Oldal: 58 / 61 ElsőElső ... 8485657585960 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 571 - 580 (603) összesen
Like Tree323Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    A tegnapi szép zöld tippek mentén haladnék ma is:

Ryoyu Kobayashi TOP10
    1,75

Ez nagyon jó szorzó,kevesebbet vártam. Tegnap ugye 7.hely. Mára szintén a 6-10 hely közzé várom a japán ugrót.

Ryoyu Kobayashi-Piotr Zyla
    Ryoyu 1,85

Ugye ez a tipp tegnap még 2,05-öt ért de én mára is elviszem kicsit kevesebbért. Nincs sokat hozzáfűznöm a tegnapi után.

Bor Pavlovcic-Karl Geiger
    Bor 1,84

A szlovén fiú tegnap parádézott,szerintem kicsit túl is teljesitett. Azért az a 4. hely nem túl reális. Ma nem várom ennyire előre,de a TOP 10-be azért szépen beugorhat. Geiger a hétvégén nem nagyon parádézik,minden második ugrása tré.

Daniel Andre Tande-Markus Eisenbichler
    Tande 1,65

Markus továbbra is hektikus,annyira akar h már görcsössé válik és jön a hiba. Tande se volt a stabilitás szobra a szezonban,azonban itt Willingenben nagyon oda teszi magát,ilyen szorzón ezt vinni kell.

Stefan Kraft a legjobb osztrák ma
    NEM 1,7

Sajna Kraft ellen kell h tegyek. Ugye a Willingen6-ban tettem rá némi pénzmagot de az eluszni látszik. Ma pedig sok ellenfele lesz: Huber,Hayboeck,Aschenwald. Ők mind előzték tegnap és nem is kevés ponttal. Meg kell most ezt próbálni,ez az 1,7 szorzó nem egy value de azért szépen mutatna zöldként.
    bjani55 likes this.

Egyéb rizikósabb tippek:

Dawid Kubacki TOP6
    2,20

Ugye tegnap Kuba 5. lett de pl az előtte lévő Pavlovcicnek jobb szelei voltak és szerintem ez is közrejátszott h előrébb végzet a szlovén mint Kuba. Ha ma is jól ugrik és a szél is vele lesz,akkor jöhet neki egy TOP5.

Daniel Andre Tande TOP3
    3,0

Ez egy fasza kis szorzó amire le kellett h csapjak mint gyöngytyúk a takonyra. Naná h rizikós,de mikor nem rizikós egy Tandéra fogadni?...Ugye ez a sánc kissé hajaz a sírepülő sáncokra,mint a legnagyobb nagysánc a willingeni a világon. Tande szeret repülni,forma jó,a szorzó kiváló. Legyen kellemes szembeszele és akkor odaférhet a dobogóra ma is.

Eddig cumi.

A verseny előtti kvali 27.ugró után törölve. Össze vissza fúj a szél. Mind az 54 ugró elindul a versenyen ami-ha marad a kavargó szél-akkor igazi orosz ruletté válhat.

Hát,fogunk látni....16:15-kor indul a verseny

Be is kaphatja a FIS....

Tiszta lappal és hideg fejjel folytatom tovább mivel a hétvégén újra síugrás:

A németországi Klingenthal ad otthont a síugró cirkusznak. Tegnap lement a prológ,Granerud uralt mindent- az edzést és a prológot is. Nagyon durva fölényben van most,a mai győzelmére 1,55 a szorzó. Rég láttam ennyire alacsony szorzót győzelemre síugrásban de ahogy dominált ezen a sáncon tegnap nem meglepő.

Mára jöjjenek akkor az okosságok:

Ryoyu Kobayashi a legjobb japán ma
    IGEN 1.65

A két Sato lehetne ellenfele a tippnek de nem érzem egyikben sem h előzné a rendkívül stabil Ryoyut.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.02.06 17:06
    bjani55 likes this.

Bor Pavlovcic a lejobb szlovén ma
    IGEN 1,45

Ez a Bor gyerek a múlt héten előhúzott a semmiből egy olyan formát ami kissé érthetetlen. Tegnap is durva jókat ugrott az edzéseken is és a prológon a 2. hely önmagáért beszél. Lanisek az egyetlen pont amin elhasalhatnék( na meg persze egy bukás) de nem érzem Anzét most annyira erősnek h Pavlovcic elé kerüljön.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.02.06 17:05
    bjani55 likes this.

Member
    Off tèma:
    Helló! Segítsègre lenne szüksègem. Regiztem Betclicre, de nem enged befizetni, pedig küldte a netes kódot meg ilyenek ès akkor se. Mi lehet ilyenkor a problèma? Köszi előre is

Senior Member varin avatara
    Idézet Feba93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Off tèma:
    Helló! Segítsègre lenne szüksègem. Regiztem Betclicre, de nem enged befizetni, pedig küldte a netes kódot meg ilyenek ès akkor se. Mi lehet ilyenkor a problèma? Köszi előre is
    Minden ilyen esetben az a legjobb, ha a fogadóiroda ügyfélszolgálatát kérdezed meg, ők tudnak a leghatékonyabban segíteni.
    De nem kizárt, hogy pl. a bankod utasította el a befizetést.

Member
    Köszi! Vègül csináltam skrillt így azzal fizettem be.

A tegnapi tippek ma is játszva lesznek mivel még jobbak a szorzók:

Bor Pavlovcic a lejobb szlovén ma
    IGEN 1,67

Nem nagyon értem h miért ment feljebb a szorzó. Vagyis gondolom Anze Lanisek az oka de látthatuk tegnap h 10 pontot vert Bor Anzéra. Tegnapi dobogó az első volt Pavlovcic számára és ha ez nem dobja fel akkor semmi.Én ezt elviszem ma is és h a szorzó javult úgy meg pláne.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.02.07 17:17

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •