Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Clyde naplója

Junior Member
    hello. az utobbi pár tipped tettem, és ha igy folytatod még sokáig tenni is fogom

Junior Member Clyde avatara
    Köszi,ma még jövök egy kosár tippel,amint hazaérek az esti órákban megirom azt is.

2 meccset néztem ki,meglássuk mi sül ki belőle.
    SA Spurs - UTA Jazz, Spurs legutóbbi 3 meccsét elvesztette.Jazz jelenleg erősnek bizonyul, utolsó 10 otthoni játékból 8-at nyert,tény hogy nehezen kezdték a szezont mára már stabilan állnak.Derrick nem fog ma játszani,Jazznek pedig nagyon jó a védelme,ezért a tippem a játékra. Jazz -6 1.70 odds.
    NY Knick - TOR Raptors Raptors a második helyen áll,Knick legutóbbi 15 meccsét elvesztette.Legutóbbi összecsapásuk során 16 pontal verték megg a Knickset,úgy gondolom a Raptors -9 1.50 ért vállalható.Bár az odds nagyon leesett,sajnos időhány miatt nem tudam én sem előbb rakni.

SA Spurs - UTA Jazz
    NY Knick - TOR Raptors

Tottenham - Leicester Egymás elleni mutatókat nézve 5 meccsből 4x született GG.Leicester utolsó 5 meccsét nem tudta megnyerni viszont 4 meccsen betalált.Tottenham utolsó 8 meccséből 4en született over 2.5.Habár mindkét oldalon vannak hiányzók,de ha Leicester betalál úgy gondolom születhet 3 gól a mérkőzésen.Over 2.5 1.80 odds
    Vazul likes this.

Tottenham - Leicester
    Over 2.5 1.80 odds
    Később még lehet hozok egy éjjeli meccset.

Éjjelre egy bátrabb tippet hoztam.
    ATL Hawks - ORL Magic
    Orlando tegnap este legyőzte Milwaukeet 103-83ra,Atlanta legutóbbi 2 meccsét otthon elvesztette.Orlando mutatója 24-32,míg Atlantáé 18-37,most már nincs is nagyon esélyük a rájátszásra.Atlanta nagy problémája a védelem,ezért is érzem azt, hogy ha Orlando magabiztosan érkezik meg,akkor nagy az esély,hogy a 3. győzelmüket húzzák be zsinórba.
    ORL Magic 2.05 odds

ATL Hawks - ORL Magic
    Deborah de Luca and rizotto like this.

Banned
    Idézet Clyde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ATL Hawks - ORL Magic
    Grat!
    Clyde likes this.

Hamburger SV - Dresden
    Hamburger legutóbbi meccsét elvesztette 2-0 ra.Habár az első helyen áll 40 ponttal,de mögötte van Köln 39 és Berlin 37 ponttal.Dresden a 12. helyen áll és az utolsó 5 mérkőzésből 4-et elvesztett,távol van a kieséstől és a feljutástól is,Hamburgernek ezt meg kell nyernie ha tovább akarja növelni az előnyét Kölntől.A odds 1.60
    Wolves - Newcastle
    Wolves legutóbbi 7 meccsén született over,izgalmas támadó játékot játszanak,5 meccsből 3-at nyertek.Newcastle 17. helyen áll 24 ponttal közel a kieséshez.Én nyitott meccset várok mindkét csapattól, ahol születhet legalább 3 gól,Wolves formája jó,bár a védelem néha meginog,ezért is gondolom,hogy 2-1,2-2 eredmény születhet a meccsen.
    over 2.5 1.75odds
    ---
    Este 8 fele érkezem a szokásos éjjeli tippel.

Itt is vagyok az NBA tippel.
    IND Pacers - CHA Hornets
    Pacersnek már 5 győzelme van zsinórban és a 3. helyen van.A legjobb védekező csapat,37-19 a mutatója,míg Hornetsnek 27-28.A meccspont átlaga egymás elleni mérkőzéseken 198,habár a Hornets támadásai is erősek nem hiszem, hogy elegendő lesz,hogy megálítsák a Pacers győzelmi sorozatukat,és ezt hendivel játszom meg Pacers -5 1.90 odds.
    svea777 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •