Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Roleey blogja

Member

Roleey blogja

A mai nap folyamán a juniorok közé kerültem a logibeten, ezért úgy határoztam, hogy csinálok egy blogot itt a forumon, ahol az előző napok tippjeiről írok majd rövidebb értékeléseket, így talán még hitelesebbek lehetnek a tippek. Elsősorban tenisszel és amerikai kosárlabdával foglalkozom. A tenisz az idei év végéig biztosan periférián marad már, egyrészt fogadhatóság szempontjából nehéznek érzem a hátralévő tornákat, másrészt az NBA minden szabadidőmet elveszi. Persze szoktam néha focival is foglalkozni, de az mostanában nagyon nem ment, így parkolópályára tettem. (28 tipp, 42.86%os találati aránnyal, elég siralmas, bár biztos vagyok benne, hogy ezt is tudnám plusszolni de jóval kevésbé, mint a másik két említett sportágat, így ezt most hagyom).
    A teniszt jól ment, 129 tippel 69 egységet plusszoltam 9.82%os ROI mellett, 54,26%os találati aránnyal. Januártól megint több időt fogok neki szentelni, de egyelőre még képlékeny, hogy milyen lesz a kínálat, mert év elejétől átalakul majd sok minden, az ITF meccsek miatt, ahol sikerült szép eredményeket elérnem.
    Nagy örömömre nemrég elindult az NBA, amit azóta vártam, mióta vége lett. Még nagyon idény eleje van, ezért óvatosan kezelem a téteket, de egyelőre olyan jól megy, hogy attól kell tartanom, hogy ez nem is lesz tartható… 78 tipp, 96.24 egység profit, 26.96%os ROI és 64.1%os találati arány (ha jól emlékszem 1db tipp volt még korábban európai kosárra). Az alapszakasz legvégéig tervezem a tippelést (a PO már nagyon más tészta, ott 3-4 lesz max), kb 500-600 tipp között van a terv és arra vállalkozom, hogy 60%os találati arányt érjek el, kb 2es átlagoddson és 400-500 egységet húzzak be április közepéig. Legtöbbször hendis vagy under/over fogadásokat szoktam csinálni, de akadnak speciálisok is játékosok triplaszámaira, blokkjaira, labdalopásaira is. Természetesen tudom, hogy a 78 az még nem nevezhető reprezentatívnak, max jelzésértékűnek, de úgy érzem, hogy ha leírom a terveket, akkor jóval hitelesebb lesz majd a későbbiekben, ha meg is tudom valósítani
    Lewis Deyong likes this.

Member
    Kezdjük is a tegnapi nappal:
    OKC -4es hendi, kicsit szűkösebb lett, mint terveztem, de Westbrook a 3. negyedben kidőlt, így ennek a különbségnek is örülni kellett (6 lett közte). Aztán ugyanezen a meccsen volt, hogy Davis 27 pont alatt marad (6egységes) , tudtam, hogy sérülten vállalja a játékot, nagyon nem is kellett izgulni, 20 pontot dobott 35%os mezőnymutatóval. Az utolsó tippem a Raptors győzelme volt, amin izgulni sem kellett, a 2. és 3. negyedben leradírozták őket a parkettről.

Hajnalban négy meccs lesz, három tippet már tettem is ki, könnyen lehet, hogy jön még hozzá az esti órákban.

Senior Member
    Szép eredmények!
    A Davis tippről sajnos lemaradtam este.
    Jó ötlet a fórum nyitása.

Member
    Doncicnak kutya baja sem volt, a Mavs szettriplazta az ellenfelet, az elso felidoben majdnem 60%kal dobtak kintrol, ha egy csapat igy dob kintrol sokat nem lehet tenni ellenuk... bar lefogadom, hogy holnap ejjel 35% alatt lesznek...
    A Nets 22vel verte a Sunst, ez sima volt.
    Middleton mar az elso felidoben bevert ket triplat, aztan kettot kihagyott, de a 3. negyedben hozta az overt.
    Igy sajna csak 4/2, es kemeny +0,05 profitot tudtunk realizalni.
    Holnap hajnalban 10 meccs lesz, 5 tippet jo lenne osszerakni...

Senior Member
    No para!

Member
    Tegnap 6 tipp volt 3 jott, +5.54 egyseg profitot realizahattunk. Megsem vagyok elegedett. Bejott az extra tipp, az MU gyozelem 6.72 szorzon, 20% eselyt adtam nekik, bevallaltam brahibol, bejott, ennyi. Az NBA miatt viszont nagyon bosszus vagyok. Ami jott az a Lakers meccsre az under (6 egyseggel) es a Detroit -2es hendi. A Raptors over miatt nagyon bosszus voltam, mert annak jonnie kellett volna, 8 pontot vertem a bukikra, az egesz meccsen a line felett voltunk de a vegere kifulladt a dolog. Volt egy McGee steals+blocks 2.5 over, erre semmi esely nem volt most. Aztan a Spurs plusszos hendivel sem jott, a vilag szegyene volt a mai produkcio, 29%kal dobtak a duplakat...
    A nap folyaman jobban vegiggondolom a napok esemenyeit, aztan hozok majd kb. 2 db tippet, hatha kevesebb tippel jobban fog menni.

Member
    Olyannyira sikerult visszafognom magam, hogy 2 teniszmeccsre 2, es 3 NBA meccsre 4 tippet tettem ki... 6/4gyel mar nagyon boldog lennek

Senior Member
    Hova tetted ki tippet?

Member
    Ez egy ilyen wtf?? nap volt. Hardenek kikaptak majdnem 20szal az OKCtol, akik tegnap is jatszottak es Westbrook sem jatszott... a Warriors hazai palyan 23mal... persze ki lehet kapni egy Buckstol vagy OKCtol, de igy? a Celtics hendi is elment a ligatokutolso Suns ellen, nyertek de egy jo nagy verest erdemeltek volna igazabol... volt ket tenisz is, a Fritz over 90% hogy jott volna ha az 5 szettladat meg tudja csinalni az elso szettben... nem tudta... Hurkacz plusszos hendi meg egy sz*r tipp volt... ha szamokban kene kifejeznem ezen esemenyek egyuttes bekovetkezesi valoszinuseget, szerintem 1% alatt van valahol... ez van, bar a honap meg mindig pluszban van egyelore.
    A mai terv: elemzek es elemzek, osszeirok 6-8 tippet es az altalam 3 legerosebbnek velttel vagunk majd neki a napnak.

Member
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hova tetted ki tippet?
    Logibeten vannak a tippjeim, bar most jobb is, hogy nem lattad oket

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •