Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (67) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Only Soccer Tipps

Senior Member Lewis Deyong avatara
    Hétvégén azért már akadtak olyan meccsek amiknek az oddsát megfelelőnek tartottam így el is kezdtem őket pakolni.

Vidi - Honvéd
    Vasárnap 18:00

A Vidinél a tendencia az az, hogy az EL meccsek utáni bajnokik nem igazán mennek. Ugyan egyszer minden sorozat megszakad. De most egy 6 meccs óta veretlen Honvéd érkezik hozzájuk. Akiknek lehet keresni valójuk a Fehérorosz túra utáni fáradtabb Vidi játékosok ellen.

Tipp: Döntetlen vagy Honvéd
    Odds: 2,10
    Tét: 10/5
    VE: -5

Vidi - Honvéd Vasárnap 18:00

Szintén erre a meccsre fogadok,de most más aspektusból. Mégpedig a gólokra. Nikolic a magyar bajnokikra is elkezdte átmenteni az EL meccseken használt defenzív játékot. A Honvéd pedig az egyik legjobban védekező csapat az NB1-ben, a maga 9 kapott góljával. Ergo adott két védekező típusú csapat, és egy jó odds. Így én pakolom is az undert.

Tipp: 2,5 gól alatt
    Odds:1,75
    Tét: 10/8
    VE: +14
    Profit: +6

Real Madrid - Valencia Szombat 20:45

A Valencia a Valladoliddal, és a híresen jól bekkelő Atletico Madriddal együtt a legszervezettebb védelemmel rendelkezik. Sőt Marcelino csapata kapta a legkevesebbet a szezonban. Bár sajnos a rúgott gólok száma is majdnem ugyanennyi. Ami a mostani tippemhez tökéletesen kedvez. Ugyanis a madridi támadó harmad Ronaldo távozásával szintén jelentősen veszített a potenciáljából. Sőt Solari előtti periódusban volt, hogy több mint egy hónapig nem is tudtak gól rúgni. Solari óta ugyan a kis csapatok ellen jól megy, illetve egy gyenge nulla támadó játékkal (dzeko nélkül) rendelkező Roma ellen egy pocsék meccsen csak-csak tudtak nyerni. De elnézve ezt a Madridot még mindig nem az igazi. Főleg a támadó harmad, és ez így is marad, amíg Benzema, Lucas , Mariano Diaz féle játékosok vannak a támadó szekcióban. Egyik sem Madrid szintű. Úgyhogy én egy nyögvenyelős kevés gólos meccset várok. 0-2 gól között nyertes. 3 gólnál tét visszajárás, és csak 4gólnál vesztes a tipp, ami a jelenlegi helyzetben teljesen jó, hogy hosszú távon megérje a tipp. De a sima 2,5gól alatti 2,60 körüli odds is sztem abszolút nyereséges lenne a csapatok jelenlegi helyzetében hosszútávon.

Tipp: 3gól alatt
    Odds: 2,05
    Tét: 10/6
    VE: +12,3
    Profit: +6,3

Fiorentina - Juventus Szombat 18:00
    A két legmasszívabb védelemmel rendelkező csapat találkozik hétvégén. A Juventus az egyik legjobb formában levő csapat Európában. Csak a Man Utd tudta őket megverni pár hete. Ezen a meccsen kívül ugyanúgy hozták a kötelezőket. Jöttek az egy két gólos győzelmek. De az én meglátásom az, hogy kezdenek ők is fáradni. És a masszív védelemmel rendelkező lilák ellen szintén nem várok gólzáport.

Tipp: 2,5 gól alatt
    Odds: 1,80
    VE : -5

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.04 19:44

Newcastle - West Ham

A szarkák egyre jobb formában vannak. Az utolsó három bajnokiukat meg is nyerték. Többek között a Bournemouth es a Watford ellen is otthon tartották a három pontot. A WHU sötét ló. Ha jó napjuk van, képesek jó eredményre lásd MU elleni meccs. De hiába a sok jó játékos. Arnautovics stb. Szerkezetileg egyenlőre még nem olyan jók. Döntetlen esetén visszajár a tét. Csak az esetleges West Ham idegenbeli győzelemmel bukunk.

Tipp: Newcastle +0
    Odds: 1,81
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.04 16:36

Newcastle - West Ham

A hazaiaknál a védelemből lehetséges, hogy két meghatározó játékos hianyozni fog. (Dummet, Lascelles)
    Igy az amugy is jó támadó játékosokat felvonultató West Ham gól erősen benne van. És mivel a szarkák győzelmét várom, így az ő gólszerzésük nem is kérdéses.
    2:1 esetleg 3:2 körüli végeredményre számitok.

Tipp: Mindkét csapat gól

A hétvége eddig masszív minusz. De a Vidi meccs még kozmetikázhat rajta. Illetve a Frankfurt meccs remélem szokásuk szerint hozza a profitot.

Frankfurt - Wolsburg

Ugye mondtam, hogy a bukmékerek folyamatosan jó oddsot adnak a Frankfurtra, és, hogy addig pakolom őket amíg csak lehet, mivel rengeteget kerestek már nekem. Úgyhogy rakom a standard Frankfurt győzelmet. 11 meccs ota veretlenek. Ebből 10et nyertek Jovicek. Labbadianak a másik oldalon ráadásul a fél csapata sérült. A Lipcse verő csapatból ráadásul úgynézki, hogy hárman nem tudnak játszani holnap (Mehmedi, Arnold,Weghorst) így még jobban a hazaiak felé billen a mérleg.

Tipp: Frankfurt
    Odds: 1,90
    VE: -6

hhhgoku likes this.

Az elmaradt kiértékelést a mult hétrol holnap pótolom idő hiányában. Addig is a mai meccsem.

Nürnberg- Leverkusen

Ugyan a gyógyszergyáriak teljesítménye ingadozó. De a liga egyik legrosszabb csapata ellen nyerniük kell. És ilyen oddson bevállalom a hullámzó teljesítményük miatt az esetleges bukást is. Ha koncentráltan játszanak, akkor simán zöldülni fog.

Tipp: Leverkusen + 1,5 gól fölé
    Odds: 2,10
    Ve: -5
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.04 16:37
    Zozinho19 likes this.

2. Heti összegzés

A jó eredményektől jelenleg messze vagyok. De valahogy sejtettem, hogy akkor jön a downswing amikor belekezdek a naplómba. De, hogy őszinte legyek nem zavar. Úgy állok hozzá mint annak idején a pókerhez, ahol több ezer dollár profitot sikerült kitermelni.
    A felfogásom pedig egyszerű. Hozzak olyan döntéseket, amik ha abban a pillanatban esetleg negatív kimenetellel végződtek is számomra, a lényeg, hogy hosszútávon + EV-s döntések legyenek, és akkor előbb utóbb kijön a hosszútáv, és ha hetekre vagy havonta lebontva deficites is az eredmény, lényeg hogy hosszútávon, ami pl fél év pluszban legyen az ember. Amúgy ahogy észrevettem sok logibetes előfizetővel pont ez a baj. Sokan azt hiszik, hogyha pl Varintól vagy Grétától vesznek tippet, akkor ők sose veszíthetnek, nekik mindig nyerniük kell. Nem, nem kell, és nem is lehet. De hosszútávon vannak olyan jók, hogy hozzák a kötelezőt. Na de a naplómban ebbe nem kívánok belefolyni, tehát reakciókat nem várok. Köszönöm.

Visszakanyarodva a meccsekhez, a Bate meccs jól hozott a konyhára. Azok közül amik elmentek, ott a Newcastle- WHU hazai tippen kívül az összeset ugyanúgy megjátszanám. Magyarul abszolút nem zavar, hogy most ebbe a helyzetbe nem jöttek be. Pl ott a Newcastle - Westham mindkét csapat gól. A WHU-nak idén gyakorlatilag még nem volt olyan meccse, ahol ne kapott volna gólt. A Newcastle lőtt gólja 0,5gól fölé, pedig a szezonban eddig jól hozott a konyhára. Magyarul ugyanúgy megtenném a BTTS-t ha holnap játszanának. Vidi az EL után fáradtabb, sok pontot vesztettek már így, ok, hogy egyszer minden sorozatnak vége szakad, de vesztettek ők már ebbe a felállásba gyengébb csapatok ellen pontokat, ergo ugyanúgy megtenném. Franfurt meccsekkel írtam, hogy rengeteget kerestem már a rájuk kiszabott jó odds miatt, most pont kikaptak, na bumm. Benne van, de attól még ugyanúgy megtenném, mert erősen plusz rájuk pakolni.

Jöjjenek a második heti számok:

Single tippek: -11,92 egység
    Kettes kombi tippek: +7,15 egyég

Összesen: -4,77 egység
    Előző hét: +5,3 egység

Ergo két hét alatt a napló egyenleg: +0,53 egység

1. West Ham - Cardiff

Warnock csapatáról továbbra is az a véleményem, hogy a PL leggyengébb csapata. A wolves elleni sikerüknek nem tulajdonítok különösebb jelentőséget, ugyanis Moutinhoék pocsék formában vannak.
    West Hamre ugyan nem életbiztosítás pakolni, az ingadozó formájuk miatt. Hol előrukkolnak nagyszerű eredményekkel, lásd MU elleni győzelem, Chelsea elleni remi, hol meg képesek kikapni bárkitől. De úgy gondolom ezt a rossz Cardiffot ma kiütik.

Tipp: West Ham +1,5 gól felett
    Odds: 2,05
    VE: +10,25
    Profit: +5,25

2. Bournemouth - Huddersfield

Ugyan a Huddersfield jobb formában van, ergo több pontot gyűjtött azt ezt megelőző öt mérkőzésen, de tekintve, hogy a hazaiak az utóbbi öt mérkőzésükön három csapattal is játszottak a Big Sixből (City,Arsenal,MU), így az öt meccsen szerzett csekély három pontjuknak nem tulajdonítok jelentőséget, és bízom a hazai csapat győzelmében.
    Mivel a bukmékerek is így gondolják és a hazaira kiszabott 1,60 körüli oddsal sokra nem megyek, így kénytelen voltam gólokat is hozzá tenni a fogadáshoz, hogy megérje az így kapott odds.

Tipp: Bournemouth és 5,5 gól alatt
    VE: +9
    Profit: +4

3. Brighton - Crystal Palace

Ugyan a Brighton otthon relatíve egész jó, de Townsendék játéka viszont egyre jobb. Mu és az Arsenál elleni döntetlen is biztató. Ugyhogy én bízom Hodgson csapatában. Bár elég döntetlen szagú a meccs, így ha mégis remi lesz, akkor visszakapjuk a tétünk és nem bukunk.

Tipp: Crystal Palace +0
    Odds: 1,95

( Zárójelben megjegyezném, hogy ugye sokat mondogatom azt az elméletem, hogy olyan meccseket próbálok megfogadni, amik minél +Ev-ebbek és akár újra és újra megtenném. Leszögezném, a fenti három tippből egyiket sem érzem ennyire erősnek. De most ebben a hónapban tekintve a tél leállásra próbálok maximális tipp számmal nyomulni amíg még vannak meccsek. Pl egészen délutánig úgy volt, hogy csak a West Ham meccset teszem meg. További pozitívum a mostani hónap magasabb tipp számának, hogy így még több meccsre lesz sokkal nagyobb fókuszom, mivel amire fogadok azt nyilván jobban figyelemmel kísérem, hogy mégis hogyan lett az az eredmény ami. És mivel nekem mint kezdő sport fogadó most egyenlőre nem a profit, hanem a fejlődés a legfontosabb, így ezt a hónapot biztos, hogy a magasabb tippszámnak szentelem, akár neccesebb meccsekkel. )
    Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.05 12:13

Junior Member
    Hajrá!
    Lewis Deyong likes this.

Köszönöm a biztatást Jagernek. Tegnap nap 3/2. Az első kettő könnyen zöldült, a Palace meccshez pedig közöm sem volt, ugyanis 10 ember ellen is simán kikaptak. De ebből is tanultam. Érdemes odafigyelni erre a Brightonra, pláne otthon.

1. Fulham - Leicester

Ez ismét egy őrült tipp lesz. Mivel ha valaki csak a statisztikát nézi, akkor abszolút a vendégek felé húz a meccs. Ugyanis a Leicester öt meccs óta veretlen, és szerintem is jó kis csapat, de én ahogy a múltkor is, úgy most is bízom Raniéri Fulhamében. Akkor bejött, és most is látok rá sanszot. Chelsea ellen is elég jól játszottak, rengeteg helyzetet kitudtak alakítani Mitrovicsék.

Tipp: Fulham +0,+0,5
    Odds: 1,89
    VE: +7,22
    Profit: +2,22

2. Man Utd - Arsenal

A hazai csapat, nem olyan acélos mint kellene. Ezt különösebben nem kell kifejtenem, mindenki tudja. Sőt Mourinho elmondta, hogy sokszor nem is hallgatnak rá, nem azt csinálják amit mond. Inog is alatta a kispad. Pogbával sem jönnek ki, egy szó mint száz, képesek jó eredményre, lásd Juve elleni meccs, de ez a MU nem az a MU. Ellenben az Arsenál Emery irányítása alatt teljesen jó csapat benyomását kelti. Remélem a hétvégi Tottenham elleni győzelem nem vett ki belőlük sokat, és azt is remélem, hogy már az első percektől nyomás alá helyezik a hazai csapatot, ugyanis Lukakuék az első 20 percben rengeteg gólt kapnak dekoncentráltság miatt. Ezt a tippem már hétvégén megraktam olyan jó odds volt rá, és ma pont néztem, már szépen lezuhant. Nem is lepett meg, várható volt.

Tipp: Arsenal +0,+0,5
    Odds: 1,92
    VE: +7,3
    Profit: +2,3

3. Everton - Newcastle

Hétvégén mindkét csapat kikapott, úgyhogy javítaniuk kell. Ráadásul az Everton drámai körülmények között a 96. percben. Kérdés a Pool elleni rangadó ahol egész jól játszottak, mennyit vett ki belőlük. A hazaiak masszívabb, jobb csapat mint Benitezék, és ezt a bukik is tudják, így elég gyenge az odds a hazaira, így ismét meg kell tolnom a meccset a gólokkal, hogy kozmetikázzak az oddson.

Tipp: Everton és 4,5gól under

Utoljára módosítva: Lewis Deyong által: 2018.12.08 12:00

Senior Member
    Sziasztok, helló!
    Olvasgattam a fórumot, én is szoktam néha Premier Ligával foglalkozni, aztán van néhány dolog ezzel kapcsolatba ami így is úgy is eszembe jutott már eddig is, így le is írhatom.

West Ham - Cardiff: Hogy ki az a hülye, aki egy West Ham handikeppes győzelmet rakna, amit Szakimaki is írt. Idézem amit írt Lewis Deyong: "Warnock csapatáról továbbra is az a véleményem, hogy a PL leggyengébb csapata" Ezt sem értem hogy miért gondolják ezt többen is. Mert a Cardiff az csak egy Walesi csapat a nagy Premier Ligában, és elbújhat az Angol csapatok mögött(?), megszerezhették volna a vezetést is a 35. percben csak egy tizenegyest kellett volna berúgni. Azt akartam ebből kihozni, hogy én is többet vártam a Cardifftól, erősebb csapatnak gondolnám. Vagy a statisztikák alapján látszik ez, majd akkor utánanézek azoknak is hátha abból látok valamit, hogy gyengébbek mint az átlag többi csapat.

Brighton-Crystal Palce: A Crystal Palace számomra egy nagyon érdekes csapat, mert sok nagy csapatnak meggyűlik velük a bajuk, például Chelsea, Manchester united ...... Ezt vettem észre, múltkor kb 2 éve legyőzték a Chelseát, most ikszeltek nemrég a Man Uniteddel.. Akkor meg most meg nem jött be a következtetés a Crystal Palace +0. Mert azért mégis a sereghajtók között vannak és verhető csapat. Ez is egy ilyen érdekes dolog, hogy verhető csapat, akár mint a West Ham, de a nagy csapatok mégsem bírnak el velük néha.

Ezt a kettő, ilyen érdekességet vettem észre, mondhassuk hogy "hibás megállapítások". Meg nem értem annyira, hogy mi alapján gondolják ezeket.

Csak ennyit akartam mondani, nagyon jó tippek vannak, itt, gratulálok az elemzésekhez, így tovább, hajrá!! Stb.!! Üdv

(Tehát elképzelhető hogy a mai elemzésekben is van néhány elírás, de én azokat még nem is olvastam el, nem tudom hogy rájönnék-e melyik az ami nem teljesen úgy lesz majd a mérkőzésen, mint amire számítani lehet.

Ilyen érdekes dolgokat figyeltem már meg. Tehát jobban utána kellene olvasnom ezeknek ezen kívül más oldalakon is, ahol még vannak információk a csapatokról ugye.

Én csak figyelem itt ezeket az oldalakat az interneten már egy ideje, sokszor nem teljesen világosak az elemzések, már nem azért hogy kötöszködjek, csak úgy ezek az észrevételeim vannak.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •