Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Ki, ha nem én

Junior Member
    Ma lesz tipped?
    aAa likes this.

aAa
    aAa nem elérhető
    Junior Member aAa avatara
    Idézet Jager eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma lesz tipped?
    Szia!
    Ma nem találtam semmi megjátszhatót. Cilicen gondolkodtam sokáig de hálisten nem lett belőle semmi mert idegesítő lett volna ahogy megverte magát.

aAa
    aAa nem elérhető
    4. tipp:

BOCHUM - DARMSTADT

Végül addig kutakodtam míg csak lett egy tipp amin megakadt a szemem.
    Bundesliga 2-es alsóházi rangadó. Egyik gárda sem brillírozik a mostani szerep osztásban, így teljesen 3 esélyes a meccs. Hamar túl is léptem rajta mint végkimenetel megjátszása, ha muszáj tippelni akkor inkább hazai, de ezt mellőzöm ma. A góloknál azonban találtam egy jó értékben lévő tippet. Mind a 3 végkimenetel több alkalommal előfordult mindkét csapatnál, ami mutatja egyáltalán nem kiegyensúlyozottak. Emellett sok gólt lőnek de sokat is kapnak. Bőven 1-es átlag felett van a góllövés de a kapott gólok is általában megvannak meccsenként. Az élmezőnyhöz sincs nagy lemaradás, egy győzelemmel az 5-6. helyek egyike elérhető ami a múltat figyelembe véve a mostanihoz képest remek eredmény lenne a csapatoknak. Közel a 3 gólos overhez a lejátszott meccseken, így abban is lehet lehetőséget találni, de az előbbire szavazok, a játék ingadozás miatt. Tippem: 2-1

BTS 1,72
    3*1000 Ft=3 egység
    Várható: 5160 Ft
    Kezdés: 20.30
    nemhiszemel likes this.

Senior Member whited avatara
    Szia!
    Üdv a topikot vezetők klubjában, sok sikert és nyerő szelvényt !
    aAa likes this.

aAa
    aAa nem elérhető
    Idézet aAa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4. tipp:

BOCHUM - DARMSTADT

Végül addig kutakodtam míg csak lett egy tipp amin megakadt a szemem.
    Bundesliga 2-es alsóházi rangadó. Egyik gárda sem brillírozik a mostani szerep osztásban, így teljesen 3 esélyes a meccs. Hamar túl is léptem rajta mint végkimenetel megjátszása, ha muszáj tippelni akkor inkább hazai, de ezt mellőzöm ma. A góloknál azonban találtam egy jó értékben lévő tippet. Mind a 3 végkimenetel több alkalommal előfordult mindkét csapatnál, ami mutatja egyáltalán nem kiegyensúlyozottak. Emellett sok gólt lőnek de sokat is kapnak. Bőven 1-es átlag felett van a góllövés de a kapott gólok is általában megvannak meccsenként. Az élmezőnyhöz sincs nagy lemaradás, egy győzelemmel az 5-6. helyek egyike elérhető ami a múltat figyelembe véve a mostanihoz képest remek eredmény lenne a csapatoknak. Közel a 3 gólos overhez a lejátszott meccseken, így abban is lehet lehetőséget találni, de az előbbire szavazok, a játék ingadozás miatt. Tippem: 2-1

BTS 1,72
    3*1000 Ft=3 egység
    Várható: 5160 Ft
    Kezdés: 20.30
    Addig erőltettem amíg nem találtam valami tippet, ilyet nem szabad. Ígérem több ilyen jellegű hiba nem lesz.

Végeredmény: 1-0 Vesztes

9680-3000=6680 Ft

aAa
    aAa nem elérhető
    Idézet whited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Üdv a topikot vezetők klubjában, sok sikert és nyerő szelvényt !
    Köszönöm, viszont kívánom!

Senior Member
    Nem értem miért tűnik el állandóan mindenki, aki jól kezd, aztán befigyel egy kis bukó. aAa, Alitta, RA7.....

aAa
    aAa nem elérhető
    5. tipp:

ANGLIA - HORVÁTORSZÁG

A VB elődöntő visszavágója. Akkor egy kiélezett drámai meccsen nyertek a szomszédok. A 4es döntőbe jutás és a kiesés elkerülése a cél. Izgalom lesz bőven. Első meccsen gólnélküli x lett. Fiatal remek csapat van terítéken az angoloknál, kíváncsian várom ebből eltudnak e érni már valamit. A horvátok borzalmasan kezdték a sorozatot majd legutóbb a végén visszjött a remény egy spanyol hiba révén. Rakitic kidőlt, több kulcsember visszavonult az ezüst érmes csapatból. A vendégeknek csak a győzelem jelent bentmaradást de egyben döntőt is. Óvatos játék lesz, a végén kinyiló felekkel, a tét rányomja majd a bélyegét és ismét pontoszkodás lesz.

Döntetlen 4,00
    3*1000 Ft= 3 egység
    Várható: 12000 Ft
    Kezdés: 15.00

gmesko75 elnézésedet kérem egész hétem bevolt táblázva így semmi nem jutott időm de annyit elárulhatok ránézésre nézelődtem és mindenki jól járt hogy nem jutottam el a lottozoba

aAa
    aAa nem elérhető
    A vége nagyon balszerencsésre sikerült így vesztes a tipp.
    Egyenleg: +3680 Ft

Németország - Hollandia

A németeknek édes mindegy, kiestek, Löwnek mennie kell ha megakarnak újjulni. Az oranje ismét a nagyok közé emelkedik? Vagy már emelkedett. Szenzációs játékkal verték el a világbajnokot ill előtte a mai ellenfelet. Tele fiatal reménységgel. Ma elkalapálják a fáradt svábokat.

Hollandia nyer 4.00 odds 4000 Ftal

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •