Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (59) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Alitta naplója

Senior Member
    Ez is pipa! Gratula nagyon szép volt!
    Alitta likes this.

Senior Member varin avatara
    Csodálatos eddig! És valóban hajrá, Loki
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Köszi sapka1! Köszi varin! Csak a Loki ! :P Sajnos nem mertem nagyobb hendivel tenni Unokatesóékat..

New York Jets - Minnesota Vikings nyertes 17:37 +3,15 %
    Bank: 14,03%

14%-al tudtam növelni a bankomat 4 fogadással. Ezt eltudnám viselni mindig
    boby10 likes this.

Member Alitta avatara
    Egy szomszédok által rendezett tenisz tornáról hoztam ma egy meccset.

Denis Kudla - Andrey Rublev Bécsi főtábla, kemény pálya

Amerikai - Orosz párharc. Kudla inkább Challenger versenyeken ér el valamire való eredményt, fiatal még de nagy karriert nem fog befutni. Rublev viszont, fiatal orosz, egy új reménysugár Safin után, az igazi nagyok ilyenkor már berobbantak, nem lesz egy number 1, de egy stabil top 20hoz megvan a játéka, fejben kell javulnia, főleg az utóbbi eredményeit látva. Az amerikai hozz egy elvárható szintet, nyeregeti a meccseket szép számmal, egyre több "nagyobb" skalppal(gondolok itt Poullie, Tstisipasra). Az orosz viszont borzalmas formát tudhat magáénak. Szeptember óta csak két mérkőzést nyert, itt is Lucky Loserként van csak. Idén már találkoztak egyszer akkor USAban nagyon simán nyert Rublev.
    Pocsék forma ellenére én ma is neki szavazok bizalmat.

Tipp: Rublev nyer 1,714
    Tét: Bank 3 %
    boby10 and Andersson04 like this.

Senior Member
    Gyönyörű! Gratula ismét!!!????
    Alitta likes this.

Member Alitta avatara
    Köszi sapka1! Igen jó formának örvendek hálisten!

Kudla - Rublev 6:7 0:6 nyertes +2,142%

Bank: +16,172 %

5/5

Member Alitta avatara
    Ha Kedd akkor BL, Ajax Amsterdam - Benfica

A hollandok egy kötelező győzelemmel és egy Müncheni bravúr ponttal kezdtek, teljes mértékben elégedettek lehetnek, de az igazi tét meccs most jön számukra, a csoport vélhetően 2.helyéért küzdő csapatok meccsén. Az Eindhoven elleni rangadó elvesztése óta szárnyalnak a Barcelona által több kiszemelt játékost felvonultató Amsterdamiak. 19 lőtt és mindössze 1 kapott a München ellen, szerintem bőven elfogadható. Élvezetes támadófocit játszanak, nem állnak meg egy lőtt gólnál. Egy esetleges győzelemmel óriási lépést tennének az egyenes kieséses szakasz felé. A Portugálok se vallottak szégyent ez idáig, hozták a kötelezőt és megizzasztották a Bayernt. Vezetik hazájuk bajnokságát, itt kell ma nyerni és minden rendben lesz. Na de ne staladjunk ennyire előre, nem lesz ez könnyű, előzetesen az 1 pontot is aláírnák szerintem. Szintén a támadó foci hívei a Lissaboniak. Egy remek hangulatú és iramú mérkőzést várok. Sok sok góllal.

Tippem: 2,5 gól felett 1,90
    Tét: 4%
    boby10 and gmesko75 like this.

Member Alitta avatara
    Ajax - Benfica 1:0 vesztes
    Sajnos amitől féltem a tét hogy nem szabad kikapni óvatosabb játékot hozott így megvan az első bukónk

Bank: +12,172%

6/5
    Utoljára módosítva: Alitta által: 2018.10.24 18:39

Member Alitta avatara
    Ma Báselből hozok egy tippet.

Ernest Gulbis - Jack Sock

Múlt héten Stockholmban döntőt játszott a Lett az új sztártól Tsitsipastól kapott csak ki, miközben olyan neveket győzött le mint: Isner, Shapovalov és a mai ellenfele. Nem a játék tudásával volt sose probléma ezt tudjuk. Fontosabb volt neki a kaszinózás, alkohol pedig minden tehetsége megvolt. Idén Wimbledonban nagyszerű menetelést mutatott be de megsérült pedig kezében volt a Nishikori elleni meccs is. Sock a tavalyi ATP győzelem óta mintha elfelejtett volna játszani, személy szerint sokszor latamláttam játszani idén, szívem szerint lezavartam volna a pályáról ami a hozzá állását mutatja. A jobb formában lévő lett bombázó győzelmét várom.

Tippem: Gulbis nyer 2,08
    Tét: Bank 4%
    Andersson04 likes this.

Junior Member
    Tegnap velem is kibabráltak az Ajax meccsen hasonlót vártam mint te :/

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •