Oldal: 31 / 37 ElsőElső ... 212930313233 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (369) összesen
Like Tree202Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök amikor ilyen szépen jön egy elemzés...Egyetlen egy játékot tudott hozni Djere az első szettben.

Éjjelre van egy tenisz tipp ami nem hagy nyugodni :

ATP Lima 02:00

Varillas Juan Pablo - Clezar Guilherme
    Tip: Varillas 1.54

A perui salakról egy érdekes kis csörte. A hazai Varillas bomba formában van,meg is nyerte a múlt heti Santo Domingo-i tornát. Ugyanezen a tornán jelen volt Clezar is, ő is eljutott egy darabig de jött az olasz Coria és kiejtette. Coria végül a döntőig jutott és ott egy bizonyos Varillasszal találkozott,aki jól el is verte. Hazai pálya,jobb forma. Nálam ez perui win.
    Ez jó gondolat volt,gratu.
    Nagy formában van most a perui.
    Nézegettem én is ezt a meccset,tenni nem mertem végül,mert egy challengeres azért nem tud sorozatban tornákon jól teljesíteni,előbb utóbb ledobja a láncot.
    Olyat csak Andy Murray tudott a 16-os szezonban ősszel,hogy 5tornan keresztül legyalul mindenkit.
    Peking,Shanghaj,Wien,Párizs,meg aztán a londoni vb.
    Mondjuk láthattuk is az egészségügyi eredményét a dolognak.
    jalo14 likes this.

Senior Member jalo14 avatara
    Köszi Emily.

Mára még leltem egy érdekességet:

ATP Basel

Tsitsipas Stefanos - Berankis Ricardas
    Tip: Berankis játékai az 1. szettben -5.5
    1.54

A litván Berankis jól kezdett itt Bázelban,Andujart szó szerint kivégezte-6:1,6:1. Most viszont nem akármilyen név jön szembe, a görögök nagy nagy reménysége,Tsitsipas. Nem tudom h vehetné fel vele a versenyt,ő már egy teljesen más pálya mint Andujar. Minden arra utal h két szettben vereséget szenved a litván srác, az elsőben még majd keresi saját magát is és nem fog tudni 5 játéknál többet nyerni.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.24 19:03

Gratulálok Tsitsipasnak az első szettben nyújtott kiváló alakításáért....egy Berankisszal elmenni TB-ig és el is bukni..remélem innen a meccset is bukod,barátom....

Senior Member bjani55 avatara
    Holnap délelőtt nem leszek gépközelbe ezért előre beírok egy tippet amit elég erősnek vélek:

ATP Bécs 14:00

Carreno Busta Pablo - Kukushkin Mikhail
    Tip: Carreno Busta 1.48

Busta kiváló formának örvend,ma verte azt a Shapovalovot aki tornát nyert Stockholmban a múlt héten. Most jön neki a nem túl fiatal Kukushin,aki ugyan verte Coricot ma de Busta formája sokkal de sokkal jobb Coricénál. Nem kellene h probléma legyen a spanyol fiúnak Kukushin.
    Gond nélkül jött a tipp! jalo Köszönöm szépen!
    jalo14 likes this.

Mai tenisz 5let:

Damir Dzumhur-Andujar Pablo

Dzumhur nyer és 29,5 játék alatt

1,45

Itt leginkább Andujar pocsék formája miatt megyek ebbe a meccsbe. Októberben még nem nyert meccset a spanyol. A bosnyák fiú olyan meccseken kapott ki ahol ki lehet-Bécsben Dimitrov állta útját,mig Moszkvában Mannarino. Andujar hozzájuk képest csemege lehet neki. Nálam ez sima Dzumhur csak kicsit dobni akartam a szorzón ezért kombináltam még a játékok számával. GL.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.27 09:01

Ma focidömping..ez alkalomból menjen pár okosság:

Manchester City-Aston Villa
    Aston Villa +3,75 1,52

Nem kap ki 5 góllal a Villa.

Lecce-Juventus
    Juve 1,46

Pihen CR ma, ha nyögve is de elhozzák a zebrák a három pontot.

Inter-Parma
    Inter győz és 4,5 gól alatt 1,67

A Conte faktor most már érződik az Inter játékán+ a Parma 2 legjobb góllövője sérült.

Atletico Madrid-Atletic Bilbao
    over 1,75 1,80

Nyilván két underes csapat,Joao Felix is sérült de azért mégiscsak vannak ott olyan emberek akik megrúgják a hőn áhitott két gólt.

Pohronie-DAC
    DAC 1,50

Kiesőjelölt vs. DAC. Ugye felvidéki magyarként mi mást tehetnék?
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.27 09:02
    dvsc59, Franz51 and bjani55 like this.

Kis értékelés:

Saját tenisz ötletek továbbra is jó százalékban jönnek,Dzumhur most is hozta szépen a profitot- egy nagyon sima 6:3,6:0.

Foci

Na itt azért voltak olyan dolgok amit nem értek,vagyis az h a Juve leadott két pontot még nem is annyira lep meg de h az Inter mit csinált otthon azt nem igazán értem és nem is tudom valahogy elfogadni-a két legjobb góllövőjét nélkülöző Parma ver nekik kettőt hazai pályán....... De hát a Seria A soha nem volt a kedvencem és ez nem tegnap változott meg.
    Aston Villától ezt vártam,hozták is. Atleti meccsen jött a két gólt és a DAC a magyar fiúk vezérletével simán hozta a zöldet.

Foci tippek nem lesznek túl erőltetve nálam de bele kóstoltam kicsit a fontosabb ligákba. . Szép vasárnapot mindenkinek.
    Tibbs likes this.

Holnapra egy érdekes tenisz mérkőzés:

ATP-Eckenthal 10:00 2019.10.28

Van De Zandschulp Botic - Simon Tobias
    T.Simon 2.46

Szóval a holland Botic ma döntőt játszik Hamburgban Zapata Miralles ellen. Fontos meccs,ott kell lennie fejben egy hosszú hét után ahol minden nap játszott. Erre fel másnap délelőtt,a mai döntő másnapján majd elindul a német Eckentalban a hazai Simon ellen. Igen,alapesetben azt mondanám h Botic nyer de igy ezt a szorzót meg kell próbálni a kifacsart Botic ellen.

Teniszguruk???
    bjani55 likes this.

Senior Member
    Holnapra egy érdekes tenisz mérkőzés:

ATP-Eckenthal 10:00 2019.10.28

Van De Zandschulp Botic - Simon Tobias
    T.Simon 2.46

Szóval a holland Botic ma döntőt játszik Hamburgban Zapata Miralles ellen. Fontos meccs,ott kell lennie fejben egy hosszú hét után ahol minden nap játszott. Erre fel másnap délelőtt,a mai döntő másnapján majd elindul a német Eckentalban a hazai Simon ellen. Igen,alapesetben azt mondanám h Botic nyer de igy ezt a szorzót meg kell próbálni a kifacsart Botic ellen.

Teniszguruk???
    Lehet,hogy nem hétfőre teszik majd ezt a meccset.
    A holland amúgy nem utazik sokat,Hamburg-Bajororszag táv,cirka 5-600km.
    Azt néztem,Tobias Simon Dohaban versenyzett a héten,elődöntőig ment,tegnap végzett.
    Olyan sokat nem pihenhet ö sem.
    Az viszont lazán van egy 4-5ezer km,5-6óras út.

Ma nagyüzem van Párizsban és van egy tipp amit nem tudok csak úgy ott hagyni:

ATP Parizs

Norrie Cameron - Raonic Milos

Norrie nyert szettjei +0,5

1.55

Rao kicsit offon van mostanában,Norrie elcsíphet egy szettet.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.28 19:08

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •