Oldal: 7 / 61 ElsőElső ... 567891757 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (610) összesen
Like Tree325Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member Cesc18 avatara
    Mai versenyen akire érdemes lesz figyelni az Killian Peier. A fiatal svájcit már a tréning ugrások után kinéztem magamnak és hozta is a jó eredményt a kvaliban. Neki volt az egyik legkomolyabb hátszele mégis nagyon jót tudott ugrani. Érzi most ezt a sáncot. Sajnos a bukik is számolnak vele és a top 6-os oddsát rendesen megvágták, már csak 4-es oddson fogadható. H2H-ben pedig erős versenyzőkkel teszik össze, pl Huberrel.

A Koudelka top 6-ra viszont a bet365-nél 2.00-es oddsot kapunk, ami látva a formáját csak egy nagyon peches széllel nem lesz meg neki. Unibet biztosabbra megy vele, ott 1.45-ért adják...

Akik viszont igazán pocsék formában vannak, az Wellinger és Tande. Előbbi Huberrel meccsel majd és bár csak 1.25 az osztrákra, de szerintem kombiban még ennyiért is megéri, akkora különbség van jelenleg köztük.

Koudelka top 6 @ 2.00

kombi, 1. forduló

Bickner-Freitag V
    Hula-Aalto V
    Wellinger-Huber V
    @ 1.82
    jalo14 likes this.

Senior Member jalo14 avatara
    Ma délután 14:00 órakor Innsbruck.

Egyenlőre csak indoklás nélküli tippek:

Stoch-Koudelka
    Koudelka 2,11

Wellinger-Fannemel
    Fannemel 1,94

Koudelka
    Top 6 1,65

Kubacki-Johansson
    Kubacki 1,7

+1 kombi:

Kubacki-Zyla 1
    Forfang-Tande 1
    Peier-Aalto 1
    R.Kobayashi-Stoch 1

@2,64
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.01.04 17:02
    Cesc18 likes this.

Tréning ugrásoknál hatalmas szembeszél fúj, 10-15 pontokat vonnak le. Ha ez így marad a versenyre, akkor igen izgalmas és nívós csata elé nézünk

Az első ugrások lementek.

Koudelka top 6 elmenni látszik...esetleg ha kiugrana a közönég közé a második ugrásánál..:P

Szerencsésen elgörcsölte Koudelka az elsőt, másodikra már hiába jött a ponterős ugrás...

Zyla-tipp pedig így különösen bosszantó. Simán elég lett volna tőle az a stabil teljesítmény, mint a négysánc előtt...Innsburckban már Eisenbichler és Kubacki sem csillogott, ahogyan az várható volt, 4 állomáson nem tudnak stabilan erősen ugrani. Stjernen 1 dobogóval és egy 10. hellyel ott van a 3. helyen.

Kobayashi pedig hihetetlen, egyszerűen nem tud hibázni és most esélyt sem adott a többieknek. Dobogóért azért még nagy harc lesz, Stoch ledolgozhatja azt a 16 pontot, messze ő lehet majd a legnyugodtabb.

Senior Member Franz51 avatara
    Szia jalo14!
    Kezdettől be-be nézek a naplódba, látom a hozzáértésedet.
    Azt viszont nem értem, hogy Stefan Kraftról a négysánc okán lényegében szót sem ejtettél. Oberstdorfban dobogós volt, igaz garmischt elrontotta, de ma is bizonyította, hogy pillanatnyilag a legjobb osztrák ugró. Pechjére Rjoju Kobajasi most került elő a semmiből, így ma csak a 2. hely jutott neki. De 8,00 oddson az is szépen hozott, az 1-6 pedig 2,15 volt.
    Én vasárnap is dobogóra várom Kraftot.

Szia Franz!

Mivel egyik kedvenc ugróm így biztos h Kraftról volt szó,ha vissza olvasol pár oldalt biztos találkozol majd a nevével. Volt h tettem rá és volt h ellene is raktam.Ma tényleg nem említettem de nem igazán rá voltam fókuszálva-mondjuk akire épp rá voltam az pont cserben hagyott. De legfőképp saját magát.

Kraft jól fog teljesíteni az utolsó sáncon. Teher nélkül ugorhat majd Bischofshofenben a tét nélküliség miatt és mivel az is hazai sánc neki így mindenképp kiugró eredményt várok tőle. Mivel a negyedik sánc nagyobb sánc mint a mai így a kis osztrák repülhet kedvére.

Ami bosszantó az Koudelka mai teljesítménye. Még liveban is nyomta rá egy kis szotyipénzt,de abból sem lett sok hasznom. Első ugrása elment,pedig szele volt de úgy láttam h maga se tudja h miért esett le ilyen hamar. Azért a második ugrással már szépen kozmetikázott de hát az már halottnak a csók effekt volt. Nagyon bíztam benne,pofára esés lett belőle.

Eisenbichler el is bukhatja a negyedik sáncon az összetett 2. helyet. Én legalább is úgy érzem. Átjöttünk Ausztriába és nem megy neki úgy. Sterjen be fogja előzni,talán még Stoch is de Bischofschofen elég szoros szokott lenni minden éven. Ugye mint említettem a holnapi sánc nagyobb mint az innsbrucki. Sterjen,Johansson,Kraft és persze Ryoyu repül majd nagyokat-persze ha a szél istene is úgy akarja.

Sajnos Kubacki is csalódást okozott. Második ugrásánál igaz h nem volt olyan nagy szembeszél de ez így is nagyon rövid lett így nem előzhette a Repülő Bajuszt.

Bukó nap a mai,megyünk tovább. Holnap már kvali-17:00. Több zöldet.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.01.04 21:11
    boby10 and Franz51 like this.

Member ZeBerDee10 avatara
    Sziasztok!

A holnapi kvalira egy Peier/Zografski párosítást 1.50-ért Peiert néztem ki. Vélemény?

Szia ZeBerDee10!

Igen,tegnap tényleg kijött a lépés a svájci Peiernek de azt semmiképp se felejtsük el h neki ez az innsbrucki sánc fekszik,neki mint dinamikus ugrónak a kisebb sáncok fekszenek. Na most ma már egy jóval nagyobb sánc lesz a soros,ez pedig a sírepülőknek kedvezhet majd. Mondjuk Zogfarski sem az a sírepülő alkat.

Summa szummarum: A forma mindenképp Peier mellett szól és most a forma fog dönteni.Szerintem megelőzi majd a bolgár fiút.

Apropó forma. Ékes példaként hozhatom fel a tegnapi napról a hazaiak ugróját,Michael Hayboecket. Róla mit kell tudni? Két nagyon fontos dolgot. A kedvenc sánca az innsbrucki és ő tartja itt a sánc rekordot. Ennek ellenére csak a 21. helyre volt elég a tegnapi teljesítménye. Formája a béka segge alatt. Ennyit számít a forma. Kinek mennyire jönnek meg az ugrásai.

A mai kvalira majd később hozok tippeket. Zöldeket..
    ZeBerDee10 likes this.

Négysánc összetettre való fogadás:

Eisenbichler-Sterjen

Sterjen 1,6

Sterjen jó formája még mindig kitart,Bischofshofenban még inkább kijöhet a jó formája- ha repülni kell ő fog hisz ne feledjük h ő a tavalyi sírepülő világbajnok. Eisenbichler előnye jelenleg 4 pont a norvég fiúval szemben. Ezt nem nehéz ledolgozni. A német fiú formája hanyatlik,a norvégé még javában tart. Meg kell h legyen az előzés....Toljuk.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.01.07 09:08

Oldal: 7 / 61 ElsőElső ... 567891757 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •