Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Alitta naplója

Senior Member
    Na ez is parádés volt!! Gratula ismét!
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Idézet sapka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez is parádés volt!! Gratula ismét!
    Köszönöm újfent sapka1!

Member Alitta avatara
    Premier Leagueből jövök egy kiesési rangadóval, Southampton - Newcastle United

Nyugodtan mondhatjuk erre a mérkőzésre már most hogy kiesés ellen menekülő gárdák meccse. Southampton már tavaly is penge élen táncolt, a Szarkák pedig újoncok. Tény a vendégek szinte mindegyik nagy csapattal játszottak ha kifogásokat keresünk foghatjuk erre de a hazaiaknak nem lehet ez kifogás. Egészen durva statisztika hazai pályán a két csapat összesen szerzett 2 pontot!! tehát nem nyertek még otthon. Hughes és Benitez mester alatt is inog rendesen a kispad. A vesztes félnél könnyen elképzelhető hogy Hétfőn megköszönik a munkáját. Legutóbb bele estem abba a hibába az Ajax BL meccsén hogy gólzáport várok nem óvatosságot hisz aki győz az jut jó esélyel tovább, itt ugyanez igaz hogy mindkettőnek fontos lenne a 3 pont de semmiképp se akarnak vereséggel távozni. Taktikai csata, óvatosság fogja jellemezni a feleket vélhetően, egy korai gól mindent felűlírhat és mehet az adok kapok.

Tippem: Mindkét csapat szerez gólt 2,04
    Bank: 3%
    boby10 likes this.

Senior Member
    Idézet Alitta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Premier Leagueből jövök egy kiesési rangadóval, Southampton - Newcastle United

...a Szarkák pedig újoncok...
    A Newcastle nem újonc, ettől függetlenül gl!

Member Alitta avatara
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Newcastle nem újonc, ettől függetlenül gl!
    Jogos, nem tudom miért emlékeztem így, gyorsan megy az idő

Member Alitta avatara
    Southampton - Newcastle 0:0 vesztes - 3%

Jól vezettem le a mérkőzést úgy érzem, de szembe mentem magammal egy gyors gól reményében és az oddsot figyelve, második vesztes tipp egy újabb rossz döntés után.

Bank: +20,028%

10/8
    boby10 likes this.

Senior Member
    Idézet Alitta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Southampton - Newcastle 0:0 vesztes - 3%

Jól vezettem le a mérkőzést úgy érzem, de szembe mentem magammal egy gyors gól reményében és az oddsot figyelve, második vesztes tipp egy újabb rossz döntés után.

Bank: +20,028%

10/8
    Semmi gond, így is tökéletes az eredményed Az mindenesetre talán érdekes, hogy direkt nem néztem meg a tipped az indoklás elolvasása előtt. Olvasás közben valamiért arra gondoltam, hogy biztosan 2,5 under lesz a tipp
    De csak így tovább, köszönjük a munkád. Változatos meccsek, változatos tippek szuper eredménnyel.
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, így is tökéletes az eredményed Az mindenesetre talán érdekes, hogy direkt nem néztem meg a tipped az indoklás elolvasása előtt. Olvasás közben valamiért arra gondoltam, hogy biztosan 2,5 under lesz a tipp
    De csak így tovább, köszönjük a munkád. Változatos meccsek, változatos tippek szuper eredménnyel.
    Köszönöm, de azért igyekszem nem "makacsnak" lenni és amit megindoklok nem azzal szemben menni.

Member Alitta avatara
    Vasárnapra egy Premier League meccs maradt, sokáig gondolkodtam PL vagy NFl, de az előbbi mellett döntöttem, mert ezt nem lehet kihagyni.

Crystal Palace - Arsenal

A hazaiak gyengén kezdték az idei évet,ahogy általában úgy ebben a szezonban is a kiesés elkerülése a fő cél. A fő gólgyáros Benteke ma is hiányozni fog ami komoly fejtörést okoz a hazai mesternek. Az ágyusoknál új időszámítás kezdődött Emeryvel. Rossz rajt után (City, Chelsea azért nem kell szégyenkezni),viszont megállíthatalanul menetelnek. Talán ez lesz az az év? Végre elkerülik a csapatot a sérülések? Sok kérdés van. Legtöbbször jól kezdik a szezont aztán jönnek a sérülések. Ez egy kötelező győzelem a BL helyezés felé, mert biztos hogy idén ez az elsődleges cél, elég volt az ELből. Rendre győzelemmel zárják ezt a párharcot és ezt meglovagolva valamint a brutális formát bűn kihagyni az újabb Londoni sikert.

Tippem: Arsenal nyer 1,78
    Tét: Bank 4%
    boby10, roboys and Lewis Deyong like this.

Member Alitta avatara
    Sajnos a tuti ment el ma...

Crystal Palace - Arsenal 2:2 vesztes -4%

Bank: +16,028%

11/8

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •