Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (124) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Nemethpe tippjei

Senior Member
    Hoki Khl vasárnapra Kowarski?
    Osztrák Ebelre mánd vannak oddsok tegnap mèg nem voltak.
    Salz, Bolzano, Bècs kedvenc trojka szimpi megint.
    Salz meccsen a Medvescsak b2b-et,egymás követő meccset fog játszani holnap(ma játszanak az Innssel)
    Eddig is legutobb 5-öt,annak előtte meg 4-et kaptak.
    Meg kell nèzni a mai meccsüket, a Salz rossz kezdès után jön fel.
    Esetleg meg lehet veretni ott a, Zagrebet durva hendiről ugy, mint jèg a határt.
    -nèmetből a Berlini Jegesmedvèk tetszenek, azok is elkapták,amit kell.
    -Khl-ből Jeka 18.sikerre megy, le is kapták, 2,05-ről 1,80-ra az oddsot.
    Èn tartok kicsit ettől a Julajevtől, Metsola a kapuban elmebeteg most már meccsek óta, az Omksz ellen 64-19 volt a kapuralövès, nem nekik, mègis nyertek.
    Loko Jaro elkapta amit kell, mègis majdhogynem 50-50 az oddsok a Dinamo ellen.
    Ehhez te mit szólsz?
    Omszkot èn veretnèm otthon a Barys Asztanával, 4,50 volt az odds, 5,25 most.
    X2-be is jol fizet. Szerintem az Omszk kipukkadt, 3 mecces veresèg szèriában vannak.
    Legutobb otthon a Slovantol is ki tudtak kapni, pedig aztán az a csapat k. va gyenge.
    Nem mondom, hogy nagy tèttel, de kicsivel èrdemes lehet ráprobálni.

Senior Member
    Emlékeim szerint (tehát készpénznek ne vegye senki) a Juventa Michalovce sokszor játszott szezonok előtt edzőmeccseket a Fradival. Az utóbbi 2-3 évben nem rémlik, hogy meghívták volna őket. Gondolom az edzőpartner szintjét se ütik meg. Viszont a dán csapat számomra lutri. Tavaly volt egy jó szezonjuk, de előtte nem rémlik, hogy nagyot alkottak volna. Ők váltják a Viborgot az élen. Hazájukban tényezők, de európai szinten nem, max. a másodvonalban, ahol most is vannak. Az biztos, hogy ők az esélyesek, a hendi idegenben mindig rizikós. Elég kevés játékosuk van. Van pár húzónév: Kristiansen, Westberg, Lagerquist. Plusz van két jó, igen gyors japán játékosuk, akik igen jól teljesítettek a tavalyi vb-n. Azt nézem ki belőlük, hogy van egy jó közepes kezdőjük, aztán ennyi.

Senior Member
    Idézet kowarski eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emlékeim szerint (tehát készpénznek ne vegye senki) a Juventa Michalovce sokszor játszott szezonok előtt edzőmeccseket a Fradival. Az utóbbi 2-3 évben nem rémlik, hogy meghívták volna őket. Gondolom az edzőpartner szintjét se ütik meg. Viszont a dán csapat számomra lutri. Tavaly volt egy jó szezonjuk, de előtte nem rémlik, hogy nagyot alkottak volna. Ők váltják a Viborgot az élen. Hazájukban tényezők, de európai szinten nem, max. a másodvonalban, ahol most is vannak. Az biztos, hogy ők az esélyesek, a hendi idegenben mindig rizikós. Elég kevés játékosuk van. Van pár húzónév: Kristiansen, Westberg, Lagerquist. Plusz van két jó, igen gyors japán játékosuk, akik igen jól teljesítettek a tavalyi vb-n. Azt nézem ki belőlük, hogy van egy jó közepes kezdőjük, aztán ennyi.
    Nem rosszak nemzetközi szinten sem!
    Tavaly az egyik csoportkörben a Győr csoportjában voltak(de lehet tavalyelőtt, oly gyorsan megy az idő)
    Eto persze megkente itthon 10 felett, idegenben is jócskán.
    De a dán pontvadászatban is elèg hektikusan voltak tavaly.
    Van nekik egy japán válogatott szèlsőjük tán, meg átlövőbe igazoltak mèg egyet.
    Illetve a ketrecbe egy norvèg-japánt.

Senior Member
    Én csak a KHL-t követem. Elég az. Az Ufa veszélyes brigád. Az egyik legjobb hokit játszák momentán szerintem az Avtomobiliszttal egyetemben. Viszont az Avtomobilisztnél még mindig nem 100%, hogy a második sor két gólvágója Golyshev és Chesalin bevethető-e már. Nem mintha sok vizet zavarna, mert az elmúlt 2 hétben nélkülük is hülyére vertek mindenkit, aki szembejött.
    A Metalurgot merném játszani a Szibir ellen, de 1,35-ért nem éri meg. Az Asztana nekem nem meggyőző, hiába mutatják azt az eredményei. Ugyanezt látom a Jaroszlavlnál is. Bár a Dinamo ellen meccsgyőztesre lehet, hogy be merném vállalni. Az Ak Barsz, Jaroszlavl, Asztana triót egyelőre csak figyelgetem. Viszont a Kunlun a Slovan ellen buli jelleggel, mint a Riga ellen említetted, meccs győztesre esélyes. Ezek elég necces meccsek ki is hagyom mindet.

Senior Member
    Idézet kowarski eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak a KHL-t követem. Elég az. Az Ufa veszélyes brigád. Az egyik legjobb hokit játszák momentán szerintem az Avtomobiliszttal egyetemben. Viszont az Avtomobilisztnél még mindig nem 100%, hogy a második sor két gólvágója Golyshev és Chesalin bevethető-e már. Nem mintha sok vizet zavarna, mert az elmúlt 2 hétben nélkülük is hülyére vertek mindenkit, aki szembejött.
    A Metalurgot merném játszani a Szibir ellen, de 1,35-ért nem éri meg. Az Asztana nekem nem meggyőző, hiába mutatják azt az eredményei. Ugyanezt látom a Jaroszlavlnál is. Bár a Dinamo ellen meccsgyőztesre lehet, hogy be merném vállalni. Az Ak Barsz, Jaroszlavl, Asztana triót egyelőre csak figyelgetem. Viszont a Kunlun a Slovan ellen buli jelleggel, mint a Riga ellen említetted, meccs győztesre esélyes. Ezek elég necces meccsek ki is hagyom mindet.
    Èn is veszèlyes brigádnak gondolom ezt a Julajevet, az elmebeteg kapusukkal az èlèn.
    Pedig már nem kell sok a Pètervár rekordjához.
    Most azt nem tudom 20 vagy 21 meccs.
    Ha ezt hozza a Jeka, utána szintèn otthon Barys Asztana, húzós az is.

Administrator Admin avatara
    Kedves nemethpe,

Amennyiben a határozott kérésünk ellenére új topicot nyitsz, visszaállítjuk korábbi kitiltásod és nem fogjuk megszüntetni sem.

Kedves többiek,

Kérjük, tartózkodjatok bármilyen olyan jellegű kommenttől, amely nem a sportfogadáshoz köthető. Az ilyen jellegű hozzászólásokat a jövőben töröljük és az illetőt eltávolítjuk.

Tekintsétek ezt a kommentet egy utolsó figyelmeztetésnek. Mostantól kizárólag a sportfogadással kapcsolatos tartalmat tűrjük meg ebben a topicban.
    Peti Gyirmótról likes this.

Junior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rajtad kivül èpitő jellegű, sporttal kapcsolatos komment itt nem volt!
    1-2 ovis, meg ez a 20-as èvei közepèn járo, más oldalon Csillagharcos, itt valami Saiyan nevèn bejegyzett troll, aki reggel 7-től èjjel 1-ig a gèp előtt èli le "remekbe" szabott èletèt, meg több milliós gyenge minősègű nyertes pèjntelt szelvènyeket rakosgat fel.
    Nem nehèz szerintem èszrevenni hogy ezek friss regik, ezèrt regisztrált be ide a Dragon Ball Óvoda. Peti Gyirmótrol is ki lett kb. 2 hete egyszer már bannolva Malacbefőtt nèven, "hasznos, èpitő" hozzászólásai voltak már akkor is.
    No, de foglalkozzunk valoban a sportfogadással.
    Ok, akkor kezdem is. Mint kézilabdához is értőtől kérdezem, hogy szerinted a Szeged képs lesz-e elverni a Flensburgot?

Senior Member
    Ricardas Berankis-Alexander Bublik
    Atp Moszkva, Russia, kvali, quarterfinal, indoor, 14:00

Kremlin Cup nèven koedukált torna Moszkvában, egy teniszes oldalnak irtam erről felvezetőt, tippet hozni a nehezebb ügy mondhatni.
    A litván Berankis tavaly finalista volt itt, a döntőben kapott ki az akkor 1.Atp tornáját nyerő bosnyák Damir Dzumhurtol.
    Tavaly verte itt Bublikot is, mai ellenfelèt a quarterfinalban.
    A litvánnak gyenge ève van, volt, de teremben, "indoor" szeret ès tud is játszani, 16/5-ös mèrlege van itt.
    A franciaországi Rennesben mèg èv elejèn döntőt játszott ezen a boritáson a kanadai Vasek Pospisillel, április elejèn egy szintèn francia tornán, Saint Brianc, 43ezres nyerni is tudott.
    Aztán nagyjábol onnantol, április elejètől szeptemberig csapnivalo forma, szinte minden meccsèn kikapott, az verte meg, aki akarta.
    Mostanság azonban mutat èletjeleket, Metzben a Moselle-en megverte pèldaul az idèn brillirozo görög Stefanosz Tsitsipaszt.
    Itt a kvali 1.fordulojában a szlovèn Blaz Kavcsics legyőzèsèvel kezdett.
    A kazak Bublik, a májusban 17 èvesen Heilbronnban salakos csellót nyerő nèmet tini Rudy Mölleker legyőzèsèvel kezdett.
    Ricardas szerintem nyerhet itt.

Junior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ricardas Berankis-Alexander Bublik
    Atp Moszkva, Russia, kvali, quarterfinal, indoor, 14:00

Kremlin Cup nèven koedukált torna Moszkvában, egy teniszes oldalnak irtam erről felvezetőt, tippet hozni a nehezebb ügy mondhatni.
    A litván Berankis tavaly finalista volt itt, a döntőben kapott ki az akkor 1.Atp tornáját nyerő bosnyák Damir Dzumhurtol.
    Tavaly verte itt Bublikot is, mai ellenfelèt a quarterfinalban.
    A litvánnak gyenge ève van, volt, de teremben, "indoor" szeret ès tud is játszani, 16/5-ös mèrlege van itt.
    A franciaországi Rennesben mèg èv elejèn döntőt játszott ezen a boritáson a kanadai Vasek Pospisillel, április elejèn egy szintèn francia tornán, Saint Brianc, 43ezres nyerni is tudott.
    Aztán nagyjábol onnantol, április elejètől szeptemberig csapnivalo forma, szinte minden meccsèn kikapott, az verte meg, aki akarta.
    Mostanság azonban mutat èletjeleket, Metzben a Moselle-en megverte pèldaul az idèn brillirozo görög Stefanosz Tsitsipaszt.
    Itt a kvali 1.fordulojában a szlovèn Blaz Kavcsics legyőzèsèvel kezdett.
    A kazak Bublik, a májusban 17 èvesen Heilbronnban salakos csellót nyerő nèmet tini Rudy Mölleker legyőzèsèvel kezdett.
    Ricardas szerintem nyerhet itt.
    Kérlek segíts, mert teniszben nem vagyok annyira járatos. A koedukált torna azt jelenti, hogy férfiak nők ellen is játszanak?
    saiyan likes this.

Senior Member
    Idézet Peti Gyirmótról eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor kezdem is. Mint kézilabdához is értőtől kérdezem, hogy szerinted a Szeged képs lesz-e elverni a Flensburgot?
    Nekem a nèmet gigász jo ideje szívem csücske, mèg a troll Vranjes idejèből.
    Jol irja a Nosztredamusz, a nèmet csapatok a világ legerősebb bajnokságuk "darálojában" ősszel tulajdonkèppen mindig a túlèlèsre játszanak, csak èrjük meg valahogy a tavaszt alapon.
    Francia ugyanez.
    Mig a magyar csapatok, Èpitők, Pükk Szeged voltakèppen csak az egymás elleni meccseik kèpviselik a magyar bajnokságot(Pükköt èn most esèlyesebbnek vèlem ott, hogy címet vèdjenek)
    De voltakèppen a magyar csapatoknak tavasszal kezdődik a szezon, most az hogy 2-3-4.helyet èrnek el a csoportban, az èdesmindegy.
    Annyira azèrt nem, mint a Montpellier esete, hogy minden meccsen ki lehet kapni(azok tán már el is szálltak, vagy legalábbis nagyon rossz helyzetbe kerültek)
    Machulla csapata már beszedett egy blama veresèget Celjèben, az mèg ott belefèrt kategoria, több nem nagyon hiszem.
    Nyerhet a Pükk, benne lehet, nagyon komoly ez a spanyol vonal, Macheda, Canellas, látszik hogy mièrt jöttek ők ide ès mit akarnak, ellentètben az elkèpzelès nèlküli Veszprèmmel.
    De nem gondolnám,hogy sokkal megvernèk a, Flenszt, szoval ha nagyon tippelni kellene, egy plusszos hendi a Flenszre.
    5/5 győzelemmel azèrt nagyon komoly lenne a Tisza partján.

Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •