Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (67) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Only Soccer Tipps

Senior Member Lewis Deyong avatara
    Év értékelő 2018 Szeptember - December

Lezártam a 2018-as évet. Amiről azt kell tudni, hogy az egész fogadást szeptember közepén kezdtem el, és úgy, hogy be kell vallanom, de előtte 6-7 év teljesen kimaradt számomra a labdarúgásból. Tehát annyira csak az aktuális melómra, és a testépítésre koncentráltam, hogy abszolút nem követtem az eseményeket. Egy sor sporthírt nem olvastam, és egy perc meccset nem néztem az idei labdarúgó világbajnokság elődöntőjéig. Így őszinte leszek, és kicsit viccesen is hangzik, de az új sztárokat abszolút nem ismertem. Pl Dybalára augusztusig amikor is először hallottam a nevét, azt hittem, hogy valami néger dél afrikai játékos. LOL. Mbappéről is a VB döntőn hallottam/láttam először. A nagyot szóló Leicesteri PL győzelemről is most ősszel tudtam. Sorolhatnám.
    A lényeg, hogy próbálom érzékeltetni, hogy mostani 30 körüli sztárokon kívül senkit és semmit nem tudtam a jelenlegi labdarúgásról. És augusztus végétől indult be a sok információ kergetés, és visszaszerzés. És ez szerintem annyira jól sikerült, hogy pár hónap alatt, már többet tudok a kieső helyeken álló csapatok játékos állományáról is mint pl a kollégáim, akik az én testépítős időszakom alatt is napi szinten követték a labdarúgást. Így akik követik a naplómat, azok például tudják, hogy Fulham és társaival underdogként egész jól tudtam nyeregetni. Lényeg a lényeg, hogy így, hogy több év kiesett, így abszolút pozitívnak értékelem, hogy ugyan sajnos kis minta alapján, és kis profittal, de pluszban tudtam zárni ezt az őszi szezont. És januártól még több információt és még több tudást próbálok begyűjteni, hogy még jobb lehessek.

És akkor jöjjenek a számok. A szeptemberi fél hónap eredménye az előző naplómban van. Amit Diary of gambler címen bárki megtekinthet. Októberről sajnos nincs naplós információm, pedig szvsz az volt a legjobb hónapom, már csak a nagy tétes Dortmund- Munchen meccs miatt is. Vagy a giga oddson elkapott Mönchengladbach győzelem Münchenben. De sorolhatnám. De nincs rá naplós bizonyíték, így azt az etapot nem is számoltam ki külön.
    Decembert nagyon akartam, hogy szintén plusszos legyen. És akkor abszolút kezdőként, tök sötéten, tök vakon kezdve hatalmas szenzációnak tartottam volna, hogy minden hónapom plusszos, de sajnos a nagy akarásnak nyögés lett a vége. Viszont örülök, hogy összességében még ha kis minta alapján is de plusszos lett ez a pár hónap. Jól mutatja, hogy ez is egy olyan foglalkozás amibe ha elég energiát fektetünk, akkor megtérül. És, hogy megéri minden munka nap beszökni a wc-re, ahol nyugodtan, zaklatás nélkül végig olvashatja az ember a hathárom híreket. : D

Szeptember: 36 tipp 56%-os találati arány +33 egység
    November : 17 tipp 58%-os találati arány +17,8 egység
    December : 49 tipp 51%-os találati arány -7,62 egység

ÖSSZESEN: 102 tipp +43,18 egység !

Ugyan kicsi a minta, ez miatt nem mérvadó egyenlőre, de a naplók alapján lebontottam ligákra is a tippek eredményeit. Ami kicsit meglepett, mivel azt hittem a Bundesliga jobban megy. Bár az októberi nagyobb tippek nincsenek benne, így pláne fals a kép. De a jövő évivel összeadva már tisztább lesz. És amúgy is mindig szeretem nézegetni a Logibetes tippmesterekről írt cikkeknél is a statisztikákat. Így kedvet kaptam én is.

Premier League: 31 tipp +21,08 egység
    Bundesliga: 22tipp -11 egység
    NBI: 10tipp +10,7 egység
    BL/EL: 12tipp +25,96 egység
    Olasz/Spa: 19 tipp -13,56

Ezekben csak a single tippek vannak. A dupla kötések nincsenek. Az az egy két válogatott meccs sincs. Illetve sajnos egyik adat sem olyan pontos mint egy logibetes, mivel nekem kell mindent átszámolgatni,írogatni. De közelítőnek jó lesz.
    Boldog új évet, és sok nyertes tippet kívánok mindenkinek.
    zizzenet and Tippergreta like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Lewis Deyong eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Év értékelő 2018 Szeptember - December

Lezártam a 2018-as évet. Amiről azt kell tudni, hogy az egész fogadást szeptember közepén kezdtem el, és úgy, hogy be kell vallanom, de előtte 6-7 év teljesen kimaradt számomra a labdarúgásból. Tehát annyira csak az aktuális melómra, és a testépítésre koncentráltam, hogy abszolút nem követtem az eseményeket. Egy sor sporthírt nem olvastam, és egy perc meccset nem néztem az idei labdarúgó világbajnokság elődöntőjéig. Így őszinte leszek, és kicsit viccesen is hangzik, de az új sztárokat abszolút nem ismertem. Pl Dybalára augusztusig amikor is először hallottam a nevét, azt hittem, hogy valami néger dél afrikai játékos. LOL. Mbappéről is a VB döntőn hallottam/láttam először. A nagyot szóló Leicesteri PL győzelemről is most ősszel tudtam. Sorolhatnám.
    A lényeg, hogy próbálom érzékeltetni, hogy mostani 30 körüli sztárokon kívül senkit és semmit nem tudtam a jelenlegi labdarúgásról. És augusztus végétől indult be a sok információ kergetés, és visszaszerzés. És ez szerintem annyira jól sikerült, hogy pár hónap alatt, már többet tudok a kieső helyeken álló csapatok játékos állományáról is mint pl a kollégáim, akik az én testépítős időszakom alatt is napi szinten követték a labdarúgást. Így akik követik a naplómat, azok például tudják, hogy Fulham és társaival underdogként egész jól tudtam nyeregetni. Lényeg a lényeg, hogy így, hogy több év kiesett, így abszolút pozitívnak értékelem, hogy ugyan sajnos kis minta alapján, és kis profittal, de pluszban tudtam zárni ezt az őszi szezont. És januártól még több információt és még több tudást próbálok begyűjteni, hogy még jobb lehessek.

És akkor jöjjenek a számok. A szeptemberi fél hónap eredménye az előző naplómban van. Amit Diary of gambler címen bárki megtekinthet. Októberről sajnos nincs naplós információm, pedig szvsz az volt a legjobb hónapom, már csak a nagy tétes Dortmund- Munchen meccs miatt is. Vagy a giga oddson elkapott Mönchengladbach győzelem Münchenben. De sorolhatnám. De nincs rá naplós bizonyíték, így azt az etapot nem is számoltam ki külön.
    Decembert nagyon akartam, hogy szintén plusszos legyen. És akkor abszolút kezdőként, tök sötéten, tök vakon kezdve hatalmas szenzációnak tartottam volna, hogy minden hónapom plusszos, de sajnos a nagy akarásnak nyögés lett a vége. Viszont örülök, hogy összességében még ha kis minta alapján is de plusszos lett ez a pár hónap. Jól mutatja, hogy ez is egy olyan foglalkozás amibe ha elég energiát fektetünk, akkor megtérül. És, hogy megéri minden munka nap beszökni a wc-re, ahol nyugodtan, zaklatás nélkül végig olvashatja az ember a hathárom híreket. : D

Szeptember: 36 tipp 56%-os találati arány +33 egység
    November : 17 tipp 58%-os találati arány +17,8 egység
    December : 49 tipp 51%-os találati arány -7,62 egység

ÖSSZESEN: 102 tipp +43,18 egység !

Ugyan kicsi a minta, ez miatt nem mérvadó egyenlőre, de a naplók alapján lebontottam ligákra is a tippek eredményeit. Ami kicsit meglepett, mivel azt hittem a Bundesliga jobban megy. Bár az októberi nagyobb tippek nincsenek benne, így pláne fals a kép. De a jövő évivel összeadva már tisztább lesz. És amúgy is mindig szeretem nézegetni a Logibetes tippmesterekről írt cikkeknél is a statisztikákat. Így kedvet kaptam én is.

Premier League: 31 tipp +21,08 egység
    Bundesliga: 22tipp -11 egység
    NBI: 10tipp +10,7 egység
    BL/EL: 12tipp +25,96 egység
    Olasz/Spa: 19 tipp -13,56

Ezekben csak a single tippek vannak. A dupla kötések nincsenek. Az az egy két válogatott meccs sincs. Illetve sajnos egyik adat sem olyan pontos mint egy logibetes, mivel nekem kell mindent átszámolgatni,írogatni. De közelítőnek jó lesz.
    Boldog új évet, és sok nyertes tippet kívánok mindenkinek.
    Ezek a számon önmagukért beszélnek. Mi történik, ha majd már ki is műveled magad és naprakész infóid lesznek?

Nagyon szép eredmények, le a kalappal. Logibeten milyen nicken tippelsz?
    Lewis Deyong likes this.

Nem is hinnéd mennyire, de nagyon jól esik amit írtál Varin.
    Uh, remélem nem írtam valahol félreérthetően de Login még nem tippelek. Be regisztráltam már ugyanezen a nicken. De addig amíg hosszútávon nem szállítom a zöldeket, addig nem merem elkezdeni a tipp adást!
    varin likes this.

Newcastle - Man Utd

Szerintem Solksjaer gárdája ezt a meccset sem fogja lehozni kapott gól nélkül. Ugyan a szarkák támadó játéka nem a legacélosabb a PL-ben, de általában egy gólra jók. Pláne hazai környezetben. További pozitívum, hogy Rondonék a Big Six csapatai közül, egyedül a legjobb védelemmel rendelkező Liverpoolnak nem tudtak csak betalálni. (City, Arsenal,Chelsea,Tottenham,Man Utd ötösnek a szezonban már sikerült)
    Továbbá a vörös ördögök védelme még a norvég érkezésével sem stabilizálódott eddig maximálisan. Pláne, hogy négy védőjükre nem számíthatnak, a kiállított Bailly (8/0), továbbá Rojo (2/0) Smalling (13/1) McTominay (6/0).
    Így várhatóan a Dalot - Jones-Lindelöf-Shaw négyes kezd. Ergo én bízom Benitez gárdájában annyira, hogy erre a meccsre lesznek annyira koncentráltak, hogy egy gólra jók lesznek.

Tipp : BTTS
    Odds: 1,80
    Tét: 10/5
    VE: -5

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2019.01.19 11:28

Villareal - Real Madrid

Solarin érződik, hogy minden meccset megakar nyerni.
    És nagyon gyenge idén a hazai csapat. A Reálnak pedig kellenek a pontok.

Tipp: Madrid és 5,5 gól alatt
    Odds: 1,90
    Tét: 10/6
    VE: -6
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2019.01.19 11:29

Elég régen jelentkeztem. De ennek megvolt az oka, ugyanis én is elkezdtem a Logibeten a fogadást.
    Így az ottani rendszer nagyon jól vezeti, és összegzi a statisztikáimat, így nem érzem szükségesnek itt is vezetni.
    Viszont mivel imádom a naplóm, és sokszor dühít is, hogy kb mindenki abba hagyja a sajátját. Így én azért néha- néha ugyanúgy vezetni fogom. Néha majd beírok egy két tippemet is. De itt akkor úgy, hogy sokkal hosszabban és mélyebben kifejtve. Ha volt időm, amúgy is szerettem hosszasan leírni, hogy mit várok az adott meccstől, mert ez által jobban átgondolom én is ---> Jobban fejlődök. Bár hosszabb posztra csak ritkán volt időm. A logibet miatt, most nyilván még kevesebb lesz. De a havi összesítést ugyanúgy rendszeresen befogom posztolni.

Idei célok a sportfogadással kapcsolatban:
    • Login elérni a senior szintre
    • Ahogy tavaly is, úgy idén is, minden hónap legyen pluszos. Ha ez nem sikerül, akkor is maximum pár egység, ergo nullához közeli mínusz legyen csak.
    • Ha a 18/19- es szezon végén, azaz májusig, ami már hosszabb távnak számít, sikerül pluszban tartanom magam. Akkor egy jelentősebb tőke injekcióval jókora tétemelést hajtok végre.
    • És a legnagyobb cél, egy +100 egységes hónap.
    • FEJLŐDNI,FEJLŐDNI,FEJLŐDNI !

Illetve akkor helyzet jelentés januárról. Eddig majdnem plusz 40 egység pluszban vagyok.
    De a logibetes kezdés óta, ami kb 1 hét, talán kicsit több. Ott is +27,25 egység a jelenlegi termelés.
    Pláne a tegnapi Hoffenheim- Munchen tippnek örültem kb 2,60os oddson. De a hétközi két olasz superkupa tipp is jól jött. Az egyik ott is 2 feletti oddson.

Olyan jó volt ismét ide írni, hogy nem sokára újra jelentkezem!

Junior Member
    Örülök, hogy visszatértél! Sok sikert a céljaidhoz. Hajrá!
    Lewis Deyong likes this.

Januárra már nincs több tippem, így jöjjön az összesítő, amit már a Logibet alapján tudok posztolni.

20,19 egység plusz.
    17,11%-os Roi
    1,87- es átlag odds.
    55%-os találati arány.

Hétvégére magamhoz képest rengeteg tippel támadok. Illetve a tét size-om is megváltozott.
    Mivel úgyis a kevés tippel operálók táborába tartozom, így a tét size-om 6 és 10 között lesz. De főleg a 7-8as zónában.

Külön örülök, hogy a sportfogadó kezdésem óta, így, hogy a január is pluszos, ezzel már 4/3 a pluszos hónapok száma.
    Ami azt jelenti, hogy a saját all time statisztikámat nézve, 4 hónap alatt + 63,37 egységgel állok.

GL mindenkinek.
    Tippergreta and varin like this.

Hétvégi tippek közül van két rizikósabb, amikben én elég sok rációt látok.

1. Juventus - Parma

A hazaiak játékában mostanában nincs akkora potenciál, és dinamika mint eddig. Ez a hétközi kupa meccsen ki is bukott, amikor is kikaptak az Atalantától. Ráadásul a hétvégén úgy nézki nem játszik Bonucci - Chiellini védő páros. Barzagli is sérült.
    Így a védelem sebezhető lesz. És megspékelve azzal, hogy mostanában a hazaiak nem olyan masszívak mint ahogy azt várnánk tőlük, így mikor bízzunk egy Parmai gólban ha nem most ?!

Parma 0,5 goal over 2,20-ért
    Mindkét csapat lő gőlt 2,32-ért

Számomra a fent leírtak miatt, ilyen oddsot vállalható volt mindkét tipp.

2.Frankfurt - Dortmund

Frankfurt nagyon erős elől a Jovic-Haller-Rebic trióval, de ez sokszor a védekezés rovására megy. És ismerjük a Dortmundi gyors kontrákat, így szerintem egy támadó felfogású meccsen kétszer is betudják venni a Franfurti védelmet Sanchoék.

Tipp:
    Dortmund 1,5 goal over 1,80

Junior Member
    Jó meglátások csak így tovább !
    Lewis Deyong likes this.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •