Oldal: 59 / 60 ElsőElső ... 94957585960 UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (595) összesen
Like Tree100Likes

Téma: easy money

Senior Member
    Amíg a meccs nem indul el, addig össze lehet, csak ne a főoldalon menjetek rá, mert akkor az élő felületre dob.
    Ki kell böngészni a kínálatból.

Senior Member
    Ez is kimaradt.

Senior Member
    Kellemes húsvéti ünnepeket Mindenkinek!
    Ma nem lesz tipp, nincs időm foglalkozni vele, de talán a tegnapi nap után nem árt egy rövid pihenő.
    Élvezzétek az ünnepet, a jó időt!

Member
    Adam, kellemes ünnepeket Neked is!

Senior Member
    Kellemes Ünnepeket Ádám!
    Lenne pár javaslatom a tippekhez, gondold meg, hogy valamelyik értelmes-e! Az első az lenne, hogy ne konkrét összegeket írj a tippekhez, hanem pl. azt, hogy 100 egység. Szerintem mindenkinek magának kellene eldöntenie, hogy mit engedhet magának és mennyit mer/akar kockáztatni. Én úgy érzem, hogy ez a 20000 Ft indokolatlan feszültséget kelthet pár emberben.
    A második, hogy időnként nézz rá az "x lapnál kevesebb" oddsokra is, mert nekem többször inkább ez működött, főleg amikor nagy adok-kapok várható és kevés kapra alig fizetnek, aztán jó magasra teszik a várható lapok számát.
    A harmadik az, hogy a helyedben sorszámoznám a nyerő szériákat. Pontosabban minden tipp kapna egy 1-től emelkedő sorszámot, amíg jönnek a tippek. Ha valamelyik bukik, akkor újra az 1. jön. Ezt azért tartanám jónak, hogy ha egy új érdeklődő idetalál, akkor lássa, hogy hol tart éppen. Szerintem irreális azt várni, hogy fogsz tudni 100+-os nyerő sorozatokat csinálni. Ha már sok nyerőd volt sorozatban, akkor talán óvatosabban fognak belépni, nem a fele fizetésükkel. (nyilván ez költői túlzás)
    A negyedik nem neked szól. Mielőtt valaki zombiként rakja sorban a tippeket és azt várja, hogy "ingyen pénzhez" jut így, gondolja át, hogy az adott tipp tetszik-e neki. Én minden egyes alkalommal megnézem az eredmenyek.com-on, hogy milyen a tippre való statisztika és csak azt teszem, amivel azonosulni tudok. Ahogy egy forexes videóban sokszor hallottam: Ez az én pénzem, az én kockázatom, az én "üzletem". Akár nyer, akár nem az én felelősségem, hogy megtettem-e vagy nem és nem a tiéd!

Na és ne foglalkozz vele hányan követik a tippjeidet, csak okosan, mint eddig!
    jakszi73 and Zozinho19 like this.

Senior Member
    Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Senior Member
    Szia!

Koszonom a javaslatokat, nem rossz dolgokat írtál

Senior Member
    Ehhez mit szóltok?
    Atletico 6 lapnál kevesebb + Valencia 6 lapnál kevesebb + 14 szögletnél kevesebb 1,33-ért?
    jakszi73 likes this.

Member
    Nézd! Nem rossz, de mivel a szögletek a legkiszámíthatatlanabbak, ( sokszor tréfáltak már meg olaszok is, ahol azért nem túl sok általában) ,én a szögleteket ezen a meccsen hanyagolnám, nagy csata várható, és ebbe bármi beleférhet. A szabadrúgás, bedobás, kirúgás megbízhatóbb, bár itt sajnos az ninccs, csak angol meccseken. A két 6 lap már amúgy is 1,25. Én az 1X-et merném tenni még mellé, az meg már 1.5. Az Athletico az utolsó 15 hazai meccséből 12-öt megnyert, csak a Barcától kapott ki. Persze egyszer nyilván minden sorozat megszakad... Mindeki persze maga dönt. Amúgy pedig, ez Ádám naplója majd Ő dönt, eddig is elég szépen teljesített.
    Kicsit talán hosszúra sikeredett ez a válasz.

Senior Member
    Köszi, hogy válaszoltál. Én kimenetelre elvből nem tippelek, a többit a legutóbbi 10-10 bajnokijuk alapján gondoltam jónak amiben azért voltak nagy csaták. Nem akarom elvenni Ádám naplóját, csak gondoltam, hogy a témába vág és egy tippért nem indítanék külön naplót. Egyébként meg megtisztelő, hogy ilyen hosszan reagáltál.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •