Oldal: 30 / 34 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (334) összesen
Like Tree168Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Holnapi tenisz tipp:

ATP Antwerp

Barrere Gregoire - Struff Jan Lennard
    Barrere szettet nyer 1.46

Én maradok a belga(aki amúgy francia. )srácnál,Barrere ma nagyon simán hozta a Lorenzi elleni meccset. Most a német Struff jön vele szembe. Nem nagyon értem h miért ennyire dog Barrere. Struff az US Open óta játszott 3 meccset,mindhármat bukta. Teljesen formán kívül van a német srác. Viszont Gregoire egyre jobb. Én biztosnágiban húzom h nyer egy szettet de azon se lepődnék meg ha behúzná a meccset is.

Köszönöm srácok,mostanában elég jól jönnek a megérzéseim....remélhetőleg továbbra is zöldül a napló.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.16 21:31
    Zozinho19 likes this.

Bocsi srácok,ez nagyon mellément. Nem vártan simán kikapott Barrere. Nem tudom mi lehetett vele h csak 3 játékot nyert a formán kívüli Struff ellen. Menni kell tovább és bízom benne h vissza térünk a zöld útra.

Holnapi tenisz okosság:

ATP Antwerp

Humbert Ugo - Goffin David
    Tip: Goffin és játékok száma -30.5 1.54

Nálam ez elég erős tipp. Goffin hazai pályán. Humbert ilyen szinten nem lehet ellenfél neki. Mostanában amúgy is jó formának örvend David,ha megverik akkor olyan emberek verik meg Fed vagy Djoko. Hozzájuk képest egy Humbert teljesen más kávéház. Nyerni fog a belga fiú.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.18 08:47

Na itt akkor most álljunk meg egy szóra.

A sportfogadó ember kedve is elmegy az ilyen idiótáktól(bundás senkiházik?),akik eléggé komoly mérkőzéseken eléggé komolytalan produkciókat adnak elő. Le kell h szögezzem h nem láttam a Goffin meccset,szóval nem tudom h volt e sérülés a belga fiúnál de ha nem akkor ez egy elég érdekes tenisz mérkőzés lehetett. Fogott 4 játékot a belga. Érthetetlen vagy csak nem tudtam egy belső infót.

Mondjuk Fognini stockholmi blamája is megér egy misét. Bár ő róla azért tudjuk h mennyire hangulat ember na de akkor is beszopni egy 1:6,1:6-ot egy Tipsarevictől. Na mindegy. Ezek benne vannak sajnos. Mondjuk meghallgatnék egy véleményt mondjuk Cesc kollégától ebben a témában.

Nincs mit tenni,tovább megyünk,nemsokára jelentkezem tippel. Peace.
    Franz51, bjani55 and dvsc59 like this.

Most hozok egy lopott tippet ha már az enyémek mostanában nem sülnek el jól:

ITF Olomouc (holnap 12:00)

Ejupovic Elmar - Staněk Robin
    Tip: Ejupovic 1.65

9/10
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.20 09:37

Egy lélegzetvételnyi szünet után itt vagyok újra saját okossággal:

ATP Hamburg 14:40

Mager Gianluca - Choinski
    Tip: Mager +2.5 game 1.4

Mager múlt héten Svédben vitézkedett, csak Busta ejtette ki a nyolcaddöntőben. Choinski nem játszik olyan rossz formában,hisz nyert egy tornát Németben a múlt héten,de ott nem voltak Mager kaliberű ellenfelek. Most ez egy jóval nehezebb meccs lesz Choinskinek. Nem hiszem h nyerni tudna,szerintem szorosan nyer majd Mager de biztosítok egy játék hendivel.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.22 19:04

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na itt akkor most álljunk meg egy szóra.

A sportfogadó ember kedve is elmegy az ilyen idiótáktól(bundás senkiházik?),akik eléggé komoly mérkőzéseken eléggé komolytalan produkciókat adnak elő. Le kell h szögezzem h nem láttam a Goffin meccset,szóval nem tudom h volt e sérülés a belga fiúnál de ha nem akkor ez egy elég érdekes tenisz mérkőzés lehetett. Fogott 4 játékot a belga. Érthetetlen vagy csak nem tudtam egy belső infót.

Mondjuk Fognini stockholmi blamája is megér egy misét. Bár ő róla azért tudjuk h mennyire hangulat ember na de akkor is beszopni egy 1:6,1:6-ot egy Tipsarevictől. Na mindegy. Ezek benne vannak sajnos. Mondjuk meghallgatnék egy véleményt mondjuk Cesc kollégától ebben a témában.

Nincs mit tenni,tovább megyünk,nemsokára jelentkezem tippel. Peace.
    Goffin szerintem simán rossz napot fogott ki, Fognininél pedig előfordul, hogy szimplán nincs kedve játszani...

Amúgy ezeken a szezon végi fedett pályás tornákon igencsak furcsa eredmények szoktak születni. Brutál hosszú egy ilyen szezon, a US Open után már igencsak gondok szoktak lenni a motivációval is, meg alapból mentálisan is elfáradnak.

Fogadás szempontjából ez az időszak a legnehezebb és legtrükkösebb.
    dvsc59, jalo14 and bjani55 like this.

Köszi Cesc a reagálást..akkor most már én sem teszek olyan téteket ezekre a tenisz tornákra de azért folytatom tovább mig nem jön a síugró szezon.
    Lássuk is mára mit okoskodtam ki:

ATP-Basel 14:30

Djere Laslo - Krajinovič Filip
    Tip: Djere pontja az 1. szettben -5.5
    1.43

Djere az US Open óta nem játszott,nincs játékban, fel kell vennie a ritmust. Nem lesz könnyű az első meccse mert a nagyon jó formában lévő honfitársával találkozik ma .Krajinovic formája kiváló,döntőzött Stockholmban. Nem hiszem h az első szettben tudja majd vele tartani a lépést Djere. Nem szerez 6 pontot az első szettben.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.23 16:33
    bjani55 likes this.

Örülök amikor ilyen szépen jön egy elemzés...Egyetlen egy játékot tudott hozni Djere az első szettben.

Éjjelre van egy tenisz tipp ami nem hagy nyugodni :

ATP Lima 02:00

Varillas Juan Pablo - Clezar Guilherme
    Tip: Varillas 1.54

A perui salakról egy érdekes kis csörte. A hazai Varillas bomba formában van,meg is nyerte a múlt heti Santo Domingo-i tornát. Ugyanezen a tornán jelen volt Clezar is, ő is eljutott egy darabig de jött az olasz Coria és kiejtette. Coria végül a döntőig jutott és ott egy bizonyos Varillasszal találkozott,aki jól el is verte. Hazai pálya,jobb forma. Nálam ez perui win.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.24 14:37
    Franz51 likes this.

Holnap délelőtt nem leszek gépközelbe ezért előre beírok egy tippet amit elég erősnek vélek:

ATP Bécs 14:00

Carreno Busta Pablo - Kukushkin Mikhail
    Tip: Carreno Busta 1.48

Busta kiváló formának örvend,ma verte azt a Shapovalovot aki tornát nyert Stockholmban a múlt héten. Most jön neki a nem túl fiatal Kukushin,aki ugyan verte Coricot ma de Busta formája sokkal de sokkal jobb Coricénál. Nem kellene h probléma legyen a spanyol fiúnak Kukushin.
    dvsc59, Franz51 and bjani55 like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •