Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (124) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Nemethpe tippjei

Senior Member
    Alex de Minaur-Filip Kohlschreiber
    Atp, Stockholm, Sweden, kvali, 1.round,indoor,11:00

Intrum Stockholm Open nèven 250-es torna teremben.
    Kohlsi a nagy Almában játszott legutobb bő egy hónapja, igaz ott elment a round 16-ig,nagy meglepetèsre Alex Zverevet tudta verni a 3.forduloban.
    Alex viszont szerintem verheti itt.

Senior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alex de Minaur-Filip Kohlschreiber
    Atp, Stockholm, Sweden, kvali, 1.round,indoor,11:00

Intrum Stockholm Open nèven 250-es torna teremben.
    Kohlsi a nagy Almában játszott legutobb bő egy hónapja, igaz ott elment a round 16-ig,nagy meglepetèsre Alex Zverevet tudta verni a 3.forduloban.
    Alex viszont szerintem verheti itt.
    Főtáblás meccs ez, holnapi, hètfő. Szori.

Junior Member
    Nekem a nèmet gigász jo ideje szívem csücske, mèg a troll Vranjes idejèből.
    Jol irja a Nosztredamusz, a nèmet csapatok a világ legerősebb bajnokságuk "darálojában" ősszel tulajdonkèppen mindig a túlèlèsre játszanak, csak èrjük meg valahogy a tavaszt alapon.
    Francia ugyanez.
    Mig a magyar csapatok, Èpitők, Pükk Szeged voltakèppen csak az egymás elleni meccseik kèpviselik a magyar bajnokságot(Pükköt èn most esèlyesebbnek vèlem ott, hogy címet vèdjenek)
    De voltakèppen a magyar csapatoknak tavasszal kezdődik a szezon, most az hogy 2-3-4.helyet èrnek el a csoportban, az èdesmindegy.
    Annyira azèrt nem, mint a Montpellier esete, hogy minden meccsen ki lehet kapni(azok tán már el is szálltak, vagy legalábbis nagyon rossz helyzetbe kerültek)
    Machulla csapata már beszedett egy blama veresèget Celjèben, az mèg ott belefèrt kategoria, több nem nagyon hiszem.
    Nyerhet a Pükk, benne lehet, nagyon komoly ez a spanyol vonal, Macheda, Canellas, látszik hogy mièrt jöttek ők ide ès mit akarnak, ellentètben az elkèpzelès nèlküli Veszprèmmel.
    De nem gondolnám,hogy sokkal megvernèk a, Flenszt, szoval ha nagyon tippelni kellene, egy plusszos hendi a Flenszre.
    5/5 győzelemmel azèrt nagyon komoly lenne a Tisza partján.
    Köszönöm szakértő válaszodat. Azt azonban nem értem, miért emlegeted Nosztradamuszt, ismereteim szerint 1566-ban, 62 éves korában jobblétre szenderült.

Senior Member
    Garcia Georgina Perez-Valentini Grammakopolou
    Wta, Moszkva, woman, kvali, round of 16,indoor,11:00

A 26èves jobbkezes spanyol elèg jo teremben, 12/5-ös idei mèrlege van, èv elejèn, január vègèn volt neki kapásbol egy 60ezres francia tornagyőzelme ezen a boritáson, majd februárban a pesti tornán Stollárral párosban nyertek.
    Esèlyesebbnek vèlem itt.

Junior Member
    Garcia Georgina Perez-Valentini Grammakopolou
    Wta, Moszkva, woman, kvali, round of 16,indoor,11:00

A 26èves jobbkezes spanyol elèg jo teremben, 12/5-ös idei mèrlege van, èv elejèn, január vègèn volt neki kapásbol egy 60ezres francia tornagyőzelme ezen a boritáson, majd februárban a pesti tornán Stollárral párosban nyertek.
    Esèlyesebbnek vèlem itt.
    Szia!
    Az, hogy esélyesebbnek véled itt, azt azt jelenti, hogy bátran rakhatom, illetve beleszámít a napvégi elszámolásba?
    Számomra nem derül ki, hogy ez egy kiajánlott tipp, vagy csak esélylatolgatás.
    Illetve, ha rakhatom, milyen tétet ajánlasz hozzá?

Senior Member
    Most nèzem Fairfieldi csellón, elödöntőben Menendez 5-7,6-6,a tájban:5-0 az ausztrál Boltnak, ott adta fel.
    Tehát mèg 2 pont kellett volna a tájban Bolt "rendes" sikerèhez.
    Menendez ezzel nyilván a fogadókat akarta megszopatni, mi mást.
    Mièrt nem 1 ponttal a vège előtt adta fel?

Senior Member
    Idézet saiyan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Az, hogy esélyesebbnek véled itt, azt azt jelenti, hogy bátran rakhatom, illetve beleszámít a napvégi elszámolásba?
    Számomra nem derül ki, hogy ez egy kiajánlott tipp, vagy csak esélylatolgatás.
    Illetve, ha rakhatom, milyen tétet ajánlasz hozzá?
    Ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz!

Junior Member
    Ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz!
    Oké, akkor a tétet kitalálom magamnak, bár annyival segíthetnél, hogy ez 10-es skálán mennyire gondolod biztosnak, Te értesz hozzá.
    Akkor csak annyit, hogy ez egy tipp, amit kiajánlasz bárkinek, vagy csak gondolat?

Senior Member
    Nehéz meccs lesz ez a Szegednek. Az odds pénteken még 1,5 volt, mára 1,75 egy szegedi győzelemre az állami rablónál. 2,00 körül lenne reális szerintem. Alakul a Szeged, de még messze van az igazságtól. Bombac játéka aggasztó számomra. Nem találja a helyét, eladott labdák, rossz döntések hada, a gólpasszok se jönnek. Nem folyik a labda, általában nála akadnak el a támadások. Egyelőre a 2 spanyol egyéni kvalitása dobja át a holtponton a Szegedet. Pontosan nem emékszem, hogy a Zágráb vagy a Nantes ellen nyerte meg Pastor a meccset azzal, hogy lehozta Bombacot. A másik aggasztó dolog, ami meccsbefolyásoló lehet az nem más, mint a Szeged hihagyásai, vannak blackoutok, a Celje pillanatok alatt kihasználta, -9-ről visszajöttek -4-re, egy időkéréssel mentette a helyzetet Pastor, de a Flensburg ellen ez nem biztos, hogy elég, mert nem lesz +9. Plusz háromról hozni egy -5-ös szériát a meccsbe kerülhet. Tényező még, hogy masszívan jó idő van nálunk, lesz szauna a csarnokban, nem tudom a kényes északi díszbuzik mennyire bírják a meleget, a Szegednek ez kedvez, persze konrántsem meccset eldöntő tényező. Döntetlen közeli eredményt várok. Talán az 53,5 over opció beeshet. Tekintve, hogy a Flensburg ha ki is kap, 3 góllal többel nem teszi. Így még van ráció egy +3,5 Flensburg opcióban is 1,4-ért. 4 gólos szegedi sikert nehezen tudnék elképzelni.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2018.10.14 11:53
    nemethpe likes this.

Junior Member
    Idézet Peti Gyirmótról eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát saiyan remélem nem tettél erre a fogalmatlan tippre egy fillért se. A spanyolt szétalázták. Kíváncsi lennék a tipp ajánlója mennyit tett fel az elmúlt napok több százezres nyereményébő. Akkor rögzítsük a tényeket: a mai nap eddig 1/0.
    Nem mertem így megtenni, hiszen bár kértem egy kis szakmai segítséget, hogy legalább egy 10-es skálán legyen szíves belőni a tipp erősségét, nem kaptam. Biztos nem volt már gépnél, mert nézte/élőzött a meccset/-en.
    Meg egy kicsit zavaros nekem, hogy itt tipp kiajánlásokat olvashatok, vagy csak hangos gondolkodást, mert az ,,esélyesebbnek vélem; szerintem nyerhet" számomra nem sugároz magabiztos kiajánlást.
    De továbbra is követem a rovatot és próbálok majd még segítséget, útmutatást kérni, hogy egyszerűbb legyen a lavírozás és együtt nyerhessünk ilyen összegeket.

Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •