Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112
Eredmény: 111 - 120 (120) összesen
Like Tree62Likes

Téma: baseball

Junior Member
    Jaj, de csend van, lesz ma tipped?

Junior Member
    Ma a TOR, LAD meccseket tolnám...

Junior Member
    CLE a harmadik ami tuti

Member Veroniginal avatara
    1 hete iszok.... (most is) de visszatérek... a kàrogók jöhetnek, augusztusban 10nap alatt többet kerestem mint ti idén... MINDENKI KÉSZÜLJÖN FEL!!! Van instagram profilom: veroniginal_betterthanlife elég jó lesz GL FOR ALL!!!! (Oakland ma nyer 2.8-ért...)
    dvsc59 and angyalbalint88 like this.

Member vasero avatara

Junior Member
    WOW azta de szuper vagy!!! Hagy nyerjünk mi is annyit amennyit TEee!!! Vagy csak a felét!!! Éljen soká Veron!

Member Veroniginal avatara
    Köszi isteni! Most is megy a party... lassan romon bazzz kemény volt ez a 2 hét de leszek 20.- a utan... de szeptemberben tuti... van komoly roim gyerekek akármilyen körülmények között... többszàz mlb meccs utan, ez azt jelenti, hogy mukodik 10 euron is meg 5000 euron is.. és a TÖMEGRŐL beszélünk!!! Én a teljes mlb ligàt posztoltam... vagyis amit lehetett... 120 meccsem és 78 egység plusszom maradt eddig benne... viszont a szűrt értékek amiket ide kiraktam brutàlisan magasabbak!!! Ezt mindenki làthatja gyerekek!!! Itt a forum... olyan oddsokat basztam oda és a teniszről ne is beszéljünk..... Hidd el bazz ez is elég nektek... ez a supertipszter baszki! Mindenli elmehet a picsàba... a pénz szamit a többi kutyaszar... kicsit elvettetek a kedvemet de csinalom. Jövőhéten siofokon vagyok, az instamat lehet megnyitom de félek a navosok levagdalnak érte... VOLTAM VAGYOK ÉS LESZEK

GL FOR ALL!!!!
    dvsc59 likes this.

Senior Member varin avatara
    Egy kicsit több szerénység tényleg nem ártana. A számok, a statisztikák mindent elárulnak idővel úgyis.

Nyilván hajnali negyed 2-kor tippet postolni ide remek dolog, de ha tippmesterkedni akarsz, ahhoz nagyobb alázat és jobb teljesítmény kell majd. Bárki írhat bármit, hogy ''amúgy'' mennyit nyer, csak semmi értelme. Ha te vagy a ''SuperTipster'', legyenek is olyanok az eredményeid és főként a hozzáállásod, mert ez az előző komment nagyon gáz volt.

Sok sikert!
    hhhgoku, vasero, Zozinho19 and 1 others like this.

Senior Member nagelb avatara
    Egészen ijesztő, hogy még mindig nem vetted észre, mennyire lejáratod magad ezzel a stílussal...

Ez a tény és az utóbbi hozzászólásaid is csak azt támasztják alá, hogy minden téren a 'legalja' szintet képviseled.

Egyébként azon elgondolkodtál már, hogy 1,8-as odds felett miért vagy masszív bukóban a baseball tippjeiddel?
    Utoljára módosítva: nagelb által: Ma 14:55

Senior Member hhhgoku avatara
    Nem is a stílussal van baj. Mert el lehet fogadni, hogy sajnos sok ilyen ember van. Rossz neveltetés, rossz baráti kör stb. mindenki máshogy üti be a fejét valahol.
    Sok falusi "nagymenő" él ezzel az életérzéssel.

A srácnál az a gond, hogy ezt az egészet névvel, képpel teszi. Tehát konkrétan akár egy 10 perces facebook szörföléssel végig lehet nézni, hogy egy szürke debreceni középkategóriás ember, teljesen átlagos élettel/vagyoni háttérrel.
    Gondolom ezért is ekkora durranás, Debrecenből szezon végén eljutni Siófokra, hogy itt lehet amperkodni vele

Szóval lehetne tolni ezt a lekezelő Las Vegasi csillámpónis életérzést, de akkor lenne anonim, és nem visszakereshető.
    Látva, hogy ki ő, honnan jön, hogy áll...így elég megmosolyogtató ez a pojácáskodás

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •