Oldal: 32 / 34 ElsőElső ... 223031323334 UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (335) összesen
Like Tree168Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Két tipster is megjátszotta ezt a mai tenisz csörtét:

ATP Charlottesville

Polansky Peter - Nakashima Brandon
    Tip: B.Nakashima 1.60
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.30 08:11
    bjani55 likes this.

Régen jártam itt de most gondoltam beírok egy tippet ami eddig elég jó sikerrel jön nekem...azaz a játékos pontjai az NBA-ben.

Bucks-Blazers

E.Bledsoe pontjai 17,5 +

1,75

Tegnap 28 pontott szórt Eric a Hawks ellen idegenben,remélhetőleg éjjel hazai pályán minimálisan szór egy 18 ast.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.11.22 12:00
    dvsc59 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Ma Wislában egy csapatversennyel elrajtol a Világkupa, várhatóak tippek?
    boby10 likes this.

Sziasztok!

Nagy nap a mai. Legalább is számomra-ugyanis elrajtol a síugró világ kupa szezon Wislában..

Jöjjön akkor egy kis beharangozó ehhez a március végéig tartó sorozathoz-kulcsszavakban:

-36 világ kupa verseny..30 egyéni verseny és 6 csapat

-22 helyszín 11 országban

-fontosabb állomások: a legendás Négysánc versenysorozat osztrák és német sáncokon december 28-tól egészen január 6-ig,
    Raw Air sorozat Norvégiában (március 7-15),sírepülő világbajnokság Planicán

-Ryoyu Kobayashi címvédésre készül,ami 2005 óta még nem sikerült senkinek

-trónfosztásra várók sora:

Kamil Stoch- a lengyel legenda,2x VK győztes, 2x Négysánc győztes

Stefan Kraft- az osztrákok kiválósága,a jelenlegi világrekord tulajdonosa, 1x VK győztes,1x Négysánc győztes

Robert "Repülő Bajusz" Johansson- a norvégok üdvöskéje, 1x olimpia bajnok Pyeongchangból

Markus Eisenbichler- a németek favoritja, 1x siugró nagy sánc világbajnok Seefeldből

Dawid Kubacki- a lengyel rút fiú,az idei nyári GP győztese,1x siugró normál sáncos világbajnok Seefeldből

Timi Zajc- a szlovének fiatal csillaga, aki 18 évesen már 240 métert is ugrott

Nyilván sorolhatnék még fel neveket-Zyla,Forfang,Geiger- de a fent említett fiatalember közül várom az idei VK győztest. Nem tudom megtippelni h ki is húzhatja be a VK-t de ha nagyon kellene akkor három ember lenne az akik közül az egyiket oda várnám majd a kristály gömb tulajdonosának:..... Ryoyu,Stoch, Kubacki.

Ma este egy kvalifikációval kezdetét veszi az őrület. Holnap rendeznek egy csapat versenyt,majd vasárnap jön az egyéni verseny. Szeretnék sok jó tippel megörvendeztetni titeket és ahogy majd az időm engedi meg is osztom majd őket. Mai napra nemsokára hozok is egy két tippet. Sok sok zöldet nekünk az idei síugró versenyekre..
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.11.22 13:06
    dvsc59, Cesc18, Tibbs and 1 others like this.

Tehát 18:00...Kvali a vasárnapi egyéni versenyre:

Wisla-HS134

Kubacki Dawid x Zajc Timi
    Kubacki Dawid
    1.45

Forfang Johann Andre x Tande Daniel Andre
    Forfang Johann Andre
    1.50

OFF:Arról olvastam h a lengyel csapat valamilyen új csoda cipőt fejlesztett vagy fejlesztetett ki az idei szezonra. A lengyel sajtó véleménye szerint-amit én kicsit szkeptikusan olvastam- akár 6-8 méterrel is segíthetnek majd az ugrókon. A lengyelek egyik edzője aztán gyorsba meg is jegyezte h szó sincs csodacsizmákról. Annyiban új a dolog h minden lengyel ugró saját fazonra,testre szabott csizmákat kap amit a sportoló vissza jelzései alapján készítettek.

Nem kifejezetten a csoda csizma ami miatt Kubackit Zajc elé várom. Hazai versenyen ezt illő lenne Dawidnak megcsinálnia.

Forfangot pedig előrébb várom mint Tandét. S h miért? Tande térde újfent megsérült a nyári versenyek alkalmával. Műtét is volt és ő így le van maradva Forfangtól mint erőnlétben mint felkészülésben. S nem utolsó dolog és mindenképp meg kell h említsem h a wislai sánc egy olyan sánc ami egy keményebb földre érést foglal magába mert egyszerűen az átlagosnál sokkal keményebb itt az érkező talaj mint máshol. Ez a tényező sem Tande esélyeit növeli aki majd szeretne minél "puhábban" földet érni a térde miatt de ahhoz viszont nem fogja tudni sokáig engedni magát a föld közvetlen közelében. Óvatosabban majd hamarabb le kell h tegye a léceit. Legalább is én így vélem,remélhetőleg ez az elmélet majd gyakorlatban is beválik.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.11.22 20:58
    Cesc18 and Tibbs like this.

Nemrég befejeződött a mai kvalifikáció.

Érdekes dobogó lett: 1. Geiger 2. Peier 3. Huber

Fura így ránézni de egyben jó h nem mindig ugyanazok a nevek vannak ott elől. Mondjuk Ryoyu ott van a 4. helyen.

Fogalmam sincs ki ér majd oda vasárnap a szezon első egyéni versenyén de nem is a végső helyezetteket fogom majd tippelni hanem majd a tavaly jól be vált H2H fogadások jönnek majd inkább tőlem.

A mai tippjeimhez:

1 OK/ 1 KO

Nehéz volt tippelni mert egy hónapja semmi ugrás nem volt,próbáltam hírekből informálódni. Viszont azt a hírt pont nem csíptem el h Forfangnak is van vmilyen térd problémája-ezt a közvetítésből tudtam meg. Forfang el is maradt Tandétól 1,1 ponttal.

Kubacki viszont megelőzte Zajcot igy az a tippem bejött de nem sokon múlt-szintén 1,1 pont.

Szezon eleji forma a versenyzőknél és nálam is...Bele kell rázódni és meglátjuk h a holnapi csapat versenyre el e tudunk csípni vmi jó kis tutit.
    Tibbs likes this.

Jó reggelt

Ma délután rendezik a csapatversenyt Wislában.

Egy gyors tipp még mielőtt beesik a szorzó:

Ausztria-Szlovénia
    Ausztria 1,47

Ez a szorzó volt még 1,65 is de azóta szépen esik lefelé,nekem még sikerült legalább ezt az 1,47-et elcsipni.
    Kraft,Hoerl,Huber,Aschenwald vs. Prevc,Zajc,Semenic,Lanisek.

Az osztrák tegnap jól ugrottak,meglepő módon tegnap Kraft volt a leggyengébb láncszem. A szlovének közül ugye Lanisek nagyon gyengén ugrott,mig Semenicet kizárták a tegnapi kvaliról. Tehát az ő teljesitménye azért kissé kérdőjeles de én mégis eléggé biztosnak látom az osztrák sikert.

Zöldüljünk.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.11.23 19:55
    dvsc59 and Tibbs like this.

Na most felnéztem a bet365-re.

Meg is akadt egy szép szorzón a szemem. Nincs pénzem fent a betnél de ha lenne rádobnék némi pénzmagot.

Az 1. csoport az 1. forduló utáni győztesére lehet tippelni.

Aschenwald 3,4

Ebben a csoportban lesz az ellenfele Zyla,Tande és Freitag. Ez a trió nem igazán remekelt a tegnapi napon és én az osztrák fiúban érzem azt h ezt a csoportot az első ugrások után vezetni fogja, ilyen szorzón kötelező tenni. Ebben van érték.
    Tibbs likes this.

Sajna nem láttam a mai versenyt meló miatt, így csak utólag csekkoltam le az eredményeket.

Ausztria csapata behúzta az idény első csapat versenyét. Talán Hoerl volt az aki kicsit kilógott az osztrák négyesből. A másik három csapat tag szépen ugrált. Kraft összekapta magát,Hubernek nem volt véletlen a tegnapi kiváló kvalis eredmény,Aschenwald is jól teljesített bár az első ugrása nem igazán sikerült jól-mondjuk ott volt is erős hátszele,sajna. --A 3,4 szorzó sajna nem jött de holnap javíthat majd Asch.

A szlovéneket simán előzték a sógorok igy a tippem szépen zöldült is.

További érdekességek:

A csehek teljesen offon vannak eddig,Koudelka pocsék formában kezdi ezt a szezont.
    A svájciaknál viszont nagyon bekezdett Peier,holnap is szép eredményt hozhat a helvétek jelenleg első számú ugrója.
    Ryoyu azért ma is megmutatta h nem felejtett el ugrani, a második fordulós ugrás már korrekt volt.
    A fritzeknél Freitag eddig nudli,viszont Geiger be kezdett rendesen,ma is volt egy 130 m ugrása,holnap az elején lesz.
    A szlovéneknél meglepően Lanisek volt a legjobb,nem is akármilyen ugrásokat mutatott be,ha holnap hozza a mai formáját akkor komolyan kell vele számolni.
    A lengyeleknél egyenlőre a "csodacsizma" még nem igazán varázsol de Kubacki azért ma már megemberelte magát.

Holnap délelőtt jön az egyéni,igyexem időben jönni. Jó éjt..
    Tibbs, bjani55 and Diverlaci like this.

Sziasztok srácok!

Na akkor nézzünk meg néhány H2H fogadást a mai egyéni versenyszámra:

Wisla HS134- az első idei egyéni VK ugrás

Lanišek Anže x Kobayashi Junshiro
    Lanišek Anže
    1.58

Kobayashi Junshiro x Schlierenzauer Gregor
    Schlierenzauer Gregor
    1.85

Kubacki Dawid x Stoch Kamil
    Kubacki Dawid
    1.50

Aschenwald Philipp x Prevc Peter
    Aschenwald Philipp
    1.85

Peier Killian TOP 10
    1.60

Anze Lanisek TOP 15
    1.6

Az elején le is szögezném h mivel ez az első egyéni az idén igy azért kezeljük helyén a téteket. Még nem látni tisztán -egy csapat verseny után- az ugrók formáját. Kicsit még óvatosabban pakolgatom a téteket.

-Anze Lanisek..ma vele(is) tartok,tegnap nagyon jókat ugrott-tette mindezeket hátszélben. Junsiroval simán össze engedem,nem lehet kérdés ki a jobb kettőjük közül és akkor még megy rá egy Top 15 is mert oda érhet,ha azt hozza amit tegnap akkor ez a TOP 15 sima lesz
    -Az osztrák legenda,Schlierenzauer nem fért be az osztrák csapatba,igy ugye nem is ugrott tegnap. Junshiro ugrott tegnap,de abban nem volt köszönet. Schliri pénteken viszont jól ugrott,előzni fogja a nagy Kobayashit.
    -Achenwalld,az osztrák ugró aki tegnap ugrott egy jót és egy relatíve rosszat. A legidősebb Prevc viszont nem villogott,nagyon nem. Nem várok tükörsima osztrák w-t ebben a párharcban,de én bízok Phillipben.
    -Lengyel házicsata: Kubacki vs. Stoch...Kubacki tegnap nagyon jól ugrott,ma esélyes a dobogóra. Stoch kicsit még keresheti magát. David formája most jobb Kamil formájánál. Nem ragozom túl: ez Kubacki win lesz
    -A svájci Peier most nagyon érzi, a pénteki kvalin 2. helyre ugrott be,tegnap a csapatban nagyon jókat ugrott. Nem reális h megismétli a pénteki napot de a tegnapi napra építkezve a Top10 lehet a reális cél.

Jelenleg ennyi lenne. 11:30...Ekkor indul az első ugró. Zöld vasárnapot nekünk.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.11.24 20:13
    bjani55 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •