Oldal: 112 / 144 ElsőElső ... 1262102110111112113114122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.111 - 1.120 (1437) összesen
Like Tree966Likes

Téma: easy money

Senior Member
    Igen, így látom én is. Nem néztem meg vissza, de ez a hónap sztem nullszaldo körüli lehet. Ami jó, mer nem mínusz, de sokra nem érünk vele.
    jakszi73 likes this.

Senior Member chiofdi95 avatara
    Nem nekem szolt igy igaz. De jogom csak van hozzaszolni egy temahoz? Nem vagyok egyformak ez termeszetes. En jo szandekkal irtam ide. De nem teljesen azt a jo szandekot kapom vissza.

Senior Member
    Idézet chiofdi95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem nekem szolt igy igaz. De jogom csak van hozzaszolni egy temahoz? Nem vagyok egyformak ez termeszetes. En jo szandekkal irtam ide. De nem teljesen azt a jo szandekot kapom vissza.
    Hozzaszolhatsz, de ha en írok valamit, ami nem neked szól, akkor ne vedd magadra, és ne úgy írj vissza,mintha a te fogadási formádhoz szóltam volna hozzá.
    Ha visszaolvasod, láthatod, h én sehol sem kritizáltam a tiédet.
    Te jöttél azzal, h inkább buksz nagy szorzókkal, mint kicsikkel. Akkor hol is van a jó szándék.
    De a témanak itt vége, ne offoljuk szét a naplót.
    Köszöntem.
    zizzenet, Tibbs and dvsc59 like this.

Junior Member
    Szaisztok

Az lenne a kérdésem hogy ki milyen formában veszi le a nyereményét, illetve kinek mi a tapasztalata a NAV és nyereményből való adózással? Bocsi az off téma miatt csak érdekel a tapasztaltak véleménye

Member
    Idézet MadMax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szaisztok

Az lenne a kérdésem hogy ki milyen formában veszi le a nyereményét, illetve kinek mi a tapasztalata a NAV és nyereményből való adózással? Bocsi az off téma miatt csak érdekel a tapasztaltak véleménye
    Havi esetleges pár száz ezer forintig rád se fognak nèzni, mert nincs rá kapacitás amúgy sem. De azèrt ne reklámozd mindenhol nehogy legyen egy jó akaród. Ha meg parázol akkor az adóbevallásodba beleírod hogy bizonyos összeg honnan való

Senior Member Tibbs avatara
    Idézet Feba93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Havi esetleges pár száz ezer forintig rád se fognak nèzni, mert nincs rá kapacitás amúgy sem. De azèrt ne reklámozd mindenhol nehogy legyen egy jó akaród. Ha meg parázol akkor az adóbevallásodba beleírod hogy bizonyos összeg honnan való
    Már bocsánat de a Szerencsejáték ZRT. által kifizetett pénzek már adózottak.

Senior Member varin avatara
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már bocsánat de a Szerencsejáték ZRT. által kifizetett pénzek már adózottak.
    Adózol ott még külön is a szar oddsokkal, kötéskényszerekkel és limitált fogadási lehetőségekkel
    dvsc59 and Owerlord like this.

Member
    Nyitsz egy Skrill számlát és arra utalsz ki. Persze előtte onnan is fizess be, mert csak csak oda utalhatsz ki, ahonnan befizettél. A Nav- nak nincs hozzáférése a SKRILL- hét.
    Feltételezem, nem a tippmix-re vonatkozott a kérdés.

Member
    SKRILL- hez akart lenni

Junior Member
    Termeszetesen nem tippmixről lenne szó. A skrillt nem ismerem.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •