Oldal: 47 / 61 ElsőElső ... 37454647484957 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 461 - 470 (610) összesen
Like Tree325Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member Cesc18 avatara
    Lezajlottak a tréning ugrások, a legjobbak szépen megkapták a szembeszelet. Ha marad ez a széljárás a versenyre is, akkor parádés ugrásokat láthatunk majd. Eisenbichler vagy Granerud tűnik továbbra is befutónak, a dobogóra viszont elég sokan pályáznak. Nekem egy Tande top 3 van 4-es oddson, illetve Tande top 6 1.66-ért.
    jalo14 likes this.

Senior Member jalo14 avatara
    LIVE

Granerud nyer
    4,0
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.12.11 17:58

Nemrég ért véget a sírepülő VB első versenynapja. Voltak nagyon szép,hosszú ugrások. Dőltek meg egyéni rekordok és voltak szerencsés illetve szerencsétlen szélviszonyok.

Sajnos nagyon kevesen múlt a szép zöld nap. Granerud 2.helyen végzett,Hayboeck 4.lett.

Karl Geiger nyerte a mai napot,meglepi.Nem volt ő rossz formában,de a Granerud/Eisenbichler forma azért sokkal erősebb volt. Mégis behúzta. Nem vártam,de nem csak én nem vártam ide a németek versenyzőjét.Elég magas szorzó lehetett Geiger winre.

Hayboeck nagyon jól kezdett-ott bíztam a dobogójában viszont megkapta a legerősebb hátszelet a második fordulóban. Sajnálom mert megérdemelte volna a dobogót.

Granerudnak pedig szintén nem volt szerencséje a széllel.Övé volt a 2. legerősebb hátszél. Plusz még a beülőjével is játszottak a bírák,ami biztos nem volt jó hatással rá.Mi ez ha nem pech?

Nem sokon múlt a pluszos nap,holnap javítani lehet. Kellesz is.

Pacsi.

Csekkoltam:

21-es szorzó volt Karl Geiger győzelmére....

Szóval akkor a VB második napja. Ma kiderül ki lesz a sírepülő világbajnok. Nézzünk néhány tippet:

Tande-Klimov
    Tande 1,6

Hayboeck-Stoch
    Hayboeck 1,45

Stekala-Klimov
    Stekala 1,85

Johansson TOP6
    1,65

Az uralkodó sírepülő világbajnok még 2018-ból,Daniel André Tande. Címvédés nem lesz,nincs formában. Pedig imádja és nagyon is érti ezt a szakágat. De most nincs forma. Csalódás keltő 14. hely lett tegnap az övé. Én ma javulást várok tőle.
    Az oroszok legjobbját előznie kell. Klimov tegnapi első ugrása nagyon kijött de a 2. ugrásával megmutatta hol is az ő igazi helye.

Robert "Repülő Bajusz" Johansson nem elég stabil. Nem tud két jó ugrást mutatni. Hiányzik nála vmi. Pedig erősen szurkolok neki.. Tegnap ugye 5. lett. Ma ismét erre a hely környékére várom. Benne van még több is,előrébb is léphetne csak ahhoz az kell h kihozza magából a maxot.

Michael "Cápa" Hayboeck brutál formát mutat. A karanténból visszatérve szinte érthetetlen ez a csúcs forma. Szeret repülni és ha jó szelet kap akkor megtudja mutatni magát.Tette ezt tegnap amikor is egyéni csúcsot döntött azzal a kiváló 245,5 méteres repüléssel.
    Szinte élete formája a mostani,Stochot meg fogja előzni akinél szintén hiányzik a egymás utáni két jó ugrás.

Andzej Stekala. Hogy kicsoda? Ugye-ugye nem túl ismerős a lengyelek nem annyira fiatal üdvöskéje. Az idei formája élete legjobbja. Úgy örült a tegnapi teljesítménynek h öröm volt nézni. Jó a formája,nagyon jó. Jó sírepülő-235 méter az egyéni rekordja. Az azért nem piskóta. Az orosz Klimov tegnap fél ponttal megelőzte őt de ma fordított sorrendet várok,jobb forma van a lengyelnél.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.12.12 19:30

A beten van egy érdekes szorzó. Karl Geiger mai TOP3-ja 2,62. Most vajon mire gondolhatott a költő ilyen szorzón? Érdemes ráharapni szerintem.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.12.12 16:54

Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A beten van egy érdekes szorzó. Karl Geiger mai TOP3-ja 2,62. Most vajon mire gondolhatott a költő ilyen szorzón? Érdemes ráharapni szerintem.
    Ez sajnos a 3. sorozatra vonatkozik és nem az összetettre. Tegnap épp Geigerrel szívtam ezt meg, 2.75-ért tettem top3-ra, mint kiderült, csak a 2. sorozatra vonatkozott. Az összetett dobogójára csak 1.50-et ad a bet.

Értem Cesc,köszi a választ. Mára van vmi megérzésed?

Csak azért zavart meg ez a szorzó mert nálunk a felvidéki irodáknál most lehet fogadni a második napra is külön meg a végső győztesre is. A második napra egy GeigerTOP3 1,65-azaz a harmadik körre. A beten meg furcsállottam egy ilyen magas szorzót. Mondjuk ott tényleg oda van írva h a 3.körre. Nálunk csak 2.nap van oszt cső. Ezért pislogtam annyira

Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem Cesc,köszi a választ. Mára van vmi megérzésed?
    Nem igazán találtam tetsztős fogadást, majd a próbaugrások után újra ránézek.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •