Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (68) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Roleey blogja

Senior Member whited avatara
    Üdv a fórumon!
    Az utólagos elemzés fontos műfaj, reméljük sok hasznos meglátással gyarapitod itt a saját és mások látásmódját az idő múlásával.
    Sok sikert a továbbiakban!
    Zozinho19 likes this.

Senior Member
    Idézet whited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv a fórumon!
    Az utólagos elemzés fontos műfaj, reméljük sok hasznos meglátással gyarapitod itt a saját és mások látásmódját az idő múlásával.
    Köszönöm így érzem korrektnek, bár ez kockázatos kicsit, mert lesznek olyan időszakok, amikor ömleni fog a sz*r, de tartani fogom a hátam miatta... talán most is egy ilyen időszak fog jönni, kicsit kínos, pont akkor amikor elkezdem ezt a blogot, de lehet már ma, lehet egy hét múlva de fordulni fog a kocka

Senior Member
    A mai nap 3/2es lett, a jó hír, hogy jött a 10/10es tipp.

Utah- Boston, -3 Utah, 10/10, +8.3 egyseg
    Heat- Pacers under 208, 5/10 vesztes, -5 egység
    76ers- Charlotte, +6 Charlotte, 5/10, +4.4 egység

Elégedett kéne legyek, de nem vagyok. Tegnapi 0/5ös nap sajnos aláásta az önbizalmamat és a bátorságomat, így jó pár tippet nem mertem megtenni, persze jöttek volna, bár utólag hiába okoskodik az ember, de a tapasztalataim alapján az volt a jó döntés, hogy ilyen esetben érdemesebb kevesebb tippet tenni, míg nem áll meg a rossz széria. Ez van, +7,7 a nap, lesz megint 10 meccs, egyet már ki is tettem kora hajnalban 9/10zel.

Utah- Boston: a legfontosabb, hogy Irving tényleg nem játszott, de itt azért nem volt egyetértés sok helyen, a sofascore a cserékhez sorolta például. Jól indult a dolog, a -3as hendi felment -6 körülre a kezdésig. A találkozó nehezen indult a mi szempontunkból, aztán a Jazz lassan átvette a vezetést a szünetre, a 3. negyedben már volt közte 20 is. Aztán a sportfogadói egészségre káros végjáték következett, felkapaszkodott a Boston, főleg Terry Rozier nagy tripláinak köszönhetően, feljöttek 2ig, de a Jazz nem adta magát és 8 lett a difi. Irving hiánya döntőnek bizonyult, a tegnapi meccs kevésbé látszott rajtuk.

Heat- Pacers: itt under volt a tipp, ezt a Heat 52%os triplamutatója vitte el

76ers- Charlotte: itt minden bejött abból, amit az elemzéshez írtam az utolsó betűig. Megint elveszítette a szoros meccsét a Charlotte, ráadásul a végjátékban ők vezettek, de Embiidék hosszabbításra mentettek és nyertek is végül. Megint beigazolódott, hogy a clutch helyzetekben rendre alulmarad a Hornets és ezt már nem lehet csak a szerencsefaktorra fogni, talán ott keresendő a gond, hogy Kemba Walkeren kívül más nem alkalmas az ilyen szituációk megoldására, csak ugye ezt már mindenki tudja és kis túlzással elég őt levenni ilyenkor a pályáról, mert nagy a valószínűsége, hogy a többiek közül mindenki elrontja.
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.11.10 06:47

Member
    Üdv itt!

Pont rosszkor kezdted a naplót, ha az eredményességet nézzük, de van ilyen. Nekem is pont rossz volt az időzítés.
    De!
    Itt megismerhetjük a gondolataidat az adott meccsekről, fogadásokról egyebekről. Ez nekünk is, és neked is hasznos lehet.

A magasabb oddsok, amikkel dolgozol amúgy is nagy swingeket okozhatnak, úgyhogy ezen ne agyalj!

Hajrá!

ui: A tenisz és a kosár tippjeid tetszenek, ezekre feküdj rá jobban, a többit sztem ne erőltesd.

Senior Member
    Khmm, most a szerencse a mi oldalunkra állt, néha ez is előfordulhat 2/1, a jó hír, hogy a 9/10es jött, az 5/10es ment. Annak külön örülök, hogy az elmúlt két napi „nagytétesek” zöldültek.
    Memphis- 76ers, -1 Memphis, 1.79, 9/10, +7.11 egység
    Warriors- Nets, Durant (Pts+Rebs+Asts) over 46.5, 1.9, 5/10, -5 egység

A Memphis tippel őszintén szólva nagy mákunk volt, a második negyedben már égtünk 16tal is, 13mal volt a fordulás és itt jött el az a pont, amikor lehetett érezni, hogy fáradnak Embiidék, nagyon lassan de folyamatosan leolvadtak a legvégére, aztán mégis vezettek három ponttal de egy triplával a Memphis kiegyenlített a legvégén, majd a hosszabbítást behúzták. Jóval fáradtabb volt a Phily, Embiid csak 14 pontot dobott, de ez Gasolnak is köszönhető, viszont 39 percet ma is pályán volt. Így utólag sem bántam meg a tippet, mert tényleg verhető volt ma a 76ers és lehetett volna egy kicsit könnyedebb is, de ha 46.6%kal dobod a duplát, akkor kész csoda, hogy nyerni tudsz.

Durant tipp fáj kicsit (44 lett összesen), mert vele kapcsolatban nem tévedtem, de az nem jött össze, hogy a Nets meccsben lesz, mert a 3. negyed végére már 20 volt közte, és amúgy is uralták az egész találkozót, így csak 30 percet kellett a pályán legyen. Az sem segített, hogy Cook kb. élete meccsét játszotta Curry helyett (27-5-4)

+2.11 a mai nap, a csúcsponttól még messze vagyunk, de baj nincs, 47 tipp volt eddig a hónapban, +26,96 egységgel és továbbra is két számjegyű ROIval.
    Badzso likes this.

Senior Member
    Hat a fo tipp jott eleg konnyeden a Lakers under 8/10zel 1.9ert. A tobbi meccsben sok koszonet nem volt. A Houston feltamadt hamvaibol, ugy hogy elottevalo nap is jatszottak, itt a plusszos hendi ment el, aztan a Nuggets kapott ki otthon a back to backet jatszo Buckstol, valamint az extraszorzoert a 3/10es Detroit-Hornets max 5 pontos kulonbseg 2.9ert sem sikerult, a szunetig szinte egal volt, aztan a Hornets konnyeden nyert a vegen. Igy -5.8 a nap...

Senior Member
    A mai két tipp után a kedvem is elment attól, hogy most bármit is írjak, de megígértem, hogy tartom a hátam, ha majd ömlik a sz*r a nyakunkba.
    Szóval volt egy Nets győzelem 2.67ért és a Clippers- GSW 236.5 under, előbbi 10 egységgel utóbbi 8cal. A tétek nagyok voltak, mert nagy értéket láttam a tippekben. A saját büdzsém szempontjából nem alakult rosszul, de ettől függetlenül úgy bevésték a -18 egységet mint a huzat. Varin évek óta hajtogatja a cashoutok fontosságát és ez a mai napra hatványozottan igaz volt.
    A Nets meccsre azért ment a 10 egység, mert a Minnesotánál elboltolták a csapat legjobb emberét Butlert a Philyhez és a cserecsomag még nem léphetett pályára, ezért úgy éreztem, hogy a 2.67 ellenére 60-65% esélyünk van a győzelemre. Aztán elkezdődött a meccs, fej-fej mellett is haladtak a csapatok, de aztán Caris LeVert megsérült 17 lejátszott perc után (10 pont- 5 pattanó- 4 passz) és ez volt a kulcs, mert tőle 20-25 pont várható volt, ezen a ponton elvesztette a tippünk az értékét, innentől már csak 30-35% esélyünk volt, ezért én kivettem a tétemet a 3. negyed eleje-közepe felé, amikor egy pillanatra átvette a vezetést a Nets 2vel. Persze épeszű emberektől nem elvárható, hogy hétköznap hajnali 3kor élőben kövesse a meccseket… De ezt még alá is irnám, de jött a Warriors meccs. 236.5ön nyitott a spread, a meccs kezdéséig több mint 10 pontot zuhant, kb 225 pontot jósoltam, végül 212 lett, csak az volt a gond, hogy döntetlen lett a vége, így hosszabbítás következett és 121- 116os végeredmény született, ezt mindenki össze tudja, adni, hogy ez mennyi… Itt a 4. negyed első pár percében az iroda kb 92%os cashoutot ajánlott és fel is vettem…
    Az egyik tippnél kommentben kifejtettem, hogy 8% esélyt látok arra, hogy mindkét tipp elbukjon, ami sajnos be is következett, óriási balszerencse. -18 egység a kemény valóság…
    Holnap éjjel csak három meccs lesz, még nincs kínálat, de 1-2 tippet majd fogok kitenni logibetre, viszont nem fogok meccset nézni, egy kis pihenés azt hiszem időszerű, de aztán megint nagyüzem, nincs megállás, ha jól emlékszem év végéig talán két nap lesz összesen, amikor egy meccs sem lesz.

Senior Member
    Két meccs, három tipp, 3/3
    Rockets győzelem 2.35ért 4 egységgel, szintén rájuk a maxos hendi 2 egységgel, -4.5ös, valamint a Warriors meccsre Quinn Cook under 2.5 tripla 5 egységgel.
    Sikerült felülni a Rockets vonatra. Nem voltam egyetértésben a fogadókkal, mert a meccs kezdetére 2.5re ment az odds és volt 2.6 is, így azt sajnálom, hogy nekünk nem jutott a két- három tizeddel magasabb szorzóból mint tegnap is írtam, nem néztem most meccseket, de a számok alapján nagyjából azt hozták, amit az elemzésben is írtam és a nagy hendi is lejött, mert 10 lett közte.
    Cook kicsit többet játszott mint terveztem, többet is dobott rá, de szerencsére csak kettőt tett be. Nem volt egy erős tipp, így utólag be kell ismerjem, de tudtunk nyerni vele. Bár ha a tegnapiakat ez mellé teszem, akkor még 10 ilyen és kb egálban leszünk.
    buktar likes this.

Senior Member
    Kombikat nem lehet tenni logibetre, ezért ez idekerül.

Orlando- 76ers, 76ers
    Phoenix. San Antonio, San Antonio

odds: 2.07

Mindkét tipp papírforma, így azért nem nagy kunszt ez a kiírás, de az odds alapján a számok azt mondják, hogy kb 47%, hogy nyerünk vele. Szerintem meg kb 75-80%. A Magic a várokozásoknál jobban teljesít, de igazából semmi extrát nem nyújt. A Philyhez jön Jimmy Butler, szerintem nyerhetnek vele, már csak azért is mert Fultznak nem fog annyi idő jutni a pályán. Nyerni kell az ilyen meccseket.
    A Spurs olyan mint egy rossz kamasz, soha nem tudhatod, hogy mit látsz épp aznap a pályán tőlük, ráadásul egy back to back első felén lesznek, de Phoenixbe nyerni járnak a csapatok és ha az idegenbeli tripet egy Suns elleni vereséggel kezdik, akkor nagy bajban lesznek, márpedig egy Popovich féle csapatnak a POban a helye.
    buktar likes this.

Senior Member
    Jó sok tippel vágtunk neki a tegnapi napnak, igaz most szerényebb téteket alkalmazva. Alakulhatott volna kicsit jobban is, de inkább nem panaszkodom

Kubot/Melo- Herbert/Mahut, over 20.5, 1.83, 4/10, 2:6, 4:6, az első szettet nagyjából láttam, de nem volt idegrendszerem tovább nézni, Lukasz Kubot borzalmasan gyengén játszott, de Melo sem volt az igazi, nagyon simán kikaptak.

A blogra kiírt kettes kombi is nagyon csúnyán elhasalt, Phily a Spurs győzelmével kombinálva. a Phila úgy kapott ki 4 ponttal, hogy a 4. negyed elején vezettek 16 ponttal… A Spurs meg 20szal kapott ki Phoenixben, elég nagy alázás.

Nade innen már minden arany volt ami fénylett…

Raptors- Pistons, 1. negyed -3,5 Raptors, 1,96, 4/10, 31:26 lett a negyed vége, a tipp pikantériája, hogy a szünetben 12vel mentek, a végén mégis kikaptak 2vel.

A Philadephia 76ers meccsre két tippem is volt, itt azt próbáltam kihasználni, hogy a bukik túlértékelték Jimmy Butlert az első meccsére és Fultzra is fogadtunk, mert ez őt is komolyan érinti. A két tipp: Butler under 30.5 Pts+Rebs+Asts, 1.89, 3/10, és Fultz under 3.5 rebounds, 2.16, 3/10. Butlerre annyi volt az elképzelésem, hogy nem fog tudni egy nap alatt beilleszkedni, nem is sikerült, 22 pontot hozott az összesített kategóriában, pedig kapott 33 percet. Fultznál meg biztosra vettem, hogy az átlag 25 percét nem fogja megkapni, mert Butler itt van, így underre vettem a lepattanóit, 21 percet kapott, 3at szedett le.

Aztán a Lakers meccs, ide is két tippem volt: James over 3.5 turnovers, 2.39, 3/10 és McGee over 2.5 steals+blocks, 1.85, 4 egység. Tudtam, hogy szoros meccs lehet és kell, hogy James sokat vállaljon ami nála a TO-ban is szokott mutatkozni, rizikós volt, de számítottam rá, hogy ma egyel az átlaga felett lehet. McGee már régóta szállítja ezt a tippet nekünk, ma sem kellett csalódni benne, 2+2t ért el.

A végére hagytam a nagy fogást, az extra tippet és külön öröm számomra, hogy ez free tipp is volt egyben. A Wizards- Cavs meccs, -18 Wizards, 3.25, 3/10. Itt a Wizards az első félidőben döntésre vitte, utána csak tartották a különbséget, 24 lett közte. Itt inkább a Cavs back to backjére alapoztam, sejtettem, hogy nem tudnak két nap alatt két meccset játszani.

Ez összesen +20.314, annak meg külön örülök, hogy nem 1 vagy 2 tippel jött ez össze, hanem 7tel átlag csupán 3 egységgel. Persze lehet, hogy itt-ott volt benne némi szerencse, de inkább azt érzem, hogy mindenki annyit hozott, amit kb. vártunk tőle semmiféle halálraszivatás nem esett meg ma velünk.

Holnap Houston- Warriors derbi, nehezen tippelhető meccs, sok a kérdőjel, de biztosan kitalálok rá majd valamit
    svea777 likes this.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •