Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Napi kombik

Junior Member

Napi kombik

Sziasztok! Just for fun játszom, ebben a topikban csak a kombi fogadásaimat és a hozzá kapcsolódó gondolataimat osztom meg. GL!

Mai:

Európa Liga

Arsenal vs Napoli

Az Arsenal baromi erős otthon, és egy trófea is jól mutatna a vitrinben. A Napoli 2 kvázi leadott meccsen túl (Empoli vereség es Genoa pontosztozkodás) nem hiszem, hogy annyira éles lenne. Annak ellenére, hogy a Napoli játékrendszere nem annyira fekszik az ágyúsoknak (beívelgetésre kényszerítés) szerintem 2 gólt mindenképpen csapni fognak a kissé betompult olaszoknak.

Arsenal goals over 1.5

Slavia vs Chelsea

A Slavia kvázi behúzta a hazai bajnokságot, kb freerolloznak az EL-ben, felszabadult és gólerős játékot produkálva. A Chelsea hatalmas harcban a PL top4-ért, több kulcsjátékos kihagyja az EL meccset. Jó kérdés mennyire veszik komolyan az Európa Ligát, mindenesetre baromi gólerős a B gárdájuk is. A Slavia-ra nem jellemző az öngyilkos védekezés, itt szerintem bőven van value a gólokban illetve a gólváltásban.

Bts over 2.5

Villareal vs Valencia

A Villareal a kiesés szélén a La Ligában, vasárnap 6 pontos meccset játszik a Girona ellen. Mennyire hiányzik nekik a kettős terhelés a végére az jó kérdés. Annak ellenére, hogy a Valencia nem muzsikál valami jól idegenben én inkább rájuk fogadnék. Itt 2 dolgon gondolkozom: A frusztrált Villareal összehoz egy tizenegyest a motivált Valencia ellen vagy pedig a Valencia szerez 2 gólt.

Penalty awarded- yes

Valencia goals over 1.5

Utoljára módosítva: Detrock által: 2019.04.11 22:52
    Jager, Admin and bjani55 like this.

Junior Member
    Jó volt a penalty-s megérzésed!

Junior Member
    Igen, elég gyorsan jött Egyelőre úgy tűnik a Chelsea meccset nagyon benéztem, meglátjuk a végén

Junior Member
    Frankón benéztem a Slavia vs Chelseat , pedig valamikor már megfogadtam, hogy nem teszek Chelsea meccsre. Kár érte
    Jager likes this.

Member
    A Chelseat én is benéztem,pedig inkább biztonsági 1,5 gól fölé tettem még az is sok volt....
    Detrock likes this.

Junior Member
    Hm, lesz ma néhány érdekes összecsapás.
    A mai napon az első meccs, amit kinéztem magamnak az a Nantes vs Lyon.

A Nantes a kiesés elől menekül és feszültebb mint egy szűz srác az első orgiáján, ennek hatására pedig szépen gyűjtögeti a piros lapokat. A játékvezető ráadásul az a Jerome Brisard aki nem szívbajos ha azt ki is kell osztani. Ugyanakkor sok múlik azon, hogy ki és mikor viszi be az első találatot mert egy gyors hazai gól akár meg is nyugtathatja az izgatott Nantes-i lelkeket. Erre is van bőven sansz mivel a Lyon nincs nagy formában mostanában, szépen nyeli be a gólokat (a másik kieső jelölt Dijontól kaptak egy 3ast a legutóbbi meccsen) és a hazai pályán gólerős Nantes is megtisztelheti őket minimum kettővel. Szerintem az alábbi két fogadás közül az egyik zöldülhet. Ti mit gondoltok?

Team Nantes player to get red card - Yes

Nantes goals over 1.5
    Utoljára módosítva: Detrock által: 2019.04.12 23:01
    bjani55, boby10 and Jager like this.

Junior Member
    Idézet Detrock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, lesz ma néhány érdekes összecsapás.
    A mai napon az első meccs, amit kinéztem magamnak az a Nantes vs Lyon.

A Nantes a kiesés elől menekül és feszültebb mint egy szűz srác az első orgiáján, ennek hatására pedig szépen gyűjtögeti a piros lapokat. A játékvezető ráadásul az a Jerome Brisard aki nem szívbajos ha azt ki is kell osztani. Ugyanakkor sok múlik azon, hogy ki és mikor viszi be az első találatot mert egy gyors hazai gól akár meg is nyugtathatja az izgatott Nantes-i lelkeket. Erre is van bőven sansz mivel a Lyon nincs nagy formában mostanában, szépen nyeli be a gólokat (a másik kieső jelölt Dijontól kaptak egy 3ast a legutóbbi meccsen) és a hazai pályán gólerős Nantes is megtisztelheti őket minimum kettővel. Szerintem az alábbi két fogadás közül az egyik zöldülhet. Ti mit gondoltok?

Team Nantes player to get red card - Yes

Nantes goals over 1.5
    A Nantes 2 gól jól hangzik, megveszem
    Detrock likes this.

Junior Member
    A mai második fogadásom sem egy easy run, de majd kiderül. A Leicester a Newcastle-t fogadja a PL-ben.

A szarkáknak nem lenne rossz ha sikerülne elmozdulnia a veszély zónából (bár a kieső helyen tanyázó Cardiff-ot 7 ponttal előzik egy meccsel többet játszottak) és ezért meg is tesznek mindent. Nagy akarásnak azonban gyakran nyögés a vége, a legutóbbi 5 meccsükön 3 tizenegyest is összehozott a Newcastle védelme. A Leicester felszabadultan focizhat a saját közönsége előtt, a top6 nem reális cél és az sem valószínű, hogy a tizenkettedik helynél alacsonyabbra visszacsússzanak. Könnyed játékot várok tőlük, a Newcastle-től pedig görcsös akarást aminek könnyen lehet a vége egy újabb büntető.

Leicester City vs Newcastle

Penalty awarded - Yes
    Utoljára módosítva: Detrock által: 2019.04.12 23:02

Junior Member eddy8260 avatara
    Egy ideje én is hasonló fogadalmat tettem a chelseavel kapcsolatban. Nekem most olyan benyomást keltenek mint a MU Mourinho vezetése alatt... Egyébként én is a BTTS 2,5 fölé opciót választottam, de ismét beigazolódott:ki kellett volna őket hagyni a szelvényemről.
    Detrock likes this.

Junior Member
    A Nantes korán betalált ami úgy tűnik megnyugtatta a kedélyeket és tökéletesen lehozták a meccset ahogyan a Newcastle is.
    Jager likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •