Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (124) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Nemethpe tippjei

Junior Member
    nemethpe,

Annyit esetleg tudsz segíteni azoknak, akik lelkesen követnek, hogy írsz egy 10-es skálán meg megközelítő tipp erősséget, illetve kicsit tudnád egyértelműsíteni, hogy mikor írsz konkrét tipp kiajánlást és mikor írsz inkább csak ötletelést/hangos gondolkodást?

Köszönöm! Sok sikert!

Member
    Idézet saiyan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nemethpe,

Annyit esetleg tudsz segíteni azoknak, akik lelkesen követnek, hogy írsz egy 10-es skálán meg megközelítő tipp erősséget, illetve kicsit tudnád egyértelműsíteni, hogy mikor írsz konkrét tipp kiajánlást és mikor írsz inkább csak ötletelést/hangos gondolkodást?

Köszönöm! Sok sikert!
    Igen ez jó lenne!
    Grat az eddigiekhez! Köszi az elemzéseket!
    nemethpe likes this.

Senior Member
    Idézet Mimi68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ez jó lenne!
    Grat az eddigiekhez! Köszi az elemzéseket!
    Köszi!
    Igazábol nem szoktam súlyozni a tippeket, hogy ez most akkor 10/6,vagy 10/8.
    De valoban láttam pár helyen igy csinálják.
    Àltalában teszek mindent, igaz nèha Providentet kell felvennem, vagy eladok itthonról ezt azt be a zaciba.
    Viccet fèlretève, ezt a Saiyan nevű trollt nem igazán tudom komolyan venni.
    Mimi68 likes this.

Senior Member
    Nba indul szerda hajnalban 2 meccsel:Celtics-76-ers ès Warriors-Thunder meccsekkel.
    Csütörtök hajnaltol meg igazi nagyüzem, "Grosseinsatz", nagybevetès, nèmet rendőrsègi szakzsargonnal szólva.
    Várom azt már nagyon, tavaly sokat tudtam vele nyerni a januártol áprilisig tarto időszakban.
    Ősszel azèrt mèg óvatosan ezzel is.
    Mellette ott az Euroliga, 3 jó tippel volt az indulás ott is.
    Meg aztán kosár ügyben megprobálom majd idehozni a magyar kosarat èrtő ismerősöm, igy ott ebből a trojkábol jo kis egyveleg alakulhatna ki.
    Láttam itt a fórumon irt más is Nba tippeket az előszezonban is, több szem többet lát,az tök jo ha más is ír ilyet!
    saiyan likes this.

Senior Member
    Magárol a tippekről annyit, hogy azokat a sportágakat, bajnokságokat, versenysorozatokat rèszesitem előnyben, ahol megfelelő mennyisègben ès minősègben tudok informáciot szerezni a dolgokrol.
    Gondolok itt meccsbeharangozókra, elemzèsekre, blogirásokra.
    Botkeszteket is hallgattam tavaly sokat pl Nba kapcsán.
    Szóval az, hogy eredmenyek. com, az több,mint vicces, aki ezt irja..
    Nem mondom, hogy egyes esetekben nem ez jönne le küllemre, hogy onnan vannak kiirva.
    De igazăbol komoly hăttèrmunka van a tippek mögött.
    De aki ilyen eredmenyek. com-okat irogat sok esetben azokat sem igazăn tudom komolyan venni, merő rosszindulat vezèrli azokat csupăn
    Az ember gyarló valoban, ahogy Mirmurr30 is irta tegnap.
    Előtte nap leirja, hogy örül hogy lekorlátoztăk a csókát meg rohadt idegesitő, másnap jön ide pitizni.
    Komisch.

Junior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magárol a tippekről annyit, hogy azokat a sportágakat, bajnokságokat, versenysorozatokat rèszesitem előnyben, ahol megfelelő mennyisègben ès minősègben tudok informáciot szerezni a dolgokrol.
    Gondolok itt meccsbeharangozókra, elemzèsekre, blogirásokra.
    Botkeszteket is hallgattam tavaly sokat pl Nba kapcsán.
    Szóval az, hogy eredmenyek. com, az több,mint vicces, aki ezt irja..
    Nem mondom, hogy egyes esetekben nem ez jönne le küllemre, hogy onnan vannak kiirva.
    De igazăbol komoly hăttèrmunka van a tippek mögött.
    De aki ilyen eredmenyek. com-okat irogat sok esetben azokat sem igazăn tudom komolyan venni, merő rosszindulat vezèrli azokat csupăn
    Az ember gyarló valoban, ahogy Mirmurr30 is irta tegnap.
    Előtte nap leirja, hogy örül hogy lekorlátoztăk a csókát meg rohadt idegesitő, másnap jön ide pitizni.
    Komisch.
    Még a fent említettek (tipp osztályozás és odaírni hogy ez tipp vagy gondolat) mellé azt is tudnám építő jelleggel javasolni, hogy kicsit odafigyelhetnél a szövegformázásra is.
    Kicsit tördelhetnéd bekezdésekkel, amikor nagyon bő lére ereszted, hogy átláthatóbb legyen. Aztán odafigyelhetnél a helyesírásra és az ékezet használatra, mert van, hogy egy mondaton belül hol használsz, hol nem.
    A töredezettség hiányában eleve elég nehéz megemészteni az elemzéseidet, az ékezet hiánya pedig csak még nehezebbé teszi.

Senior Member
    Idézet saiyan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a fent említettek (tipp osztályozás és odaírni hogy ez tipp vagy gondolat) mellé azt is tudnám építő jelleggel javasolni, hogy kicsit odafigyelhetnél a szövegformázásra is.
    Kicsit tördelhetnéd bekezdésekkel, amikor nagyon bő lére ereszted, hogy átláthatóbb legyen. Aztán odafigyelhetnél a helyesírásra és az ékezet használatra, mert van, hogy egy mondaton belül hol használsz, hol nem.
    A töredezettség hiányában eleve elég nehéz megemészteni az elemzéseidet, az ékezet hiánya pedig csak még nehezebbé teszi.
    Tanits Mester!
    saiyan likes this.

Senior Member
    Vasek Pospisil-Leonardo Mayer
    Atp Antwerpen, Belgien, 1.round,indoor,hètfő

A belga városban 2016-os kezdèssel Europen Open nèven rendeznek tornát több mint 660ezer ropogós júró összdijazással.
    A kanadai Pospi igencsak szeret ès tud is teremben játszani, ezen a boritáson 13/1-es mèrlege van idèn, főleg az èv korai szakaszában volt ezen jó.
    Tornát nyert a franciaországi Rennesben, nálunk Pesten, majd otthon,Drummondville-ben elődöntős volt.
    Az argentin Mayer szinte nem is játszik teremben ès nagyon rossz formában van mostanság.
    Kanadai sikert várok itt.

Senior Member
    Bayern-Pana
    Audi Dóm, München, Deutschland, Euroliga, 2.round,kedd,20:30

Amíg várjuk a szerdai Nba startot, kis Euroliga kedd estèről, amely sorozatban múlt hèten volt a kezdès, most bonyolítják a 2.karikát.
    A Bayern meg tudta törni a nèmet bajnokságban a Brose hosszú èvek óta tarto dominanciáját,magába az Euroligába 2 èv szünet után tèrnek vissza.
    Kapásbol a nyitányon otthon egy nagy verèsbe szaladtak bele a török Anadolu ellen, utobbi csapat tavaly a pofozógèp szerepèt töltötte be tavaly, idèn ez máskènt lehet.
    A Pana egy izgalmas meccset nyert otthon a Maccabi ellen a nyitányon,Lojeski 20ponttal jelentkezett, Langford 13-al,míg Thanasszisz Antetokounmpo, a Wisconsini Szarvasoknál játszo Jannis rokona 10 ponttal.
    Aki ezt a nevet le tudja helyesen írni, annak jövök 1-el.
    A Pana tavaly alapszakasz 4.lett,pályaelőnyt is szerzett a play offra, vertèk is kezdèsnek a Reált, azonban utána egy olyan Realt kaptak, akiket már senki sem tudott megfogni, igy ők sem.
    Idèn is a play off ès a Final Four elèrèse lehet a cèl számukra.
    4,5pontos favoritnak veszik a hellèneket itt.
    Èn is esèlyesebbnek gondolom őket.

Senior Member
    Herbalife Grand Canaria-Lassa Barcelona
    Las Palmas, Spain, Euroliga, 2.round,kedd,21:00

A Canaria rögtön a tavalyi nagydöntős Dogus otthonában kezdett ès biza ízelitőt kaptak belőle, hogy az Eurocup ès az Euroliga más kávèház merőben.
    Kapásbol 25 pontos veresègbe nèztek bele a fèlholdasoknál.
    A Barca is veresèggel kezdett, a Cska otthonában.
    Szeptember vègèn talizott a 2 csapat a hispán pontvadászatban, ott 20pontos Barca siker lett a, Palau Blaugránába.
    5,5pontos favorit ezen a meccsen a Lassa, szerintem ez bőven megugorhato nekik, akár idegenben is.

Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •