Oldal: 56 / 59 ElsőElső ... 6465455565758 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (589) összesen
Like Tree309Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Kubacki-Eisenbichler
    Kubacki 1,75

Ez megint egy olyan szorzó amit nem tudok kihagyni. Markusról ezerszer leírtam h mennyire kiegyensúlyozatlan. Ez a tendencia hétvégén is fenáll nála. Kubacki pedig hazai pályán abszolút esélyes a dobogó valamelyik fokára.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.17 17:49

Marius Lindvik-Robert Johansson
    Lindvik 1,55

Marius Lindvik remek formája továbbra is kitart. Tegnap parádézott,mondjuk a szelek is kedveztek neki de pl. Granerudnak is volt kedvező szele mégsem tudta kihasználni. Bajusz úr sincs rossz formában,ha kedvező szele van akkor képes szépeket ugrani. De most Lindvik formája jobb.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.17 17:48

A felvidéki irodánál ahol vagyok egyébként így néznek ki a szorzók a végső győztesre:

Huber 7,0
    Kubacki 7,0
    Lindvik 7,0
    Stoch 7,0
    Eisenbichler 8,0

Na akkor ki fog itt nyerni?.

Tettem egy Lanisek wint a verseny előtt 10.es szorzón....Lehet izgulni?!...
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.17 18:01

Jó reggelt!

Nem sokon múlt tegnap h megcsipjem a 10-es szorzót de sajna Lanisek nem tudta megelőzni Lindviket. Láttam a verseny előtti próbaugrásoknál h Anze elég komoly ugrást nyomott és gondoltam olyan sűrű a mezőny eleje h akármi lehet. Baromi közel voltam de legközelebb remélem sikerül.

Marius Lindvik győzelmével zárult a zakopanei egyéni verseny. A norvég srác komoly formában van,nagyon messzire el szállt tegnap,igazából senki nem tudott lépést tartani vele ami az ugrások hosszúságát illeti.

A többi tipphez:

2 OK/ 1 KO

Lindvik ugye előzte Johanssont,bár Bajusz is komoly ugrásokat nyomott de Mariusra ma nem volt ellenszere.
    Stekala pedig előzte a kis Satót aki bár már stabilabb volt a tegnapi naphoz képest de nem voltak meg a hosszú ugrásai.

Sajnos Kubacki formája nem igazán tudom hol maradt. Igaz h pocsék szelek fújtak neki de Eisenbichlernek sem voltak jobb körülményei és mégis előzte Dawidot bő 7 ponttal.

Nem vagyok elégedetlen a hétvégével. A 3,0-as szorzó a szombati napon kifejezetten jól esett.

A szezon felén túl vagyunk ezzel a hétvégével. Granerud előnye tetemes,240 pont Eisen előtt. Tegnap idei legrosszabb teljesitményét nyújtotta,ha nem javul fel akkor szorosabb lehet a VK.

Hétvégén Lahtiban folytatjuk. Addig is sok sok zöldet a sportfogadó társaknak.
    Nugat likes this.

Jó reggelt skacok!

Kissé eltüntem a napokban de sajna nem sok időm volt sportfogadni,naplót vezetni meg még annyi sem.

A Lahtiban zajló siugró eseményeket persze figyeltem és úgy voltam vele h a pénteki napot ki fogom ülni h majd a szombati napra koncentráljak. A szél viszonyok viszont máshogy döntöttek,a pénteki nap törlésre került.

Így a szombati napra úgy kellett volna fogadni h egy db ugrás sincs senkinek. Kihagytam a tegnapi napot is,így maradt a mai nap..az egyéni verseny. A tegnapi nap két ugrásaiból kell kiindulni. Akkor szemezzünk mára:

HS130-Lahti egyéni verseny

Stefan Kraft TOP3
    2,5

Tegnap az osztrákok első embere nagyon jó kis ugrásokat hajtott végre. Tavaly is nagyon jókat ugrott itt Stefan. Bízom benne h oda tud érni a dobogóra,ez a szorzó nagyon csábító.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.24 19:19
    zizzenet and bjani55 like this.

Sato Keichi-Iwasa Yuken
    Sato 1,55

H kicsoda? Igen,ő Iwasa. Egy japán gyerek akit nem nagyon ismerek. Tegnap beverekedte magát a japán csapatba. Nem tudom mi lett Junshiróval mert neki kellett volna ott lenni. Sato Keichi azért sokkal jobb ugró mint Iwasa,az idei szezonban is az összetett 21. helyen áll. Nincs az a rossz szél ami ezt a tippet el tudja rontani.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.24 19:18

Legjobb japán versenyző

Yukija Sato 1,63

Ugye ez a lahti sánc az egyik legkisebb nagysánc a világkupa sorozatban. A nagy sírepülőknek nem igazán fekszik,a dinamikus ugróknak viszont annál inkább. Na és ki az egyik legdinamikusabb ugró? Igen,a kicsi Sato. Neki feküdnie kell ennek a sáncnak. Tegnap pazarokat ugrott és valljuk be, egyedül Ryoyu az aki veszélyes lehet erre a tippre. Yukija néha megingott a szezonban,voltak fura leolvadásai. Ha viszont hozza a tegnapi formát akkor meg kell h legyen a zöld tipp.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2021.01.24 19:18

Szevasztok!

Először is szót kell h ejtsek az időjárási körülményekről. Igaz h köd volt ma Lahtiban,de ez inkább csak a nézőket zavarja. Az ugrókat ez nem igazán zavarja. Ami viszont nagyon rég volt-fair,nyugodt,egyenletes szélkörülmények voltak. Most tényleg senki nem foghatta a szélre a rontott ugrásait.

Szóval kezdem a kicsi Krafttal. 5. hely. Sajnos ebben most nem volt több,illetve lett volna ha hosszabbakat ugrik.:P
    Nem mondom h messze volt a dobogótol de azért az a bő 6 pont az azért nem kevés. Nem zöld tipp,sajna.

Yukiya Satóban viszont csalódtam.Amilyen jókat ugrott tegnap,ma úgy rontotta az első ugrását h nem kellett Ryoyunak több meg is előzte jócskán. El kell felejteni Satót a szezon további részében mert nem stabil és most telt be nálam a pohár vele kapcsolatban.

Ami jó hir h a másik Sato simán lesimázta Iwasát igy legalább lett zöldülés is..

Nem akarok több szót fecsérelni erre a hétvégére,elég csonkára sikeredett. Inkább várom a következő versenyt ami Willingenben lesz ami azért nagyobb sánc mint a Lahti.
    hahota likes this.

Lassan közeledik a hétvége tehát itt a helyem mert holnap már kvalifikálunk a Willingen 6-ra.

Igen,itt változás van mivel ez a sorozat tavaly még Willingen 5 néven futott. Ugye akkor a kvali+ a 4 verseny ugrás adta ki az 5 pontozott ugrást de az idén a vasárnapi nap is lesz kvali igy eggyel kitoltdódott a Willingen5.

Még egy infó a hétvégéhez: Peter Prevc pozitiv lett,vele együtt a tesója,Domen is karanténba került. Igy Timi Zajc vissza került a szlovén keretbe.

Willingen6 összetettre való fogadás:

Lanisek-Zyla
    Lanisek 1,6

A stabilitás,kiegyensúlyozottság a kulcs a hosszabb távú fogadásoknál siugrásban. Ugye a 6 ugrásból jön ki a végeredmény. Anze Lanisek sokkal stabilabb versenyző mint a lengyel. Zyla múlt hétvégén megnyerte a vasárnapi kvalit majd a versenyen lebőgött-11.hely. Úgy h durva jó,egyforma szelek fújtak mindenkinek. Anze 7.lett,de azért ne felejtsük a két héttel ezelőtti zakopanei verseny ahol sikerült beugrani a 2. helyre. Meg kell tenni Anzet.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •