Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Only Soccer Tipps

Junior Member
    Minden oké haver?

Member Lewis Deyong avatara
    Szia SzabiVill!

Először szívesen reagáltam volna hosszabb terjedelemben a reakciódra. De aztán látva egy másik fórum topicba a hozzászólásaidat, rájöttem, hogy sosem lennénk közös nevezőn. Így meg sajnos feleslegesnek tartom szét offolni a naplómat. További sok sikert és szép napot neked is. Üdv! : )
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.08 12:02
    hhhgoku and zizzenet like this.

Junior Member
    Mára mik a meglátásaid?

Idézet Jager eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mára mik a meglátásaid?
    Szia Jager! Ma sajnos időhiányában semmi. Estig melo! Plusz kupa meccsek vannak teritéken, azokat annyira nem preferálom.
    De köszi a multkori drukkolást, igy a hétközi PL fordulo aránya 6/4 lett. Ami már javulo tendencia a multhéthez képest! Különösen az ujabb Fulham nyereménynek örültem.

(Ui. Helyesirasert megint bocsi, de ismét mobilrol vagyok )
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.07 13:11

Werder- Dusseldorf

Nuri Sahinék a kezdeti jó forma után, kisebb gödörbe kerültek, amit a kieső helyen tanyázó vendégek ellen illik javítaniuk. A két keret között minőségbeli különbség van. A jó védelemmel egyenlőre egyik csapat sem büszkélkedhet, így a gólok valószínűleg garantáltak, de ezt a bukik nagyon jól belőtték, így ~1,50 körüli oddsban nem látok értéket. Marad a hazai győzelmi tipp Lukebakioék ellen.

Tipp: Werder nyer + 1,5 gól fölé
    Odds: 2,00
    Tét: 10/5
    VE: +10
    Profit: +5
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.08 12:03

Juventus - Inter

Izgalmas meccs lesz. A hazai csapat idén jelenleg a legerősebb és legjobb/legstabilabb formában levő gárda Európában. Szerintem az idei BL elsőszámú esélyesei. Idén az Inter is jő, de azért a két csapat között jelentős minőségbeli különbség van a Juventus javára. Úgy gondolom, hogy az év végi fáradtság miatt egy kevés gólos meccsen nyernek Ronaldoek.

Tipp: Juventus es 4,5 gól alatt
    Odds: 1,72
    Tét: 10/6
    VE: +10,32
    Profit: +4,32
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.08 12:05

Újpest - Vidi

Ugyanaz a véleményem mint a múltkori stadion avató meccsükön. Mármint abba a részben, hogy az UTE az egyik legjobban szervezett védelem most az NB1-ben. A Vidi pedig egyre több hazai meccsén kezdi átmenteni az EL-ben játszott stratégiájukat, ami ugye szintén nem a sok gólos játékról híres. Összegezve, adott a bajnokság két legjobban védekező csapata, és egy relatíve jó odds a 2,5 underre.

Tipp: 2,5 gól alatt
    Odds: 1,80
    Tét: 10/7
    VE: +12,6
    Profit: +5,6

Leverkusen - Augsburg

Mivel mondtam, hogy a Decembert magamhoz képest próbálom magasabb tipp számmal megnyomni, így megfogadtam ezt a meccset is. Pedig amúgy kihagytam volna. Ami zavar, ugye az egyértelmű, hiába egy minőségi keret a hazai oldalon, ingadozó a forma. Mondjuk a vendégek sincsenek kirobbanó formában, de tőlük nem is vártunk sokkal többet. Havertzéknak javítaniuk kell a Nürnberg elleni döntetlen után. Belenézegettem abba a meccsbe, szerintem ha nincs akkora eső akkor ott nyernek a gyógyszergyáriak. Volt egy - két olyan kiugratásuk, ahol gyakorlatilag egy az egyben mehetett volna kapura valamelyik Leverkuseni támadó, de a labdát elnyelte a nagy víz, így az ő támadó játékukat pont, hogy erősen hátráltatták az időjárási körülmények, így ez miatt ismét bizalmat szavazok nekik. Aztán majd ma kiderül, hogy még meddig. : )

Tipp: Leverkusen win + 1,5gól felett
    Odds: 1,90
    VE: -5

Schalke - Dortmund

A legutóbbi meccseiken a Dortmund nem tudta megnyerni a Ruhr vidéki derbit, és a nyilatkozataikból kiindulva ma extra motiváltak a győzelemre. És tekintve, hogy Tedescoék milyen gyenge produkcióval álltak elő idén a Bundesligában, hatalmas a két a csapat közötti a differencia. Az odds is nagyon jó a vendégekre. Ha hozzák a szokásos játékukat, és a motivációjukból kiindulva valúszínüleg hozni fogják, akkor ez easy money.

Tipp: Dortmund win
    Odds: 2,20
    Tét: 10/8
    VE: +17,6
    Profit: +9,6

Schalke - Dortmund

Szintén ez a meccs, de most más aspektusból.Mégpedig a gólok. Tedesco fiai nagyon gólszegények. Sőt ha levesszük a múltkori Nürnberg elleni 5 rúgott góljukat, amit nagyrészt köszönhettek Bauer kiállításának a vendég oldalon, akkor a legkevesebb rúgott góllal állnának a tabellán a Stuttgarttal holtversenyben. Míg a darazsaké a második legkevesebb kapott gól a Gulácsival felálló Lipcse mögött. És mivel a bukik egész szép és kecsegtető oddsot adnak arra, hogy nem szerez mindkét csapat gólt, így én erre rá is próbálok.

Tipp: BTTS Nem
    Odds: 2,25

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.09 12:07
    morgeza likes this.

Junior Member
    Ez utóbbi tippre tényleg kellemes a szorzó.
    Nyilván benne van a tavalyi 4-4-re végződött találkozó a bukik fejében!

Szia Morgeza.

Szép szorzó volt rá, de sajnos jött az a Schalke gól. : / De a lényeg, hogy a Dortmund ismét nyert! : )
    Mai tippek időhiányában indoklás nélkül.

Parma - Chievo

Tipp: Parma win
    Odds: 2,05

Huesca - Real Madrid

Tipp: Madrid nullára nyer
    Odds: 2,37
    VE: +11,85
    Profit: +6,85

Mainz - Hannover