Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (59) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Alitta naplója

Member Alitta avatara

Alitta naplója

Hallo Freunde,

"Alitta" vagyok, sportfogadó. Nagy mérkőzéseket, sport eseményeket szerettem izgalmasabbá tenni egy kis apróval, majd többszöri győztes tipp után felötlött bennem a gondolat, hogy miért is ne lehetne egy kis plusz betevőt szerezni, persze itt nem arra gondolok, hogy ebből éljek meg(bár így alakulna ). Szeretném megosztani veletek gondolataim, hátha pár jó tippel valakinek egy kis pluszt tudok termelni.

NFL, gurulós foci és tenisz tippek várhatók többségben, ritkábbik verzió hogy egyéb sportágakból szemezgetek(darts,kézilabda).

Sok sikert mindenkinek!

Első mérkőzésnek rögtön a hajnali Cardinals - Broncos mérkőzést választottam.

A Cardinalsnál új szelek fújnak, ez meg is látszik. Fiatal irányító bontogatja szárnyait jelenleg a Palmer éra után, de nem mostanában lesz újra playoff gárda szerintem. Rengeteg a lyuk egyenlőre, de ez így van rendjén egy újjá épülő csapatnál. A Broncos Keenum személyében találtam meg az új QB-t, feltételezem csak ideiglenesen, nem franchise irányító a srác. Nem tudom mik ahossuú távú terveik, de bárhogy akarnak új Quarterbacket szerezni hosszú távra, az nem lesz olcsó mulatság. Új szörny páros van alakulóban a Miller-Chubb duó. Az idei 1/5-ös azért még adós a jó játékkal. A vendégek ha kiakarnak valamit hozni még ebből a szezonból akkor kötelező győzelem a mai a sérülésekkel tűzdelt Pintyek ellen.

Tippem: Broncos nyer 1,82
    Tét: Bank 5 %

varin, golszerzo and boby10 like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Alitta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hallo Freunde,

"Alitta" vagyok, sportfogadó. Nagy mérkőzéseket, sport eseményeket szerettem izgalmasabbá tenni egy kis apróval, majd többszöri győztes tipp után felötlött bennem a gondolat, hogy miért is ne lehetne egy kis plusz betevőt szerezni, persze itt nem arra gondolok, hogy ebből éljek meg(bár így alakulna ). Szeretném megosztani veletek gondolataim, hátha pár jó tippel valakinek egy kis pluszt tudok termelni.

NFL, gurulós foci és tenisz tippek várhatók többségben, ritkábbik verzió hogy egyéb sportágakból szemezgetek(darts,kézilabda).

Sok sikert mindenkinek!

Első mérkőzésnek rögtön a hajnali Cardinals - Broncos mérkőzést választottam.

A Cardinalsnál új szelek fújnak, ez meg is látszik. Fiatal irányító bontogatja szárnyait jelenleg a Palmer éra után, de nem mostanában lesz újra playoff gárda szerintem. Rengeteg a lyuk egyenlőre, de ez így van rendjén egy újjá épülő csapatnál. A Broncos Keenum személyében találtam meg az új QB-t, feltételezem csak ideiglenesen, nem franchise irányító a srác. Nem tudom mik ahossuú távú terveik, de bárhogy akarnak új Quarterbacket szerezni hosszú távra, az nem lesz olcsó mulatság. Új szörny páros van alakulóban a Miller-Chubb duó. Az idei 1/5-ös azért még adós a jó játékkal. A vendégek ha kiakarnak valamit hozni még ebből a szezonból akkor kötelező győzelem a mai a sérülésekkel tűzdelt Pintyek ellen.

Tippem: Broncos nyer 1,82
    Tét: Bank 5 %

Tetszetős első tipp, sok sikert
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Köszi Varin! Nem is lehetett volna jobb kezdés ennél.

Végeredmény: Arizona - Denver 10:45 nyertes
    Bank: 4,1 %

Hétvégén folyt.köv!

Senior Member varin avatara
    Köszi Varin! Nem is lehetett volna jobb kezdés ennél.

Végeredmény: Arizona - Denver 10:45 nyertes
    Bank: 4,1 %

Hétvégén folyt.köv!
    Nem volt izgulós )
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Nem terveztem mára fogadást, de megakadt a szemem egy tenisz mérkőzésen Moszkvából.
    Szerb - olasz csata nevezetesen Krajinovic és Seppi összecsapása.

A bukik a szerbet hozták ki esélyesebbnek, a veterán Seppi az underdog szerepét tölti be, ami a kora ellenére érthető is, ellenben jobb játékosnak tartom Andreast. Egyikük sincs hatalmas formában, de ritka tőlük a folyamatos győzelmi szeria. Inkább főleg az olaszra értve egy egy meglepetés eredmény rendre felbukkan. Krajinovicnak volt egy pár hetes kiemelkedő eredménye de inkább egy torna a Párizsi Masters, itt döntőbe jutott. Hozza a top 40es szintet igazából és ennyi. A nagy skalpok is elmaradnak tőle.
    Seppi se volt sokkal kiemelkedőbb "fénykorában" de több nagy skalp is a horgára akadt már mint már említettem, és van egy magabiztos, kontra játéka. A nagyok is többször megizzadtak ellene.
    Kétszer már underdogként hozta a mérkőzést az olasz, én harmadszor is rá szavazok. Jobb játékos nálam.

Tipp: Seppi nyer 2,3
    Tét: Bank 3%
    Andersson04 and Biborka like this.

Member
    Nem terveztem mára fogadást, de megakadt a szemem egy tenisz mérkőzésen Moszkvából.
    Szerb - olasz csata nevezetesen Krajinovic és Seppi összecsapása.

A bukik a szerbet hozták ki esélyesebbnek, a veterán Seppi az underdog szerepét tölti be, ami a kora ellenére érthető is, ellenben jobb játékosnak tartom Andreast. Egyikük sincs hatalmas formában, de ritka tőlük a folyamatos győzelmi szeria. Inkább főleg az olaszra értve egy egy meglepetés eredmény rendre felbukkan. Krajinovicnak volt egy pár hetes kiemelkedő eredménye de inkább egy torna a Párizsi Masters, itt döntőbe jutott. Hozza a top 40es szintet igazából és ennyi. A nagy skalpok is elmaradnak tőle.
    Seppi se volt sokkal kiemelkedőbb "fénykorában" de több nagy skalp is a horgára akadt már mint már említettem, és van egy magabiztos, kontra játéka. A nagyok is többször megizzadtak ellene.
    Kétszer már underdogként hozta a mérkőzést az olasz, én harmadszor is rá szavazok. Jobb játékos nálam.

Tipp: Seppi nyer 2,3
    Tét: Bank 3%

Szép volt
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Köszi Futballman !

Végeredmény: Krajinovic - Seppi 4:6 6:7 nyert +3,9%
    Bank: 8%

Nagyszerű két napon vagyunk túl )

Member Alitta avatara
    A szombati napra nem is jöhetne más mint egy jó Mennyei.

Egy teljesen kiszámíthatatlan mérkőzést választottam végeredmény szempontjából(jobban bele gondolva ebben a ligában semmi se biztos). Debrecen és a Paks derbijére esett a választásom.

Két magyar fiatalokra "építő" gárda, ami miatt már szimpatikus a két csapat. A Lokinál talán épül az új arany generáció, a bajnokcsapat visszatérő mesterével Herczeg Andrással, nagyszerű érzékkel nyúl a fiatalokhoz, ez is kell a magyar focinak. Nem haladnak rossz felé, de még van mit csiszolni. Az Atomerőmű városa harcban lehet a dobogóért idén. Ahogy az egész bajnokságra elmondható erre a két csapatra is hogy ember legyen a talpán aki eltalálja a végeredményeket. A Loki erős kezdés után visszaesés míg a Paksiaknál pont az ellenkezője, szárnyal a csapat. Utoljára Augusztus elején hagyták el a pályát pont nélkül, rosszul is jött nekik a válogatott szünet. A Nagyerdei stadionban valamivel esélyesebb a DVSC de nagy összeget egyik opcióra se raknék. Annál inkább a gólváltásra. Egymás elleni meccseiken rendre megzörren mindkét háló ezt használom ki ma.

Tippem: Mindkét csapat szerez gólt 1,72
    Tét: Bank 4%

Amúgy meg hajrá Loki!
    Andersson04 likes this.

Member Alitta avatara
    Debrecen - Loki 2:1 Mindkét csapat szerzett gólt nyertes +2,88%

Bank: 10,88%

Member Alitta avatara
    Ismét egy NFL mérkőzéssel jövök ma:
    New York Jets - Minnesota Vikings

Úgy tűnik mindkét gárda megtalálta a hosszú távú megoldást. A Jets az 1/3-as Sam Darnold személyében, a Vikingek pedig milliárdos Unokatesóba fektette bizalmát, eddig mindketten jól döntöttek. A fiatal Darnold nem minden napi bemutatkozáson van túl: első mérkőzésén, első passza egy picksix lett, ezt nem fogja elfelejteni valószínűleg. Ezt a hibát eltekintve nem lehet panasz rá, főleg ahogy azon a mérkőzésen talpra tudott állni. 3-3-as mérleggel állnak, harcban a playoffért. Nyílván merész álmok ezek de az NFLben bármi megtörténhet. Esélytelenek nyugalmával játszhatnak, na meg hogy biztosan nem lesznek 1/1esek idén. Rengeteg lyuk van még a gárdán de jó építkezéssel 2-3 év alatt kontender csapattá válhatnak. A vendégek Kirk kapitányba találták meg a hiányzó láncszemet. Az O-Linera finoman szólva ráfér az erősítés, ha a közel jövőben sikerül ezt orvosolni és Cousins nem rohangál az életéért minden meccsen akkor ember legyen a talpán aki megállítja őket. Thielen remek sorozatára érdemes lesz figyelni a mérkőzésen. A pass rush fontos szerepet kaphat ezen a meccsen, amelyik QB jobban bírja a nyomást az győzelemhez segítheti csapatát(Darnoldnak sem lesz ám ez a D ellen leányálom azt ne felejtsük el). Idegenben Eagles skalp, Rams zakó, majd egy értékes X a Lambeau Fielden. Egyértelműen ők az esélyesek, de okozhat kellemetlen perceket a Jets, ennek ellenére egy field goallal jobb lesz a Minnesota.

Tippem: Minnesota Vikings -2,5 1,63
    Tét: Bank 5%
    boby10 and roboys like this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •