Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (335) összesen
Like Tree168Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara

Licipityu tippek

Sziasztok!
    Gondoltam én is belekezdek egy fogadásos naplóba. Mivel a hétvégén elkezdődött a kedvenc téli sportágam, a síugrás így úgy döntöttem h már csak emiatt is nyitok egy naplót ami télen zömmel csak ezt a sportágat kíséri majd figyelemmel. Közben majd lesznek kis elemzések,indoklások amennyire persze az időm engedi. Tehát ma délután háromkor kezdődnek az ugrások. Lássunk néhány tippet-tippjeim leginkább head to head fogadásokat tartalmaznak majd és végső helyezésekre is tippelek. Akkor hadd szóljon:

Polasek-Koudelka 1 1,75
    Wolny-J.Kobayashi 1 1,75
    Leyhe-Kubacki 1 1,50
    Huber 1-15 1,30
    Stoch 1-3 1,37

Stoch-Kubacki 1 1,32
    Huber-Hayboeck 1 1,45

Forfang-Fannemel 2 1,98

Idő hiányában nincs indoklás,remélem eredményesen kezdünk neki ennek a szép,ám fogadási szempontból nagyon nem könnyű sportnak..
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.11.18 18:50
    hhhgoku, varin and Cesc18 like this.

Nem túl jó naplókezdet,de tisztában vagyok vele h a síugrás a nehezebben tippelhető sportágakba tartozik. Ez van,attól még a kedvenc marad..)

Stoch csalódást okozott,rontott második ugrása miatt ugrott a dobogó.0,3!!! ponttal maradt le a dobogóról.
    Huber a tegnapi nap után ma betlizett,vagy legalább is a többiek jobban ugrottak tőle. A gyengébb első ugrása miatt nem tudta magát behozni a tizenötbe a jobb második ugrásával.

A német Leyhe élete legjobb eredményét érte el ezzel a 2. hellyel,simán verte a lengyel Kubát.
    Huber a gyengébb napja ellenére simán verte honfitársát,Hayboecket.Ahogy a lengyel házi csata sem volt nagyon kérdéses,Kamil simán verte Kubackit.

A cseh házicsatát az egykori junior világbajnok,Polasek nyerte. A rutinos Koudelka még nincs igazán formában. Elég biztos voltam ebben a tippben. Jött is.
    A norvég fiúk ki ki meccsét most Forfang nyerte,Fannemel kicsit csalódást okozott. A norvég srácok még nem igazán élesek,Tandeéknek van még lemaradásuk.
    Ami szebbé tette a mai napomat az az élőben megtett Klimov win 2,00 szorzóért. Ez az orosz fiú most nagyon érzi. Addig kell pakolni még tart a forma,mert itt síugrásban nem lehet tudni meddig tart ki a forma.

Összességében nem vagyok elégedett de megyünk tovább. Jövő hétvége Rukka. Újra jövök majd tippekkel.

Senior Member Cesc18 avatara
    Jó látni, hogy végre más is nyit a sportfogadásban kevésbé népszerű sportágak felé és erről még naplót is vezet Mondjuk szerintem a téli sportokon belül is az egyik legnehezebb síugrásra fogadni.

Sok sikert!

Köszi Cesc!.
    Gyerekkoromban szerettem meg ezt a téli sportágat. Kb. 10-11 lehettem mikor már javában néztem a szívemhez akkor oly közeli csehszlovák ugrókat. Kis füzetem is volt akkoriban és minden ugrást lejegyeztem. Azután kicsit más dolgok kerültek előtérbe-középsuli,fősuli-de fél szemmel azért figyeltem az eredményeket. Most meg nehéz a gyerekektől odajutnom az Eurosport elé de ha lehet megnézek minden versenyt.
    Tavaly már egész évben fogadtam a síugrást. Elég szép sikereim is voltak,de ahogy mondod ez tényleg az egyik legnehezebben fogadható sportág télen. Külső tényezők is befolyásolják az ugrásokat-időjárási viszonyok,esetleges zsűri döntések. De mivel szívemhez oly közeli a sportág így biztos h továbbra is figyelemmel kísérem és fogadok is rá ha már lehet azt mondani h konyítok is hozzá valamelyest....
    Hétvégén pedig jön a finn Rukkában rendezett VK verseny. Majd a tippjeim is jönnek..remélhetőleg minél több zölddel..
    boby10 and darthor like this.

Senior Member whited avatara
    Szia!
    Üdv a fórumon, sok sikert és nyertes szelvényt a továbbiakban.
    Biztosan követni foglak, már csak azért is mert sokat nem konyítok a téli sportokhoz
    jalo14 likes this.

Köszönöm whited!
    El is jött a várva várt péntek de keserű a szájízem mert cseh oldalakon olvastam h nagyon nagy szelet jósolnak a mai rukai kvalira így beírok pár tippet de ha a szél ma még kavargó is lesz akkor ez a mai kvali igazi orosz rulett lesz-de nehogy már tippek nélkül maradjunk mára.

Klimov x R.Johansson Klimov 1.60
    Aalto x Siegel Siegel 2.46
    R.Kobayashi x Kubacki R.Kobayashi 1.75
    D.Huber x M.Hayboeck D.Huber 1.58
    Klimov x Forfang Klimov 1,45

Friss: az első edzés már késik egy órát,a 16:00 kezdés már tolódik 17:00-ra. Ez nem jó hír. Valszeg az időjárási viszonyok miatt.

Még frissebb: mai tréning és a kvali is törölve rossz időjárási viszonyok miatt-nagy szél...
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.11.24 15:01
    boby10 likes this.

Sziasztok!
    Az a nagy helyzet a mai nappal h volt egy próba ugrás délelőtt,brutál szembeszelek fújtak-a finn Aalto el is szállt 138 méterre. Kvali lesz-15:15. Utána szinte közvetlenül verseny is. Sam beszél be ugrott mindenki a próbán-Klimov,Johansson a fent emlitett Aalto és Eisenbichler ki is használták és nagyon messzire elszálltak de nagy volt a difi a szél sebességében egyes ugrások,ugrók között igy szinte lutri h ki is nyeri a kvalit. Azt hiszem a mai napon nehéz lesz fogadni majd a holnapi egyéni versenyre már okosabbak leszünk.
    Játék kedvéért-minimális téteken persze nyomok egy két tippet a kvalira csak h legyen egy kis izgulnivaló :

Klimov-Forfang 1 1,4
    Johansson-Wellinger 1 1,4
    Forfang-Zyla 2 1,75
    Aalto-Zajc 1 1,45

A tegnapi tippek igy törlődnek és a maiak mennek versenybe.

Update:............a kvali törölve a nagy szél miatt,egyből verseny lesz (16:30)-ha lesz, az összes versenyzővel....a szél Istene nem kegyes most velünk......
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.11.24 17:07

Este hatkor végül is csak leugrották az összes versenyzővel a szombatra kiírt 1. egyénit. A kis Kobayashi némileg meglepően meg nyerte a kissé kaotikusnak mondható szombati versenyt. Stoch második lett.
    Ma megrendezik a második egyéni versenyt Rukában. Lesz előtte kvali. Az időjárás elvileg nyugisabb lesz mint tegnap és ha minden jól megy akkor ma már két verseny ugrás lesz. Lássuk is a tippeket.

Kamil Stoch nyer 4,0
    Zyla-Kubacki 1 1,37
    Hlava-Kozisek 1 1,60
    J.Kobayashi-Freund 1 1,60
    Geiger-Klimov 1 1,65

A Hlava tipp elvileg value szagú de hát nem tudjuk h milyen szél lesz ma. Ha nyugis akkor nagy téttel mehet. Kamilt ilyen szorzóért meg kell próbálni nyeretni.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.11.25 20:13
    boby10 and Cesc18 like this.

Véget ért a rukai hétvége. Végre normális szélviszonyok uralkodtak és meglehetett rendezni a versenyt kellemes hátszéllel tarkitott körülmények között.

Mérleg: 4 OK/ 1 KO

Nyilván volt kockázat Stoch nyeretésében de h meg kellett tenni az nem volt kérdés,viszont amit ma is művelt a kis japán Ryoyu az nem volt semmi-második ugrása 147,5 méter volt. Eszméletlen. Ez a hétvége a kis Kobayashiról szólt.Kamil végül csak harmadik lett,de ő a kiegyensúlyozott teljesitményével nemsokára versenyt fog nyerni.
    A cseh házi versenyt Hlava nyerte,nem volt nagy izgulni való. Value volt az egyhatos szorzó.
    Zyla nagyon szépeket ugrott,be is ért az 5. helyre,20 ponttal megelőzve Kubát. k:
    A nagyobbik Kobayashi nagyon elmaradt a tesótól de ami fontosabb nekünk h Severin Freundot simán lesimázta. k:
    Klimovra kiváncsi voltam h a múlt heti siker mennyire volt véletlen vagy h mennyire nyomja majd a teher de úgy érzem h ő még nem elég kiegyensúlyozott. Geiger meg is előzte tetemes előnnyel. k:

Jó siugró időjárás máris hozta a zöld tippeket.
    boby10 likes this.

Ma újabb állomásához érkezett a síugró Világkupa, az oroszországi Nizny Tagil ad otthont a hétvégén a repülő srácoknak. Tegnap volt egy kvali,amit fogadásilag kihagytam és csak nézőként követtem. A lengyel Zyla nyerte a kvalit,a nagyon nagy formában lévő kis japcsi Ryoyu lett a második és némi meglepetésre a norvég Forfang lett a harmadik. Ma délután jön az első egyéni verseny,lássuk is a tippeket:

Nizny Tagil HS134

Polasek-Kozisek 1 1,33
    Kot-Hula 1 1,58

Kubacki-Aalto 2 2,08
    Leyhe-Geiger 1 1,45!!!
    Zyla-Geiger 1 1,35
    Stoch-Wellinger 1 1,38
    Zyla-D. Prevc 1 1,62!!

A Leyhe-Geiger szorzójára hívnám fel a figyelmet,nagy tétes. Sokkal stabilabb volt tegnap Leyhe-value. Másodszorra pedig a Zyla-Domen H2H fogadás nagyon szép szorzón van,elvileg simán jönnie kell.
    Tegnap elég szép szembe szél befújt a srácoknak,bár nagyon változó volt az erőssége de aki jó formában volt/van az ki is használta a szelet.

Délután négytől ugráááás.. Zöldüljünk.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.12.01 18:31

Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •