Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (74) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Roleey blogja

Senior Member
    Nagyon el vagyok havazva, el is csúsztam idővel, nem tudom decemberben mennyi lehetőségem lesz a tippek utólagos kiértékelésére, de ezt legalább annyira fontosnak érzem, mint a pre match elemzéseket, ezért igyekszem majd.

Múlt éjjel nagyon gyászos lett az NBA-ben, de nem nagyon értem az okát, hogy miért, talán a tétkezelést lehetett volna másként csinálni, de nem látom a kudarc okát, ami elég nagy gond.

Mindegyik tipp 5/10es volt:

Celtics- Cavs, Irving under 24.5 Points, 1.7, mostanában nincs formában, 4 fajta teóriát vázoltam fel, amiből 3at véltem nyerőnek. Igazából az egyik nyerő teoriba bejött, de mégis vesztes lett a tipp, mert 29 pontot dobott, 27 perc alatt, 73%os mezőnymutatóval, wtf?? kategória… Vesztes

76ers- Wizards, Embiid (Pts+Rebs+Asts) over 46.5, 1.86, annyira elverték Wallékat, hogy 22 percet játszott. Howard nem volt a Washingonnál, így gondoltam azt csinál a pályán, amit akar, de ilyen kevés perccel nem lehet ezt a számot hozni. Az első gondoltam volt itt a jó, mert a pattanókat akartam overre húzni… ez van, Vesztes

Heat- Pelicans, -3 Pelicans, 1.91, itt visszaadhatott volna az élet a múlthavi néhány ilyenből, amikor vezettünk 15-20szal, de végül kikaptunk. Kb. 30cal ment már a Heat, de visszajöttünk a meccsbe a végére, mégsem tudtunk nyerni. Vesztes

Lakers- Mavs, +4 Mavs, 1.93. Jamesék back to back játszottak, gondoltam fáradtak lesznek, a Dallas nagy önbizalommal nyomja mostanság. Jól is kezdtünk, mentük 15tel rögtön az elején, LeBron kiült, mert fault gondjai lettek. Aztán valami történt, Doncic olyan téglákat hajigált kintről, hogy „öröm” volt nézni… Vesztes

Spurs- Rockets, +1 Rockets, 1.9. Kb. 5 tizedet vertünk a záróoddsra… Sokat agyaltam a 10/10en vagy a nagyobb minuszos hendin, de nem mertem bevállalni, pedig nagyon éreztem, hogy ez meg lesz, CP3 és Green is visszatért, olyan töltést adott a Rocketsnak, hogy Popéknak semmi esélyünk nem volt… ez van, de legalább… Nyertes

Suns- Magic, Magic win, 1.95, ez sem volt számomra kérdés, hogy ki az esélyes, csak azért nem mertem nagyobb téttel, mert idegenbeli túra 5. meccse volt. Sima lett a vége, a jobb képességek döntöttek. Nyertes

Aztán délután fellőttem egy bet buildert a Spal- Empoli alsóházi rangadóra, ez nagyon ütősre sikerült, kicsit helyrepofozta a budget.
    Spal- Empoli, bet builder: over 2 goals+ btts+ over 4 cards+ over 9 corners, 7.5, 5/10, eseménydús találkozót vártam, az is lett belőle. A BTTSre 24 percet kellett várni, az over 2 gólra 43at, az 5. lapra 49et és a 10. szögletre 66-ot.

Ez így +21.8 egység. Jól hangik, de ez korántsem igaz sajnos. A találati arányom a béka segge alá csúszott le, alulról karcolja az 50%-ot, ami elég siralmas. Igyekszem rendezni a gondolataimat, és mondjuk a következő 10 tippből 6ot jó lenne behúzni. Éjszakára egy NBA tipp van kint, könnyen lehet, hogy most nem érkezik hozzá több, de majd meglátom még. GL.

Senior Member Jeckeld avatara
    Üdv!

Bár én kezdő és hobbi fogadó vagyok, aki csak a foci vb után kezdett bele a dolgokba, de azt mondom, hogy a találati aránnyal ne foglalkozz önmagában. Több profitól is olvastam már ezt a véleményt és én is úgy látom, hogy felesleges figyelembe venni, hiszem 50% alatt is bőven lehet valaki pluszban ha megtalálja az értéket. Bár az NBA-ben tényleg nem jött annyi mostanában, de biztos jobb lesz ez is hamarosan, hiszen látszik a részletes elemzéseidből, hogy értesz hozzá és fektetsz bele időt és energiát. Emiatt is vagy te az egyetlen Junior, akire fel vagyok iratkozva

A bet builderes tippért pedig külön gratula, szép fogás volt, köszi a tippet
    hhhgoku likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Bár én kezdő és hobbi fogadó vagyok, aki csak a foci vb után kezdett bele a dolgokba, de azt mondom, hogy a találati aránnyal ne foglalkozz önmagában. Több profitól is olvastam már ezt a véleményt és én is úgy látom, hogy felesleges figyelembe venni, hiszem 50% alatt is bőven lehet valaki pluszban ha megtalálja az értéket. Bár az NBA-ben tényleg nem jött annyi mostanában, de biztos jobb lesz ez is hamarosan, hiszen látszik a részletes elemzéseidből, hogy értesz hozzá és fektetsz bele időt és energiát. Emiatt is vagy te az egyetlen Junior, akire fel vagyok iratkozva

A bet builderes tippért pedig külön gratula, szép fogás volt, köszi a tippet
    Véééégre nem nekem kellett leírnom
    Jár a sör!

Senior Member
    Köszönöm a szavakat persze értem, hogy miért mondják, hogy nem számít sok esetben a találati arány. A 4 év közgáznak is az a lényege, hogy több legyen a bevételed, mint a kiadásod, a többi mind hülyeség amit tanítanak Nálam viszont 1.9 körül mozog az átlagodds (az átlagom 2.5, ami eléggé torz, mert volt pár bevállalósabb is, pl: 50 feletti), és ha ennyi, akkor nem árt 50% felett lenni Persze vitatkozok én egy olyannal, aki 4 év alatt 47.53%os találati aránnyal, a minimum 1.000 Ft/egységgel összerakott több mint két millát

Senior Member
    Minden erőmre szükségem van ahhoz, hogy most kulturáltan tudjak fogalmazni…
    Még hajnalról adós vagyok egy NBA meccsel, a Warriorsra tettünk kicsi hendivel, de kikaptak. Azt gondoltam, hogy Curry visszatérése olyan lökést ad a csapatnak, amellyel idegenben megverik a Pistonst de sajnos tévedtem… -5 egység

Aztán jött a délután:

Arsenal- Tottenham, Kane minimum két kapura tartó lövés, 2.2, 3/10. Ez volt az egyetlen tipp, amit eltaláltam. Ez statisztikai tipp volt, jött is szépen

Torino- Genoa: DNB Genoa, 3.3, 2/10. Az agyatlan Romulo 3 perc alatt kiállítatta magát az első félidő közepén. Utána megszerezték a vezetést, de elvesztették a meccset...

Liverpool- Everton, lapok 4.5 alatt, 1.83, 5/10. Ez vesztes lett, remélem voltak, akik kivették 1.72ért, kb a 75. perc környékén volt erre lehetőség.

Snooker:

Selt- Ding, Selt, 4.00, 2/10. ha jól emlékszem, 4:2re is vezettünk, döntő frame lett belőle, ráadásul Ding itt kihagyta a meccslabdáját, de Selt képtelen volt egy középnehéz zöldet belökni… Vesztes

O’Sullivan- Doherty, Doherty, 13.00, 1/10. 4:1re is mentünk már, aztán döntő frame lett belőle, ahol szintén volt sansz, de naná, hogy ezt is elbuktuk. Amúgy 8as szorzón kifizették a tippet 4:1nél.

Aki figyelt és követte az eseményeket, az +10 egység körül áll ezekkel a tippekkel. A valós -11.4 egység, plusz nálam egy odavágott telefon, úgy néz ki egy üvegfóliával megúszom… Csak három dolgot tudok hozzáfűzni: cash out, cash out és cash out.

Senior Member varin avatara
    Ezeket a borzalmas bukókat túl kell élni ép ésszel és nem elborulni - ez a legnehezebb a profi sportfogadásban. Kitartás, az ilyen napok után inni kell egy felest, anyázni egy nagyot, aztán újra nekikezdeni a melónak.
    Lewis Deyong likes this.

Senior Member
    3 tipp, -20 egyseg, 0 talalat.... kilatastalannak erzem egyelore a helyzetet, most azt se tudom mit kene tegyek...

Magyar- horvat kezimeccs, over 48, 1.8, 5/10. Nagyon messze voltunk, 6 gol kellett volna. Kimaradt 5! hetes es tippre 7-8 ziccer is... nem is ertem...

Pelicans- Clippers, under 236, 5/10. Ez szar tipp volt, nincs mit szepiteni rajta.

Rockets- Minnesota, -1 Rockets, 1.83, 10/10. Hardenek latszatra jol osszealltak, Melo elhuzott, mindenki mas felgyogyult mar egy-ket meccse es azert ha ok jok, akkor nem sok csapat veszi fel veluk a versenyt. Fej-fej mellett kezdtuk a meccset, a nagyszunet elott volt 19 kozte a javunkra, 14gyel fordultunk, latszatra minden jo volt, ment a vedekezes, jottek a triplak. Aztan mintha teljesen retrogradba kerult volna a Föld, 3. negyedben leolvadtunk, sot mar a Minny vezetett, majd 12 ponttal kikaptunk. 29 pontot dobtunk a masodik felidoben, 9!-et az utolso negyedben. Egy ujabb talalkozo, amit 8-9es oddsrol sikerult elvesziteni... de mar fel se idegesitettem magam rajta, csak alltam es neztem mint hal a szatyorba.

Member
    Kézilabdat 48,5 felett és nyerünkre tettem, fixnek egy bonyolult bontàsba 2.20-ert, falnak mentem tőle én is. Olyan rohadtul lassan jatszunk, hogy rossz nézni. Azt gondoltam h ezzel a szövkappal felgyorsulunk, aztán pont az ellenkezőjét látom már a sokadik meccsünkon.

hhhgoku
    Guest
    Szia!

Szerintem, ha most egy olyan szakaszban van, hogy sűrűn elmennek a tippek és az a típusú fogadó vagy, akinek rámennek az idegei ezekre a szériákra, (mint ahogy fentebb olvastam az eldobott telefont) akkor érdemes lenne pár napra szüneteltetni az egészet és a közelébe sem menni még a TV-n sem egy sportcsatornához.
    Az erőltetéssel egyfelől hamar ki lehet égni, másfelől észre sem veszi magán az ember, de elkezd olyan dolgokra fogadni, amit "józan ésszel" nem tenne meg, és hajlamos az ember átmenni egy kényszeres "futok a pénz után" fogadásba, ami lehet csak több veszteséget szül.

De szerintem, ha olyan típusú vagy, mint Én, akit sosem érint meg, ha elmegy valami még ha 1 ponton is, akkor is a szüneteltetés a legjobb megoldás az ilyen napokra. Ugyan olyan embert és agyat leterhelő tevékenység, mint bármi más. Ha túltoljuk és már nem okoz örömet, csak mélyebbre égetjük ki magunkat.

De persze azt is megértem, hogy milyen itt írni. Én is pihennék már nagyon, de tudván, hogy van aki várja az írásokat, nem olyan könnyű egyik napról a másikra jegelni az egészet.
    Utoljára módosítva: hhhgoku által: 2018.12.04 10:36
    Lewis Deyong likes this.

Senior Member
    Jol vagyok amugy, birom meg, inkabb csak az itt, onket vallalt dolgok miatt picit elgurult a gyogyo, de nyugodt embernek tartanak a korulottem levok, megtanultam mar kezelni az ilyesmit, talan igy kicsit nagyobb a nyomas. Tobb ilyen downswinget atveszeltem mar, de ezek az inkorrekt modon elvesztett tippek, neha ugy erzem, mintha kirabolnanak. En hiszem, hogy a tipsterek erossegeit az ilyen downokbol valo kimaszasok mutatjak meg igazan, nem feltetlenul mindig az over a relevans. Remelem mar nem vagyok messze a torvenyszeru down aljatol es elinduluk lassan felfele. De az biztos, hogy most valik ez a szar a viztol, ahogy szoktak mondani

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •