Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (87) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Roddick tenisz 2019

Banned
    Challenger Playford, Australien, quarterfinal, hard, 02:00

Paul Tommy-Li Zhe

Èlő!

Kis pákászkodás èjszakára, aki fent lesz!

A 21 èves New Yersey-beli jobbkezes ifjú amcsi ellenfele egy 32 èves kínai.
    A kinai jól tolja mostanság. Decemberben az ázsia kvaliban wild card helyet szerzett az Austral Openre, 4 meccset nyert.
    Itt ezen a tornán pedig 3 meccset nyert, underdog siker volt mindegyik.
    Verte az olasz Luka Vannit, a spanyol Menendezt ès az ausztrál Andrew Harrist.

Senior Member Bitmap avatara
    Nagyon kíváncsi voltam,hogy milyen eredményeség áll emögött az ember mögött, aki mindenkit csak betámad,kioktat, meg úgy alapjából is,hogy mennyire lehet komolyan venni a tippjed / jegyzeteid mert olyan mintha csak a véleményeid irnád le nem is tippeket aztán még is tippek néhol mégse, eredmények,statisztikák sehol. Csak a tenisz tippjeid vettem alapúl, a többi NHL stb. azokat nem, egyébként ott nem mindegyiknél egyértelmű,hogy még is kit favorizálsz mert még odds-ot sem irtál mellé meg olyan indoklások vannak,hogy teljesen érthetetlen pedig valamelyiket átolvastam háromszor is.

Nem szeretnék nagyon belemenni itt a dolgokba, mert mindenki saját dolga,hogy hogy csinálja, de egy kicsit már zavart,hogy mindig mindenhol bele okoskodsz a dolgokba, mondom akkor simán megnézem , biztosan van tudása is mögötte az ő szemléletét is fel lehet használni akár, viszont azért nem azt mutatják az eredmények amiket a szavaid, arról nem beszélve, hogy lehet itt sem került be pontosan minden tipp, mert ahova nem írtál szorzót vagy nem indokoltad pontosan,hogy még is kit favorizáltál, ott hosszas gondolkodás után sem sikerült eldönteni.

*Átlag 10 euroval számoltam a tippeket és csak azok a tippek kerültek be ahol el lehetett dönteni, kit favorizálsz. ( jégkorong,kosárlabda tippek nem. )
    ** Tudom, ez szemét dolog még akkor is hogyha pluszban lennél, mert mindenkinek vannak jobbak/roszabb hónapjai és ennyi tipp nem mérvadó,és nincs közöm hozzá,hogy plusszos vagy-e jelenleg vagy sem, de néhol olyan arcal voltál,hogy megérdemled az utánaszámolást.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.01.03 17:45

Administrator Admin avatara
    Kérjük vegyétek figyelembe a kommentelési szabályzatot. Egymás sértegetése a szabályzatba ütközik. Megkérünk mindenkit sem erre, sem másik személyeskedő kommentre ne válaszoljon. Törlésre kerülnek a korábbi sporttól, spoprtfogadástól független személyeskedő kommentek, a statisztikákra érdemi, sportszakmai válaszokat természetesen szívesen látunk. Köszönjük az együttműködést.

Banned
    Atp Pune, India, semifinal, 16:30

Kevin Anderson-Gilles Simon

Bár 1,50 alatt nem szoktam írni, Kewinner szerintem 1,45-èrt tán vállalhato Zsilu ellen.
    Bár tavaly ezen a tornán a döntőben pont megverte a francia.
    De a dèl-afrikai utána egèsz èvben egy nagyon stabil, konstans dolgot tudott hozni szinte mindehol.
    Folytathatja ezt 19-ben.

Banned
    Tenisz pre match-ek helyes statisztikája:

18 meccset vettem bele, egysègnyi tèttel.

15,72 a vège.

-2,28 egysèg.

Nem nagy minusz, kicsi.

Volt azèrt az első hèten sok meglepetès.

Az èlő ötletekről nem tudok statisztikát kimutatni, mert ez ugye percről percre változik az odds.

Mikor nyom rá az ember.

Viszont elèg jó ötleteket adtam azügyben, ez vastagon plusszos!

Az igazat megvallja, èn már jó ideje csak az èlő fogadásokra specializálodtam teniszben, pre match-eket egyáltalán nem játszom.

Csupán az olvasók kedvèèrt irogatom ezeket!

Banned
    Nba, szombat hajnal

10 meccs a programban.

Kezdès magyar idő szerint 01:30 a Quicken Loansban, ahol Jazz Zenèszek játszanak.

Ami èrdekes lehet a meccsek közül, èlő megfigyelèsre, aki fent lesz:

02:00-es kezdèssel a Grizzlis vendège a Nets.
    A Nets most már igencsak ott billeg a play off vonalon, legutobb megvertèk otthon a Pelst.
    A Grizzlis viszont óriási süllyedèsben, volt hogy vezettèk a nyugatot.
    Ha igy megy, play off sem lesz.
    A legutobbi veresèg után közvetlen a meccs után cirka fèl órás "eligazítás" volt az öltözőben, ahol fizikai kontaktusok is voltak.
    Leginkább az Nba-ben Tolnát, Baranyát megjárt izraeli Omri Casspi neve merült fel.
    Egy kosárhoz jól èrtő ismerősöm azt irta, tavaly szezon közben azèrt rúgták ki a Warriorstol, mert nem igazán tudta megtanulni az Nba-ben alkalmazott játèkokat(amik igazán egyszerűek)
    Szóval itt benne lehet szerintem a dog siker!

Banned
    Idézet delerium eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Challenger Playford, Australien, quarterfinal, hard, 02:00

Paul Tommy-Li Zhe

Èlő!

Kis pákászkodás èjszakára, aki fent lesz!

A 21 èves New Yersey-beli jobbkezes ifjú amcsi ellenfele egy 32 èves kínai.
    A kinai jól tolja mostanság. Decemberben az ázsia kvaliban wild card helyet szerzett az Austral Openre, 4 meccset nyert.
    Itt ezen a tornán pedig 3 meccset nyert, underdog siker volt mindegyik.
    Verte az olasz Luka Vannit, a spanyol Menendezt ès az ausztrál Andrew Harrist.
    Ez is becsapódott gyerekek!

Senior Member Bitmap avatara
    Ez is becsapódott gyerekek!
    Ezt néztem, 1x odds lett mert feladta az amerikai, nem ?!
    Proxyi likes this.

Banned
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt néztem, 1x odds lett mert feladta az amerikai, nem ?!
    Und?

Banned
    Atp Brisbane, Australien, quarterfinal, hard, pèntek, 01:00

Danil Medvegyev-Milos Raonics

Èlő!

Odds alapján itt az orosz a dog 2 feletti oddsal.
    A kanadai Milos is jól kezdett, Aljaz Bedenèt verte, valamint a challengeres Miomir Kecmanovicsot, aki itt táblára tudott jutni.
    Az orosz Andy Muráj ellen nyert, ahol 16 ászig jutott.
    Szerintem nagy szervacsata lesz ez itt!
    Oktoberben Tokioban a Rakutenen Danil meg tudta verni Milost, az ott szintèn egy quarterfinal volt.
    Ott be is húzta Danil a tornát, remekül játszott.
    Ez az egy meccsük van a múltban(ami lènyegèben nem is távoli múlt, inkább közelmúlt)
    Ez is bejött!

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •