Oldal: 34 / 34 ElsőElső ... 24323334
Eredmény: 331 - 335 (335) összesen
Like Tree168Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Nagyon erős szél miatt az egész tegnapi napot törölték igy természetesen minden tipp érvénytelen. Legközelebb Oroszországba látogat el a síugró mezőny,Nizny Tagil ad otthont hétvégén a siugró srácoknak.

Jó estét!

Ma sikeresen lezajlott a Nizny Tagilban sorra kerülő VK verseny kvalifikációja, amit a norvégok kiválósága,Johan Andre Forfang nyert meg honfitárs,Daniel Andre Tande előtt. A norvég siugrók nagyon bekezdtek a szezonban. Tande eddig 2/2 versenyt húzott be,Forfang itt Oroszhonban kitűnik és Johansson is nagyon jó eddig a szezonban.

Mivel már kint vannak a szorzók igy hozzok is tippeket a holnapi egyénire:

J.A.Forfang TOP 6
    1,45

Junshiro Kobayashi-Pedersen
    Junshiro
    1,5

Forfang-Ryoyu Kobayashi
    Forfang
    1,42

Stoch-Kubacki
    Stoch

1,55

Lindvik-Lanisek
    Lindvik
    1,8

--Forfang...nyilván esélyes,tavaly ő itt az egyik egyénit be is húzta. Szerintem ő csipi ezt a sáncot. Ma is leugrott mindenkit. Komolyan kell vele itt számolni viszont az eddigi keserédes eredményeim miatt csak Top 6-ot játszom meg. Ryoyut előzni fogja,ez még nem a tavalyi kis Kobayashi-attól még messze van a forma.

--A nagy Kobayashi vs. fiatal norvég Pedersen. Pedersen jól kezdte az évet Lengyelországban azóta viszont ő inkább már lejtmenetes,vizsont Junshiro formája a 15. hely környékére mindig jó lehet. Megelőzi majd a norvégot.

--A lengyel házi csata. Kubacki mostanában bukdácsol. Ma ezt majdnem szó szerint is lehetett volna gondolni,mert szinte majdnem h orra esett a leérkezésnél. Vmi nem klappol nála. Amikor jók a szélviszonyok akkor sem tud kiemelkedőt ugrani,Stoch azért most sokkal stabilabb.

--Fiatal norvég vs. fiatal szlovén. Lindviknek szavazok bizalmat,annak ellenére h Anze sokkal előrébb van a VK sorozatban. Lindviket ugye kizárták Rukkában,a második helyről-azaz Lanze előtt végzett . Ma nagyon roszz szél viszony mellett meg előzte Laniseket. 19. helyen végzett a kvaliban,de holnap nem itt fogja befejezni a versenyt--jóval előrébb.

Holnap 15:30- első egyéni....sok sok zöldet.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.12.07 18:17
    Tibbs and dvsc59 like this.

Ennyire rapszodikus szezonkezdetem még talán soha nem volt. Mondjuk a rapszodikus helyett nyugodtan írhatnám h tré.

Mondjuk kíváncsi lennék arra is h ki csípte meg 126-os szorzón a tegnapi Sato győzelmet?.:P

Ki találta volna el h a legjobb norvég csak a 12. helyet foglalhatja el....Lindvik révén.

Szóval vannak érdekes eredmények. Senki sem legyőzhetetlen és ez egy nagyon szoros és kiszámíthatlan szezont vetít előre nekünk. Mondjuk ez okés, meg izgalmas meg minden de ha már itt vagyok egy sportfogadásos blog kellős közepén akkor nem biztos h ez jó jel.Nem jönnek a zöld tippek de azt hiszem ez most nem feltétlen az én hibám. S h miért?

Nézzük meg Forfang barátunkat. Azt nyilatkozza és az eredményei is azt tükrözik h ez vmiért a kedvenc sánca lett itt pár év alatt. Erre fel mit csinál tegnap? Elbarmolja. A többiek köszönték szépen. 13. lett Johan Andre. Köszi ...

Stochot persze h előzte Kuba. Mondjuk nagy mákja volt Kubackinak. A legjobb szelek neki voltak.

Junshiro meg olyan szeleket kapott röhögve előznie kellet volna Pedersent. Errefel ő még K pontot sem éri el egyik ugrásánál sem. Looserség.

Hagyjuk is a tegnapi napot. Na de ma akkor ki fog nyerni?

Szorzók:

Aschenwald P.
    8.00

Geiger K.
    8.00

Tande D.A.
    9.00

Johansson R.
    9.00

Kraft S.
    11.00

Forfang J.A.
    11.00

R.Kobayashi
    15.00

Y.Sato
    17.00
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.12.08 10:24

Széjjel néztem pár oldalon,a bukik totál offon vannak. Fogalmuk sincs ki nyerhet ma. Szóval nézzünk szorzókat ebben a káoszban.

Pedersen-Hayboeck
    Pedersen
    1,65

Ito-J. Kobayashi
    Ito
    1,62

Leyhe-Domen Prevc
    Leyhe
    1,55

Sato-Schlielenzauer
    Sato
    1,6

Tande-Lindvik
    Tande
    1,42

Indoklás elmarad. Inkább nem írok semmit aztán majd hátha pozitív lesz végre már vmi.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.12.08 22:04

Sziasztok!

A kiértékeléssel még adós vagyok de úgy igazából se időm,se energiám nem volt most erre. De ha már ide sodort a szél akkor egy két mondattal vmit hozzászólok.

Habár már a találati arány javult az előző versenyekhez képest még mindig nagyon nem érzem ezt a szezont. Mondjuk nem feltétlenül bennem lehet csak a hiba. Csak kissé frusztrál h ennyire "vakon vagyok" feelingem van.

..folyt köv.

Oldal: 34 / 34 ElsőElső ... 24323334

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •