Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (67) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Only Soccer Tipps

Senior Member Lewis Deyong avatara

Only Soccer Tipps

Elindítom én is az elemzéses fogadási naplóm. Lesznek benne heti és havi összesítések is.
    Első meccs.

Vidi - Újpest

Tipp: Videoton nyer, és összesen kevesebb mint 5 gól a meccsen
    Odds: 2,00
    Tét: 10/5
    Profit: +5

A Vidinek nyerni kell ha bajnok akar lenni, és az esetleges pontvesztést itt már nem foghatja majd a kupameccsekre.
    Kevés gólos meccsre számítok, ugyanis az Újpest is szervezetten védekezik. De a bet365 fogadás építője olyan jó oddsot adott az 5gól alatti plusz kimenetelre, hogy ez miatt nem akartam berakni 3gól alá a meccset, hátha kiszakadnak a gólzsákok.
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.22 16:56

Németország - Hollandia

Tipp:Hollandia +0.5
    Odds: 1,90
    Profit:+4,5

Ami a hollandoknál működik, az a németeknél nem. Ez pedig a fiatalítás. Ehhez párosul az is, hogy Löw szerintem kiégett mar. A bukik még mindig tulértékelik a németeket. De a hollandok szvsz most sokkal jobbak. Meggyőző játékkal verték a világbajnokot. A következő EB legnagyobb esélyesének tartott Belgiummal is x-eltek. Otthon 3-0ra verték az első meccsen a németeket. És itt ma nekik a döntetlen is elég a négyes döntőbe való jutáshoz. Ami kicsit zavar az az, hogy a németeknek ma nagyon oda kell tenniük magukat otthon, hogy kicsit kompenzálják a szurkolóknak a kiesést. De ez nem változtat a tippemen.
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.22 16:56
    bostonceltics27 likes this.

Senior Member whited avatara
    Szia!
    Üdv a fórumon, sok sikert és nyertes szelvényt a továbbiakban is !!
    Lewis Deyong likes this.

Junior Member
    Üdv jónak Ígérkezik ,csak zöldet.
    Lewis Deyong likes this.

A kezdés szerencsére jó volt. Jól írtam, hogy németek nem fogják könnyen adni magukat, ahogy azt is, hogy a Vidi-Ute inkább underes meccs lesz a jól szervezett Újpest védelem miatt.

Hétvégére 5-6 meccset néztem ki. Ebből ötöt már meg is tettem, hamarosan írom őket.
    Van bennük kettő olyan, ami első ránézésre elég hülyeségnek tűnik, ugyanis két tök utolsó csapatot is megfogadtam. Így kezdem velük.

Puskás Akadémia - Haladás

Horváth Ferit az egyik legtehetségesebb magyar edzőnek tartom. Érződik is a Haladáson, hogy meccsről meccsre jobbak. A védelem abszolút elkezdett stabilizálódni, főleg ugye Király Gabi kezdőből való kirakásával. A Puskás elég sok arcú csapat. A legjobb csapatok ellen képes felszívni magát és győzni (vidi,fradi,honvéd), míg a kötelező győzelmek valahogy eddig nem mentek. A Haladás is sokáig az egyetlen győzelmét ellenük érte el. A válogatott szünet szerintem pont, hogy kicsit rosszkor jött Priskinéknek, hiszen a Fradi elleni győztes lendületet remekül tudták volna kamatoztatni, de én bízom abban, hogy az az önbizalom dopping ami ott érte őket, illetve az,hogy most még több idejük volt begyakorolni Horváth Feri edzői elképzeléseit, itt ismét jó eredményt érnek el.

Tipp: Haladás vagy döntetlen
    Odds: 1,80
    Tét: 10/6
    VE: -6

Fulham - Southampton

Jokanovicsot menesztették, a helyére egy igazi edző legenda Claudio Raniéri érkezett. Aki szerintem nagyon jó érzékkel szépen elindítja a Premier liga legutolsó helyezettjét felfelé, és bebiztosítják a bent maradást. Ugyanis szerintem ez a Fulham nincs benne a három leggyengébb PL csapatban. Ranieri ráadásul remek pszichológiai érzékkel rendelkezik, amire most pont szüksége van Mitrovicséknak. Pl remek csapategység építő közös mcdonaldsos programozást talált ki azokra a meccsekre, amiket a csapat lehoz kapott gól nélkül. (Igen sajnos ők kapták a legtöbb gólt a PL-ben). Szerintem egy nem túl acélos southampton ellen lehozzák ezt a meccset. Vendég sikerre én nagyon minimális esélyt látok, de azért bebiztosítottam magam arra az esetre ha több idő kell Raniérinek. Így ázsiai hendikeppel döntetlen esetén visszakapjuk a tétünk. Csak a Soto győzelme esetén veszítünk, így én maximális tét kezeléssel nyomulok erre a derbire.

Tipp :Fulham +0
    Odds: 1,90
    Tét: 10/10
    VE: +9

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.26 15:53
    boby10 likes this.

Everton - Cardiff

Az Everton relatíve jó formában van. A huddersfield elleni (1:1) meccs kivételével hozzák a kötelező három pontot otthon a kis/közepes csapatok ellen.
    Most a liga legrosszabb klubja ellen játszanak, így ha felakarnak zárkózni a Big Six mögé akkor kötelező három pont ez nekik.
    A Cardiffé a legrosszabb a védelme a PL-ben (Fulham után), így én több gólos találkozóra számítok. Ami odds növelőnek teljesen jó.
    Egy szó mint száz, Richarlisonéktól itt kötelező 2-3 gólos győzelmet várok.

Tipp: Everton és 1,5 gól főlé
    Odds: 1,72

Augsburg - Frankfurt

Jovicék az egyik legjobb formában levő csapat. És ami pozitívum, hogy idegenben is nagyon acélosak. A bukmékerek még mindig nagyon alulértékelik őket, így még mindig addig kell őket pakolni amíg ez így marad. Mondjuk, sajnos sanszos hogy ez a remek forma szerintem szezon végéig nem tart ki náluk. De eddig is "sok" pénzt hoztak nekem, így amíg lehet pakolom őket. Nem lesz ez másként egy verhető Augsburg ellen sem. De mivel a Dortmundot is majdnem megtréfálták, illetve a Lipcse is otthon hagyott nekik két pontot, plusz a Bayer Münchent is meglepték, így bebiztosítottam magam arra az esetre, ha csak döntetlen lesz a meccs. Itt így a pénzünk visszakapjuk.

Tipp: Frankfurt +0
    Odds: 1,96
    VE: +9,8

Schalke - Nürnberg

Egyre jobb formában a hazaiak,ugye nagyon rosszul kezdték a szezont. Ráadásul Tedesco több játékosára nem számíthat a Nürnberg ellen.Köztük pl Embolo, de lehet,hogy Uth sem léphet pályára. Így a támadó szekció még gyengébb, ahol amúgy sem muzsikáltak valami fényesen. De folytatni kell a pontszerzéseket, amiket az utóbbi időben végre elkezdtek. És erre kitűnő ellenfél a gyenge és szerintem kieső jelölt Nürnberg. Őket tartalékosan is meg kell tudni verni egy ilyen szintű csapatnak. Tekintve, hogy az amúgy is gyengén szereplő támadó harmad, most a lehetséges hiányzók miatt még foghíjasabb lesz, így én egy tipikus 1:0 vagy 2:0-ás hazai győzelmet várok. De a gólokat ha esetleg a Nürnberg is megindulna 4,5 alá tettem.

Tipp: Schalke és 4,5 gól alatt
    Odds: 1,80

Update: Most néztem sajnos csak, hogy ha simán csak gólokra, azon belül is a 2,5 gól alá opciót választjuk, akkor nagyon jó 1,90es odds van rá.
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.26 15:54

Heti Összegzés:

Jó hét volt abból a szempontból, hogy sokat tanultam belőle. Ugye az elején vagyok ennek a sportfogadói dolognak. Tehát ha nyerek, ha veszitek, mindegyikből próbálom levonni a konzekvenciát és még jobbá válni.
    Direkt ezért írom az indoklást is a naplómban, hogy ezáltal még jobban átgondoljam a meccseket, és ezért a heti összesítéseket, hogy itt még egyszer átrágjam magamban őket, és levonjam a tanulságot.
    Kezdjük is a Haladás meccsel. Nagyon lelketlenül játszottak. Sajnos ha az ember nem élőben játszik, akkor nem tud számolni egy csapat motivációjával. Arra számítottam, hogy foggal körömmel küzdenek majd. Ehhez képest Kiss Tamás is elmondta az egyik interjújában, hogy abszolút nem érezte meccs közben a haladás játékosain, hogy teljes erőből letámadnák őket, vagy, hogy egyáltalán maximálisan elakarnák tőlük venni a labdát. Sajnos a 18 éves játékos egyedül el is verte a haladást (gól+gólpassz). Ugyhogy tanulság,hogy hiába szimpatizálok Horváth Ferenccel, és tartom nagyon tehetséges edzőnek, itt Szombathelyen nem fogja megcsinálni a csodát. Annál inkább Raniéri a Fulhamnál. Maximális téttel nyomultam a Southampton elleni meccsre, annyira bíztam az edzőváltás utáni Fulhami feltámadásba, és a hétvégi összesítésnél az a 19 egységes nyeremény a Fulham meccsel, sokat dobott a heti végelszámolásnál. A Schalke meccs abszolút feldühített. Az első fél órát néztem a meccsből, és olyan rosszul védekezett mindkét csapat, hogy már az elején tudtam, hogy itt kifog szakadni a gólzsák. A kiállítás meg erre még rá is tett.
    Everton meccs meglepett, ott tényleg több gólra számítottam. Viszont edig nem voltam a többes kötések híve, de tekintve hogy az Everton és Schalke győzelmében biztos voltam, de meg kellett spékelnem gólokkal a fogadást, hogy megfelelő oddszot kapjak, bánom, hogy nem kötésbe tettem. Mármint gól szám nélkül, sima Schalke win. Everton win. Kettő együtt kb 2es odds lett volna. Innen jött az ötlet, hogy mától a single fogadások mellett, tesztelek egy kettes kötéses szisztémát is. 1,80-2,30 közötti odds rangben. Májusig tesztelem, aztán kiderül van e benne rácio. Többnyire gólokra fogadok majd. Ezeket külön kezelem majd a teszt időszakban a single fogadásoktól. De ezeknél indoklást nem írok majd. Így is rengeteg energiám elmegy a sima indoklásos naplómmal, a minden napos fejlesztéssel, hírekkel stb.

A heti végeredmény +5,3 egység.

Kezdődik az újabb hét. Mai első teszt jellegű kötésem:

Cagliari - Torino 1,5o
    Botosani - CS U Craiova 1,5o

Odds: 1,89
    VE: -5
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.27 11:35
    mr.blonde likes this.

A BL-ben nagyon jól kivannak szabva az oddsok, ergo nem igazán találtam jó oddson fogadható megfelelő eseményt a mai játéknapra. Egyedül talán a CSKA Moszkva hazai fellépést. Bár az abszolút beton biztos tipptől ez is messze van. De minimális értéket találtam bennük, aztán majd este kiderül.

CSKA Moskva - Plzen

Bár a Moszkvaiaknál akad egy két hiányzó, de az én szememben ez a cseh csapat annyira gyenge játék erőt képvisel, hogy még így is megfogadom a hazaikat, hogy különösebb nagyobb tétje nincs a meccsnek. Az orosz csapatok a nemzetközi meccseken otthon jók. Ami negatívum, hogy a haza csapat, az idén inkább vendégségbe jeleskedik hazája bajnokságában, de egy ilyen meccset otthon is le kell hozniuk. Ahogy tették azt a gyenge Reál ellen is.

Tipp: Moszka win
    Odds: 1,72
    VE: -5

Illetve akkor folytassuk a tesztelés alatt álló kettes kombinációs fogadást is. Az elsőt Tomihmv is ugyanígy megtette, tehát ez még jobb megerősítés volt számomra, hogy talán jó lesz ez.

1.
    Juventus- Valencia H
    Man Utd - Young Boys H

Odds: 1,79
    VE: +3,95

2.
    Leicester - Southampton 3,5gól alatt
    Leeds - Reading H

Odds: 1,89
    VE: +4,45
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.28 12:39

A tegnapi nap szerencsére minimális plusz lett. Bár lehetett volna hibátlan nap is, mivel a Moszkvai csapat sokáig vezetett. Itt a mérkőzésről nem tudok nyilatkozni mivel nem láttam. De meglepett a Plzen győzelme, de gratulálok nekik.
    Viszont ma ismét alig találni +EV-s mérkőzést a BL kínálatba így ma ezt a szekciót kihagyom. Sőt inkább csak meglep mint kezdő fogadót, hogy ahogy megyünk bele a bajnokságba, annál durvább és precízebb oddszokat szabnak meg a bukik. Minden amire tippeltem volna nagyon gyenge oddson van. Míg a Bl szezon elején azért nem volt ez ennyire így. Emlékszem amikor az első vagy második fordulós BL héten hét meccset megtudtam fogadni nagyon jó oddson amiből hat jött is, és szép plusszos két nap lett. Hát a héten ez a része kimarad. Viszont a teszt kötésekhez találtam két elfogadható meccset.

Stoke - Derby 3,5 g alatt
    Milwall - Birmingham 1,5g felett

Odds: 1,75
    Ve: +3,75
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.11.29 07:08

Bate- Vidi

A hazai csapat remek formában van. Hazája bajnokságát már megnyerte. Vidi szintén jó formában. De ami engem zavar Juhászéknál, hogy most kötelező pont szerzési kényszerben lépnek pályára. Ami a magyar együtteseknek a válogatottal együtt sose ment. Általában megremegett a lábuk. Néztem az időjárást minimum -6 fok lesz holnap kint minimum. Amit a magyar játékosaink szintén nem bírnak. Mármint ilyen hirtelen átállva. Tekintve, hogy nálunk eddig elég őszi idő van.
    Ugyhogy a hazai csapatra voksolok. Főleg, hogy "veszteni" valóm nincsen. Ha a Bate nyer, örülök a plusz egységeknek a számlámon, ha a Vidi pontot szerez, akkor annak meg pláne örülök. Tehát mindenhogy jó. Vagy anyagi, vagy emocionális boldogságot mindenképpen okozni fog az esti meccs. : )

Tipp: Bate win
    Odds: 2,15
    Tét : 10/7
    Profit: +8,05

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.02 07:04

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •