Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (68) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Roleey blogja

Junior Member
    Hello! Grat a tippekhez. Mit gondolsz a mai eredményekről? Gondolok itt a Utah 60 pontjára és a többi underdog győzelemre.

Senior Member
    Idézet pizzaro91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Grat a tippekhez. Mit gondolsz a mai eredményekről? Gondolok itt a Utah 60 pontjára és a többi underdog győzelemre.
    Volt néhány érdekes eredmény az biztos, de ha a dolgok mélyére ásunk, akkor akadhat némi magyarázat. A Memphis nagyon keményen felkészült a Bucks rohanásaira, amit zömében le tudott lassítani, valamint nem engedtek nekik 45 triplát, csak 35öt, azokra is elég jól odaértek és 26%kal dobott csak a Bucks kintről. A Suns javuló tendenciát mutat, bár így is vaskos meglepetés szerintem, persze hozzá kell tenni, hogy a Spurs megint egy felforgatott csapattal állt fel, amit nem bírtak el. A Jazz 50 pontos verése brutális, ez nyilván mentális blokk a csapat részéről, pláne a második félidőben 22 szerzett pont. Ez biztos vitrinbe kerül Dallasban. A Raptors és a Phila utolsó negyedbeli leolvasására nehéz mit mondani.

Senior Member
    2 nyertes, 1 push, 1 vesztes tipp a tegnapi merleg, +4.25 egyseg

1. Cook over 1.5 rebounds, 3/10, 1.85, vesztes. Ez igazabol, igy utolag be kell ismerjem, hogy rossz tipp volt, szamithattam volna ra, hogy nem fog eleget jatszani.
    2. Durant under 2.5 tripla, 4/10, 1.75, nyertes. Itt a tetet sajnaltam, hogy ennyivel vallaltam csak, de Curry hianya miatt feltem tole kicsit, de ettol fuggetlenul wtf?? kategoria volt ez a line a bukiktol, a realis az 1.5 lett volna. 0/2vel zart.
    3. Clippers- Spurs, -5 Clippers, 5/10, 1.83, push. Hat velemenyes, hogy ez mak vagy balszerencse a kielezett vegjatek utan. De inkabb a balszerencse mellett vagyunk, mert szinte vegig vezettunk, sokszot voltunk hendihataron kivul is, plusz ami szivatas volt a heten, talan kicsit jogosan varhattam, hogy a szerencse a mi oldalunkra forditsa a dolgot, mert statisztikailag is neha jarna a szivatasok mellett...
    4. Rockets- Warriors, Warriors under 109.5, 5/10, 1.85, nyertes. Ez nagyon sima volt, gyenge volt a Warriors, ahogy vartam.

Megyunk tovabb, 1 tipp mar kikerult holnapra. Sok meccs lesz, de idom csak delutan lesz, viszont elso blikkre hiaba a sok opcio, nagyon neheznek erzem a kinalatot. Meglatjuk, mit lehet belole kihozni.

Senior Member

Senior Member
    Menetrendszerint megjott a jo oreg “down”, mar vartam ra az elmult ket nap alapjan...

Jimmy Butler siman atlepte a 28.5os hatart (Pts+Rebs+Asts) viszonylatban, Philyben minden megtesznek, hogy beilleszkedjen, tomtek labdaval, 38 percet volt a parkettan, jol is jatszott... -4 egyseg

Danny Green under 1.5 Steals+Blocks. Allitolag nem volt 100%os es az utobbi ket meccsen osszesen 1 stealre futotta tola. Ahhoz kepest most tobbet is jatszott es 1+1et csinalt, -3.

A Knicks meccsen Robinson over 1.5 Blocks. Ezt utolag is eros tippnek erzem, persze most ez sem jott. Rengeteg blokkja van a sracnak, most attol tartottam, hogy kisebb serulessel vallalta a jatekot es nem lesz eleget a palyan, ehelyett 24 percet volt fenn (meg ennyire sem szamitottam) de csak 1re futototta. -3

Aztan a Bucks -8as 1.felido. Azt gondoltam itt, hogy nagyon bekezdenek. Ehelyett a Bulls ment eszementem, 17/11 triplat bevertek ami 64,7%, brutalis. Ha egy NBA atlag korul dobnak, kb 38%kal akkor megvagyunk :P -4

Mara van meg kezimeccs, ami lehetoseget ad egy kis kozmetikazasra. Holnap 10 talalkozo lesz az NBAben, szerintem jobb a kinalat is, egy tipp mar kint is van logibeten.
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.11.17 09:12

Senior Member
    9 tippel vágtunk neki a mai napnak, 5/4es mérleggel zártunk, ami +3,933 egységet eredményezett és a mérkőzések képe alapján nem volt benne több.

Még délutánról volt két kézilabda:
    Vipers Kristiansand - Ferencvarosi Torna Club, -1 Kristiansand, 1.83, 5/10, napok óta készültem erre a tippre, lehetett tudni, hogy gond van a fradinál, igyekeztem a végsőkig kivárni a kiírással, hogy a lehető legtöbbet tudjak a lányokról, így utólag ebbe egységügyileg több potenciál volt, ha nem magyar csapat ellen kellett volna fogadni, valószínűleg ez 7/10 vagy 8/10. Nyertes.

Veszprem - IFK Kristianstad, +6 Kristianstand, 4/10, 1.92. Számomra meglepetés volt az építők játéka, talán elindul valamilyen pozitív változás, extra volt a 36 dobott gól, megérdemelten nyertek 9cel. Vesztes

Aztán jött az NBA:

Boston- Utah, Mitchell over 3.5 assists, 4/10, 1.84. A Jazz tegnap is játszott, Mitchell 35 pontja mellé 0 passz került, amiért sok kritikát kapott és letette a „nagyesküt”, hogy változtatni fog a következő meccsen. Bíztam benne, ezért overeztettem az átlagára, 6-7 passzt vártam tőle, amit írtam az indoklásban is és nem kellett csalódnom benne, nyerő ember lett belőle, 28-6-3. Nyertes

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets, +2 Nuggets, 4/10, 1.83. Nem gondoltam volna, hogy Davis egymás után 40+os meccset tud hozni, ráadásul tegnap is játszottak és a Denver kilábalni látszott a hullámvölgyből. Tévedtem sok mindenben ezzel a találkozóval kapcsolatban. Vesztes

Charlotte Hornets - Philadelphia 76ers, +3 76ers, 4/10, 1.83. Hosszabbításba torkollott, de a back to back ellenére nyertünk. Az elv az volt, hogy ha Walkernek nem megy jól a játék, nem lesz esélye a hazaiaknak, hát jól ment, 60! pontot szórt, de még így is a balszerencse oldalára kellett volna írnom a tippet, ha veszítünk, mert a 4. negyedben mentünk 10 ponttal is, sőt az első félidőben volt már közte 17 is. Nyertes.

Houston Rockets - Sacramento Kings, under 221, 4/10, 1.86. Itt valami más történt a Hardenékkel, a közelében sem jártak még idén a 132 dobott pontnak, így nem volt szükség az eddig látott kemény védekezésre. Vesztes

Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder, -6 OKC, 4/10, 1.83. A vége kicsit izgalmasabb lett, mint amennyire jól esett volna, de a nagyszünet után egy pillanatra jöttek csak hendihatáron belülre, volt már közte 18 is, de egyszer sem sikerült bevinni a kegyelemdöfést, így izgulni kellett kicsit a végén. Nyertes.

Orlando Magic- L.A Lakers
    ide két tippem volt:
    McGee over 2.5 Steals+Blocks, 4/10, 2.21. 16 percet játszott csak, semmi esélyünk nem volt most az overre.
    LeBron James under 4.5 turovers, 10/10, 1.57. Itt annyi esély volt az overre, mint, hogy holnap piros hó fog esni, hiába nem volt nagy a szorzó, óriási value volt. Gondolkodtam rajta, hogy még egyszer felteszem 10/10zel, de nem akartam semmilyen etikai határokat feszegetni.

Junior Member
    Gratula,LeBront elég hamar levitték 3,5re de így is belefért a 3 turnoverrel.

Senior Member
    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula,LeBront elég hamar levitték 3,5re de így is belefért a 3 turnoverrel.
    Nem csodalom, hogy levittek, totalis hulyeseg volt az a line. Gondolom akkor az under 3.5 szepen fizetett

Senior Member
    Nem, nem és nem… tegnap vállaltunk egy extra tippet az Anglia- Horvátország derbire. A tipp 2 egységgel ment, 6!-os szorzóért, hogy lesz minimum 14 szöglet. Hát 13nál megálltak a csapatok… aki szemfüles volt, így is szépen keresett a tippel, a 82. percben rúgták az utolsó szögletet, ki is vettem 4.66os szorzóval, ami szépen reprezentálja, hogy mennyi esély is volt arra, hogy ne legyen több sarokrúgás. Kezd már túl sok lenni ebben a hónapban az ilyen jellegű szivatás. Itt még tettem varin mindkét betbuilder tippjét, amiből az egyik jött is, ez is szépen hozott a konyhára, külön köszönet neki érte

Aztán jött az NBA, 4 tippet tettem ki, 2/2, +1.46 egység.

Orlando Magic- New York Knicks, Robinson over 1.5 Blocks, 3/10, 1.95, semmi esélyünk nem volt, a srácnak annyi ideje nem volt, hogy bemelegedjen, 8 percet kapott, a fő ok, hogy Enes Kanter brutál formában játszott. Egy darabig elengedem ezt a tippet Robinsonnal kapcsolatban, de a későbbiekben érdemes lesz rá figyelni, volt neki 9 blokkos meccse, a mai ellenfelük ellen, még hazai pályán. Biztos lesz olyan meccs idén, amikor Kanter nem lép pályára. Vesztes

Spurs- Warriors, +3 Warriors, 4/10, 1.94. Itt pedig meg lehetett volna fogni a hazaiakat, de amilyen téglahajigálást rendezett Durant és Thompson… Egy Bucks vagy Houston 40et tett volna közé nekik. 44%kal dobtak mezőnyből, 50nel lehetett volna nyerni. Vesztes

Heat- Lakers:
    +2 Lakers, 5/10, 1.9. Ebből többet is ki lehetett volna hozni, de nem mertem bevállalni a linet idegenben, back to back második felén. LeBron James átváltott vadállat üzemmódba, már kezdtem azt hinni, hogy 28 pontra szerződtették le. 51et bevert és kezdenek jönni a triplái is, az évkezdettel ellentétben. Nyertes

James under 3.5 Turnovers, 3/10, 2.32. Ez könnyű pénz volt, 2 volt neki összesen. Persze pre-match nem volt ennyire egyértelmű, de annyira gyatra meccset játszott legutóbb, hogy nem hittem, hogy megint megesik vele, plusz a fogadók nagyon elvitték a piacot az over irányába, hogy ezen a szorzón be kellett szállni az underbe. Nyertes
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.11.19 09:23
    varin and Badzso like this.

Senior Member
    Sajnos ma nagyon kevés időm van, így most csak röviden a tegnapi napról. 6 tipp 3 találattal és pici mínusszal, -2.45 egység. Borzasztóan indultak a meccsek, egy darabig azt hittem, hogy retrográdba került a Föld, minden csapatunk vesztésre állt a meccsek elején, ebből 5 visszajött a hendihatárra és 3 behúzta, kisebb szerencsével lehetett volna 6/4 is, de azt nem tudom, hogy mikor lesz, amikor nekünk szerencsénk is lesz…

A Pacers ellen tettünk, hatalmasat zuhant a piac, amikor napközben kiderült, hogy Oladipo sérült. Nagyjából még időben be is szálltunk, mindenki elkezdte tenni a Jazzt. Azt tudni kell a Pacersről, hogy eddig egy „Oladipo” függő csapat volt. Erre a vezér nem játszik és 121 pontot dobnak, amire a legutóbbi 13 meccsen nem volt példa, sokszor a 100at sem érték el. Teljesen értetlenül állok a helyzet előtt, rommá verték a Utaht… 76ers hendire volt esélyünk, a 4. negyedben +10zel voltak, de nem tudták a kegyelemdöfést bevinni, az OKC is 50-50re állt a Kings ellen a végén de nem tudták nyerni a meccset, és Westy is játszott, amivel nem is számoltam, a Pelicans végül simán verte a Spurst, a Bucks mélyről jött vissza és hendivel verte a Nuggetset és a Clippers is legyűrte az Atlantát.

Tragédia nincs, de egyértelműen látszik, hogy egy jó hete stagnálok, így némi stratégiaváltásra lesz szükség, még alszom rá egyet, de valószínű, hogy napi 3-4ben fogom maximalizálni a tippek számát, persze ez a kínálattól is függ majd.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •