Oldal: 29 / 30 ElsőElső ... 1927282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (295) összesen
Like Tree131Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    Holnapi tenisz 5letem:

ATP Shanghai

Tiafoe-Shapovalov
    Shapo 1,5

Tiafoe az US Open óta egyetlen meccset játszott,Zverev ellen. 6:3,6:2. Nem volt benne sok kraft. Shapovalov Csengtuban és Tokyoban is ment pár kört. Játékban van,Tiafoe nincs. Én megpróbálkozom egy kanadia winnel.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.07 12:33

Holnap reggelre kinéztem egy teniszt:

Pouille-Isner
    Isner 1,56

A francia Pouille kis hiján kiesett ma egy mondhatni no name kínaival szemben,most pedig a nagy ász mester jön majd neki szembe. Isner viszonylag simán,kissé meglepően de két játszmában térdre kényszerítette az auszi De Minaurt, ami azért már jelent vmit. John szerintem a francia fiút is elkaphatja kettőben,de ha háromban kapja el nekem az is jó.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.09 17:51
    dvsc59 and zizzenet like this.

Holnapi szokás szerinti Shanghai tipp:

Fognini Fabio - Khachanov Karen
    Khachanov
    1.52

Fognini majdnem kiesett Murray ellen az előző körben,az ellen a Murray ellen akitől szerintem az orosz fiú sokkal de sokkal jobb formában van,Karen könnyedén verte Fritzet az előző körben. Érdekesség h négy napja találkoztak egymással a pekingi tornán ahol három szettben Khachanov nyert. Hiszem h most is az ő győzelmével ér véget újabb párharcuk.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.10 09:52

Sajnos Karen nem hozta az elvártat,igy a szép zöld sorozatom szépen meg is szakadt.

Megyünk viszont tovább. Ma EB selejtezők és a mi fiaink is pályára lépnek. Sajnos nem sok sansszal.

Horvátország-Magyarország

Horvátország -0,75 1,5
    Horvátország -1,25 1,94

Nem látom reálisan h hogyan is hozhatnánk el az egy pontot Dalmáciából. A horvátok pedig most bebiztosithatják a kijutást és meg is fogját ezt tenni a sérülésektől,eltiltásoktól tizedelt Magyar csapatot.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.11 13:22
    Franz51 and Tibbs like this.

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos Karen nem hozta az elvártat,igy a szép zöld sorozatom szépen meg is szakadt.

Megyünk viszont tovább. Ma EB selejtezők és a mi fiaink is pályára lépnek. Sajnos nem sok sansszal.

Horvátország-Magyarország

Horvátország -0,75 1,5
    Horvátország -1,25 1,94

Nem látom reálisan h hogyan is hozhatnánk el az egy pontot Dalmáciából. A horvátok pedig most bebiztosithatják a kijutást és meg is fogját ezt tenni a sérülésektől,eltiltásoktól tizedelt Magyar csapatot.
    Hello,
    jól láttad, hitehagyott csapat, megköszönhetjük a horvátoknak, hogy csak hármat rugtak...

Tetszik ez az egy esemény több opció játék, látom gyakran be is jön. Gratula!

Köszi Franz!

Ugye arany szabály h sportfogadásban nincs szimpátia,érzelem bizonyos csapatok,emberek felé. A fogadás kőkemény profit orientált dolog.
    Nagyon sokszor úgy nyertem pénzt az elmúlt években h a kedvenc csapatom ellen fogadtam. Ugye mindenki tudja,ismeri a Manchester United mély repülését az elmúlt években. Kedvenc csapatom,több mint 20 éve. De úgy Van Gaal óta pakolok ellenük. Miért is? Mert egy adott csapatnak szurkolni az azt is jelenti h azt a csapatot sokkal jobban ismerem mint az átlag csapatokat. Utána olvasok a kedvenc klubommal kapcsolatos híreknek,egyszóval sokkal több infóm van róluk mint bármely más csapatról. Ezt ki kell használni.
    Évek óta ki is használom,attól függetlenül h milyen szinten veszi el a kedvem az h a csapatom a táblázat második felében kullog.

A tegnapi meccshez visszatérve: ki lehet kapni a Horvát csapattól,mert egy sokkal jobb képeségű gárda mint mi----de nem így. Nem akarok többet írni róla,hisz láttátok. Magyar vagyok,szurkoltam is nekik de az első gól után egy dolgot tudtam: h a fogadásaim zöldek lesznek. De az egy fogadás,független mindentől.Mindegy, javítani kell és hinni. Mi mást is tehetnénk.
    Franz51 and Tibbs like this.

Ma tenisszel jövök:

ATP Stockholm

Robredo Tommy - Otte Oscar
    Tip: Otte 1.43

Robredo,a rutinos-már már öregnek nevezhető-spanyol eddig kedvenc borításán,salakon pattogtatott,most jön át kemény pályára. Ez nem lesz könnyű átállás neki. Otte már keményen nyomott le pár szettet,ő már bemelegedett. Nem kellene h gondot okozzon a német fiúnak a spanyol salakos veterán.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.13 18:55
    Franz51 and bjani55 like this.

Mai adag:

ATP Antwerp

Barrere Gregoire - Lorenzi Paolo
    Tip: G.Barrere és játékok száma under 29.5
    1.41

Adott egy olasz veterán,Lorenzi aki már tegnap majdnem kiesett egy világranglista 735.-től. Most jön vele szembe egy fiatal belga aki ereje teljében van és jól is pattogtat kemény pályán. Plusz: Barrere tegnap nem volt egy egész órát pályán viszont a 37 éves olasz 2 őra 15 percig gyűrte a testét. Nincs mese itt Barrere győzelem lesz,remélhetőleg nem túl sok játékkal fűszerezve.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.10.14 20:10

Member
    Grat.!
    1-el több követőd van.
    jalo14 likes this.

Senior Member bjani55 avatara
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai adag:

ATP Antwerp

Barrere Gregoire - Lorenzi Paolo
    Tip: G.Barrere és játékok száma under 29.5
    1.41

Adott egy olasz veterán,Lorenzi aki már tegnap majdnem kiesett egy világranglista 735.-től. Most jön vele szembe egy fiatal belga aki ereje teljében van és jól is pattogtat kemény pályán. Plusz: Barrere tegnap nem volt egy egész órát pályán viszont a 37 éves olasz 2 őra 15 percig gyűrte a testét. Nincs mese itt Barrere győzelem lesz,remélhetőleg nem túl sok játékkal fűszerezve.
    Szia jalo! Nagyon szépen jött a tippajánlásod! Gratulálok csak így tovább!
    jalo14 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •