Oldal: 2 / 30 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (295) összesen
Like Tree131Likes

Téma: Licipityu tippek

Senior Member jalo14 avatara
    +1 tipp:

Legjobb német versenyző Leyhe 2,15

Ilyen szorzóért tenni kelll.

Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.12.01 17:29

Junior Member
    Szia! ezeket a tippeket melyik irodánál teszed? Csak azért kérdem mert bet365-ön én csak teljesen más párosításokat találtam! Pl bet-en ez van a Leyhe-re: Stephan Leyhe- Robert Johansson

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 tipp:

Legjobb német versenyző Leyhe 2,15

Ilyen szorzóért tenni kelll.
    Leyhe top 6-ban 2.25-ért látsz fantáziát?

Szia Puma! Én szlovák irodáknál teszem ezeket a tippeket. Tipsport és Ifortuna. A Leyhe-Johansson párosítás pont h nehéz,mert a norvég srácban azért rendesen van potenciál,ezt a párosítást hanyagolnám.

Cesc,kis téttel próbálhatod de csakis kicsivel. Ott lesz valahol,pont a határon de ez lehet 4. hely is de akár 6-9 is. Az biztos h stabil,összeszedett a német, az első tíz garantált nála de arra pocsék a szorzó. GL.
    Cesc18 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Cesc,kis téttel próbálhatod de csakis kicsivel. Ott lesz valahol,pont a határon de ez lehet 4. hely is de akár 6-9 is. Az biztos h stabil,összeszedett a német, az első tíz garantált nála de arra pocsék a szorzó. GL.
    Értem, köszi. 2.00-es odds alatt nem rizikóznék vele, 2.25-ért viszont megjátszom.
    jalo14 likes this.

Közvetlen verseny előtti tipp:

R.Kobayashi-Stoch 2 2,3
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.12.01 17:28

Gratula Cesc! Meglett Leyhének a 4. hely.

Ma újabb állomásához érkezett a síugró Világkupa, az oroszországi Nizny Tagil ad otthont a hétvégén a repülő srácoknak. Tegnap volt egy kvali,amit fogadásilag kihagytam és csak nézőként követtem. A lengyel Zyla nyerte a kvalit,a nagyon nagy formában lévő kis japcsi Ryoyu lett a második és némi meglepetésre a norvég Forfang lett a harmadik. Ma délután jön az első egyéni verseny,lássuk is a tippeket:

Nizny Tagil HS134

Polasek-Kozisek 1 1,33
    Kot-Hula 1 1,58

Kubacki-Aalto 2 2,08
    Leyhe-Geiger 1 1,45!!!
    Zyla-Geiger 1 1,35
    Stoch-Wellinger 1 1,38
    Zyla-D. Prevc 1 1,62!!

A Leyhe-Geiger szorzójára hívnám fel a figyelmet,nagy tétes. Sokkal stabilabb volt tegnap Leyhe-value. Másodszorra pedig a Zyla-Domen H2H fogadás nagyon szép szorzón van,elvileg simán jönnie kell.
    Tegnap elég szép szembe szél befújt a srácoknak,bár nagyon változó volt az erőssége de aki jó formában volt/van az ki is használta a szelet.

Délután négytől ugráááás.. Zöldüljünk.

Mai napi értékelő:

Egészébe véve pozitív lett ez a mai nap és fogtam nagyon szép szorzókat.

KO:
    -Stoch elrontotta az első ugrását így hiába a második jó ugrás már nem volt esélye megelőzni a kis Kobayashit.
    -Kozisek úgy ugrott egy 122,5-et elsőre h annak semmilyen előjele nem volt és persze Polasek rontotta az ugrását. Kot betlizett,őt hanyagolni kell a szezon további részében.

OK:
    -Zyla kis híján megnyerte a mai napot,két tizeddel kapott ki Forfangtól. Nagyon jó formába van,természetesen mindkét vele kapcsolatos tipp tükörsimán jött. Domen elleni 1,62 kifejezetten szívmelengető érzés.
    -Stoch ugye rontott de azért Andy Wellingert megelőzte
    -a finnek fiatal reménysége pedig hozta a szép 2,08-as szorzót..Kubacki nincs igazán nagy formában ezen a hétvégén
    -Leyhe, a legjobb német lett- a szorzó 2,15 volt erre. Mondhatni ajándék a Fortunától.. Köszönjük is szépen neki.Majdnem 20 ponttal előzte meg a második legjobb németet,Geiger. Meg is csípte a 4. helyet..... Cesc,remélem rakta Leyhét 1-6 ba.

Holnap újra egyéni verseny,sajnos melóban követhetem csak az eseményeket de remélhetőleg holnap is kizöldítjük a naplót.
    hhhgoku likes this.

Jó reggelt a korán ébredőknek!

Ma ugye második egyéni verseny a nagy ruszki honban. Tippek:

Legjobb német Leyhe 1,45
    Legjobb norvég Forfang 1,65
    Zyla 1-4 1,40

Wellinger-Eisenbichler 1 1,65
    Forfang 1-3 1,90

Indoklás:
    -Leyhe egyértelműen a legjobb formában lévő német,a szorzó a tegnapihoz képest jócskán gyengébb de ennek ma is simán sülnie kell. Köszönjük,viszük.
    -Na most itt van ez a norvég gyerek, a Forfang. Olyan mintha ez a sánc neki lett volna kitalálva. Sáncrekordot ő tartja még 2017-ből,tegnap ő nyert. Úgy gondolom h ő lesz ma a legjobb norvég és mindenképp első háromba várom őt- apropó,bet365 szorzója a dobogójáért 2,37!. Még ütősebb.
    -A lengyel Zylának tegnap majdnem megvolt,két tizeddel maradt el Forfangtól. Jó forma,stabil, négyben lesz.
    -Német párharc Wellinger javára. Eisenbichler az egyik legkiegyensúlyozatlanabb ugró a mezőnybe. Nem tud két jó egymás követő ugrást megcsinálni. Tegnap be se jutott a második körbe annak ellenére h ő nyerte a próbaugrást közvetlen a verseny előtt. Wellinger előzi ma is őt.

Egyenlőre ennyi, ha még vmi megtetszik jelentkezem. Délután négytől ugrás,sok zöldet.
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2018.12.02 20:58
    Cesc18 likes this.

Oldal: 2 / 30 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •