Oldal: 41 / 61 ElsőElső ... 31394041424351 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (610) összesen
Like Tree325Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Egy merész tippem lenne a Raw Air összetettre:

Marius Lindvik nyeri a Raw Airt
    6,5

Junior Member Nugat avatara
    Szia,

igen sikerült. Bocs, csak nem nagyon voltam gép előtt, ha lesz még valami meglátásod szívesen veszem.
    Lillehammert megtartják?

Szia!
    Ennek azért örülök h más is profitál az "okosságaimból".

Szóval bonyolult a szitu kissé. Tegnapi nap ugye kuka lett a kedvezőtlen időjárási viszonyok miatt. Oslóba már nem megyünk vissza,a Raw Air halad tovább. Mivel itt elég feszes a program-nincs szünnap-eléggé zsúfolódik a verseny sorozat.

A program következő:

-Átmegy a mezőny Lillehamerbe. Ma délután tervben van két próba ugrás a lillehameri sáncon-tervezett időpont 12:45

-Majd jön az egyéni verseny az oslói kvali végeredménye szerint. Tehát aki Oslóban 50-be jutott az most itt ugrik. (15:45)

Holnap pedig megrendezik a lillehammeri kvali és versenyt. Szóval prológ és verseny egynapon.

Ezekből kifolyólag mára azért nehéz tippelni mert az oslói eredményekkel megyünk neki a lillehammeri sáncnak. Ami eleve egy más sánc,picivel nagyobb és nem úgy fekszik sok ugrónak mint például a Hollmenkollen.

Összetett a helyzet de valami tippet azért jó lenne kiokoskodni. Vmivel jövök majd nemsokára..
    Nugat likes this.

HS 140 Lillehammer-egyéni verseny

Schmid-Zyla
    Schmid
    1,7

Lindvik-Geiger
    Lindvik
    1,75

Kraft-Ryoyu
    Kraft
    1,5

Kubacki-Johansson
    Johansson
    2,11

Egyenlőre ennyi lenne...kiváncsi vagyok,nemsokára jönnek a próbaugrások és azok után még okosabbak leszünk és még közvetlen verseny előtt lehet tenni egy két tippet...zöldeket.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.03.09 18:59
    Nugat and bjani55 like this.

Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HS 140 Lillehammer-egyéni verseny

Schmid-Zyla
    Schmid
    1,7

Lindvik-Geiger
    Lindvik
    1,75

Kraft-Ryoyu
    Kraft
    1,5

Kubacki-Johansson
    Johansson
    2,11

Egyenlőre ennyi lenne...kiváncsi vagyok,nemsokára jönnek a próbaugrások és azok után még okosabbak leszünk és még közvetlen verseny előtt lehet tenni egy két tippet...zöldeket.
    Jó ez a Raw Air...eddig nagyon jó,nemhiába a kedvenc sorozatom. Eddig 100 %-os tipp arány.

OK

-Constantin Schmid nagyon jó formájára apellálva sikerült megelőzni a lengyelek ugróját,Zylát.
    -Lindvik annyira jól ugrott ma h ott van a Raw Air összetett élén ami nekem nagyon kellene. A betliző Geigert simán előzte.
    -Kraft vs. Ryoyu- ez szoros volt,itt szerencsém volt. Szegény Ryoyunak rosszkor jött az erős hátszél és a kis osztrák 0,2 ponttal előzte
    -Kubacki egy csúnya vírusos megfázás után van. Johansson egyik kedvenc sánca. Gondoltam meg kell próbáljam. Simán jött a 2,11-es szorzó.

További hasonló folytatást...Holnap szintén maradunk Lillehammerben. Délután lesz egy prológ majd este verseny...Várós.
    bjani55 and Nugat like this.

Remélhetőleg a szélviszonyok kicsit javulnak a tegnapi naphoz képest mert brutál kavargó szél tipusú körülmények voltak itt tegnap.

Reménykedek a jó folytatásban és akkor lássuk is a mai napi adagot:

HS 140 Lillehammer

Pedersen-Paschke
    Pedersen
    1,57

Peier-Aalto
    Aalto
    1,85

Zyla-Lanisek
    Lanisek
    1,96

Forfang-Hayboeck
    Forfang
    1,52

Johansson-Tande
    Johansson
    1,70

Kraft-Geiger
    Kraft
    1,5

Johansson-Eisenbichler
    Johansson
    1,85

Pedersen nagyon jól ugrott tegnap hazai sáncon és ma is ezt várom el tőle a szintelen-szagtalan Paschke ellen.
    Peier egész szezonban szenved,s bár Aalto se brillirozok de azért mindenképp a svájci fiú elé várom a finnek egyesét.
    Lanisek jól nyomja,tegnap még benyomtam h 15-be lesz. Azt is hozta és remélem h Zylát is fogja tudni hozni
    Repülő Bajusz úr jól ugrál hazai sáncokon. Mindenképp előrébb várom Eisenbichlertől és a hektikus Tandét is előzni fogja
    Kraft vs. Geiger. Geiger tegnap vmit nagyon elbarmolt. Kraft se villogott de ma jobb lesz a kis osztrák,nem kétséges.
    Forfang tegnap sokkal előrébb lehetett volna de a szél elvette ezt tőle. Hayboeck kissé hite hagyottan ugrott,ezt ma kihasználom

Talán kicsit sok lett a tipp de közeleg a szezon vége és ki kell használni h egy darabig nem nagyon fogadhatok siugrásra.
    Zöldeket srácok.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.03.10 19:07
    Nugat likes this.

Ezt a tippet viszont nem tudom ma ott hagyni...szerintem van benne value:

Robin Pedersen TOP 10
    2,35
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2020.03.10 19:07
    Nugat likes this.

Member
    Szia Jalo,
    Nagyon szépet mentél tegnap, (látni benne a szakértelmet), gondoltam a mai tippjeidre rámegyek de abszolút laikusként nem látom ezeket a párokat a nemzetinél.
    Teljesen más párokat adnak. Lehet ezek még a délutániak, ahogyan írtad is és estére jönnek majd ezek, akiket te írtál?
    Segítenél?
    Nemzetinél ezeket adják..
    Tande-Forfang
    Lindvik-Kraft
    stb..
    köszi a válaszod,
    Diver

Szia Laci!

Az a helyzet h én a tippjeimet szlovák irodáknál teszem meg ahol az ilyen H2H fogadásokból van 60 mig a nemzetinél van 7 db ilyen fajta fogadási kinálat. Nem lesznek neked más párosok,azok már az esti egyéni versenyre kiirt párosok.

Próbálj meg beten vagy az uninél. Ott gondolom jobb a kinálat a nemzetihez képest.

Ennyit tudtam csak segiteni,sajna.
    Diverlaci likes this.

Member
    Sajnos én máshol nem tudok mert nincs accountom de megteszed, hogy megírod ezekre mit mondanál?Ha nem nagy kérés és van rá kis időd.. Csak amelyiket Te is tennéd.. nem kell mind nagyon köszi

Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •