman aktivak voltak.

-Taylor Beck gól bármikor 3,00
    -Sergej Sumakov 3,20
    -Cody Franson 4,75

Hármójuk kapcsán lehet érdemes gólokban gondolkodni.
    A védelem nem rossz, orosz klasszissal erősitették meg ez a szekciót.
    Megvan itt a meccsgyőztes Avantgard.
    És a Taylor Beck gól is.
    Én 3,75-ért tettem még az 1.harmad kb. 10.percében,ott 9-4 volt a kapura lövési arány a vendégeknek.
    Aztán jöttek is a gólok, igaz később egyenlitett 0-2-ről a Szpartak, igy lett extra time.

Senior Member
    Khl back to back meccs

Lesz majd később egy ilyen projekt is, a back to back meccsek kapcsán.
    Ezt azt takarja, hogy 2 egymást követő napon is játszik egy adott csapat.
    Főként a 10.03-án induló tengeren túli bajnokságban van sok ilyen, főként arra lesz kihegyezve majd a dolog.
    Itt a Kontinentális Ligában csak ritkán esik be ilyen meccs, mai nap van egy ilyen.
    Vladivosztovban, a Fetisov Arénában 11:30-as kezdéssel az Admiral és a Traktor meccselnek.
    Ez ráadásul olyan típusú back to back meccs, hogy ugyanaz a csapat játszik egymás ellen egymást követő napon.
    Amire rá szeretnék menni a back to back meccsek kapcsán, az a gólszám, méghozzá az 1.harmadban elért gólszám.
    Ez pedig a 1,5 gól felett, tehát minimum 2 gól.
    Ilyen meccseken fáradtak lehetnek a csapatok, olykor sokat is kell utazni, bár ezt többnyire repcsivel teszik, nem lovaskocsival.
    Szelektálok majd ezen meccsek közt is azért, megnézem mely csapatok vívják ezeket a back to back meccseket, hogy állnak, milyen motiváciojuk van, kik a sérültek, mennyire megterhelő meccset vívtak előtte, mennyire gólképesek elől-hátul, stb.
    Jó példa erre az Nba-ből(sok ott is a b2b meccs) a Sacramento Kings csapata.
    Egy gyors lábú, fiatal, rakkolós csapat.
    Akik odamentek b2b meccset játszani, ott garantált volt a pontzuhatag.
    Visszatérve a mai korongmeccsre, a tegnapi Admiral-Traktor meccs igencsak gólszegény volt, csupán 3 gól esett, 2-1-re nyert a hazai.
    Viszont offenze volt rendesen mondhatni mindegyik oldalon, hiszen a hazaiak 29 alkalommal, míg a vendégek 31 alkalommal lőttek.
    Ez összesen 60 lövés.
    Ilyen szemszögből jó kis rakkolós, kiegyenlitett meccs lehetett.
    Kiállitás is volt hazai oldalon 12 perc, vendégoldalon 14 perc.
    Nem láttam a meccset, de így statisztika alapján mozgalmas meccs lehetett.
    Hogy mégis miért nem jöttek a gólok?
    A Traktorosok próbálkozásait a finnen Helsinkiben született 28 éves kapusa, Jussi Olkinuora fojtotta meg, aki 30 lövést hatástalanitott.
    96,8%-al védett és csak a cseh Lukas Sedlak tudott neki beköszönni.
    A bet 365 oddsai alapján egy lagymatag kezdést várnak a mai meccsen.
    1.harmad 1,5 gól alatt 1,42-es oddsot adnak.
    1,5 gól felett viszont 2,75-ös oddsot adnak.
    Kiváncsian várom mi fog itt történni.
    Tegnap a 3 szerzett gól mindegyike a 2.harmadban esett le.
    Itt mondjuk már nem adnak olyan jó oddsokat a 1,5 gól felett/harmad opcióra.
    Az 1.harmadokra adják magasan a legjobb oddsokat ezügyben.
    Jó pár évvel ezelőtt találkoztam ezzel a 1,5 gól felett/harmad sztorival több oldalon is, meg facen is.
    Próbálkoztunk mindenféle bajnokság mindenféle meccsével(nem is minden meccsre engedi ezt a bet, mondjuk 2.osztályu meccsskre abszolut nem, gólgazdag bajnokságokban meg sok esetben csak 2,5 gól felett/harmad opcio van)
    Végül arra jutottam ezügyben, hogy csak az Nhl és a Khl-es bajnokságokból választok ezügyben, nem a vakvilágba pufogtatva, hanem megfelelő infókkal alátámasztva.
    E 2 bajnokság kapcsán azért be lehet szerezni korrekt módon az informáciokst, statisztikákat, minden, ami kell.

Senior Member
    Wta Tennis Hiroshima

Aki szereti a női teniszt, az most el van kényeztetve a héten az ázsiai tornákkal,hiszen 3 ilyen is zajlik, a Digi Sport mindegyik csatornája közvetít egyet.
    A Csengcsoui torna a legnívósabb, ott 1,5 millio dollárt osztanak, de ott van mellette a Hiroshimai és a Nancsangi torna is.
    Hétvégén meg ugye Davis a férfiaknál, az ukránok elleni meccsünket szombat, vasnap 11-től adja az M4 Sport.

No, de vissza a Wta-hoz.
    Holnap a hajnali, kora reggeli órákban rendezik Hiroshimában a 250 ezer dollár összdijazásu Japan Opent.
    A round 16-os fordulo egyik meccsét a 28 éves balkezes hazai játékos, Doi Miszaki és a 22 éves,jobbos aussie, Zoé Hives vívják.
    Oddsokoi 1,57
    Hives 2,25

Érdemes lehet viszont élőben rápislantani erre a meccsre szerintem, aki fent lesz, Hives kvalizott ide, 2 meccset nyert már ott, a táblán pedig megverte Potapovát.
    Meccsben van tehát frankón, nem is rossz formában.
    A balos Doi szerintem nincs világverő formában, az 1.forduloban is megszenvedett rendesen egy 37 éves, jobbkezes honfitársával, a kereken 300.helyen állo(volt korábban 105.is)Junri Namigatával.
    3szettben tudta csak verni.

Senior Member
    Pekao Szczecin Open

Az 1996-ban alapitott 150 ezres salakos tornán, a Balti tenger partján, ma a 2.fordulókat rendezik.
    Ma délután ennek jegyében a 25 éves, jobbos orosz, Roland Slobodshikov és a 31 éves, balos brazil Thomaz Belucci meccselnek.
    Az orosz per pillanat 465.a listán, 439.volt eddig a legjobbja.
    Egy feltörekvő játékos, aki július közepén tornát nyert Ausztriában, Kramsachban(Tirol tartomány, Kufsteini járás)
    Igaz csak a legkisebb, 15 ezreset nyerte meg.
    Dogként nyert itt az 1.forduloban a 27 éves jobbos svéd, Lindell Christian ellen.
    Oddskiosztás:Slobodshikov 3,75
    Belucci 1,25

A brazilt korábban sikeresen verettem már. Azt gondolom újfent a neve miatt adnak itt 1,25-öt rá.
    Volt ugye anno 21. is a listán, most per pillanat csak a 313.helyen dekkol.
    Pocsék formában van.
    Érdemes lehet élőben rápislantani szerintem erre a meccsre!

Senior Member
    Snooker, Shanghai Masters

Ezen a tornán itt van már Ronnie is, tegnap egy nagyon magabiztos, 6-0-al kezdett.
    Judd Trump is a kerek 1 hónappal ezelőtti győzelme után ma újra játszott és 6-4-re nyert David Gilbert ellen.
    Érdekes lehet ezen a tornán az ő csatájuk.
    Mai meccs lesz még a Neil Robertson-Ding meccs, ahol a 37 éves melbournei odds alapján a favorit.
    Viszont szerintem érdemes lehet ránézni erre a meccsre mindenképp, nincs ő régota jó formában.
    A 32 éves Ding Junhui viszont jó volt az 1 hónappal ezelőtti Daqingi versenyen is, az International Championshipen, a Baihu Media Broadcasting Centerben.
    Most megint hazai pályán van.

Senior Member
    Khl back to back meccs

Lesz majd később egy ilyen projekt is, a back to back meccsek kapcsán.
    Ezt azt takarja, hogy 2 egymást követő napon is játszik egy adott csapat.
    Főként a 10.03-án induló tengeren túli bajnokságban van sok ilyen, főként arra lesz kihegyezve majd a dolog.
    Itt a Kontinentális Ligában csak ritkán esik be ilyen meccs, mai nap van egy ilyen.
    Vladivosztovban, a Fetisov Arénában 11:30-as kezdéssel az Admiral és a Traktor meccselnek.
    Ez ráadásul olyan típusú back to back meccs, hogy ugyanaz a csapat játszik egymás ellen egymást követő napon.
    Amire rá szeretnék menni a back to back meccsek kapcsán, az a gólszám, méghozzá az 1.harmadban elért gólszám.
    Ez pedig a 1,5 gól felett, tehát minimum 2 gól.
    Ilyen meccseken fáradtak lehetnek a csapatok, olykor sokat is kell utazni, bár ezt többnyire repcsivel teszik, nem lovaskocsival.
    Szelektálok majd ezen meccsek közt is azért, megnézem mely csapatok vívják ezeket a back to back meccseket, hogy állnak, milyen motiváciojuk van, kik a sérültek, mennyire megterhelő meccset vívtak előtte, mennyire gólképesek elől-hátul, stb.
    Jó példa erre az Nba-ből(sok ott is a b2b meccs) a Sacramento Kings csapata.
    Egy gyors lábú, fiatal, rakkolós csapat.
    Akik odamentek b2b meccset játszani, ott garantált volt a pontzuhatag.
    Visszatérve a mai korongmeccsre, a tegnapi Admiral-Traktor meccs igencsak gólszegény volt, csupán 3 gól esett, 2-1-re nyert a hazai.
    Viszont offenze volt rendesen mondhatni mindegyik oldalon, hiszen a hazaiak 29 alkalommal, míg a vendégek 31 alkalommal lőttek.
    Ez összesen 60 lövés.
    Ilyen szemszögből jó kis rakkolós, kiegyenlitett meccs lehetett.
    Kiállitás is volt hazai oldalon 12 perc, vendégoldalon 14 perc.
    Nem láttam a meccset, de így statisztika alapján mozgalmas meccs lehetett.
    Hogy mégis miért nem jöttek a gólok?
    A Traktorosok próbálkozásait a finnen Helsinkiben született 28 éves kapusa, Jussi Olkinuora fojtotta meg, aki 30 lövést hatástalanitott.
    96,8%-al védett és csak a cseh Lukas Sedlak tudott neki beköszönni.
    A bet 365 oddsai alapján egy lagymatag kezdést várnak a mai meccsen.
    1.harmad 1,5 gól alatt 1,42-es oddsot adnak.
    1,5 gól felett viszont 2,75-ös oddsot adnak.
    Kiváncsian várom mi fog itt történni.
    Tegnap a 3 szerzett gól mindegyike a 2.harmadban esett le.
    Itt mondjuk már nem adnak olyan jó oddsokat a 1,5 gól felett/harmad opcióra.
    Az 1.harmadokra adják magasan a legjobb oddsokat ezügyben.
    Jó pár évvel ezelőtt találkoztam ezzel a 1,5 gól felett/harmad sztorival több oldalon is, meg facen is.
    Próbálkoztunk mindenféle bajnokság mindenféle meccsével(nem is minden meccsre engedi ezt a bet, mondjuk 2.osztályu meccsskre abszolut nem, gólgazdag bajnokságokban meg sok esetben csak 2,5 gól felett/harmad opcio van)
    Végül arra jutottam ezügyben, hogy csak az Nhl és a Khl-es bajnokságokból választok ezügyben, nem a vakvilágba pufogtatva, hanem megfelelő infókkal alátámasztva.
    E 2 bajnokság kapcsán azért be lehet szerezni korrekt módon az informáciokst, statisztikákat, minden, ami kell.
    Ezen a meccsen a 2.harmadban esett le a 1,5 gól felett, ezt a játékrészt 2-0-ra nyerte a Traktor.
    Érdemes esetleg a 2.harmadra is rámenni, ha az 1.harmadban nem jött.
    Attól függ mennyi az odds.
    Itt mondjuk a 2.játékrészre is 2,35-ös oddsot adtak, tehát érdemes.
    2-es odds alatt nem nagyon, esetleg még ilyen 1,90,1,85..
    A Traktornál a cseh igazolás Lukas Sedlak újfent betalált, most már szinte minden meccsen.
    Érdemes lehet őt szerintem most már őt folyamatosan tenni, mondjuk nem minden csapat ellen, csak ha olyan az ellenfél.
    Viszont szerintem az irodák is le fogják ezt reagálni, lejjebb viszik majd az oddsait.
    A másik cseh igazolás, Tomas Hyka is jó lesz itt, ő adta az a passzt.

Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •